تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 103 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1028

نام تاپيک: معرفی دانگل سیم کارت / EDGE مودم / برای استفاده از سرویس EDGE و GPRS ایرانسل و همراه اول

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

10 معرفی دانگل سیم کارت / EDGE مودم / برای استفاده از سرویس EDGE و GPRS ایرانسل و همراه اول

سلام

خوب تا امروز فکر کنم همتون با سرویسهای رویایی ایرانسل در تاپیک مربوطه اشنا شدید
    امروز قصد دارم به نگرانی های شما ( سوختن باطری موبایل و خاموشی LCD , انفجار باطری و..) پایان بدم

حدود سه روز پیش این سرویس رو به یکی از دوستان پیشنهاد کردم و ایشون لطف کردند یک دستگاه از این مودمها رو تهیه کردند و به شهرستان محل اقامتشون بردند
    و در طول زمانی که در اینجا بودند بنده این دستگاه رو در دفترم امتحان کردم و نتیجه رو میخوام خدمتتون عرض کنم
    متاسفانه به لطف دوربین قشنگ موبایلم نتوسنتم چندتا عکس بگیرم با عرض شرمندگی . ولی به دوستم گفتم در اولین فرصت چند عکس از این مودم در منزلش تهیه کنه و برای ما ارسال کنه )

خوب این دستگاه ساخت چین هست بردهای داخلی این دستگاه شامل 3 قطعه اصلی هست انتن و چیپست اصلی و مخحلفات همراه که نیارزی به گفتن نداره و در این مورد 2 نوع برند هم اسم مشابه به نام زیسا هستند
    که متاسفانه قطعات داخل بازار از انواع تقلبی اشباع شده و خوشبختانه توسط یه سایت گمنام توسنتم این مورد اصلی رو پیدا کنم که به قمت خوبی هم میداد حدود 77 تومن قیمت این دستگاه برای ما تموم شد و جالبه بدونین که نیازی به نصب درایور نداره ولی متاسفانه به علت عدم پوشش EDGE توسط ویندوزهای 64 بیتی این دستگاه به هیچ عنوان با این نوع ویندوزها سازگار نیستند ولی از لحاظ کیفیت و کمیت بسیار مقاومت بالایی دارند و از موبایل بهتر کار میکنند.
    من با استفاده از یک سرویس نامحدود در ساعت 4 بعد از ظهر این سرویس رو تست کردم و حدود 15 کیلو دانلود داشتم و تا 30 هم بصورت نامتناوب در حرکت بود

متاسفانه امکان تست در منزل رو نداشتم . منطقه سکونت ما بسیار خوش انتن هست ولی نشد که تستش کنم و با این وجود باز هم از نظر دانلود خیالم راحت بود چون واقعا عالی کار میکرد
    داغ میکنه ولی نگرانی چندانی نداره بهتر هست قبل از این که قطعه صدمه ببینه قبل از هرچیز مقدار استفاده خودتون رو مشخص کنید.
    من برای دو سه ساعت با این قطعه مشکلی نداشتم.
    کما اینکه اگر اورلود کنه از گارانتی هم خارج میشه پس بهتره خوب ازش استفاده کنید که گارانتی هم الکی گیر نده ( خودتون میدونین که گارانتی در ایران به چه مفهومی هست ؟ )
    گارانتیش هم تقریبا معتبر هست فعلا برای ما که مشکلی پیش نیومده ببریم جگارانتی و برخوردشون رو ببینیم ولی در کل چیز جالبیه .
    روی لپتاپ هم سوار میشه چون که پورت USB داره و از این لحظا بسیار حایز اهمیت هست .

از لحاظ معماری هم بسیار کوچیک و جمع و جور هستش و انتن خارجی هم نداره و خوب این یه حسن هستش مثل یک فلش مموری میتونید جابجاش کنید
    درایورش بصورت یک نرم افزار فریم ویر داخل خود دستگاه جاسازی شده که احتمالا برای چند وقت دیگه اپدیتش هم میاد و میتونید با اپدیت کردن این قطعه از کارایی بیشتری برخوردار بشید
    فقط در سایت فروشگاه نوشته شده 3G که این قابلیت رو من تست نکردم چون همچین چیزی در ایران نیومده .

این مدل به نظرم دستگاه مطلوبی اومده و به شما هم پیشنهاد میکنم اگر خواستید این قطعه رو بگیرید

برای اطمینان از سالم بودن قطعه هم میتونید از همین فروشگاه اینترنتی که من خرید کردم بخرید
    امکان حضوری هم داره که من بصورت حضوری خرید کردم .
    میتونید هم یه مقدار پول اضافه بدید و درب منزل بیگرید./
    اینم لینک فروشگاهشه که متاسفانه اینترفیس درست حسابی نداره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم مشخصات این قطعه طبق سایت سازنده.

Mobile Office You can send or receive Email anytime and anywhere, call a conference call in order to keep in touch with cooperation partners; or you may browse the website to get the latest information.
    Walking Financing You may receive the latest information of securities trading. Also you can connect to online bank and Securities Company, making online dealings.
    Online Life You are able to chat with friends online; receive the live news or entertainment programs; or book air tickets, hotel or go shopping online.

Features
    Support EDGE network with wireless internet function;
    High speed up to 460.8kbps;
    Weight: approx 40g
    Dimensions: 86 x 34 x 12mm
    Standard USB interface;
    Card and computer separate
    Support voice and data, SMS;
    Support SIM card increment service and ---/VPDN
    Support System : Vista/Windows 98/Me/2000/XP/MAC
    Adopting NXP5209 chip;
    NO NEED CD DRIVER

Specifications

Basic Function
    Voice Communication;
    Supports calling, caller ID and echo inhibition;
    Wireless Connecting To Internet;
    SMS;
    Supports SMS center address setting, sending and receiving, message writing, reading, saving and sending in group;
    Phonebook Management;
    Supports telephone number reading, writing and adding.
    Technical Specifications
    Multi Signal Channels: The highest transmission speed of EDGE can reach to 460.8Kbps which equals to 3G speed in the internet;
    Multi Frequency Bands: EDGE used Tri-bands: GSM 900/1800/1900Mhz, which may provide better space and depth covering to make resources in better usage.
    Easy Operation, Plentiful Function
    Fast Installation: Any kind of PC or attached applicable software group may help you in fast installing, configuring or managing this card;
    System Support: The design and application software of the product easily supports ordinary systems like Windows2000/XP/VISTA (Chinese and English), meeting the needs of different users;
    Support Hot-plugging: You may install or uninstall the network card without resetting the system.

اینم لینک سایت سازنده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بنده به هیچ عنوان فروشنده نیستم لطف کنید در این مورد با من تماس نگیرید
    Last edited by KING_DESIGNER; 17-08-2010 at 22:35.

داره خودمونی میشه l36320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من تقریبا 2 ، 3 هفته پیش همین مودم رو گرفتم به قیمت 70 تومن
    اون موقع بعضیا میگفتن که گرونه و نمی ارزه و به درد نمیخوره و 3g نداره و از این حرفا
    ولی من که ازش راضی ام و کارم رو راه میندازه

3. این کاربر از l36320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

اون موقع بعضیا میگفتن که گرونه و نمی ارزه و به درد نمیخوره و 3g نداره و از این حرفا
    ولی من که ازش راضی ام و کارم رو راه میندازه

سرعت رو چنده؟

داره خودمونی میشه l36320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

والا سرعت بستگی داره به مطقه شما
    ولی تو خونه سرعتش از موبایل بیشتر بود و به 20 میرسید در حالی که موبایل به زور به 18 میرسید
    تازه خونه ما وضعیت انتن خیلی به راه نیست، شاید جاهای دیگه از این بیشتر هم سرعت بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

man kharidam khyli raziam

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مبارکتون باشه خداحافظ

سلام عزیز
    عرض کردم متغیره ثابت نیست ولی سرعتش خوبه
    به همون اندازه موبایله ولی دیگه هیجان و لذت انفجار رو نداره

8. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من این دانگلو دارم
    هر کی سوال داره بپرسه
    از رایان صبا بصورت آنلاین گرفتم 95
    اون 70 تومنیه فکر کنم نوع تقلبیش باشه.چون سازند ه ی اصلی این مودم شرکت کیان در شیرازه نه اون یارو که فقط ایمیل و شماره همراهشو تو این سایته با هاست مجانی!! zisa.tk گذاشته!!!
    اصلاً این 70 تومنیه برچسب سریال و مارک مدل زیرشش داره یا مثل اون عکس بالاییه هیچی نداره?!؟
    Last edited by Penryn; 14-08-2010 at 06:49.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

من اگه بخوام بخرم یه مدل 3G دار از یه برند جهانی میگیرم که پس فردا دوباره خرجی نشه...

ما که شانس نداریم، امروز میخری فرداش یهو دیدی وزیره * گفت اپراتور سوم مالید و ایرانشل اجازه داره 3G شه...

البته تو خونه که مصرف نداره و لپ تاپا هم خیلیاشون خودشون دارن....
    Last edited by Cleeev; 14-08-2010 at 14:03.

11. این کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

البته تو خونه که مصرف نداره و لپ تاپا هم خیلیاشون خودشون دارن....
    برای مسافرت خوبه
    نه بابا کجا همه ی لپتاپها دارن?!؟ فقط یک دو مدل از محصولات متوسط سونی و شایدم دل دارن.خیلی محدود

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

والا من که همه سونی وایو ها رو گشتم ندیدم سیم کارت بخوره!!!!!!
    یه نمونه dell هست که اونم معلوم نیست کار کنه یا نه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •