تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: نمیدونم موضوع رو چی بزارم ؟؟!!!! ولی مشکل بزرگیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه noproblem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲

پيش فرض

پسر خوب من از شما فعلا اطلاعاتم به روز تره چون تا الان با اين تروجانها روبرو شدم و ديدم كه سيستم با آنتي ويروسه
    كاسپرم چطوري از كار افتاده روي همين حساب ميگم كاسپر در مقابل تروجان ضعيف عمل ميكنه.
    قربون دستت برام دو تاش رو که کسپر نمیشناسه اپلود کن
    اقای اپدیت من همیشه میگم هرکی ادعا داره در ضمینه ای بیاد اینو اد کنه تا با هم بررسی کنیم
    mohammmadsalehi
    اینو یاهو اد کن
    .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض راه تست کردن سنسورهای سخت افزاری حرارت و دور فن

ساده ترین راه Setup بایوس کامپیوتره.معمولا با زدن کلید DEl یا گاهی F1 یا F2 پس از روشن کردن کامپیوتر میرین تو Setup.در داخل ویندوز هم هزارویک نرم افزار هست که کاملترینشون SiSoftware Sandra Pro هست.SMART هارد رو حتما چک کن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض امنیت !!!

ببینید یه بحثی هست در مورد امنیت سیستم کامپیوتری در برابر برنامه های مخرب که قدیمی و پیش پا افتادس اما خیلی مهمه و مورد غفلت قرار میگیره.

امنیت یه مسئله چندوجهیه یعنی اینکه شما قویترین نرم افزار امنیتی رو نصب کنید امنیت شما رو تضمین نمیکنه.مهمترین پارامتر در امنیت خود کاربره.باید بخونید تجربه کنید بازم بخونید و ... حالا هی بشینین بحث کنید راجع به قدرت یا ضعف این نرم افزار و اون نرم افزار.باید دید کی این نرم افزار رو استفاده کرده چجوری استفاده کرده.آیا پیکربندی شبکه و سرویسها تو کامپیوتر مناسبه؟ سرویسهایی مثل Telnet,NetBios,RemoteDesktop,UPnp رو کامپیوتر بیخودی فعال نیست؟ آیا کاربر هر نرم افزاری میرسه دستش نصب میکنه و بعد انتظار معجزه داره از آنتی ویروس؟

خلاصه کاربر مهمترین عامل در امنیت کامپیوتره.متدهای حفاظت به دو دسته فعال Active و غیر فعال Passive طبقه بندی میشه.شما باید یه Plan برای حفاظت از کامپیوترتون داشته باشین.هر کس با هر نرم افزاری راحتتره با اون کار کنه.این که تست VB100 یه بار یه آنتی ویروس رو تایید میکنه و دفعه بعد رتبه پایینی بهش میده خدا میدونه شاید یه ایرونی مدیرشه!!! که علاوه بر پارامترهای فنی،پارامترهای غیر فنی$$$ روهم در نظر میگیره!

جدیدا گفته میشه نرم افزارهای پولی دارن هر روز ضعیفتر میشن و نرم افزارهای رایگان هر روز بیشتر قدرت نمایی میکنن.به طور کلی بهتره از 3 نرم افزار به جای یکی استفاده کنید:یه آنتی ویروس،یه فایروال مطمئن و یه آنتی اسپایویر

آنتی ویروسهای رایگان Avira و Avast موردهای مناسبی هستند.Nod32 هم بدک نیست.آنتی اسپایویری که از مایکروسافت تاییدیه داره SuperAntiSpyware هستش.البته در کنارش هم Spyboot بد نیست.ُSpybot میتونه در حفاظت غیرفعال موثر باشه.یه فایروال خوب هم COMODO هست البته ادعایی به عنوان بهترین بودن این فایروال ندارم اما چیز خوبیه.

الان رو سیستم من KasperSky Internet Security 2011 نصبه.عیب کسپر استفاده زیاد از منابع سیستمی و آپدیت حجیمشه اما اگر سیستم قوی داشته باشید بد نیست.Bitdefender دیتابیس عظیمی داره و حتی ویروسهای موبایل رو هم تشخیص میده!ولی بازم لزوما بهترین نیست. البته من یه سیستم مولتی بوت با سه ویندوز و یه لینوکس دارم و رو هر سیستم عامل نرم افزارهای جداگانه ای دارم.

بهتره همزمان با نرم افزارهای نصب شده امنیتی،گاهی از نرم افزارهای پرتابل یا دیسک نجات بعضی دیگر از آنتی ویروسها استفاده کنید.اینکه یه آنتی ویروس یه فایل رو ویروس تشخیص میده و یکی دیگه نه لزوما علت برتری یا ضعف هیچکدوم نیست.

آنتی ویروسها و سایر ابزارهایی که ایران رو تحریم میکنن طبیعتا نامناسبه.

4. 2 کاربر از Ahmad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •