تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 55 اولاول ... 41474849505152535455 آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 548

نام تاپيک: Sid Meier's Civilization V

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

ببخشید یه مشکل با Wargame AirLand Battle دارم زبونش المانیه چطوری انگلیسی کنم؟
    Language Selector زدم بازم انگلیسی نشد البته از پوشه کرک ریختم تو فولدر بازی
    والا این بازی رو نداشتم ولی تو انجمن سرچ کنید، اگر تاپیکش بود، تو تاپیک مربوطه بپرسید...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vista_vz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز...
    من تازه با این بازی فوق العاده آشنا شدم و واقعا ازش خوشم اومده و محشره!!! بار اول که بازی کردم تا 150 ترن یه کله رفتم!!

چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...

چجوری میشه پیامبر و جاسوس به شهرهای دیگه فرستاد؟؟
    چجوری میشه دین رو انتخاب کنی و گسترشش بدی؟؟مثلا من میخوام مسیحیت رو بردارم چیکار باید کنم؟
    وقتی scholar سیتی استیت ها ازت یه شخص دانا و اینا میخوان چجوری باید براشون بفرستم؟؟
    چجوری یه trade network ایجاد کنم و سیتی استیت ها رو بهش متصل کنم؟؟
    منابع بیشتر رو به جز جنگ چجوری به دست بیارم؟؟
    راستی من نسخه گاد اند کینگ رو دارم...

ممنون از همه دوستان و اساتید محترم...
    Last edited by vista_vz; 13-08-2013 at 12:06.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز...
    من تازه با این بازی فوق العاده آشنا شدم و واقعا ازش خوشم اومده و محشره!!! بار اول که بازی کردم تا 150 ترن یه کله رفتم!!

چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...

چجوری میشه پیامبر و جاسوس به شهرهای دیگه فرستاد؟؟
    چجوری میشه دین رو انتخاب کنی و گسترشش بدی؟؟مثلا من میخوام مسیحیت رو بردارم چیکار باید کنم؟
    وقتی scholar سیتی استیت ها ازت یه شخص دانا و اینا میخوان چجوری باید براشون بفرستم؟؟
    چجوری یه trade network ایجاد کنم و سیتی استیت ها رو بهش متصل کنم؟؟
    منابع بیشتر رو به جز جنگ چجوری به دست بیارم؟؟
    راستی من نسخه گاد اند کینگ رو دارم...

ممنون از همه دوستان و اساتید محترم...
    اول از همه بگم که من نسخه بدون اکسپنشن رو پارسال داشتم که دین توش نبود پس اگه جواب های مربوط به دین رو ندادم شرمنده .

1.پیامبر و جاسوس باید مثل بقیه unit های مصرفی باشن مثل مهندس ، جنرال ، دانشمند و ... . میبریشون توی یک شهر دیگه و اونجا مصرفشون میکنی مثلا دکمه تبلیغ دینشون رو میزنی .

2. سوال بعد

3.ببین چه کسی رو میخوان . کلا توی هر شهر یه سری ساختمون ها یا امتیازات و عجایب باعث میشه بعد از چند ترن یه شخص خاص متولد بشه . مثلا یک دانشگاه ساختی . به جای اینکه ادمهات رو بزاری رو زمینها اطراف شهر کار کنن و منابع بیارن توی شهر ، میای اون ادما رو میزاری تو دانشگاه یا همون university که باعث میشه بعد از یه مدت یه دانشمند از اون شهر تولید بشه . وقتی اون دانشمند تولید شد اون شهری هم که درخواستش کرده باهات بیشتر دوست میشه . اشخاص خاص رو هم میتونی به چند طریق ازشون استفاده کنی . یا باهاشون یه golden age استارت میزنی که دیگه اون شخص از بین میره . یا مصرفشون میکنی که یهو یه عالمه منابع بهت میده که نوعش بسته به نوع ادمت داره . یا هم اینکه یه ساختمون خاص اطراف شهر میسازی باهاشون که باز هم اون شخص از بین میره . ببین به کدوم یکی نیاز داری و اون استفاده رو ازش بکن . البته golden age اش بدرد نمیخوره چون مدت زمانش هی کم میشه .

4.کاری نداره . هر کارگر میتونی توی هر به اصطلاح tile ای که قابل ساخت و سازه جاده بسازه . شما یه پایتخت داری تو بازی که همون شهر اولت هست و میتونی بعدا عوضش کنی . هر شهری که میسازی برای اینکه به صورت بهینه پول یا طلا تولید کنه باید یه جوری به پایتختت وصل بشه . یا از طریق اب یا خشکی . از طریق اب باید یا کنار رودخانه باشی یا دریا که البته باید تکنولوژی های دریایی رو زود بگیری واسه اینکار ولی پیشنهاد میشه از طریق خشکی به هم وصل کنی شهرهاتو چون جاده ها سرعت سربازها و ... رو زیاد میکنه و توی یک ترن خونه بیشتری حرکت میکنن . البته جاده ها هم هزینه نگهداری دارن . هر ساختمون که میسازی یه هزینه نگهداری یا maintenance داره که از پولت کم میشه هر دور .

5.سوال اخر رو متوجه نشدم اگه میتونی سوالتو بهتر مطرح کن .

5. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

1 و 2 رو پیداش کردم باید اول یه پیامبر رو بذاری دین پایه گذاری کنه و بعد میتونی انتخاب کنی و ایمان مردمت که رفت بالا یه پیامبر دیگه میده بهت که میفرستیش جاهای دیگه تبلیغ کنه!!!
    ولی هنوز نمیدونم جاسوسامو چجوری افزایش بدم همش ازم میدزدن تکنولوژی همشم این جاسوس بی خاصیت تو شهر خودمه ولی نمیتونه جلوشونو بگیره

3 این نسخش فرق داره یه کمی نمیشه ملتو بفرستی دانشگاه بعد یه مدتی خودش بهت یه شخص برجسته میده

4 مرسی بابت جواب... اشتباه من این بود که تا شهر جاده نمیکشیدم تا لب مرز میکشیدم فکر میکردم کافیه!!

5 چجوری طلای بیشتر و منابع دیگه مث اسب و آهن و نمک بدست بیاریم؟؟؟ که فکر میکنم باید تجارت کنی با بقیه...ولی اونا خیلی زیاد ازم میکشن و در مقابل چیز کمتری میدن بم
    Last edited by vista_vz; 14-08-2013 at 09:50.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

1 و 2 رو پیداش کردم باید اول یه پیامبر رو بذاری دین پایه گذاری کنه و بعد میتونی انتخاب کنی و ایمان مردمت که رفت بالا یه پیامبر دیگه میده بهت که میفرستیش جاهای دیگه تبلیغ کنه!!!
    ولی هنوز نمیدونم جاسوسامو چجوری افزایش بدم همش ازم میدزدن تکنولوژی همشم این جاسوس بی خاصیت تو شهر خودمه ولی نمیتونه جلوشونو بگیره

3 این نسخش فرق داره یه کمی نمیشه ملتو بفرستی دانشگاه بعد یه مدتی خودش بهت یه شخص برجسته میده

4 مرسی بابت جواب... اشتباه من این بود که تا شهر جاده نمیکشیدم تا لب مرز میکشیدم فکر میکردم کافیه!!

5 چجوری طلای بیشتر و منابع دیگه مث اسب و آهن و نمک بدست بیاریم؟؟؟ که فکر میکنم باید تجارت کنی با بقیه...ولی اونا خیلی زیاد ازم میکشن و در مقابل چیز کمتری میدن بم
    جواب سوال 5 ات :
    کلا اگه روی هر منبعی که توی قلمرو خودت هست ساختمون مربوط به خودش رو بسازی هم اینکه بهترین بازدهی رو میده و هم اینکه اون منبع به منابعت اضافه میشه . مثلا روی طلا معدن بسازی . روی شکر مزرعه بسازی که همون recommended رو میگم . لوکسری ها رو بیشتر از یک دونه لازم نداری و بقیه اش رو میتونی با کشورهای دیگه معامله کنی . سعی کن اکثرا لوکسوری هایی که لازم نداری رو بدی به کسایی که پول زیاد دارن و جمعیت زیاد . و همچنین میتونی مثلا روی اسب ها دامداری احداث کنی و 4 تا اسب بگیری که اگه لازم نداشتی فعلا بدی به یکی و پول مثلا ازش بگیری . کلا دو نوع منبع داریم . لوکسوری و استراتژیک . از لوکسوری ها فقط یک دونه از هر کدوم لازم داری و بقیه اش رو میتونی تجارت کنی . مثلا شکر نداری ولی دوتا نقره داری . یک نقره رو با یک کشور که شکر داره در ازای یک شکر معامله میکنی . اینطوری هر دوتاتون سود میکنی و happiness بیشتر میشه . استراتژیک ها تعدادشون مهمه اما فقط موقع ساخت سربازها . مثلا واسه ساخت شمشیرزن به یک اهن احتیاج داری که وقتی سرجمع دوتا اهن داری میتونی حداکثر دوتا شمشیرزن توی بازی داشته باشی .
    راجع به تجارت هم سیاست داشته باش . اون چیزی رو که میخوای تجارت کنی و بدی به بقیه برو به همه ملتها پیشنهاد بده و ببین در ازاش چی بهت میدن . ببین کدوم یکی از همه بیشتر واست سود داره و با همون تجارت کن . کشورهایی که باهاشون pact of cooperation امضا میکنی بیشتر تمایل دارن تا باهات تجارت کنن . اما مواظب باش که این همه به نفع یک نفر کار نکنی تا شاخ بشه علیه خودت کار کنه .
    این بازی خوبیش اینه که دستت رو زیاد باز میزاره و جزو بهترین بازی های من بود . منتهی چون خیلی بیش از حد وقت گیر بود ولش کردم .

8. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

جواب سوال 5 ات :
    کلا اگه روی هر منبعی که توی قلمرو خودت هست ساختمون مربوط به خودش رو بسازی هم اینکه بهترین بازدهی رو میده و هم اینکه اون منبع به منابعت اضافه میشه . مثلا روی طلا معدن بسازی . روی شکر مزرعه بسازی که همون recommended رو میگم . لوکسری ها رو بیشتر از یک دونه لازم نداری و بقیه اش رو میتونی با کشورهای دیگه معامله کنی . سعی کن اکثرا لوکسوری هایی که لازم نداری رو بدی به کسایی که پول زیاد دارن و جمعیت زیاد . و همچنین میتونی مثلا روی اسب ها دامداری احداث کنی و 4 تا اسب بگیری که اگه لازم نداشتی فعلا بدی به یکی و پول مثلا ازش بگیری . کلا دو نوع منبع داریم . لوکسوری و استراتژیک . از لوکسوری ها فقط یک دونه از هر کدوم لازم داری و بقیه اش رو میتونی تجارت کنی . مثلا شکر نداری ولی دوتا نقره داری . یک نقره رو با یک کشور که شکر داره در ازای یک شکر معامله میکنی . اینطوری هر دوتاتون سود میکنی و happiness بیشتر میشه . استراتژیک ها تعدادشون مهمه اما فقط موقع ساخت سربازها . مثلا واسه ساخت شمشیرزن به یک اهن احتیاج داری که وقتی سرجمع دوتا اهن داری میتونی حداکثر دوتا شمشیرزن توی بازی داشته باشی .
    راجع به تجارت هم سیاست داشته باش . اون چیزی رو که میخوای تجارت کنی و بدی به بقیه برو به همه ملتها پیشنهاد بده و ببین در ازاش چی بهت میدن . ببین کدوم یکی از همه بیشتر واست سود داره و با همون تجارت کن . کشورهایی که باهاشون pact of cooperation امضا میکنی بیشتر تمایل دارن تا باهات تجارت کنن . اما مواظب باش که این همه به نفع یک نفر کار نکنی تا شاخ بشه علیه خودت کار کنه .
    این بازی خوبیش اینه که دستت رو زیاد باز میزاره و جزو بهترین بازی های من بود . منتهی چون خیلی بیش از حد وقت گیر بود ولش کردم .
    ممنون از جوابت مشکلمو حل کردی دمت قیژ...

آقا میگم این بمب اتم چجوری حمل و نقلش کنم؟؟ میخوام رو کله یکی بندازم که فاصله اش خیلی زیاده نمیرسه برد موشکه...میشه سوار کشتی کرد؟؟یا سوار هواپیما بعد هواپیمارو بذاری رو کشتی؟؟ اگه میشه کدوم یونیت ها رو باید انتخاب کنم؟؟

واقعا معتاد کنندس کارو زندگی که هیچ خواب خوراکمم گرفته لامصبتوی 2 روز از اول تا سال 2050 رفتم و میخواستم به برد علمی برسم که نشد

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

ممنون از جوابت مشکلمو حل کردی دمت قیژ...

آقا میگم این بمب اتم چجوری حمل و نقلش کنم؟؟ میخوام رو کله یکی بندازم که فاصله اش خیلی زیاده نمیرسه برد موشکه...میشه سوار کشتی کرد؟؟یا سوار هواپیما بعد هواپیمارو بذاری رو کشتی؟؟ اگه میشه کدوم یونیت ها رو باید انتخاب کنم؟؟

واقعا معتاد کنندس کارو زندگی که هیچ خواب خوراکمم گرفته لامصبتوی 2 روز از اول تا سال 2050 رفتم و میخواستم به برد علمی برسم که نشد
    بمب اتم، یا باید شهر به شهر برسونیش، یا سوار Nuclear Submarine ببری یا فکر میکنم Missile Cruiser ...

11. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

کسی هست که بتونه کمک کنه ؟؟؟
    من تمامی قسمتهای سفینه رو ساختم و توی پایتختم دارم اما هیچ اتفاق خاصی نمیوفته
    من همه تکنولوژیهای بازی و ساختمون ها رو هم تکمیل کردم فقط پایتخت کشور آلمان رو نگه داشتم که بازی تموم نشه (از نظر دومینیشن) و بتونم با فرستادن این سفینه پیروزی علمی رو بدست بیارم ...
    خواهش میکنم اگه کسی جواب میده با جزئیات کامل توضیح بده که باید چیکار کرد
    تموم صفحه های قبل هم خوندم چیزی گیرم نیومد ... یه چنتا از دوستان هم قبلا این سوالو کرده بودن

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

کسی هست که بتونه کمک کنه ؟؟؟
    من تمامی قسمتهای سفینه رو ساختم و توی پایتختم دارم اما هیچ اتفاق خاصی نمیوفته
    من همه تکنولوژیهای بازی و ساختمون ها رو هم تکمیل کردم فقط پایتخت کشور آلمان رو نگه داشتم که بازی تموم نشه (از نظر دومینیشن) و بتونم با فرستادن این سفینه پیروزی علمی رو بدست بیارم ...
    خواهش میکنم اگه کسی جواب میده با جزئیات کامل توضیح بده که باید چیکار کرد
    تموم صفحه های قبل هم خوندم چیزی گیرم نیومد ... یه چنتا از دوستان هم قبلا این سوالو کرده بودن
    شما وقتی قطعات سفینه رو ساختی، یکی یکی میفرستیشون فضا تو همون قابلیت هاش هست مثل قطعه ای هست که فلش بالا روشه.
    یکی از نسخه های بازی یه باگ داشت که وقتی یه نفر یه قطعه ی خاصی از سفینه رو میساخت، بقیه دیگه نمیتونستن قطعات رو بفرستن فضا.

14. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

شما وقتی قطعات سفینه رو ساختی، یکی یکی میفرستیشون فضا تو همون قابلیت هاش هست مثل قطعه ای هست که فلش بالا روشه.
    یکی از نسخه های بازی یه باگ داشت که وقتی یه نفر یه قطعه ی خاصی از سفینه رو میساخت، بقیه دیگه نمیتونستن قطعات رو بفرستن فضا.
    دوست عزیز اگه از قسمت قابلیتها منظورت همون قسمتیه که سمت راست و حدودا پایینه تصویره هیچ گزینه جدیدی نیست و نمیاد اگه بتونی یه عکس و یا سیوی چیزی بذاری واقعا ممنون میشم
    یه چیز دیگه باید حتما هر قطعه ای که ساخته میشه رو بفرستی فضا بعد یک قطعه دیگه رو بسازی یا لزومی به این کار نیس و اینکه میگی ببر داخل پایتخت منظورت داخله خوده شهره یا داخل مرز پایتخت هم باشه کفایت میکنه؟ اما در هر صورت اگر برات مقدوره تصویری چیزی بذار . ممنون میشم
    یا علی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •