تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: نمیدونم موضوع رو چی بزارم ؟؟!!!! ولی مشکل بزرگیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه noproblem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲

پيش فرض

كار اين نرم افزار اينه كه در محيط داس تمامه تروجانها و ويروسها رو از بين ميبره
    ربطش اينه چون آنتي ويروس نميتونه ويروس رو پيدا كنه !!

خواب دیدی خیر باشه
    حوصله بحث ندارم
    کیدو همون کرم کانفیکر هست اینم ریمور اونه نه چیزه دیگه ای

پروفشنال ..hamed..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

اقا من امروز کسپرسکای رسکیو دیسک 10 رو رو کامپیوتر احرا کردم و بعد از اسکن 5467 تا تروجان و یه عالمه ویروس و چندین نرمافزار مخرب دیگه لیست کرد و تو یه نمودار نشونم دارم یه 7 8 تایی از تروجانهارو هم نتونست delet کنه و بعد از تموم شدن اسکن دوباره از اول اسکن رو شروع کرده که اسکن اولی یه 5 ساعتی طول کشید که با این حساب اسکن دومی 11 12 شب تموم میشه حالا میتونم مطمئن باشم که مشکلم بعد از تمام شدن اسکن حل میشه و اون تروجانهایی رو هم که نتونست delete کنه که تو پارتیشن f هستن رو فرمت میزنم که فکر کنم دیگه مشکلی نداشته باشم ولی :
    یه سوال
    چرا وقتی که بوت از رو سی دی ویندوز رو که انتخاب میکردم و کامپیوتر هم اولش فایلهای مورد نیاز رو load میکرد این لود کردن خیلی طول میکشید اینم مربوط میشه به این ویروسها
    منظورم همون جاییه که بعد از گزاشتن سی دی تو درایو و ریستارت کامپیوتر و انتخاب بوت از طریق سی دی یه صفحه ابی میاد و پایین صفحه نمایش فایلهلیی رو که کامپیوتر لود میکنه نشون داده میشن که بعد از کامل شدن لود میره به قسمت نصب ویندوز
    در ضمن من منظور اقای noproblem رو که تو صفحه قبل که با فونت درشت نوشته رو نفهمیدم
    لابهلای جوابهاتون هم بگید که این چیه که کامپیوتر رو این جور اش و لاش کرده

اگه نباشه جاش خالی می مونه kian-sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    یه جای خوب!

پيش فرض

منظور آقای noproblem از این که گفتند سلف دیفنس نود 32 ضعیفه یعنی این که محافظت نود از خودش و فایل های اجرایی و فایل ها و برنامه های ویندوز ضعیفه و در نتیجه این همه تروجانی که شما داشتید اکثر فایل های مهم سیستم شما پاک شده اند که باعث این مشکلات شده اند.موفق باشید

4. این کاربر از kian-sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

اقا من امروز کسپرسکای رسکیو دیسک 10 رو رو کامپیوتر احرا کردم و بعد از اسکن 5467 تا تروجان و یه عالمه ویروس و چندین نرمافزار مخرب دیگه لیست کرد و تو یه نمودار نشونم دارم یه 7 8 تایی از تروجانهارو هم نتونست delet کنه و بعد از تموم شدن اسکن دوباره از اول اسکن رو شروع کرده که اسکن اولی یه 5 ساعتی طول کشید که با این حساب اسکن دومی 11 12 شب تموم میشه حالا میتونم مطمئن باشم که مشکلم بعد از تمام شدن اسکن حل میشه و اون تروجانهایی رو هم که نتونست delete کنه که تو پارتیشن f هستن رو فرمت میزنم که فکر کنم دیگه مشکلی نداشته باشم ولی :
    یه سوال
    چرا وقتی که بوت از رو سی دی ویندوز رو که انتخاب میکردم و کامپیوتر هم اولش فایلهای مورد نیاز رو load میکرد این لود کردن خیلی طول میکشید اینم مربوط میشه به این ویروسها
    منظورم همون جاییه که بعد از گزاشتن سی دی تو درایو و ریستارت کامپیوتر و انتخاب بوت از طریق سی دی یه صفحه ابی میاد و پایین صفحه نمایش فایلهلیی رو که کامپیوتر لود میکنه نشون داده میشن که بعد از کامل شدن لود میره به قسمت نصب ویندوز
    در ضمن من منظور اقای noproblem رو که تو صفحه قبل که با فونت درشت نوشته رو نفهمیدم
    لابهلای جوابهاتون هم بگید که این چیه که کامپیوتر رو این جور اش و لاش کرده
    منظورم پست بالاست
    راستی با دیسک نجات که اسکن کردی
    دیسک اپدیت شده بود؟
    یعنی اپدیت کردی یا نه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

رفتم از تو سایتش اخرین ورژنشو دانلود کردم و دیروز و امروز زدم اسکن کرد و دو تا از پارتیشنهارو فرمت کردم (معدن تروجان بودن ) اخر کار هم تو گزارشش زده بود 19322 تا تروجان پیده کرده +تعداد زیادی ویروس دیگه
    ولی با این حال و چندین بار اسکن کردن و مطمئن شدن از این که دیگه ویروسی وجود نداره ( 5 6 بار کامپیوتر رو اسکن کردم و اخرین بار دیگه چراغ کسپرسکی قرمز نشد )بازم ویندوز ناقص نصب شد ولی ویندوز 7 کامل نصب شد ولی بازم سی پی یو کامپیوتر با حداکثر توانش کار میکرد بدون این که من نرم افزاری نصب کرده باشم و سیستم خیلی خیلی کند کار میکرد سی پی یو یک لحظه هم بار کاریش کم نمیشد و همش با 100% توانش کار میکرد

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

98 درصد مشکل شما سلف دفنس مود 32 هست
    .
    ببخشید که کامل توضیح نمیدم
    چون واقعا حوصله ندارم بنویسم

ولی شما کسپر 2011 نب کن اپدیت کن
    و رول بک چینج بزن مشکل حله.
    منظورم پست بالایی هست

منظورم پست بالاست
    راستی با دیسک نجات که اسکن کردی
    دیسک اپدیت شده بود؟
    یعنی اپدیت کردی یا نه؟
    با این تفاسیری که بالا گفتم میشه به این نتیجه رسید که راه نجاتی به جر فرمت کامل هارد دیسک نمونده ؟ تو هارد فقط یه پوشه 15 گیگیابایتی دارم که برام خیلی با ارزشه اگه اون نبود خیلی وقت پیش هادمو فرمت کرده بودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه kian-sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    یه جای خوب!

پيش فرض

خب از اطلاعات خیلی مهمت یه بک آپ کوچولو بگیر و تمام درایو هاتو فرمت کن بعدا خوب که یه آنتی ویروس قوی ریختی و آپدیتش هم کردی میتونی اطلاعاتت رو اسکن کنی تا همه ی ویروس ها و تروجان ها هم پاک شوند.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

رفتم از تو سایتش اخرین ورژنشو دانلود کردم و دیروز و امروز زدم اسکن کرد و دو تا از پارتیشنهارو فرمت کردم (معدن تروجان بودن ) اخر کار هم تو گزارشش زده بود 19322 تا تروجان پیده کرده +تعداد زیادی ویروس دیگه
    ولی با این حال و چندین بار اسکن کردن و مطمئن شدن از این که دیگه ویروسی وجود نداره ( 5 6 بار کامپیوتر رو اسکن کردم و اخرین بار دیگه چراغ کسپرسکی قرمز نشد )بازم ویندوز ناقص نصب شد ولی ویندوز 7 کامل نصب شد ولی بازم سی پی یو کامپیوتر با حداکثر توانش کار میکرد بدون این که من نرم افزاری نصب کرده باشم و سیستم خیلی خیلی کند کار میکرد سی پی یو یک لحظه هم بار کاریش کم نمیشد و همش با 100% توانش کار میکرد

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

منظورم پست بالایی هست

با این تفاسیری که بالا گفتم میشه به این نتیجه رسید که راه نجاتی به جر فرمت کامل هارد دیسک نمونده ؟ تو هارد فقط یه پوشه 15 گیگیابایتی دارم که برام خیلی با ارزشه اگه اون نبود خیلی وقت پیش هادمو فرمت کرده بودم
    همیشه راه زیاده
    شما چه توقعی داری با دیسکی که اپدیت نشده اسکن کردی!!
    شما باید کسپر 2011 نصب کنی و اسکن کنی هر چی پیدا کنه دیسفنکت کنی
    بعد مشکل حل میشه
    نشد یاهو مسنجر منو اد کن
    mohammmadsalehi

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

خوب از تو سایتش دانلود کردم تو سایتشم اخرین ورژنشو میزارن دیگه نسخه 10 رسکیو دیسک رو دانلود کردم
    اادتون کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با درود به شما يه تروجان ريموور نصب كن مشكلت حل بشه
    چون آنتي ويروسه كاسپر در برابر تروجان ضعيفه چون خودم الان لاينسس شده اش رو دارم استفاده ميكنم

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سیستم خیلی خیلی کنده هر بار یه 6 7 ساعت طول میکشه اسکن کردنش یعین :
    این نصفه نصب شدنها و کند شدن شدید سیستم و کار کردن با حداکثر توان سی پی یو کار تروجانهاست ؟؟!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •