تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 103 اولاول ... 3539399100101102103
نمايش نتايج 1,021 به 1,028 از 1028

نام تاپيک: معرفی دانگل سیم کارت / EDGE مودم / برای استفاده از سرویس EDGE و GPRS ایرانسل و همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

به مودم ربطی نداره دوست من به سیمکارتت ربط داره. با ایرانسل میتونی vpn l2tp بزنی ولی pp2p نمیتونی
    سلام
    من يك عدد MobiData HSDPA دارم و با ايرانسل براحتي تا سرعت 30 كيلو نيز مي‌آيم.سه سئوال از حضور شما دارم يا دوستان ديگر:
    1- Vpn l2tp آن را چگونه فعال كنم؟ لطفا به طور دقيق شرح بدهيد.(يا كلا Vpnآنرا)
    2- چگونه آنرا آپديت كنم و از كدام سايت؟
    3- كاتالوگ و دستورالعمل نصب فارسي آنرا گم كرده‌ام ؛ اگر دوسنان كسي آنرا دارد برايم آپ نمايد.
    از لطف همگي شما ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

7 مودم MobiData HSDPA

بعد از اين همه مدت ، كسي نبود جواب مرا بدهد؟؟!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام

دانگل سازگار با آندروید در بازار ایران پیدا میشه؟
    برای استفاده در تبلت آندرویدی میخوام.

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض سوال

چندتا سوالم داشتم که اگه جدا جدا جواب بدين ممنون ميشم 1- قدرت انتدهي اين مودم ها نسبت به گوشي موبايل فرق داره يا نه؟2- چرا همه مودم هاي موجود فقط کلاس 10 يا 12 هستند و کلاس 32 رو ساپورت نميکنند؟در صورتيکه بيشتر گوشي هاي موبايل کلاس 32 اند 3-آيا مودم adsl اي هست که سيم کارت بخوره و از طريق سيمکارت هم اينترنت رو دريافت کنه علاوه بر خط تلفن؟ 4-و آخر اينکه بهترين مدل مودم gprs تا سقف 80 هزار تومان چيه؟

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام
    به نظر بنده دانگل. گرفتن برای تبلت اندرید خوبه اما برای لبتاب بهتره یه موبایل n70 یا شبیه اون که قابلیت. Edge. 3g. داشته باشه .سگش به داگل شرف داره و قیمتش هم. ۵۰تومن. دست دوم تو اکثر موبایل فروشیا! هم خواستی زنگ بزنی. بلوتوثی عکسی اسی ......
    والا خود دانید عزیزان

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام لطفا منو راهنمایی کنید یکی از دوستان بنده یه دانگل مدل Axtrom 3G Dongle MD300 خریده و وقتی دانگل را درحالی که سیم کارت داخلش هست در کامپیوتر نصب می کنیم و آیکن مربوط به این دانگل تو دسکتاپ ظاهر میشه و روی آیکون کلیک میکنی در حالی که دانگل از طریق یو اس بی به لب تاب نصب هست ولی نشانگر آنتن سیمکارت که پایین برنامه هست، فعال نیست یعنی سیمکات آنتن نمیده چیکار باید بکنیم. اصلا طریقه نصب و راه اندازی این نوع دانگل چطوری باید باشه؟ ناگفته نماید حتی تنظیمات مربوط به سیمکارت ایرانسل راهم انجام دادیم و وقتی سیمکارت را در همان مکان داخل یه گوشی میندازیم آنتن میده یعنی اینکه مشکل آنتن دهی در این محل نداریم.
    لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

6 -

سلام من يك عدد MobiData HSDPA دارم و با ايرانسل براحتي تا سرعت 30 كيلو نيز مي‌آيم.سه سئوال از حضور شما دارم يا دوستان ديگر: 1- Vpn l2tp آن را چگونه فعال كنم؟ لطفا به طور دقيق شرح بدهيد.(يا كلا Vpnآنرا) 2- چگونه آنرا آپديت كنم و از كدام سايت؟ 3- كاتالوگ و دستورالعمل نصب فارسي آنرا گم كرده‌ام ؛ اگر دوسنان كسي آنرا دارد برايم آپ نمايد. از لطف همگي شما ممنونم.
    1- فعال نمی شه، باید از ------ فایر و Krieo استفاده کنی 2- باید از سایت شرکت سازنده بگیری 3- ندارم شرمند موفق باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabkard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

سلام دوستان من یک مودم هواوی برام اوردن مدل e5573
    الان لاک شده و هیچ سیمی رو نمیشناسه(میزنه سیم لاک) ایا راهی هست که انلاک بشه
    اگر کسی بتونه کمک کنه بسیار ممنون میشوم
    Last edited by shabkard; 24-02-2016 at 11:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •