تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 128

نام تاپيک: تنظیم خواب ((پرسش و پاسخ))

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض تنظیم خواب ((پرسش و پاسخ))

سلام
    من حدود 1 هفتش سرخود امگا 3 مصرف میکنم ، چون یکم حافظم ضعیف شده و فکر میکنم برای بدنم مضر نیست .

داروهای Propranolo 20+10 , نورتریپتیلین 10 " هم چند سالی استفاده میکنم البته دوزشون متغیر بوده

ممکنه امگا3 با داروهایی که میخورم ناسازگار باشه ؟

امگا3 باعث تشدید بی خوابی نمیشه ؟

من شبا دیر خوابم میبره ، نهایتش 11 الی 12 و مشکلی هم از این بابت نداشتم ( قبل از عید بیشتر از 9 نمیتونستم بیدار بمونم )
    ولی 3 روزه که دیگه نمیتونم مثله سابق بخوابم و تا 1 یا بیشتر خودمو با فیلمای تلویزونی سرگرم میکنم و بعد از اونم توی تخت وول میخورم تا به نحوی خوابم ببره و حتی دیشب تا 3.5 3 بار با ترس از خواب بیدار شدم و بعد از اون حدودا نیم ساعت طول میکشید تا خوابم ببره
      محتوای مخفی: Off Topic 

یه مشکل دیگه که مربوط به چند سال پیش تا الانه
    ظهر ها وقتی میخوابم بعد از چند ساعت که بیدار میشم یه جورایی کاملا فلج میشم و تنها جای بدنمو که میتونم حرکت بدم چشممه که بیشتر مواقع نمیتونم بازش کنم فقط حرکتش میدم
    نه اینکه بگید خواب آلوده و طبیعیه
    نه
    من کاملا به هوش هستم و حتی چند بار چشممو کاملا باز کردم و بعضی مواقع فکر میکنم مردم (mordam ) و بعضی مواقع هم یاد بختک میوفتم که البته دوستان گفتن که از نظر علمی غیر منطقیه
    خیلی احساس بدیه و خیلی میترسم از این حالت و خیلی وقتا تا نیم ساعت هم تلاش برای بلند شدن میکنم و بی نتیجه میشه ، وقتی هم از جام بلند میشم از ترس نفس نفس میزنم و خیس عرق میشم

حس خیلی خیلی عجیبیه
    درست شبیه این میمونه که توی این دنیا نیستی و زندگی از این طرف و مرگ هم از طرف دیگه مثله طناب کشیده میشی
    برای روانپزشکم تعریف کردم ولی بیچاره هنگ کرد ، چون درست نتونستم توضیح بدم
    کسی تجربشو داره ؟

امگا 3 رو نیم ساعت بعد از نهار میخورم و داروهای دیگه هم بعد از شام

درضمن یکم مشکل افسردگی خفیف هم دارم که فکر میکنم الان بهتر و سرخوشتر از قبل هستم .

2. این کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

از خوردن شكلات و نوشابه و چاي و قهوه شديدا پرهيز كن
    ممنون
    هیچ کدوم رو استفاده نمیکنم
    شاید هفته ای یه بار قهوه بخورم

شما شبا همرا شام مقداري ماست مصرف كن ببين شب چطوري راحت خوابت ميبره
    بعید میدونم ماستای کارخونه ای کاری انجام بدن
    میدونی
    بد مزه هستن
    ولی تست میکنم نتیجه رو میگم

تا حالا تو هیچ منبعی چیزی در مورد ارتباط این دو تا نشنیدم...

4. این کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امگا 3 که من خیلی میخورم مخصوصا موقع مسابقات پینگ پونگ چون تمرکزم میره بالا و حریف کارش تمومه.

به خواب من که اصلا کاری نداشته ...چون فقط کپسول امگا 3 نیست که ماهی هم هست که امگا 3 داره ...

مثل این میمونه بگیم ماهی خوردیم و خوابمون نمیبره..

کلا نوشیدنیها و خوردنیهای کافئین دار خواب رو به عقب میندازه...چای..نسکافه..قهوه.. افی میکس ( 3 در 1 ) ..نوشیدنیهای

انرژی زا..شکلات داغ hot choklate .. وخیلی مواظب باشید قهوه ترک بعد از 7 بعد ازظهر نخورید چون تا 6-7 خواب رو به عقب

میندازه و نمیزاره بخابی....فرانسه مشکلی نداره تا ساعت 10 شب هم مشکلی نیست کافئینش کمه.

اگر خوابت خیلی خراب شده برید روانپزشک بهت کلونازپام 1 شبی نصف قرص تجویز میکنه برای خواب راحت .

ماست خواب آور طبیعی از قدیم گفتن وقتی ماست میخوری کاسشو بزار زیر سرت تا رو زمین خوابت نبره..

من وقتی کافئین مانع خوابم بشه از 20 قاشق ماست میخورم یک رب بعد بیهشو میشم... تمام ماستهای پاستوریزه هم

امتحان کردم خیلی عالین مخصوصا ماست 7 شرکت کاله..

6. این کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Prince_Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها منم بدخواب شدم!!شب ساعت 8 صبح میخوابم(!!!)صبح ساعت 4 یا 5 ظهر بیدار میشم(!!) دوباره شب ساعت 12 تا 3 بامداد میخوابم!!که در اصل وعده ی خواب اخری همون خواب ظهرانه هست که از ساعت 2 تا 4 یا 5 ظهر بایستی باشه ولی نقل مکان کرده به 12 تا 3 بامداد!!!!!!!!بچه ها چیکار کنم؟؟تازه وقتی ساعت 3 شب بیدار میشم شدید گرسنمه!دوست دارم همه چی بخورم!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بچه ها الان تو بازار ایران بهترین برند های امگا سه چی هست؟ با قیمت لطفا.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

به نظر من هفته اي 2 بار ماهي مصرف كنين خيلي بهتره تا اين مواد شيمايي كه اصلا هم معلوم نيست واقعا امگا3 باشه رو وارد بدنوتون كنين

پروفشنال c30tehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض دارو خواب اور

من دارو الپرازولام و سیتالورازپام استفاده می کنم دکتر گفته که الپرازولام که هر شب نخور
    من چند وقت یکبار مصرف مردم ولی چند شب هست با اینکه این دو رو مصرف می کنم خوابم نمی بره
    خودمن هم دوباره می خواهم دوباره به دکتر برم
    چرا دارو خواب آور بعد از مدتی بی اثر می شه؟ چی کار باید کنم؟

11. این کاربر از c30tehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

واقعا اگه بدونين چه عوارضي دارن اين آرامبخش ها هرگز مصرف نميكنين من بعد از 2 سال كه آلپرازولام رو كنار گذاشتم هنوز بعضي وقتا پرش عظلات دارم تازه اونم با دوز 1 ميلي گرم مصرف ميكردم و همش 1 سال نشد زمان مصرف كردنم واي به حال اوناي كه با دوز بالا در طولاني مدت مصرف ميكنن

13. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. اتفاقاً یک ماه پیش، دکتری که برای عفونت ریه پیششون می رم برای آرامشم، آلپرازولام 0.5 تجویز کردند که من نخوردم چون اون حالت ناآرامی که اون لحظه داشتم به خاطر حال بدم بود و با استراحت رفع می شد. چند سال پیش هم که 10 روزی به مشکل بدخوابی دچرا شده بودم به دکترم گفتم و ایشون ضعیفترین خواب آور رو که اسمش رو نمی دونم چیه برام نوشتن. بعد از 8 روز استفاده، خوابم درست شد و دیگه نخوردم. نمی دونم چه جوریه که قرص ها در بدن ها، گاهاً اثرات متفاوت دارن. من دو بار از قرص های خواب آور استفاده کردم که در اوایل درمان پرکاری تیروئید بود ولی هر بار با خوردنشون، خواب بیشتر می شد و همین امر باعث کلافگی می شد که چرا همش آدم خوابش می یاد.
    حالا شما از دم کرده گل گاو زبان و لیمو عمانی استفاده کنید که هم خوشمزه و بی خطره و هم پرخاصیت.
    خواص داروئي:
    گاو زبان از نظر طب قديم ايران سرد است
    1)گل گاو زبان و برگ هاي تصفيه كننده خون است
    2)آرام كننده اعصاب است
    ......

15. این کاربر از قله بلند بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

توی برندهای معروف این از همه معروف تره
    بیشتر دکتر ها هم توصیش میکنن...

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •