تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 55 اولاول ... 5455152535455
نمايش نتايج 541 به 548 از 548

نام تاپيک: Sid Meier's Civilization V

در آغاز فعالیت game-jangi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام ممنون شما مطمینید به خاطر 22 تا تمدنی هست که کند میشه؟اما باور کنید یک حال عجیبی میده که نگو اگه این کارو نکردید بهتون پیشنهاد میدم حتما یکبار امتحان کنید صفایی داره.من از همون اول با 22 تمدن بازی کردم دیگه نمیتونم کمترش کنم چه کنم به نظرتون؟!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام ممنون شما مطمینید به خاطر 22 تا تمدنی هست که کند میشه؟اما باور کنید یک حال عجیبی میده که نگو اگه این کارو نکردید بهتون پیشنهاد میدم حتما یکبار امتحان کنید صفایی داره.من از همون اول با 22 تمدن بازی کردم دیگه نمیتونم کمترش کنم چه کنم به نظرتون؟!!!
    play again
    وقتی طول میکشه لگ میزنه به هر حال ، من 32 گیگ رم دارم ، SSD هارد ، core i7 4790K آخراش که میشه میترکه بازی دیگه از اومدنش خیلی وقت گذشته ، متاسفانه این 2 تا بعدی هم که بعدش دادن همه فضایی بودن باید یدونه جدید بدن ولی مثل همین 5 شدش مثل COD اونم از 5 به بعدش خراب شد

3. این کاربر از cpt.sepehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت arvinm19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    هنوزم کسی به این تاپیک رسیدگی میکنه که ما سوالامونو بپرسیم ؟!

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

سلام
    هنوزم کسی به این تاپیک رسیدگی میکنه که ما سوالامونو بپرسیم ؟!
    من پلیرش هستم سوال داری بپرس ولی اگه سیستمت مکشه برو سراغ VI

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ممنون از پاسخگوییت
    راستش خیلی وقت بود نسخه ی 5 رو داشتم ولی تازه دیروز نصبش کردم! نسخه ی 6 رو میذارم واسه دانلود ولی فعلا میخوام با این نسخه بازی رو یاد بگیرم،بنظرم مشکلی پیش نیاد ،درسته ؟!
    در مورد سبک بازی نوبتی! میخواستم بدونم اگه من next turn رو نزنم،پیشرفت بازی انجام نمیشه؟ یعنی مثلا ساختمونای در حال ساخت یا نیروهای در حال تعلیم و...، تا وقتی که next turn رو نزنم پیشرفتی نمیکنن؟ یجورایی تا اون موقع pause میشن ؟
    میدونم سوال عجیبیه ولی جدا نمیدونم !
    منظورم اینه که من همش پشت سر هم next turn رو بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟! یا فقط در موارد خاصی باید بزنم ؟!!!

ویرایش : خوب بعد از چند ساعت بازی کردن همه چی دستگیرم شد ! ممنون
    عجب بازی عجیبیه ! آدمو از کار و زندگی میندازه،همه ش میگی فقط یه turn دیگه ولی ساعت ها پاش میمونی !!!!
    Last edited by arvinm19; 30-08-2017 at 07:21.

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

ممنون از پاسخگوییت
    راستش خیلی وقت بود نسخه ی 5 رو داشتم ولی تازه دیروز نصبش کردم! نسخه ی 6 رو میذارم واسه دانلود ولی فعلا میخوام با این نسخه بازی رو یاد بگیرم،بنظرم مشکلی پیش نیاد ،درسته ؟!
    در مورد سبک بازی نوبتی! میخواستم بدونم اگه من next turn رو نزنم،پیشرفت بازی انجام نمیشه؟ یعنی مثلا ساختمونای در حال ساخت یا نیروهای در حال تعلیم و...، تا وقتی که next turn رو نزنم پیشرفتی نمیکنن؟ یجورایی تا اون موقع pause میشن ؟
    میدونم سوال عجیبیه ولی جدا نمیدونم !
    منظورم اینه که من همش پشت سر هم next turn رو بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟! یا فقط در موارد خاصی باید بزنم ؟!!!

ویرایش : خوب بعد از چند ساعت بازی کردن همه چی دستگیرم شد ! ممنون
    عجب بازی عجیبیه ! آدمو از کار و زندگی میندازه،همه ش میگی فقط یه turn دیگه ولی ساعت ها پاش میمونی !!!!
    داداش راستی اگه میخوایی به چیزی پاسخ بدی از جواب بصورت نقل قول استفاده کن که آلرتش باسه من بیاد که تو به پیغام من جواب دادی تازه الان یادم افتاد که تو این صفحه قبلاً پست گذاشته بودم اگه اون کار رو بکنی سریع یه هشدار میاد که تو جواب دادی اگه سوال دیگه ایی داری میتونی بیایی بپرسی البته بصورت نقل قول چون که من یادم میره تو چه تاپیک هایی پیام دادم!

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

داداش راستی اگه میخوایی به چیزی پاسخ بدی از جواب بصورت نقل قول استفاده کن که آلرتش باسه من بیاد که تو به پیغام من جواب دادی تازه الان یادم افتاد که تو این صفحه قبلاً پست گذاشته بودم اگه اون کار رو بکنی سریع یه هشدار میاد که تو جواب دادی اگه سوال دیگه ایی داری میتونی بیایی بپرسی البته بصورت نقل قول چون که من یادم میره تو چه تاپیک هایی پیام دادم!
    سلام دوباره بعد از مدت ها !!
    آقا من یه مدت از بازی دور بودم الان دوباره هوس کردم برم سراغش،ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیشه city-state ها رو تسخیر کرد!! قبلا که بازی میکردم راحت اینکارو میکردم ولی الان سطح مقاومتش به صفر میرسه ولی هیچ اتفاقی نمیفته ! یبار همه ش میزدم شهر رو ولی تسخیر نمیشد،یهو یکی از کشورهای هم پیمانم اومد از فرصت استفاده کرد و با یه حمله ی جزئی گرفتش!!!
    نمیدونم کجای کار میلنگه ولی احتمال میدم بخاطر ایدئولوژی یا ارتقاهای حکومتی باشه !
    میتونی راهنمایی کنی ؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اقا یه سوال چظور یه شهرو تصرف کنم بدون این که لولش بیاد پایین؟اخع وقتی شهریو میگیرم نصف میشه لولش اما دیدم بعضی از کشورایه همسایم وتی میگیرن شهریو با لولی که هست میگیرن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •