تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 83 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 830

نام تاپيک: کلوپ ASUS G73

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما برو تو سایت AMAZON سرچ کن G73
    لینک : ؟!؟
    در ضمن سرچ کردم چیزی به نام G73j وجود نداشت .

اگه نباشه جاش خالی می مونه linekhat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

برو تو سایت زیر
    امیدوارم جوابتو بگیری
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

برو تو سایت زیر
    امیدوارم جوابتو بگیری
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امیدوارم شما به اشتباه خودت اعتراف کنی و این قضیه رو تمومش کنی .

گرفتی مارو شما ؟! این لینکی که دادی نه مشخصاتش با اون چیزی که گفتی میخونه نه قیمتش ..... .

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

همش یه اشتباه لپی بود که تصحیح شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه enriquefk2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

G73JH-TY042V
    یکی از لپ تاهای ارزان سریه G73 هست که از Core i5 استفاده شده

6. 2 کاربر از enriquefk2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mr.blackinblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام.اقایون پیشنهاد میکنم شدیدن در تصمیمات خودتون تجدید نظر بفرمایید.ازتون میخوام یه سری به notebookcheck بزنید. لازم به ذکره کسایی که میگن خنکترین noteooke دنیا.به نظر من msi gx660 خیلی از asus g73j بهتر از شارژش و مشخصات فنی و تکنولوژی و ..... .البته گفتم این نظره منه بی احترامی نشه.من شخصا از asus خیلی خوشم میاد ولی باور بفرمایید که اگه در این مورده خاصgx660(و چند مدل دیگه msi) از asus حمایت کنید بی انصافی کردید.البته اضافه کنم که دیروز از 2700 قیمت gt660 رو گرفتم من که گرخیدم:3000000.

شما چی؟
    Last edited by mr.blackinblack; 01-09-2010 at 06:25.

8. این کاربر از mr.blackinblack بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام.اقایون پیشنهاد میکنم شدیدن در تصمیمات خودتون تجدید نظر بفرمایید.ازتون میخوام یه سری به notebookcheck بزنید. لازم به ذکره کسایی که میگن خنکترین noteooke دنیا.به نظر من msi gx660 خیلی از asus g73j بهتر از شارژش و مشخصات فنی و تکنولوژی و ..... .البته گفتم این نظره منه بی احترامی نشه.من شخصا از asus خیلی خوشم میاد ولی باور بفرمایید که اگه در این مورده خاصgx660(و چند مدل دیگه msi) از asus حمایت کنید بی انصافی کردید.البته اضافه کنم که دیروز از 2700 قیمت gt660 رو گرفتم من که گرخیدم:3000000.

شما چی؟
    سلام !
    ببخشید چرا اووقت ؟؟! من تا الان نزدیک 10 تا ریویو خوندم از G73 هیچ مشکل خاصی دربارش ذکر نشده و اغلب فقط تعریف بوده او تعریف . (فقط چیزی که همه ازش نالیدن وزن و سایز زیاد و بزرگش و عمر نسبتا کم باتریش بوده که اونم واسه یه لپتاپی با این کانفیگ کاملا قابل توجیهه.)
    MSI GX660 چرا بهتره ؟! هر کدوم یه مزایایی نسبت به هم دارن . اما 8گیگ رم G73 و صفحه نمایش 17 اینچیش چیکار به 4گیگ رم و صفحه نمایش 15 اینچی GX660 داره ؟! تازه اونم با این قیمت فضاییش ........ !! (cpu G73 هم که قویتره .)
    (بعدم اون چیزی که میشه گفتش نظر شخصی چیزای سلیقه ایه نه مشخصات فنی و بازدهی یه لپتاپ ...... .)
    Last edited by AmiIin; 01-09-2010 at 14:19.

داره خودمونی میشه mr.blackinblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام !
    ببخشید چرا اووقت ؟؟! من تا الان نزدیک 10 تا ریویو خوندم از G73 هیچ مشکل خاصی دربارش ذکر نشده و اغلب فقط تعریف بوده او تعریف . (فقط چیزی که همه ازش نالیدن وزن و سایز زیاد و بزرگش و عمر نسبتا کم باتریش بوده که اونم واسه یه لپتاپی با این کانفیگ کاملا قابل توجیهه.)
    MSI GX660 چرا بهتره ؟! هر کدوم یه مزایایی نسبت به هم دارن . اما 8گیگ رم G73 و صفحه نمایش 17 اینچیش چیکار به 4گیگ رم و صفحه نمایش 15 اینچی GX660 داره ؟! تازه اونم با این قیمت فضاییش ........ !! (cpu G73 هم که قویتره .)
    (بعدم اون چیزی که میشه گفتش نظر شخصی چیزای سلیقه ایه نه مشخصات فنی و بازدهی یه لپتاپ ...... .)
    همون طور که گفتم اگه به notebookcheck سری بزنید میبینید که دمای دستگاه چقدر بالاست که اگه reveiw gx660 رو هم ببینید اونوقته که متوجه میشید از طرفی اگه قسمت rate رو نگاه کنید امتیازهایی که به قسمت های game and application داده باز هم از gx660 پایین تره.لازم به ذکره که اساسه notebook به قابل حمل بودنشه وقتی شما 57 دقیقه در حالت نور زیاد شارژ داری پس بیشتر اوقات به مشکل بر میخوری(قبول دارم که gx660 هم خیلی بهتر از این نیست) و یکی از مهم ترین خاصیت های msi تکنولوژی توربو و سیستم مدیریت برقش هست.راستی toshiba Satellite a665 باتریش 12 cell هست و مدت شارژش 4 ساعت هست.میشه به منم یه کمکی بکنید و نظر بدید.
    بازم شرمنده که توی اینتایپک پرسیدم اخه جاهای دیگه پرسیدم جواب نگرفتم
    Last edited by mr.blackinblack; 01-09-2010 at 14:53.

11. این کاربر از mr.blackinblack بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

همون طور که گفتم اگه به notebookcheck سری بزنید میبینید که دمای دستگاه چقدر بالاست که اگه reveiw gx660 رو هم ببینید اونوقته که متوجه میشید از طرفی اگه قسمت rate رو نگاه کنید امتیازهایی که به قسمت های game and application داده باز هم از gx660 پایین تره.لازم به ظکره که اساسه notebook به قابل حمل بودنشه وقتی شما 57 دقیقه در حالت نور زیاد شارژ داری پس بیشتر اوقات به مشکل بر میخوری(قبول دارم که gx660 هم خیلی بهتر از این نیست) و یکی از مهم ترین خاصیت های msi تکنولوژی توربو و سیستم مدیریت برقش هست.راستی toshiba Satellite a665 باتری 12 cell هست و مدت شارژش 4 ساعت هست.میشه به منم یه کمکی بکنید و نظر بدید.
    دمای دستگاه رو که من تو ریویوها ابدا ندیدم نوشته باشه بالاس . اکثرا نوشتن در هر شرایطی دما عالیه .
    لطف کنید لینک بذارید ازین چیزایی که در مورد دما و امتیازا گفتید .
    توربو رو که G73 هم داره به لطف Core i7 . سیستم مدیرت برق چیه دیگه ؟!
    در ضمن G73 یک لپتاپ Desktop Replacement هسش . پس عمر کم باتریش کاملا قابل توجیهه .
    درباره ی چی نظر بدم ؟!
    Last edited by AmiIin; 01-09-2010 at 14:58.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

msi gx 660 vs asus g73

سلام
    اول از همه بگم من تا الان هرچی پست در مورد g73 گذاشتمو از خودم ننوشتم بلکه این ترجمه سایتهای معتبر مخصوصا notebookcheck هست
    msi gx 660 نسبت به asus g73 داری چند خاصیت برتر است
    1-دارای 2 درگاه usb 3 هست
    2-سایز ان کوچکتر است display 15.6 inch
    3-قابلیت ارتقاء رم تا 12gig
    4-فول پرت
    5-وب کم با قابلیت فیلمبرداری hd

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •