تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 112

نام تاپيک: مقایسه جذاب بین دو کارت عالی : GTX 460 1GB Vs HD5850

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

اتفاقا من اصلا 460 رو به عنوان کارت تکی پیشنهاد نمیکنم (البته بدم نیست چون 300 تومنه و PhysiX داره و در برابر 320 برای 5850 واقعا اونقدر هم بد نیست)
    اصل بحث من موقعیه که این کارت SLI وصل میشه.تو همین تاپیکم گفتم 5850 حدود 10 درصد فوی تره
    ولی حالت SLI این کارت فوق العاده است مخصوصا با اورکلاک قویش
    حالا هی بگید 5850 قوی تره منم بخدا قبول دارم تکی قوی تره ولی 460 میگم بگیرن که چند وقت دیگه پول جمع کنن SLI کنن وگرنه اگه کسی 460 بگیره به قیمت 300 تومن و بخواد تکی ازش کار بکشه (مثلا مادربورد بدون پشتبانی SLI بگیره) ارزش نداره
    مگه اینکه 280 بگیره که اونم با PhysiX و اندازه کوچکترش می ارزه
    این حرف من بود لطفا به این پست توجه کنید
    یه چیزه دیگه اینکه تنها بردی که من پیشنهاد میکنم Palit SOnic هست حالا چرا ؟
    1-اندازه کوچکنر (تقریبا 20 درصد کوچکتر از بقیه برندها)
    2- شکل جدید (برعکس شکل گرافیکای جدید که عین همن فقط عکس روشون عوض میشه) و PCB قرمز که تقریبا تکه
    3-قابلیت (پتانسیل) اورکلاک بالا

امیدوارم همه منظور منو درست متوجه شده باشید

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

بايد واقع بين بود
    من خودم ASUS GTX 460 را تست كردم
    عملكردش خوب بود
    البته هنوز ايراداتي داره
    اول از همه هنوز حرارتش بالاست و همه كيسي توان دفع حرارتش را نداره.مثلا جا دادن اين كارت توي مگنوم 2 كار واقعا بي خودي هست.بايد حدعقل CM690 گرفت
    مشكل بعدي هم قيمتش هست.اين كارت با اين برند حدود 410 تومن خرج برداشت!!!.البته بيشتر اين پول بايت برند هست و اگر از برند غير مطرح بخريد حتما ارزونتر در مياد
    باز هم ميگم كه عملكردش بد نبود و اگر اين دو ايراد برطرف بشه ميشه به عنوان يك كارت رقيب براي 5850 بررسيش كرد.تاكيد مي كنم كه مقايسه 460 و 5850 سخته چون عملكرد دو كارت خيلي به هم نزديك هست
    اتفاقا تو همین تاپیک گفنم و UltraBlack هم تائید کرد که هم خنک تره هم کم مصرف تر

در ضمن شما برند Palit SOnic رو احتمالا ندیدی چون خیلی کوچکنره (نسبت به 8800GTX قبلی که داشتم تقریبا 30 درصد کوچکتره)

بدشم 410 تومن چیه؟ نکنه 470 رو میگی؟ بابا من یه روز بود شرکتش اورده بود (زنگ زدم به شرکتش همون فروشنده پشت تلفن نمیدونست اوردن رفت کلی پرس و چو کرد فهمید اینو وارد کردن) با این اوضاع که تازه سرگردنه میشه و گرون میفروشن خریدم 315 شما میگی 410!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

اگه بخواد sli کنه که یک دفعه یه 5870 میگیره که گرماش هم کمتره قیمتشم 100 120 تومن پایینتره

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

این بنچمارکهایی که تازه داری جمع میکنی ما همون موقع که کارت اومد نگاه کردیم.
    هر تاپیکی میرسید میگی 460 بخر.5750 نخر 460 بخر.5770 نخر 460 بخر.5850 نخر 460 بخر.
    یجا هرچی محاسنه (اشتباه و درست )برای 460 ردیف کردی که طرف بیاد 460 بخره.مگه وارد کننده 460 به ایرانی که سودش تو جیبت میره؟
    این وسطم فقط کاربرای سایتو گیج میکی.هرچی بنچمارک بود گذاشتی دیگه بگذار خود کاربرا تصمیم بگیرن.

کپی و پیست کردن و تعصب بیجا شد علمی؟
    شما بنچ مارک رو خودت در میآری؟ خودت تست میکنی ؟ خوب چی کار کنم نگی کپیه؟
    بنج مارکا را هم که همش از سایتای معروفه
    نیومدم مثلا بگم یه بازی این قویه اون بنچ رو بزارم (خیلی بی انصافی اگه اینو بگی) چون همه ی دنیا میدونن Farcry 2 طرف Nvidia است و من با اینکه میتونستم بزارمش نزاشتم و همینطور Res های 1650 بعضی بازیها که 460 قویتره

هرجی هم گذاشتم تو Res مرجع و بازیها هم دقیقا همونایی که تو ایران بازی میکنن

خداییش کجای کار تعصب دارم؟ قبل از این شاید یکم اونم واسه این بود که اونموقع هیچ کس نمی گفت 460 ولی الان نه همش علمیه شما ایراد بگیر من جواب بدم
    بحثمون هم بزار علمی باشه . بحث دیگه ای وارد نکن. هر کجا غیر علمی هست با هم بحث میکنیم

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

اگه بخواد sli کنه که یک دفعه یه 5870 میگیره که گرماش هم کمتره قیمتشم 100 120 تومن پایینتره
    خوب کاراییش هم پایین تره اینم یه بنچ :

4. این کاربر از Download Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اتفاقا تو همین تاپیک گفنم و UltraBlack هم تائید کرد که هم خنک تره هم کم مصرف تر
    دو درجه خنک تره و مصرفش بیشتر.اقای الترا کی تایید کردن؟!!!!!!!!!گفتن تفاوت چندانی ندارن

حالا هی بگید 5850 قوی تره منم بخدا قبول دارم تکی قوی تره ولی 460 میگم بگیرن که چند وقت دیگه پول جمع کنن SLI کنن وگرنه اگه کسی 460 بگیره به قیمت 300 تومن و بخواد تکی ازش کار بکشه (مثلا مادربورد بدون پشتبانی SLI بگیره) ارزش نداره
    اقای محترم.مگه چند نفر هستن میخوان حدود 600 تومان کارت گرافیک بخرن؟شما بگو.تازه مگه 5850 کراسفایر نمیشه.قدرتشم یکم بیشتر از 5970 میشه(که تقریبا برابر در نظر میگیرن)
    اگر میگی بعدا بخرن که اصلا این کار نمی ارزه.چون با اومدن مدل های جدید اونها قیمت هاشون به شکلی میشه که بهتره طرف کارتشو بفروشه یه جدید بخره.

حالا علمی جوابمو بده
    Last edited by iceweek; 21-08-2010 at 18:43.

6. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

آقای اولترا گفنن کمتره دیگه مگه نگفتن (میگم کمتره نگفتم 30 درجه خنک تره) در ضمن اینو من واسه این گفتم که بعضیا میگن این کارتا خیلی گرمن و پرمصرف گفتم نه که بیشتر نیست بلکه کمتره (حالا هرچه قدر)

به خوب نکته ای اشاره کردید اتفاقا من میخواستم شما به این نکته اشاره کنید که بهتون بگم اشتباهتون همینجاس
    SLI و XFire درسته شبیه اند ولی تو کارت های سری 5000 و 400 تفاوتی بینشون ایجاد شده اونم اینه که دو تا کارت تو Xfire قدرت رو 1.7 برابر میکنه ولی در SLI قدرت رو 1.9 برابر میکنه

حالا میگید از کجا میگید اینم بنچ :

اولین بنچ مقایسه بین 460 SLI و 5970 منظورمه

این دومی واسه مقایسه 5870 کراس فایر با 460 SLI در حالت OC

متاسفانه هرچی گشتم نتونستم بنچی برای 460 1GB SLI و 5850 در حالت Refrence پیدا کنم (قبلا تو یه فروم پیدا کرده بودم میگردم بعدا نشون میدم)
    فعلا باید به بنچ بالایی اعتماد کرد ولی حتما اون رو براتون میارم و مطمئنم و چندین بار تو فروم های مختلف خوندم که SLI واسه 460 عالی جواب میده ولی واسه 5850 معمولیه

در ضمن من گفتم فعلا یدونه بخرن بعدا کم کم پولاشونو جمع کنن (مثلا 6 ماه دیگه) یکی دیگه بگیرن.همین

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

دو درجه خنک تره و مصرفش بیشتر.اقای الترا کی تایید کردن؟!!!!!!!!!گفتن تفاوت چندانی ندارن

اقای محترم.مگه چند نفر هستن میخوان حدود 600 تومان کارت گرافیک بخرن؟شما بگو.تازه مگه 5850 کراسفایر نمیشه.قدرتشم یکم بیشتر از 5970میشه(که تقریبا برابر در نظر میگیرن)
    اگر میگی بعدا بخرن که اصلا این کار نمی ارزه.چون با اومدن مدل های جدید اونها قیمت هاشون به شکلی میشه که بهتره طرف کارتشو بفروشه یه جدید بخره.

حالا علمی جوابمو بده
    اصلاحیه...
    در کل با وجود اینکه 5870 حدود 100 تومن ارزونتر در میادو مشکل گرما هم تا حدودی مرتفع میشه و پاور کنمتری احتیاج داره بهتره
    Last edited by alidata2010; 21-08-2010 at 20:44.

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

به نظر من بدترین کار SLI or Cross fire هست(چرا؟)
    چون الان فرض کن یک 460 GTX بقول دوستمون MASTER بخریم بعد تا شهریور سال دیگه بدون هیچ افت فریم کار کرد
    یدفه یک بازی میاد گرافیک در مقابلش کم میاره حالا فکر کن تا سال دیگه چه اتفاقایی برای بازی ها و ویندوز و سخت افزار می افته
    همون طوری که در پست 22 نوشتم سری 6000 ATI یا 600 nvidia می یاد با DirectX 12 که مثلا ویندوز 8 این قابلیت رو داشته باشه
    هر چی باشه تا سال دیگه خیلی اتفاقا می افته

10. 2 کاربر از BMW.M3_E46 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

B.M.W جان بازار اینجوریام که میگی نیست . من 3 سال پیش سیستم خریدم تا الانم همه ی بازیهارو میورد تو 1280*960 (تا Splinter Cell Conviction ) روی بالاترین تنظیمات بدون AA

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

آقای اولترا گفنن کمتره دیگه مگه نگفتن (میگم کمتره نگفتم 30 درجه خنک تره) در ضمن اینو من واسه این گفتم که بعضیا میگن این کارتا خیلی گرمن و پرمصرف گفتم نه که بیشتر نیست بلکه کمتره (حالا هرچه قدر)
    بنده عرض کردم که تفاوت خاصی ندارن یا به عبارتی برتری به هم دیگه ندارند!
    منظورت 5870 هست دیگه

در کل با وجود اینکه 5870 حدود 100 تومن ارزونتر در میادو مشکل گرما هم تا حدودی مرتفع میشه و پاور کنمتری احتیاج داره بهتره
    2 تا 5850 قدرتی معادل 5970 داره
    و 2 تا 5770 قدرتی معادل و حتمی کمی بیشتر از 5870
    به نظر من بدترین کار SLI or Cross fire هست(چرا؟)
    چون الان فرض کن یک 460 GTX بقول دوستمون MASTER بخریم بعد تا شهریور سال دیگه بدون هیچ افت فریم کار کرد
    یدفه یک بازی میاد گرافیک در مقابلش کم میاره حالا فکر کن تا سال دیگه چه اتفاقایی برای بازی ها و ویندوز و سخت افزار می افته
    همون طوری که در پست 22 نوشتم سری 6000 ATI یا 600 nvidia می یاد با DirectX 12 که مثلا ویندوز 8 این قابلیت رو داشته باشه
    هر چی باشه تا سال دیگه خیلی اتفاقا می افته
    کاملا موافقم
    قابلیت SLI و Cross Fire برای آینده نگری در آینده زیاد صحیح نیست و بیشتر برای زمان حال هست
    تمام قطعات سخت افزاری در حال پیشرفت و بهینه شدن مصرف و کاهش دما هستند و مسلما خرید یک کارت جدید در آینده خیلی بهتر از استفاده از 2 کارت قدیمی خواهد (بعلت مشکل دما و مصرف و دردسرهای دیگه...)

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

B.M.W جان بازار اینجوریام که میگی نیست . من 3 سال پیش سیستم خریدم تا الانم همه ی بازیهارو میورد تو 1280*960 (تا Splinter Cell Conviction ) روی بالاترین تنظیمات بدون AA
    مسئله فقط دادن فریم ریت خوب نیست!
    سری 8000 مصرف و دمای خیلی بالایی داشتند که مشکلان زیادی به بار میاوردن
    یه سوال:
    به فرض شما حاضر بودین در زمان فعلی یه 8800GTX دیگه بگیرید و SLI ش کنید؟

13. 3 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

سری 8000 مصرف و دمای خیلی بالایی داشتند که مشکلان زیادی به بار میاوردن
    یه سوال:
    به فرض شما حاضر بودین در زمان فعلی یه 8800GTX دیگه بگیرید و SLI ش کنید؟
    8800GTX الان یه چیزی مثل 480 که من غلط بکنم SLI کنم
    ولی اون موقغ 8800GT بود که مثل 460 , 5850 الان میمونه و حاضر بودم اونموقع دو تا از اونا ببندم.(تازه با اینکه SLI در اون موقع قدرت SCALE خوبی نداشت) یکی از دوستام بست تا الانم هر وقت همدیگرو میبینیم آرزو میکنم 2 تا 8800GT اونموقع SLI میکردم چون تو بازیهای به طور متوسط حدود 20-30 FPS بالاتر از من بهش میداد.

ولی من معتقدم ترکیب 460 SLI میتونه تا 3 سال دیگه جواب بده (مگه اینکه DX جدیدی بیاد که انقلاب کنه ) وگرنه میشه تا 3 سال دیگه هم با High Detail هم بازی کرد (نمیگم بالاترین ولی High)

حالا ما میگیریم بعد 3 سال خبرشو میدیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •