تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: اخراج يا انصراف از دانشگاه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفا یکی به این سوال من جواب بده خیلی حیاتیه
    من قبلا یک بار روزانه (ریاضی)قبول شدم سال 85 بعد انصراف دادم رفتم خدمت (خدمت تمام شد)حالا امسال زبان دادم میخوام بدونم اگه شبانه قبول شم و لی نرم دانشگاه ثبت نام کنم بازم میتونم سال دیگه زبان شرکت کنم و اگه روزانه قبوا شم میتونم برم یا نه؟
    با تشکر

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

لطفا یکی به این سوال من جواب بده خیلی حیاتیه من قبلا یک بار روزانه (ریاضی)قبول شدم سال 85 بعد انصراف دادم رفتم خدمت (خدمت تمام شد)حالا امسال زبان دادم میخوام بدونم اگه شبانه قبول شم و لی نرم دانشگاه ثبت نام کنم بازم میتونم سال دیگه زبان شرکت کنم و اگه روزانه قبوا شم میتونم برم یا نه؟ با تشکر
    بله میتونی. از الان به بعد یک بار حق داری که روزانه پذیرفته بشی.

3. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه F_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان این سوال منم جواب بدید لطفا

من سال قبل کاردانی به کارشناسی قبول شدم یه موسسه غیر انتفاعی رفتم ثبت نام هم کردم واحدم ورداشتم ولی نرفتم نه ترم مهرو نه ترم زمستون حالا دارم دوباره می خونم اگه قبول شدم یه غیر انتفاعی دیگه مشکلی ندارم برای ثبت نام ؟

ضمنا من مشکل سربازیم ندارم معافیت دارم واینکه آیا باید برم دانشگاه اول که سال قیل قبول شدم انصراف بدم یا دیگه اوتوماتیک اخراجم ولازم نیست ؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکلی نیست ولی قبلش باید انصراف بدی هیچ چیز اتوماتیک اتفاق نمیفته
    در ضمن حق برگشت به رشته قبلی رو نداری
    من خودم روزانه بودم 5 ترم فقط انتخاب واحد میکردم ولی نمیرفتم سر کلاسا آخرشم که رفتم واسه انصراف خودشون میخواستن یه فرصات دیگه بهم بدن اون روزانه بود ایناکه پول میگیرن که عمرا اخراجت کنن

داره خودمونی میشه F_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از جوابتون ولی فکر کنم این قانون برای روزانه هستش که نمی تونه آدم اون رشته رو دوباره ور داره نه غیر انتفاعی بازم نمی دونم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

لطفآ اگه کسی اطلاعی داره تو این زمینه منو کمک کنه
    من امسال کنکور دارم و با توجه به رتبه م مطمئنآ یکی از انتخابامو قبول میشم فقط نکته اینه که قبلآ دانشجوی دانشگاه آزاد بودم و به خاطر تموم شدن سنوات اخراج شدم(مشکل سربازی هم ندارم) تو فرم تسویه حسابم هم زده بود اخراج به خاطر اتمام سنوات. حالا امروز داشتم دفترچه کنکورو همین جور بهش نگاه میکردم دیدم نوشته دانشجویان اخراجی موضوع ماده ۲۹ میتونن شرکت کنند ماده ۲۹ هم مال کساییه که به خاطر مشروطی اخراج شدن یعنی من نباید شرکت میکردم؟ البته تو سرچایی که کردم مسئولای سنجش گفته بودن اخراجای آموزشی میتونن شرکت بکنن که این مورد منم جزوشه ولی تو دفترچه اینو نوشته و اون زمان هم من درست دقت نکرده بودم و فکر کردم یعنی بر اساس این ماده دانشجوهای اخراجی هم میتونن شرکت بکنن. لطفآ اگه کسی اطلاع دقیق داره جواب بده چون حالم بدجوری گرفته شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

لطفآ اگه کسی اطلاعی داره تو این زمینه منو کمک کنه
    من امسال کنکور دارم و با توجه به رتبه م مطمئنآ یکی از انتخابامو قبول میشم فقط نکته اینه که قبلآ دانشجوی دانشگاه آزاد بودم و به خاطر تموم شدن سنوات اخراج شدم(مشکل سربازی هم ندارم) تو فرم تسویه حسابم هم زده بود اخراج به خاطر اتمام سنوات. حالا امروز داشتم دفترچه کنکورو همین جور بهش نگاه میکردم دیدم نوشته دانشجویان اخراجی موضوع ماده ۲۹ میتونن شرکت کنند ماده ۲۹ هم مال کساییه که به خاطر مشروطی اخراج شدن یعنی من نباید شرکت میکردم؟ البته تو سرچایی که کردم مسئولای سنجش گفته بودن اخراجای آموزشی میتونن شرکت بکنن که این مورد منم جزوشه ولی تو دفترچه اینو نوشته و اون زمان هم من درست دقت نکرده بودم و فکر کردم یعنی بر اساس این ماده دانشجوهای اخراجی هم میتونن شرکت بکنن. لطفآ اگه کسی اطلاع دقیق داره جواب بده چون حالم بدجوری گرفته شد
    این مورد خودمو امروز زنگ زدم به اداره آموزش یکی دو تا دانشگاه و پرسیدم و گفتن مشکلی نداره به شرط داشتن کارت پایان خدمت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان 1 سوال داشتم لطفا کمکم کنید
    بخاطر مریضی پدرم من 2ترم پشت هم مردود شدم و اخراج...
    الان میتونم کاری کنم که 1ترم بخونم (امتحانی) که جبران کنم و اگه نتونستم بعد اخراج...؟
    از کجاها نامه بگیرم؟امام جمعه؟کجاها برم؟چیا بگم؟لطقا راهنمایی کنین
    راستی روزانه قزوین میخوندم

پروفشنال + f.a.r.i's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

معمولا همه دانشگاه ها اینطوریه :

دوترم مشروطی رو برای اینکه بتونی بخونی باید معدل مشروطی دومت بالای 10 باشه . بعد با تعهد میزارن ادامه بدین . ولی اگه ترم اخر هم مشروط بشین اخراجین .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام ترم اول الکترونیک کارشناسی نا پیوسته دانشگاه شهر ری هستم می خوام ترم اول که تموم شد امتحانا را هم ندم وانصراف بدم باید هزینه ی انصراف هم بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    Last edited by h.zargam; 26-04-2014 at 14:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •