تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 20 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 195

نام تاپيک: مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

عربیش چطور ه؟
    یکی میگفت برای صفر کیلومترا خیلی خوبه کسی تایید میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

[QUOTE=AMIR BEKAM;7468054]عربیش چطور ه؟
    یکی میگفت برای صفر کیلومترا خیلی خوبه کسی تایید میکنه؟[/QU
    من خودم هم عربی برترشو داشتم هم عربی صدو.نمیگم مفید نیست ولی تو بهترشو میتونی پیدا کنی که واقعا تضمینی هست.مثه عربی ایاد فیلی.منم دیگه به گفته مشاورم که مال این مجموعه بود عربیاشو گرفتم,ولی اگه با خودم بود اصلا این کارو نمیکردم.باید یه خورده اونورتر از صفر کیلومتر باشی تا کمکت کنه.یه توصیه دوستانست با یه عالمه تجربه از کسی که سی دی های این گروهو داره,جان عزیزت نخرش.مگه فکر درصد چند واسه عربیت هستی؟
    Last edited by walfare; 04-02-2013 at 03:01. دليل: اشتباهی 2 بار فرستادم

3. این کاربر از walfare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

میخوام به AMIR BEKHAM بگم من هم عربی برترو داشتم هم عربی صدو.منم به گفته مشاورم که مال این مجموعه بود عربیاشو گرفتم.ولی اگه با خودم بود اصلا این کارو نمیکردم.به جای این کارا برو عربی ایادفیلی رو بخر که مطمئن بشی کارش تضمینی هست.نمیگم عربیش به درد نخوره ولی باید یه خورده اونور تر از صفر کیلومتر باشی تا به دردت بخوره.بیخیالش شو.اینی که گفتم یه توصیه دوستانست به تو از طرف کسی که با یه دنیا تجربه سی دی های این مجموعه رو داشته و تاثیرشو تو کنکور خودش دیده.یه وقت خریت نکنی بری پولتو بریزی تو جوبا.حالا ببین من کی گفتم.مگه چه درصدی واسه عربی تو کنکورت مد نظرته؟

5. این کاربر از walfare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

ممنون پس با این حال فایده نداره
    عربی به ۴۰ در صد هم راضیم

در آغاز فعالیت amirzxz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اره من دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

علیرضا جان ممکنه زیست دادگستری یه کم بدرد بچه ها بخوره اما مسعودی آنچنان فایده ای نداره
    یعنی مثلا همین مبحث گرماشو ببینید من یه نمونشو هم تو وبلاگم گذاشتم نمیتونه چیز خاصی بگه ومیاد از راه حل تشریحی میره
    اون تکنیک هایی هم که واسه مباحث دیگه میگه جز مشوش کردن ذهن بچه ها چیز دیگه ای نداره
    یعنی سر جلسه کل فرمولارو بهم میریزن این تجربه شخصیم بود
    من کل فیزیکشو دیدم از نور بگیر تا بهترین جمع بندیش که فیزیک 200 تست هست

درضمن اگه قرار بود هرکی با دونستن چن تا تکنیک فیزیک رو بالا بزنه وضعیت فیزیک بچه های تجربی این نبود!!

اون دوستمون هم که درباره عربی سوال کرده بود
    از روی گاج سفید بشین ترجمه و تعریب روبخون 40 درصد رو راحت میزنی

9. 3 کاربر از ali-konkor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

[QUOTE=ali-konkor;7472344]علیرضا جان ممکنه زیست دادگستری یه کم بدرد بچه ها بخوره اما مسعودی آنچنان فایده ای نداره
    یعنی مثلا همین مبحث گرماشو ببینید من یه نمونشو هم تو وبلاگم گذاشتم نمیتونه چیز خاصی بگه ومیاد از راه حل تشریحی میره
    اون تکنیک هایی هم که واسه مباحث دیگه میگه جز مشوش کردن ذهن بچه ها چیز دیگه ای نداره
    یعنی سر جلسه کل فرمولارو بهم میریزن این تجربه شخصیم بود
    من کل فیزیکشو دیدم از نور بگیر تا بهترین جمع بندیش که فیزیک 200 تست هست

درضمن اگه قرار بود هرکی با دونستن چن تا تکنیک فیزیک رو بالا بزنه وضعیت فیزیک بچه های تجربی این نبود!!
    دمت وحشتناک گرم.ماهم تا میتونیم ازت حمایت میکنیم.من میگم تو یه این فروم اینترنتی خیلی سر نمیزنی تنها 2 تا پست گذاشتی.جای باحالیه.نظرهای خوبی راجع به پشت پرده این گروه خرابکار توش میتونی پیدا کنی اگه میتونی زودتر سر بزن.میگم میشه ایمیلتو تو سایت قرار بدی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

روی صحبتم با مدیر سایته.میگم چرا پستی که قبل از پست من walfare بود الان حذف شده.فکر کنم اسنش محمد یاوری بود.چی شد که اینجوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

روی صحبتم با مدیر سایته.میگم چرا پستی که قبل از پست من walfare بود الان حذف شده.فکر کنم اسنش محمد یاوری بود.چی شد که اینجوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به د لیل صحبت ها و لحن نامناسب و گزارش کاربران ، حذف شد

13. 2 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوست من alireza sm و بقیه دوستان فعال
    راستش دیشب برنامه اینارو تو رادیو جوان دیدم!یه آدم پر شور و نشاط!نمونه کارشو هم تو سایتشون دیدم!یزدانی جالب بود حرفاش!یه تکنیک جالب بود!اما وقتی زنگ زدم بهش آب سردی بود روم!متاسفانه یک انسان کانلا بی ادب و پر ادعا که حتی زحمت حرف زدنم هم به خودش نمی داد!مشاوره ایی هم در کار نبود!
    من تصمیم به خرید سریال 100 گرفتم!چون مدتی از درس دور بودم نیاز به این دارم که دوباره یه استاد برام توضیح بده!وقت کلاس نیست دیگه!اما مشاور 100 خودش گفت فیزیک و عربی ما کامل نیست متاسفانه!دینی هم جزوه داریم!به علت تغییرات به امسال نمیرسیم!ولی استاداشون بنظرم شرف دارن به این بچه سوسول های بی ادب!اما از تکنیک های موردی که شاید یاد بدن هم نمیشه گذشت!
    کسی دیویدی شیمی!عربی و فیزیک کنکور آسان است رو داره؟حالا یا رایت کنه بخرم ازش!یا اصلش!یا شرایط نت پرسرعت داره آپلود کنه!ممنون میشم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •