تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 112

نام تاپيک: مقایسه جذاب بین دو کارت عالی : GTX 460 1GB Vs HD5850

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

راستی سایت benchmark Review به طور کلی یادم رفته بود اینم از بنچمارکای اون سایت تو اون بازیها :
    إ اینو از کجا پیدا کردی

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

460 هم اگر به قیمت 270 عرضه بشه کارت خیلی خیلی خیلی خیلی خوبی هست
    اونوقت با چه بردی؟

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

اتفاقا عین این پست ولی برعکسش تو xtreme system بود. یارو میگفت هرکاری کنی 460 قوی تره!
    حالا با هم پیش میریم . تازه به نظر من این یکی از علمی ترین و حدی ترین تاپیک های سخت افزار P30world هست بعد شما میگید ولش کنیم بشینیم بگیم زیر 200 تومن 5770 بگیریم یا 5750 ؟
    در کل اگه 5850 قوی تر باشه وقتی به این نتیجه رسیدیم دیگه به همه میگیم اینو بگیرید.
    البته ببخشید من یکم سمج بودم این چند وقت راستشو بگم کامپیوترم میخوام عوض کنم چند وقته بیکارم میشینم پای لپ تاپ Review میخونم از سایتای مختلف میام پست میدم!
    اگه از دست من ناراحت شدید دیگه ببخشید
    همین الان همه خوشحالیم که مثلا تو بعضی بنچا از 5850 جلو میزنه
    حالا یک سال دیگه کجا رو دیدی یدفه Nividia سری 600 داد بیرون مثلا 640 GTX
    Direct X 12 بعد قیمتش 290 T ایراد PC همینه ولی یه کنسول می گیری تا 6 سال خیالت راحته

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

همین الان همه خوشحالیم که مثلا تو بعضی بنچا از 5850 جلو میزنه
    حالا یک سال دیگه کجا رو دیدی یدفه Nividia سری 600 داد بیرون مثلا 640 GTX
    Direct X 12 بعد قیمتش 290 T ایراد PC همینه ولی یه کنسول می گیری تا 6 سال خیالت راحته
    به این پست میگن یه پست بنیادی

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

در کل در بازیهایی که از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی میکنن 5850 بهتر عمل کرده ولی در بازیهایی مثل cod6 و farcry2 عقب افتاده

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

در کل در بازیهایی که از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی میکنن 5850 بهتر عمل کرده ولی در بازیهایی مثل cod6 و farcry2 عقب افتاده
    درسته ولی بیشتر بازیها دارن به سمت بهینه شدن برای دایرکت 11 میرند

6. این کاربر از sasan816 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

منم منظورم همینه یعنی 5850 فوق العاده به صرفه تره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

امروز واقعا خسته شدم از بس پست دادم!!!
    فردا میرم واسه قسمت OC و SLI
    اونموقع شاید نظرتون عوض بشه

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اتفاقا عین این پست ولی برعکسش تو xtreme system بود. یارو میگفت هرکاری کنی 460 قوی تره!
    حالا با هم پیش میریم . تازه به نظر من این یکی از علمی ترین و حدی ترین تاپیک های سخت افزار P30world هست بعد شما میگید ولش کنیم بشینیم بگیم زیر 200 تومن 5770 بگیریم یا 5750 ؟
    در کل اگه 5850 قوی تر باشه وقتی به این نتیجه رسیدیم دیگه به همه میگیم اینو بگیرید.
    البته ببخشید من یکم سمج بودم این چند وقت راستشو بگم کامپیوترم میخوام عوض کنم چند وقته بیکارم میشینم پای لپ تاپ Review میخونم از سایتای مختلف میام پست میدم!
    اگه از دست من ناراحت شدید دیگه ببخشید
    این بنچمارکهایی که تازه داری جمع میکنی ما همون موقع که کارت اومد نگاه کردیم.
    هر تاپیکی میرسید میگی 460 بخر.5750 نخر 460 بخر.5770 نخر 460 بخر.5850 نخر 460 بخر.
    یجا هرچی محاسنه (اشتباه و درست )برای 460 ردیف کردی که طرف بیاد 460 بخره.مگه وارد کننده 460 به ایرانی که سودش تو جیبت میره؟
    این وسطم فقط کاربرای سایتو گیج میکی.هرچی بنچمارک بود گذاشتی دیگه بگذار خود کاربرا تصمیم بگیرن.

علمی ترین و حدی ترین تاپیک های سخت افزار P30world هست
    کپی و پیست کردن و تعصب بیجا شد علمی؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

بايد واقع بين بود
    من خودم ASUS GTX 460 را تست كردم
    عملكردش خوب بود
    البته هنوز ايراداتي داره
    اول از همه هنوز حرارتش بالاست و همه كيسي توان دفع حرارتش را نداره.مثلا جا دادن اين كارت توي مگنوم 2 كار واقعا بي خودي هست.بايد حدعقل CM690 گرفت
    مشكل بعدي هم قيمتش هست.اين كارت با اين برند حدود 410 تومن خرج برداشت!!!.البته بيشتر اين پول بايت برند هست و اگر از برند غير مطرح بخريد حتما ارزونتر در مياد
    باز هم ميگم كه عملكردش بد نبود و اگر اين دو ايراد برطرف بشه ميشه به عنوان يك كارت رقيب براي 5850 بررسيش كرد.تاكيد مي كنم كه مقايسه 460 و 5850 سخته چون عملكرد دو كارت خيلي به هم نزديك هست

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

بايد واقع بين بود
    من خودم ASUS GTX 460 را تست كردم
    عملكردش خوب بود
    البته هنوز ايراداتي داره
    اول از همه هنوز حرارتش بالاست و همه كيسي توان دفع حرارتش را نداره.مثلا جا دادن اين كارت توي مگنوم 2 كار واقعا بي خودي هست.بايد حدعقل CM690 گرفت
    مشكل بعدي هم قيمتش هست.اين كارت با اين برند حدود 410 تومن خرج برداشت!!!.البته بيشتر اين پول بايت برند هست و اگر از برند غير مطرح بخريد حتما ارزونتر در مياد
    باز هم ميگم كه عملكردش بد نبود و اگر اين دو ايراد برطرف بشه ميشه به عنوان يك كارت رقيب براي 5850 بررسيش كرد.تاكيد مي كنم كه مقايسه 460 و 5850 سخته چون عملكرد دو كارت خيلي به هم نزديك هست
    من قبلا تو تاپیک دیگه گفتم این کارت قابل مقایسه با 5850 هست.کارت واقعا خوبی هم هست.
    اولین بار اومدم گفتم ین کارت با قیمت 5830 به بازار جهانی عرضه شده فکر کنم حدود 210 دلار بود.و شکاف بین 5770 و 5850 را این کارت میتونه پرکنه نه 5830.
    ولی حداکثر قیمتی که برای این کارت با توجه به قیمت 5850 میشه در نظر گرفت 290 هست.دیگه بیشتر ازین واقعا ارزش نداره.این اقا میخواد به زور بگه نه ارزشش 310 تومان هم هست و به جای 5850 باید خریده بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •