تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 45 از 55 اولاول ... 35414243444546474849 ... آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 548

نام تاپيک: Sid Meier's Civilization V

پروفشنال BBNHFAK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان.
    من تو این بازی تمام policy ها را خریدم ولی باز هم بهم میده و نمیتونم ترن رو رد کنم لطفا بگین وسط بازی چی کار کنم که درست بشه آخه من اولش دقت نکرده بودم که تو تنظیمات اول بازی allow policy save داره. لطفا راهنمایی کنید.
    البته من به این شرایط بر نخوردم چون همیشه اون گزینه رو فعال میکنم
    احتمالا باگ بازی هست و میتونین با انتخاب کردن policy های ناسازگار مشکلتونو حل کنین
    برای مثال اگه freedom رو کامل دارین، نمی تونین همزمان order هم داشته باشین پس میتونین هر دفعه یکی رو فعال و دیگری رو غیر فعال کنین
    البته راه حل جالبی نیست ولی تنها راهی هست که به نظرم میرسه

2. این کاربر از BBNHFAK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام دوستان
    من تعریف این بازی رو شنیدم و با کلی ذوق دانلودش کردم 2.36 گیگ حجمش بود. ولی با کمال نا امیدی میبینم که بازی یه جورایی خیلی کسل کننده و مسخره هست.
    دوستان خواهشا توضیح بدین.خیلی تو ذوقم خورده . این دکمه Turn برا چی گذاشتن. یعنی چی با یه دکمه همه چی(طلا و...) زیاد میشه. من قبلا جنرال و شوالیه افتخار Knights of Honor بازی کرده بودم. و فکر میکردم این هم مثل شوالیه افتخار هست. سیستم پادشاهی داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    خـــــمـــین

پيش فرض

سلام دوستان
    من تعریف این بازی رو شنیدم و با کلی ذوق دانلودش کردم 2.36 گیگ حجمش بود. ولی با کمال نا امیدی میبینم که بازی یه جورایی خیلی کسل کننده و مسخره هست.
    دوستان خواهشا توضیح بدین.خیلی تو ذوقم خورده . این دکمه Turn برا چی گذاشتن. یعنی چی با یه دکمه همه چی(طلا و...) زیاد میشه. من قبلا جنرال و شوالیه افتخار Knights of Honor بازی کرده بودم. و فکر میکردم این هم مثل شوالیه افتخار هست. سیستم پادشاهی داره.
    این بازی کاملا متقاوت است و با سری هایی مثل جنرال کلا فرق میکنه ... یعنی با حرکت نیروها و رفتن به چند ماه یا سال بعد طلا کشف می کنید ... من هم زیاد از سبک بازی خوشم نیومد... اما برترین بازی استراتژیک از نظر IGN انتخاب شده بود...

اگه نباشه جاش خالی می مونه AF-Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

همه رو خریدم!!!!! باید بازی رو از اول شروع کنم؟؟؟؟آخه کلی رفته بودم!
    لطفا کمک کنید!

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

البته من به این شرایط بر نخوردم چون همیشه اون گزینه رو فعال میکنم
    احتمالا باگ بازی هست و میتونین با انتخاب کردن policy های ناسازگار مشکلتونو حل کنین
    برای مثال اگه freedom رو کامل دارین، نمی تونین همزمان order هم داشته باشین پس میتونین هر دفعه یکی رو فعال و دیگری رو غیر فعال کنین
    البته راه حل جالبی نیست ولی تنها راهی هست که به نظرم میرسه
    همه رو خریدم!!!!! باید بازی رو از اول شروع کنم؟؟؟؟آخه کلی رفته بودم!
    لطفا کمک کنید!
    من که جوابتون رو دادم
    یعنی شما به عنوان مثال autocracy و freedom رو همزمان فعال دارین؟؟!!!
    خب وقتی یکی رو فعال کنین اون یکی غیر فعال میشه و culture هم دوباره صفر میشه

7. این کاربر از BBNHFAK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyanide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

درود ، من با بازی آشنایی لازم رو دارم ولی هنوز جاهاییش برام مبهمه.
    وقتی بمب اتم روی یک کشور میندازیم زمینش برای همیشه نا استفاده میمونه؟ چون بعضی کشورها پس از بمباران اتمی اون ناحیه رو از قلمرو خودشون خارج میکنن و زمین کارایی نداره انگار

بعدش اون قسمت که با پادشاه یک کشور دیگه گفت و گو میکنیم به صورت صامت هست یا صدا هم داره؟ برای من صحبت نمیکنه و شکل پانتومیمه ولی گفت و گو رو زیر مینویسه، بعدش در این بازی زبان فارسی هم شنیده میشه؟

سوال آخر اینکه آخر بازی چه اتفاقی میفته؟ برای من مینویسه دنیا دچار جنگ شده و از این حرفا، یک بار هم یک سَر مجسمه بزرگ اومده بود و فکر کنم من پیروز شده بودم، چون من بمب اتم داشتم و کل دنیا دستم بود ولی مثلاً عربستان هنوز با شمشیر میجنگید

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من که جوابتون رو دادم
    یعنی شما به عنوان مثال autocracy و freedom رو همزمان فعال دارین؟؟!!!
    خب وقتی یکی رو فعال کنین اون یکی غیر فعال میشه و culture هم دوباره صفر میشه
    نه من یه ساختمون ساختم یک free policy داد حالا نمیدونم چیمار کنم. از وسط بازی نمیشه کاری کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    خـــــمـــین

پيش فرض

بعدش اون قسمت که با پادشاه یک کشور دیگه گفت و گو میکنیم به صورت صامت هست یا صدا هم داره؟ برای من صحبت نمیکنه و شکل پانتومیمه ولی گفت و گو رو زیر مینویسه، بعدش در این بازی زبان فارسی هم شنیده میشه؟
    اگر دوبله فارسی باشه با صدای گویندگان صدا و سیما ( ویا ...)و زیرنویس انگلیسی هست که فقط یکی دو تمدن صحبتاش بی ربطه چون مترجمو پیدا نکردند ... ممکن صداش قطع شده باشه ...
    ببخشید بیشتر اطلاع ندارم
    Last edited by stronghold 3; 13-03-2013 at 22:01.

11. این کاربر از stronghold 3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درود ، من با بازی آشنایی لازم رو دارم ولی هنوز جاهاییش برام مبهمه.
    وقتی بمب اتم روی یک کشور میندازیم زمینش برای همیشه نا استفاده میمونه؟ چون بعضی کشورها پس از بمباران اتمی اون ناحیه رو از قلمرو خودشون خارج میکنن و زمین کارایی نداره انگار

سوال آخر اینکه آخر بازی چه اتفاقی میفته؟ برای من مینویسه دنیا دچار جنگ شده و از این حرفا، یک بار هم یک سَر مجسمه بزرگ اومده بود و فکر کنم من پیروز شده بودم، چون من بمب اتم داشتم و کل دنیا دستم بود ولی مثلاً عربستان هنوز با شمشیر میجنگید
    1-بمب اتم فقط چیز هایی که روی اون قسمت از زمین (improvements) ساخته شده رو تخریب میکنه و تششعات (Fallout) به جا میذاره که میشه دوباره اون ها رو درست کرد
    و هیچ کشوری نمیتونه قلمرو خودش رو کم کنه، مگر اینکه روی شهری Nuclear Missile بزنین و جمعیت اون شهر صفر بشه و شهر تخریب شده و زمین ها از قلمرو اون کشور خارج بشن
    2- هر رهبر به زبون خودش صحبت میکنه و در نسخه اصلی هم فارسی وجود نداره (چون داریوش به زبان زمان خودش صحبت میکنه)
    3- در واقع شما بازی رو در این مورد باختین و صرفا داشتن بمب اتم و امپراطوری بزرگ دلیل برد نمیشه. راه های متفاوتی برای برد بازی هست مثل:
    ساخت Utopia (آرمان شهر) - فرستادن سفینه به فضا - ساخت سازمان ملل و برد دیپلماتیک - تصرف تمامی پایتختهای کشور های دیگر و برد نظامی و ...
    در واقع همون عربستان هم که با شمشیر می جنگیده تا پایتختش تصرف نشه یه امپراطوری محسوب میشه و مانع برد بازی هست

13. 2 کاربر از BBNHFAK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

عربستان هنوز با شمشیر میجنگید
    بازیش از اینجور سوتیا داره و واقعا مایه ی تعصف هست.
    دوستان نمیشه یک کاری کرد که دیگران از ما زود تر پیشرفت کنن چون من با درجه ی سختی PRINCE هم رفتم بازم دشمنام ضعیف بودن. همشون رو میتونم زود از بین ببرم. حالا نمیشه کاری کرد؟ چون اینجوری خیلی ضایع هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •