تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 20 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 195

نام تاپيک: مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه alphacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تــــــــــــــــــــــــــــــــهران

پيش فرض

اين يارو احمدي همون نيست كه مدرس سيدي هاي ذهن طراحه ؟

من ساده لوح رفتم سيديهاشو گرفتم . اينجا بود كه فهميدم هيچ راه ميانبري براي قبولي تو كنكور نيست .

نامرد تو اين فيلمهاي اموزشيش هركي ازش سول ميكرد ميگفت بعدا ميگم اخرشم هيچوقت نگفت. ولي بعضي چيزايي كه ميگفت 99 درصد تو رد دو گزينه جواب ميداد

اگه كسي شمارشو خواست كه بهش فحشو اينا بده بگه من همينجا بذارم

البته مطمئن نيستم همون احمدي باشه ولي 99 درصد خودشه
    Last edited by alphacino; 29-08-2010 at 03:34.

2. 2 کاربر از alphacino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه juventuss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان کسی از سی دی """" آلفای ذهنی """ این مهندس استفاده نکرده ؟؟؟

توضیحات مربوطه در سایت ایشان :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانش آموزان در طول سال هیچ گاه اصول برنامه ریزی صحیح را یاد نگرفته اند و به قولی یاد نگرفته اند که چگونه یاد بگیرند. همین نکته مهمی است که وقتی دانش آموزان و حتی دانشجویان با امتحانات حساس و بزرگ مانند کنکور مواجه می شوند دچار استرس می شوند و قدرت و توانایی آنها کاهش می یابد و این عواقبی به دنبال دارد که نهایتا باعث رتبه ی نامطلوب می شود. در این میان آنهایی که استرس ندارند به راحتی به رتبه ی برتر دست پیدا می کنند. همین امسال نیز غزل بغدادی رتبه ی برتر کشور گفت : امتیاز خوب من، نداشتن استرس بود و همین مساله به موفقیت بیشتر من کمک کرد.
    ( غزل بغدادی دانش آموزی است که سه سال پیاپی کنکور داد و نتیجه ی مطلوب نگرفت و امسال با برنامه ریزی اینجانب به لطف خدواند رتبه ی برتر پزشکی گردید.)
    نگرانی داوطلبان :
    داوطلبان کنکور همیشه نگرانند که بهترین و جدیدترین روش کدام است که با استفاده از آن بتوانند به موفقیت حتمی دست پیدا کنند. در جلسه یی دوستانه که با چند تن از رتبه های برتر کنکورهای سه سال اخیر برگزار نمودم خوشبختانه آنها الگوی تلفیقی را پیشنهاد دادند که با استفاده از آن می توان موفقیت حتمی را به آغوش کشید. این الگوی تلفیقی عبارت است از :
    1 - استفاده از تجربیات و راهکارهایی که رتبه های برتر سالهای گذشته استفاده نموده اند.
    2 - تکنیک ها و برنامه های اصیلی که مشاوران و برنامه ریزان آموزشی ارائه دهند.
    3- استفاده از اساتید مجرب، منابع معتبر کمک آموزشی که شامل سی دی تصویری، صوتی، جزوه های دست نویس و کتاب های تستی می باشد.
    • فرآیند اول :
    همان طور که گفتم فرآیند اول، استفاده از تجربیات، سوابق و راهکارهای رتبه های برتر سالهای قبل می باشد. این فرآیند که از دیدگاه بنده بهترین محسوب می شود، مسیری است که عده یی قبلا آن را طی کرده اند و موفق شده اند. کسانی مانند عبدالهی پور رتبه 2 ریاضی که به مهندسی برق شریف رسید، شبنم کوشک و سارا حاجیان که دانشجوی پزشکی شهید بهشتی شدند. فرشید غلامی که به داندانپزشکی شهید بهشتی رسید، زهرا رستم نژاد و خانم بهنام حقوق تهران شهید بهشتی، آزادی نیا زبان دانشگاه تهران، عظیمی داروسازی شهید بهشتی، سوگند روشنی که ریاضیات کنکور سراسری را 100 درصد زد و امیر مسعودی که فیزیک را 100 درصد زد و یا خانم ناهید اصل نیا شاگرد با ارزش و عزیزم، تنها کسی که دین و زندگی کنکور سراسری سال 86 را 100 درصد زد و بعد از 9 سال از فریمان دانشجوی پزشکی گردید و خانم مهدیه قاسمی که در 87، 100 درصد زد و دانشجوی دندانپزشکی گردید و صدها نمونه و مثال دیگر که همگی به جایی رسیده اند که هم اکنون هدف و آرزوی آینده ی شماست که یکی از موارد مهمی که این عزیزان استفاده کردند تکنیک آلفای ذهنی می باشد.
    • آلفای ذهنی
    آلفای ذهنی در کنکور عبارت است از استفاده از مسائل ذهنی و روانی که بر عملکرد داوطلبان کنکور تاثیر بسیار مثبتی می گذارد. در این مقاله به این بحث می پردازم که دانش آموزان و دانشجویان چطور می توانند با بکارگیری تکنیک های آلفای ذهنی، عملکرد و کارایی بهتری داشته باشند.
    • چرا کنکوری ها به آلفای ذهنی مراجعه می کنند ؟
    1 - مهم ترین عامل، بهینه کردن عملکرد شان است.
    به طور کلی آلفای ذهنی به داوطلبان کمک می کند که موانع ذهنی خود را پاک نمایند و در نتیجه در جلسه آزمون از اتمام نیروها و پتانسیل شان استفاده نمایند.
    2- عامل دوم، مقابله با فشار روحی رقابت کنکور است.
    داوطلبان کنکور و خانواده ی آنها همگی به دنبال راهی هستند که بتوانند با فشار روانی حاصل از امتحانات مقابله کنند. این استرس ها و اضطراب ها به دلیل توقع والدین یا مشاوران، معلمان و حتی خود داوطلبان برای کسب رتبه ی برتر، شدیدتر می شوند.
    3 - عامل سوم تقویت قدرت حافظه، افزایش تمرکز فکر و دستیابی به روش های مطالعه عاشقانه می باشد.
    بر اساس قوانین آلفای ذهنی، تصور ذهنی، کارآیی دانش آموزان را در یادگیری، یادآوری و پاسخگویی بهبود می بخشد. در ضمن باعث ایجاد انگیزه و نشاط داوطلبان نیز می شود. اینجانب به عنوان کسی که سالها رتبه های تک رقمی کنکور تربیت کرده ام و دانش آموزی با معدل پایین را رتبه ی 5 کنکور کرده ام و در ضمن اولین و تنها مشاور کنکوری از ایران می باشم که دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های آموزشی جهان می باشم. آلفای ذهنی را این گونه تعریف می کنم: تجسم در آلفای ذهنی برای عملکرد موثر، کسب اعتماد به نفس، تفکر مثبت، کنترل اضطراب و هیجانات و حفظ طراوت و روحیه بهترین شیوه و فوق العاده است.
    • شیوه های خاص و صحیح آلفای ذهنی
    آلفای ذهنی تکنیکی است که شیوه های صحیح و خاصی را می طلبد و بنیان گزار آن در ایران که در این زمینه مجوز دریافت کرده اند، اینجانب و استاد آرام می باشیم. شما می توانید آلفای ذهنی را در زمانی بسیار کوتاه یا در مدت خیلی طولانی انجام دهید. می توانید دراز بکشید یا بنشینید، چشم های تان بسته یا باز باشد و البته بهتر این است که چشم ها را ببندید و در محیط آرامی تجسم نمایید که در رشته ی مورد نظر خود قبول شده اید و نتایج مثبت و خوشایند این قبولی تحقق یافته است. شما می توانید تجسم کنید که در جلسه ی کنکور نشسته اید و با لذت امتحان می دهید و همه ی تست ها را به خوبی پاسخ می دهید. این تجسم به مرور انرژی شما را برای قبولی در کنکور به بهترین شیوه متمرکز می کند و انگیزه ی شما برای درس خواندن و قبولی به حد اعلا می رساند. وقتی شما در آلفای ذهنی به طور مکرر تجسم می کنید که در کنکور موفق شده اید و به اهداف خود رسیده اید، شوق و انگیزه ی شما برای درس خواندن فوقالعاده بیشتر می گردد. زمانی که شما تصویری بسیار زیبا و روشن از قبولی در کنکور داشته باشید انگیزه ی شما بسیار قوی می شود و از اتمام لحظه های درس خواندن و تلاش لذت خواهید بود.
    سالها قبل رتبه ی 8، امید عیسایی در یکی از ماهنامه ها نکته ی بسیار مهمی را مطرح کرد که امروزه توسط تمامی رتبه های برتر کنکور مطرح می شود. آن نکته، این بود : "درس خواندن عامل اصلی موفقیت در کنکور نیست!" پس چه چیزی عامل موفقیت او بود ؟ او عامل موفقیت خود را برنامه ریزی استاد حسین احمدی و آلفای ذهنی اعلام کرد.
    • تجسم موفقیت در آلفای ذهنی
    تجسم یا تمرین ذهنی، عبارت است از تصور خود در حالت انجام عمل، بدون اینکه واقعا آن کار را انجام داده باشیم. شما باید در ساخت، شکل دهی و حفظ تصاویر ذهنی مثبت و سالم از خود، تمرین نمایید.
    نکته ی مهم این است که تغییر دادن و از بین بردن تصویر ذهنی ناسالم ساده نیست و حتما باید تمرین تصویر سازی مثبت را در حالت آلفای ذهنی و در طی 24 روز انجام دهید تا نتیجه ی لازم حاصل شود و البته برای نتیجه ی سریع و مطلوب چند پیشنهاد دارم که بسیار کارساز و مفید است.
    1- تحسین های اطرافیان را بپذیرید. مثلا وقتی به شبنم کوشک به خاطر کسب 100 درصد زیست و یا به خانم صداقت به خاطر عربی، ادبیات و یا ریاضی 100 درصد کنکور آزمایشی سنجش تبریک گفتم آنها نمی گفتند : " اتفاقی بود" و یا مثلا " خوب شانس آوردیم" بلکه می گفتند : "متشکریم." و یا " استاد از لطف شما ممنونیم." و این یعنی اینکه "حقمان می باشد."
    2 - همیشه از خودتان بی خوبی یاد کنید و خودتان را به خاطر نکات مثبت تحصیلتان ستایش کنید، بگذارید دیگران ( اعضای خانواده، معلمان و دوستان) بدانند شما انتظار چه برخوردهایی از آنها دارید.
    3 - همیشه در ذهن تان در طول روز، حتی زمانی که از تکنیک آلفای ذهنی استفاده نمی کنید، همان کسی که می خواهید باشید را تصور کنید. مثلا اگر می خواهید دانشجوی داندانپزشکی دانشگاه تهران شوید، دقیقا این تصویر را تجسم کنید.
    • یک نصیحت خیلی مهم در مورد عاشق نشدن
    با بررسی های اثبات شده است، هیجان های عاطفی سموم قوی و مهلکی را در خود ایجاد می کنند، سمومی که پس از نمونه برداری از خون و تزریق به خوکچه های هندی، باعث مرگ خوکچه های هندی می گردد. این سموم نه تنها خوکچه های هندی بلکه خود انسان را از پا در می آورد. غیر ممکن است شما درگیری عاطفی داشته باشید و سلامت روحی و جسمی شما هم تضمین شود . پس از درگیری های عاطفی و به قول بچه ها " عاشق شدن! " بپرهیزید. ( البته به نظر من این عشق نیست، بلکه هوس است که باعث نابودی دانش آموز می گردد) یادتان باشد شما امسال کنکور نمی دهید بلکه شما امسال سرنوشت، 70 یا 80 سال آینده ی تحصیلی خود را رقم می زنید. 70 سال پزشک، داندانپزشک، وکیل، مهندس معماری، عمران، طراحی صنعتی، گرافیست و یا 70، 80 سال مدارکی که اصلا علاقه نداشته اید و ندارید و به درتان هم نخواهد خورد. در پایان باید بگویم با کمک آلفای ذهنی می توانید به راحتی مسائل عاطفی را از ذهن خود پاک نمایید و احساس خوشایند ایجاد شده را به تنفر و بی خیالی تبدیل کنید. پس اگر خدای ناکرده، گرفتار این مشکل هستید، همین الان آلفای ذهنی را شروع کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فکر کنم یه چیز تو مایه های ریلکسیشن و این جور چیزا باشه که کارساز نیستند و بی فایده اند

داره خودمونی میشه juventuss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان بالاخره من چی کار کنم ؟ این آلفای ذهنی مهندس احمدی رو ارزش داره بگیرم با نه ؟ ( توضیحات آلفای ذهنی در پست قبل خودم هست )

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

دوستان بالاخره من چی کار کنم ؟ این آلفای ذهنی مهندس احمدی رو ارزش داره بگیرم با نه ؟ ( توضیحات آلفای ذهنی در پست قبل خودم هست )
    این جور مسایل و سی دی ها باعث می شن یه یکی دو روز شوق و ذوق داشته باشی و بعدش اصلا دیگه طرفش هم نمی رش!
    از الآن تا کنکور که خیلی مونده! خب بشین باحال درسات رو بخون. اینا واسه ی گول زدن کنکوری هاییه که وقت ندارن و حاضرن هرکاری بکنن تا قبول بشن! آخرش هم به هیچ دردشون نمی خوره...

7. 2 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

داداش این رو ول کن.من یه روشی سراغ دارم که شما رو تا 30 درصد از بقیه کنکوری ها جلو میندازه یه جزوه 20صفحه ای هست اگه دوس داشتی واست اسکن کنم بذارم.یک ماه قبل کنکور هم بخونی جواب میده راحت میتونی 30 درصدی از رقیبات جلو بیفتی.هر کی خواست بگه تا اسکن کنم واینجا بذارم.ربطی هم به سواد وتست زدن زیاد نداره ویه سری مسائل غیر درسیه که خیلی به کنکور هم ربط داره.به شرطی که اینایی که میذارم جای دیگه ای درز نکنه

ببین دوست من اینها همش کشکه من میتونم شرط ببندم الان با خوندن اون جملات بالا وسوسه شدی که ببینی این چه روش آسونیه که نیاز به سواد وتست نداره وبا خوندن 20 صفحه راحت 30 درصد از بقیه رقیبانت جلو میندازه.مطمئن باش اینا هم با همین ادبیات شما رو یه جورایی وسوسه میکنند که برید این سی دی ها رو بخرید.حالا تصمیم با خودتونه .یا مثلا میگن چرا فلانی فیزیک را 100 زد.هیچکدوم از رتبه برترا این چیزا رو تایید نمیکنند.حرف منو قبول نداری برو تو وبلاگشون که هست بپرس

9. 14 کاربر از Amirdb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

نه بابا یه وقت گولشو نخوری ها!!!
    منم تو روزنامه آگهیشو پارسال دیدم به هر ترتیب نشد بهش زنگ بزنم چون یادم میرفت!!!
    همین چند روز پیش بهش زنگ زدم گفتم من میخوام برم سال سوم میخواستم بدونم چطوری مشاورتون فوری در اومد گفت بودجه ات چقدره منم موندم چی بهش بگم گفتم حالا با هم کنار میایم!!!
    منم فکر کردم فوقش 50 هزار تومن باشه!!!
    شماره ی یکیو بهم داد گفت دانشجوی داروسازی تهرانه منم بهش زنگ زدم 10 دقیقه باهاش حرف زدم گفت باید جزوه ها دستنویس رو برای همه ی درسا بگیری منم گفتم حالا چقدر میشه کلا؟!
    گفت: دوره ی کاملش حدودا 1.5 تا 4 میلیون تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    منم نخواستم سوتی بدم و شرف شهرمون رو ببرم براش کلاس اومدم گفتم: اینطورم که میگفتن زیاد نیستا...........
    بعدش فوری خداحافظی کردم و گرفتمش زیر فحش بعد از قطع تلفن!!!!!!!!!!!!!!
    دوست عزیز :مهندس احمدی کلاه برداری بیش نیست!
    اگه دلش برای ما میسوخت قیمت کتابا رو میاورد پایین تا همه رتبه برتر بشن............
    همینو گفتم یه وقت گولشو نخوری با کتابهای کمک آموزشی و نهایتا کلاس کنکور برای اونم ریاضی و فیزیک نه درس دیگه ای و پشتکار میشه راحت موفق شد!!!
    اگه دنبال مشاوره هستی کتاب:((کنکورت را قورت بده)) خیلی سبز رو بگیر نکته های خیلی خوبی داره و راهنماییت میکنه و قیمتش 5000 تومن بیشتر نیست!!!

11. 6 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من تا به حال مشاور خوب تو تهران پیدا نکردم از هر کدومشونم تا دلت بخواد سوتی گرفتم.وقتتو با این چیزا تلف نکن

13. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

12

من تا به حال مشاور خوب تو تهران پیدا نکردم از هر کدومشونم تا دلت بخواد سوتی گرفتم.وقتتو با این چیزا تلف نکن
    آره والله!!!
    نذار این جور چیزا سرگرمت کنه!!!
    کنکور مسایل حاشیه ای خیلی زیادی داره که انسان رو از هدفش دور میکنه....

15. 2 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

قبلا توی یکی از همایش های اقای احمدی بودم فقط میتونم بگم بازار گرمی میکنه.فقط همین.

17. این کاربر از arsalne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •