تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 55 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 548

نام تاپيک: Sid Meier's Civilization V

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یکی به من کمک کنه من بعد از کلی بازی کردن با امپراطوری آمریکا داشتم حسابی حال میکردم که بدبختی کشیدم تا پای شکست پیش رفتم اما دوباره خودم رو کشیدم بالا تمام حکومت ها یهو بهم حمله کردن بعد از دفاع در برابرشون یهو خفن ترین قدرت منطقه یعنی ژاپن باهام اعلام جنگ کرد تقریبا هیچ نیروی درست حسابی نداشتم جز چندتا گروه نصفه نیمه تیر انداز که اون سر مپ بودن خلاصه با کلی بدبختی نیروها رو آوردم نزدیک بیسم که با استراتژی درست در برابر 8 - 9 تا جوخه کامل دشمن ایستادم و از بیس دفاع کردم بعد از اون هی امپراطوری ژاپن التماس میکرد صلح کنیم و خلاصه قبول نمیکردم تا زمانی که داشتم بمب اتم میساختم ...
    اما خیلی خورد تو حالم یهو بازی تموم شد تمام زحماتم به باد رفت بابا من ساعتها بازی کرده بودم چرا آخه این بازی زمانی هست ؟ یعنی چی 500 دور بیشتر نبود ! من نمیتونم از اول بازیش کنم کسی راهی بلد نیست بشه بدون محدودیت زمانی بازیش کرد ؟

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

یه سوال هم داشتم من سال های 1800 به بعد مشکل طلا پیدا می کنم شدیدا ، نمی دونم هزینه هام خیلی زیاد میشه یا درآمدم کم
    حتی بورس هم تو همه شهر هام می سازم ولی بازم منفی می شه مجبورم بزنم رو طلا فوکوس کنه شهر تا از منفی دربیاد .
    این سری خوب بود و طلام مثبت بود ولی یهو که یه دونه از این سرزمین های خودمختار که باهاش متحد بودم رو که گرفتن طلام منفی شد ، نفهمیدم چرا ، وقتی شهر رو گرفتم و برش گردوندم به صاحبش هم بازهم منفی موند وتکون نخورد !

این مشکل شما مربوط به همون سال نیست! شما باید از همون سال 70 80 باید زمیناتونو پر کنید از زمین های کشاورزی و پایگاه تجاری بسازی. سال 1800 هم باید سعی کنی شهر های اضافه تونو هدیه بدین یا این که بسوزونی! سربازای اضافی رو هم از بین ببرید و جاده های الکی رو خراب کنید. منابع تونو به دیگر کشورا بفروشید ، این طوری دیگه نه که مشکلی نداری ، بلکه کلی سود هم می کنی!

یکی به من کمک کنه من بعد از کلی بازی کردن با امپراطوری آمریکا داشتم حسابی حال میکردم که بدبختی کشیدم تا پای شکست پیش رفتم اما دوباره خودم رو کشیدم بالا تمام حکومت ها یهو بهم حمله کردن بعد از دفاع در برابرشون یهو خفن ترین قدرت منطقه یعنی ژاپن باهام اعلام جنگ کرد تقریبا هیچ نیروی درست حسابی نداشتم جز چندتا گروه نصفه نیمه تیر انداز که اون سر مپ بودن خلاصه با کلی بدبختی نیروها رو آوردم نزدیک بیسم که با استراتژی درست در برابر 8 - 9 تا جوخه کامل دشمن ایستادم و از بیس دفاع کردم بعد از اون هی امپراطوری ژاپن التماس میکرد صلح کنیم و خلاصه قبول نمیکردم تا زمانی که داشتم بمب اتم میساختم ...
    اما خیلی خورد تو حالم یهو بازی تموم شد تمام زحماتم به باد رفت بابا من ساعتها بازی کرده بودم چرا آخه این بازی زمانی هست ؟ یعنی چی 500 دور بیشتر نبود ! من نمیتونم از اول بازیش کنم کسی راهی بلد نیست بشه بدون محدودیت زمانی بازیش کرد ؟
    ، همینه دیگه ! اولش یک تنظیماتی داره ، اگه یکم همون اول نگاه می کردین دیگه این مشکلات به وجود نمیومد! باید قبل از شروع ، یعنی توی منوی اصلی روی single player کلیک کنید و بعدش set up a game رو بزنید! هرگز PLAY NOW! رو نزنید! چون اونطوری نمیتونید تنظیمات کنید. بعدش توی advanced setting در قسمت پایین سمت راست چند تا گزینه داره. که مثلا چطوری بازی تموم بشه. مثلا زمانی ، یا باید کل جهان رو تصرف کنی ، بردن دیپلماتیک و... . اون جا اگه همه ی تیک هارو ورداری بازی هیچ وقت تموم نمیشه ، حالا می تونی بدون محدودیت بازی کنی!

3. 6 کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

منظورتون همون جاش که نوشته نحوه پیروزی ( زمان . دیپلماسی . و ... ) ؟ اتفاقا من تیک زمانش رو برداشته بودم با این حال تو دور 500 تموم شد ...

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

مطمئنید ورداشتید؟ آخه من خودم تاحالا ورنداشتم همیشه یا تیک بازی می کنم ، حالا یک دور میرم آزمایش می کنم بهتون خبر میدم.

داره خودمونی میشه rezazadeh65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اره منم همین حالت شد،کل جهان این طوری شد،من تا تونستم کمپ های گلد زدم و سعی کن ساختمان هایی که درصد گلد رو میاره بالا درست کنی توی این دوره،خدایی خیلی حال کردم!!
    آخه ديگه ساختموني نمونده ، رسما تو بعضي ها ساختموني نمي سازم که هزينه نگهداري نداشته باشه طلام منفي نشه
    حتي سياست هام رو هم جوري تعيين کردم که هم هزينه جاده ها کم بشه و هم هزينه شهر ها و هم هزينه ارتش رو کم کردم ولی بازهم در حالت عادی منفی بود ! چيز ديگه اي هم هست ؟ در ضمن من از میانگین ارتش ها هم کمتر ارتش داشتم
    راستي لطفا کسايي که تموم مي کنن بازي رو يه auto save واسه سال هاي آخر بذارن ببينيم نحوه پيروزيشون رو چون به شخصه فکر کنم از کار و زندگي کلا عقب مي مونم اگر بخوام تمام پيروزي هاش رو ببينم

الان خودم تو لول 5 رفتم تا آخرش ، حسابی حال گیری بود حتی یه دموی خشک و خالی هم نشون نداد فقط یه عکس مثل ساختن واندرهاش که فقط عکسه
    جالبه سال 2050 شد فقط من Apollo program رو ساختم و هیچکی هم سازمان ملل رو نساخت ، به خاطر بزرگترین امپراطوری بودن برنده شدم ، البته خیلی جنگ بود

7. این کاربر از rezazadeh65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

سلام این بازی با نسخه ی قبلش فرقی کرده آخه قبلیش زیاد بهم حال نداد برم بخرم یا نه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

این مشکل شما مربوط به همون سال نیست! شما باید از همون سال 70 80 باید زمیناتونو پر کنید از زمین های کشاورزی و پایگاه تجاری بسازی. سال 1800 هم باید سعی کنی شهر های اضافه تونو هدیه بدین یا این که بسوزونی! سربازای اضافی رو هم از بین ببرید و جاده های الکی رو خراب کنید. منابع تونو به دیگر کشورا بفروشید ، این طوری دیگه نه که مشکلی نداری ، بلکه کلی سود هم می کنی!
    حالا از 70-80 که نمیشه پر کرد اما متوجه هستم همین کار رو کرده بود
    اما برای سال 1800 این کارایی رو که گفتید جواب نمیده
    شما کافیه با دیگر تمدن ها مقایسه کنید ، سال 1800 تقریبا تمام تمدن ها پولشون منفی بود و من هم همینطور برای همین گزینه فروش منابع منتفی هستش ( کلا پولشون هم مثبت باشه حاضر نیستن پول زیادی بدن ) اینکه شهر رو آتیش زدن و هدیه دادن هم که از اون حرفها بود ، من سال های آخر با اینکه وسعت امپراطوریم از همه بیشتر بود ولی جمعیتم کمتر از نفر دوم از لحاظ وسعت بود که یعنی شهر هام کافی بودن ولی رشد کمی داشتن ولی به هر حال هم علم تولید می کنن و هم فرهنگ
    جاده هم یه دونه اضافی هم نداشتم
    حالا این سیو من هستش ، اشتباهاتی داشتم که بیشترش بخاطر جنگ های خیلی زیاد بود ، ولی دوستان اگه کسی اشتباه تابلویی توش می بینه که نشون میده من اصلا یه نکته رو نمی دونم خیلی لطف می کنه اگر بهم بگه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by rezazadeh65; 08-10-2010 at 13:41.

اگه نباشه جاش خالی می مونه khorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

1 سوال داشتم از اساتید میخواستم بدونم جی میشه که یهو 1 دسته از سربازام از بین میرن!!!؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام این بازی با نسخه ی قبلش فرقی کرده آخه قبلیش زیاد بهم حال نداد برم بخرم یا نه؟
    بعید می دونم این یکی هم حال بده
    کلا گرافیکش بهتر شده ، ولی اگه با اصل بازی حال نکردید که هیچی ، این بازی کلا سبکش یه چیز بوده از روز اول همین هم خواهد بود

1 سوال داشتم از اساتید میخواستم بدونم جی میشه که یهو 1 دسته از سربازام از بین میرن!!!؟؟
    اصولا به خاطر طلای منفی شما هستش

12. این کاربر از rezazadeh65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Saeid1212's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

سلام
    قبلا ورژن های این بازی رو خیلی انجام میدادم واقعا زیبا بودند، تازه ورژن جدید رو ریختم، اما نمیدونم چرا ایران رو وسط افریقا و همسایه انگلیس کرد، خلاصه هیچ چیز سرجاش نیست، مد خاصی رو باید دانلود کنم تا هر تمدن در جاش باشه؟
    لطفا راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •