تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 103 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1028

نام تاپيک: معرفی دانگل سیم کارت / EDGE مودم / برای استفاده از سرویس EDGE و GPRS ایرانسل و همراه اول

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

پ.ن: خیلی هم بدبین نباشید، من که میگم حد اکثر تا 5 سال دیگه 3G مثل Edge امروزی فراگیر میشه.
    درسته خیلی خوبه فراگیر بشه ولی مخصوص دانلود نیست . خیلی از کشورهای دیگه هم با حجم ارائه میدن نمونش همین ترکیه درصورتی که تو ترکیه با 120 هزار تومان می تونی فیبر 100 مگ بگیری. ولی به خاطر دلایلی که گفتم 3G هم اونجا حجمیه.

2. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

میدونین مشکل ایرانی ها چیه!؟ ایرانی ها از اینترنت فقط دانلودشو میدونن! یعنی تا اینترنتی گیرشون میاد فقط میخوان زود دانلود کنن، حالا فرقی نمیکنه چی باشه، فقط باید دانلود کنن...!
    حالا اگه اشتباه میگم بگین اشتباه میگی!!!؟
    Last edited by oghyanoos; 18-08-2010 at 21:43.

4. 2 کاربر از oghyanoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

میدونین مشکل ایرانی ها چیه!؟ ایرانی ها از اینترنت فقط دانلودشو میدونن! یعنی تا اینترنتی گیرشون میاد فقط میخوان زود دانلود کنن، حالا فرقی نمیکنه چی باشه، فقط باید دانلود کنن...!

در حال حاضر درست میگی ولی وقتی محدودیتی تو پهنای باند نباشه هر چیزی دلش بخواد طرف ببینه همون لحظه دانلود میکنه و دیگه مثل شرایط حال ما نمیشه که همه دنبال این هستند که آرشیو جمع کنند. از این گذشته ذائقه بعضیها اینجوریه که باید دانلود کنند مثلا من آدم میشناسم تو آلمان با Adsl 16 Mb میگفت شده 1 ترا دانلود کرده. البته ایشون تورنت باز بودن.

6. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

والا اگه یه خورده منطقی به قضیه نگاه کنید و دانلود رو بزارین کنار هیچوقت دچار محدودیت نمیشین! من 24ساعته کانکت هستمو معمولا دانلودم میکنم ولی چیزایی که نیاز دارم. نه dvd 4 gb فیلمی.!
    مقالات ، کتاب ها، نرم افزار ها، موزیک هاو ......
    با اینا هیچوقت مشکل نخواهید داشت.

8. این کاربر از oghyanoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بجای اینهمه بحث الکی سرعت خطتتون رو از speedtest.net بذارین ببینم
    در حال حاضر درست میگی ولی وقتی محدودیتی تو پهنای باند نباشه هر چیزی دلش بخواد طرف ببینه همون لحظه دانلود میکنه و دیگه مثل شرایط حال ما نمیشه که همه دنبال این هستند که آرشیو جمع کنند. از این گذشته ذائقه بعضیها اینجوریه که باید دانلود کنند مثلا من آدم میشناسم تو آلمان با Adsl 16 Mb میگفت شده 1 ترا دانلود کرده. البته ایشون تورنت باز بودن.
    یعنی میگی شق القمر کرده که تونسته با خط 16Mbps یک ترابایت دانلود کنه?!؟ منکه با خط 128kbps !!!! تونستم بالای 800 گیگ دانلود کنم چی پس?!؟

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این قیمت های تعرفه دیتا برای ipad هم گرون بود ها ! فکر میکردیم فقط اینجا سر گردنه است !
    البته اون ها مثل ما خوره دانلود نیستند که تا یه 5 کیلوبایت در ثانیه سرعت مفت گیر میارن فوری بگردن دنبال لینک برا دانلود !

مثلا این پلن 250 مگی رو کسی که میگیره ، اکثرا برای ایمیل استفاده میشه و ...

اما همچنان کسی اگر مودم 3G در ایران قیمت داشت بگه.

پ.ن: خیلی هم بدبین نباشید، من که میگم حد اکثر تا 5 سال دیگه 3G مثل Edge امروزی فراگیر میشه.
    دوست من این قیمتا از نظر ما گرونه
    اما از نظر خود امریکایی ها با درامد به مراتب بالاتر از ماها اینا براشون پولی نیست
    اما هرچند قبول که واقعا پلن 250 مگی دیگه خیلی کمه
    مگر اینکه فقط باهاش به ایمیلت وصل بشی وگرنه هیچ کار دیگه ایی نمیشه
    چون اگه صفحه هم زیاد باز کنی سر ماه از 1 گیگ میزنه بالا

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بجای اینهمه بحث الکی سرعت EDGE تون رو از speedtest.net بذارین ببینم
    از من که افتضاح بود.قبلاً گذاشته بودم

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بجای اینهمه بحث الکی سرعت خطتتون رو از speedtest.net بذارین ببینم

یعنی میگی شق القمر کرده که تونسته با خط 16Mbps یک ترابایت دانلود کنه?!؟ منکه با خط 128kbps !!!! تونستم بالای 800 گیگ دانلود کنم چی پس?!؟
    بحث بر سر شق القمر کردن یا نکردن نیست
    منظور ایشون اینکه توی خارج کسی احتیاج به دانلود نداره.الان خیلی از سایتا هستن که بهترین کیفیت از فیلمو دارن به صورت آنلاین پخش میکنن.خوب در صورتی میشه این کارو کرد که اینترنت پرسرعت به معنای واقعی کلمه داشته باشی.در این صورت کسی لزومی نداره بیخودی هارد کامپیوترشو با فیلم پر کنه
    اما شما با اینترنت به قول خودتون میتونی یه فیلم بی کیفیت که مدت زمانش هم خیلی نباشه روی حتی یوتیوب نگاه کنی؟مسلما نه.اینقدر وسطش قطع و وصل میشه که پشیمون میشی

در ضمن در مورد دانلود هم درسته که با اینترنت 16 مگ دانلود 1 ترابایت چیزی نیست اما اینم درنظر داشته باشین که ایشون شاید اینکارو در مدت زمان حدود 34 ساعت(یعنی کمتر از دو روز اینکارو کرده) اما ما حاضرم شرط ببندم که خود شما 800 گیگ رو چندین ماه براش وقت صرف کردید
    این یعنی اینکه اگه ایشون میخواست اینقدر وقت بزاره حجمی رو دانلود میکرد که ما ایرانی ها به خواب هم نمیدیدم.
    اینه تفاوت ما و اونا.ما به سرعت آشغال 128 هم میگیم اینترنت پرسرعت در صورتی در معیار جهانی سرعت زیر 512 کیلو بایت اصلا جزو اینترنت پرسرعت حساب نمیشه.

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

من اینقدر بیکار نیستم که جواب بدم...!
    بابا کاردار
    بابا پرمشغله
    بابا اکتیو

13. 2 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

دقيقا منم همينو ميگم و در تايپيك فن اوا گفتم
    ببينيد اگر دانلود بذاريم كنار اين سرويس با اين قيمت و سرعت خيلي عالي هست اصلا براي دانلود يه سرويس 512 هم كم هست اونطوري بخواييم حساب كنيم. حالا
    تصور كنيد
    سرويس 128 مخابرات با سرعت 14 ماهي 10 تومن
    سرويس ايرانسل و همراه اول با سرعت 25 بگيريم ميانگين ماهي 10 تومن
    حالا كدوم بهتره ؟

15. 4 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دقيقا منم همينو ميگم و در تايپيك فن اوا گفتم
    ببينيد اگر دانلود بذاريم كنار اين سرويس با اين قيمت و سرعت خيلي عالي هست اصلا براي دانلود يه سرويس 512 هم كم هست اونطوري بخواييم حساب كنيم. حالا
    تصور كنيد
    سرويس 128 مخابرات با سرعت 14 ماهي 10 تومن
    سرويس ايرانسل و همراه اول با سرعت 25 بگيريم ميانگين ماهي 10 تومن
    حالا كدوم بهتره ؟
    کسایی که مثله من مدام از لپ تاپ استفاده میکنن این edge یه نعمت واسشون، چون در حال حاظر هر گوشه کشور بری اینترنت همراهته. حالا اگه edge هم نبود gprs که هست!
    شما اگه وایمکس و اینجور چیزا هم داشته باشی باید یه مودم همیشه رو کولت باشه! تازه قیمتش بماند...!
    من خودم هنوز edge modem نخریدم اما هر جا به اینترنت نیاز دارم فوری بلوتوث گوشیمو روشن میکنم و با لپ تاپ کارمو انجام میدم

17. 2 کاربر از oghyanoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •