تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 55 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 548

نام تاپيک: Sid Meier's Civilization V

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

فقط آلمان و آمریکا . این دوتا قوی ترین ها هستند به نظر خودم. چون که سربازای قدرتمندشون واسه دوران جدید هست ، اون وقت می تونی زمانی که دورش طوالنی تر و مهم تر هست قوی باشی.

2. این کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

چند ماه طول می کشه که بتونی یه دوره رو تموم کنی ؟ چه موقع پیروز میشی ؟ مثل این بازیای الکی نیست که باید کل جهان رو فتح کنی ؟ امیدوارم اینطوری نباشه . من فقط 300 مگ مونده تا دانلودش کنم . فردا تموم میشه . عاشق این بازیم . راستی چه وزیرای خوشگلی داره . ازدواج هم می کنی توش ؟ )

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

نه بابا ! ازدواج چیه ! در اصل یک شخص که نیستی ! یک شخص مگه چند سال عمر می کنه؟؟
    در مورد فتح جهان و از این چیزاش دست خودته ، می تونی بزاری بعد از فلان دوره مثلا بازی تموم بشه ، می تونی بزاری بعد از این کل جهان رو فتح کردی بازی تموم بشه ، می تونی هم بزاری هیچ وقت تموم نشه ( من همیشه همینو انتخاب می کنم ) .

در مورد این که چند ماه طول می کشه یک دوره رو تموم کنی هم نفهمیدم منظورتون چیه! هر دوره با یک کلیک میره جلو. هر چند دوره بگذره یک علم رو می تونین research کنین ، بعدش کم کم همین طوری جهان پیشرفت می کنه دیگه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ardavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

به به،عجب بازیی،به به،از صبح میشینم پاش تا پاسی از شب،
    فقط داریوش(ایران)
    این المان بگم چه کارش کنم خیلی قوی شده!!
    راستی بچه ها ترینر چیزی میزی نیست واسه این،یکم تقلب کنیم حال کنیم!
    ممنون

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من زمانی که بازی رو اجرا میکنم وقتی که آرم 2K میاد از بازی میپره بیرون.

می خواستم ببینم مشکل از چیه.

ممنون.
    من تو این بازی مشکل دارم یکی نیست کمک کنه.

کرکی چیزی نمی خواد ؟

داره خودمونی میشه rezazadeh65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

چند ماه طول می کشه که بتونی یه دوره رو تموم کنی ؟ چه موقع پیروز میشی ؟ مثل این بازیای الکی نیست که باید کل جهان رو فتح کنی ؟ امیدوارم اینطوری نباشه . من فقط 300 مگ مونده تا دانلودش کنم . فردا تموم میشه . عاشق این بازیم . راستی چه وزیرای خوشگلی داره . ازدواج هم می کنی توش ؟ )
    چند ماه ؟ یه صبح تا شب بشینید پاش بازی تموم میشه
    این ورژن 4 نوع پیروزی داره (ورژن قبل 6 نوع پیروزی داشت )
    Domination Victory - برای پیروزی به این روش باید پایتخت های تمامی امپراطوری های رقیب رو تصرف کنید
    Science Victory - برای این پیروزی باید کشتی فضایی بسازید اما تفاوت این ورژن اینه که باید تمامی قطعاتش رو باید به صورت فیزیکی به پایتخت انتقال بدید و همچنین بر خلاف ورژن قبلی این قطعات می تونن توسط دشمن آسیب ببینن و نابود بشن
    Culture Victory - برای این پیروزی باید Utopia Project رو بسازید که لازمه تا سیاست های اجتماعی رو جوری تنظیم کنید تا بتونید امکان ساخت این بنا رو پیدا کنید
    Diplomacy Victory - ( توضیح بر اساس ورژن قبلی ) بعد از ساخته شدن سازمان ملل باید 3 بار ریاست اون رو از طریق آرا بدست بیارید

من تو این بازی مشکل دارم یکی نیست کمک کنه.

کرکی چیزی نمی خواد ؟
    احتمال زیاد درایور کارت گرافیکتون هست ، آپدیتش کنید
    و یا این کار ها رو هم انجام بدید ( (IF THE GAME WILL NOT RUN FOLLOW THIS GUIDE HERE
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آقا قبل از این که بازی رو بگیرم یه سوال داشتم...
    اون اول کع بخوایم قوم انتخاب کنیم.به نظرتون کدوم قوم رو انتخاب کنم قوی تر و بهتره؟؟؟
    بستگی داره چه جور پیروزی هدفتون باشه و سبک بازیتون چجوری باشه
    بر اساس انواع پیروزی کشورها دسته بندی شدن ( البته این دسته بندی برای difficulty بالا هستش وگرنه با warlord , prince هر جور پیروزی میشه داشت )
    Domination:
    Japan
    Germany
    Ottoman
    Russia
    England
    Songhai
    China
    Persia (one of two)

Cultural:
    France
    Aztec
    Egypt
    India

Diplomatic:
    Greece
    Siam

Science:
    America!
    Iroquois
    Arabia
    Persia (one of two)
    Rome

این خیلی نامردی چرا زبون داریوش عربی
    عربی نیست بابا چند نفر اینجا با سوادن ( البته پیش خودمون بمونه ، بهشون بگی باسواد فکر می کنن داری فحش می دی ) گفتن این زبون عربی نیست
    طبق گفته سازنده ، نمی دونستن زبان اصلی اون موقع چی بوده و مطمئن نبودن که فارسی امروزی صحیت می کنند یا عربی امروزی فقط می دونستن که اون موقع از زبان آرامی برای ارتباط بین بخش های مختلف امپراطوری استفاده می شده برای همین از این زبان استفاده شده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما در کل ، که این بازی نسبت به ورژن قبلی خیلی بدتر شده شکی نیست ( مخصوصا برای کسانی که ورژن قبلی رو به خوبی یاد گرفته بودن )
    User Score تو سایت Game spot دیروز که سر زدم 8.5 بود امروز شده 8.4 نمره خود سایت هم 9 هست ولی ورژن 4 بازی نمره سایت 9.4 و نمره یوزر ها 9.1 هستش
    Last edited by rezazadeh65; 05-10-2010 at 07:59.

8. 4 کاربر از rezazadeh65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

باز دوباره شروع شد الان از صبح نشستم تا 6 عصر ! تازه الان فهمیدم که کلی کار دارم
    درضمن این بازی برعکس بازی های دیگه که توی نسخه 4 و 5 اشون افت می کنند ، این بازی درسته که آپدیت زیادی نداشته ، ولی خیلی بهتر از نسخه قبلیشه ! ( اونایی که می گن نسخه قبلیش بهتر بوده ، میهش بگن چیه این نسخه از قبلیش بدتره؟ )
    درضمن از من میشنوید همیشه رو سخت ترین حالت و بدون ترینر بگذرونید ، تا مزه اصلی بازی رو بچشید! ( مزه استرس واقعی!!!!)

داره خودمونی میشه hosein67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان من هم بازیرو گرفتم اما اثلا نمیدونم چجوری باید نیرو هارو حرکت داد مگه نباید روشون کلیک چپ کرد بعد یه نقطه نقشه رو بزنی بعد کلیک راست؟ فقط یه بار حرکت می کنن بعدش دیگه تکون نمیخورن

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام دوستان من هم بازیرو گرفتم اما اثلا نمیدونم چجوری باید نیرو هارو حرکت داد مگه نباید روشون کلیک چپ کرد بعد یه نقطه نقشه رو بزنی بعد کلیک راست؟ فقط یه بار حرکت می کنن بعدش دیگه تکون نمیخورن
    جنگهای صلیبی نیست که
      محتوای مخفی:  
    به دل نگیر شوخی کردم

شما لشکرتون وقتی حرکت می کنن کلی مسافت رو طی می کنن . مثلا یه شهر . پس تو هر روز فقط یه منطقه رو میرن . البته اگه از کوه و رود عبور کنن طول می کشه و اگه از جاده برن مسافت بیشتری رو میرن . بعد next turn رو میزنی و دوباره می تونی حرکتشون بدی .

حیف . بازی همه چی داره به جز یه چیز . napoleon total war رو بازی کردین ؟؟؟ تو اون می تونستی جنگ ها رو خودت انجام بدی تو این نمیشه البته ورژنای قبلی هم نمیشد . ولی واقعا معتاد کنندس لامصب .

راستی هر قومی وزیراش مثه همن ؟؟ وزرای داریوش خیلی خوبن مخصوصا امور خارجه . وزیر اقتصادش خیلی داغونه

در ضمن یه چیز بدی هم داره . ای کاش می شد بری داخل شهر رو ببینی . این همه چیز میز میسازی ولی نمی تونی تو بری ببینی . یه چیز مسخره هم داره . هر قومی می تونه هر چی بخواد بسازه . مثلا من با داریوش اهرام مصر ساختم یا چیزای دیگه که واسه ایران نبودن . این خیلی ضایس .

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

احتمالا دفعه اوليه كه سيويل بازي ميكني

اين بازي Turn base هست كه به زبون عاميانه خودمون ميشه نوبتي.

يعني شما توي هر turn يا نوبت حركات محدودي رو مي توني انجام بدي. بعدش بايد End turn رو بزني تا بقيه بازي كنن و دوباره نوبتت بشه.

اگه اول بازي از اينكه بازي رو بلد نيستي و به خاطر ظاهر پيچيدش نا اميد نشي بهت قول ميدم يجوري معتادش بشي كه به هيچ بازي ديگه اي نرسي

خود من با وجودي كه الان فيفا و Pes اومده تا حالا اونا رو بيشتر از چند دست بازي نكردم چون اين لامصب نمي ذاره. از كار و زندگي انداخته ما رو.

13. این کاربر از hobgoblin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •