تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: آموزش باز کردن رمز کیف های سامسونت

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

من که نمیدونم چرا دوستای عزیز توی تاپیک زدن دقت نمیکنن
    یه همچین تاپیکی جاش انجمن موضوعات علمی نیست متفرقه بیشتر بهش میاد

2. 2 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض باز كردن قفل سه رقمى چمدان

آقا خودم پیدا کردم راه حل رو ...
    شما در این راه ( همون باز کردن رمز که در راه خداست ) به دو چیز احتیاج دارید:
    1- یک منبع نور با تابش قوی مثل نور فلاش موبایل
    2- یک چشم بینا

توضیح عملیات: رمز کیف های سامسونت از 3 قسمت دوار که از 0 تا 9 شماره گذاری شده اند تشکیل شده حال در این بین، کنار هر یک از آن قسمت های دوار یک روزنه خیلی کوچک به درون سیستم دستگاه رمز وجود دارد که بدون نور با تابش قوی هرگز نمی توان به وجود آن پی برد.
    خب تا خالا فهمیدیم که یک روزنه به درون سیستم دستگاه رمز وجود داره حالا این به چه کار ما می آید؟
    جواب این سوال در واقع همان قسمت اصلی عملیات ما خواهد بود که در ادامه به آن پی خواهید برد.

روند عملیات بدین ترتیب خواهد بود:
    1- چراغتان را روشن کرده و از نور با تابش قوی آن مطمئن شوید !
    2- حال نور را به سمت رمزها بگیرید و به وجود آن روزنه ها در کنار قسمت های دوار پی ببرید (پی بردید؟) خب حال درون روزنه را ببینید یک شی سفید رنگ می بینید که در واقع این همان قلب تپتده دستگاه رمز است !
    3- در این مرحله همان طور که نور را جلوی رمز ها نگه داشته اید آن قسمت های دوار را بچرخانید و همزمان به آن شی سفید رنگ درون روزنه بنگرید.
    4- همینطور بچرخانید تا به یک سوراخ کوچک در سطح آن شی سفید رنگ درون روزنه برسید خب این شماره ای که رویش ایستاده اید همان شماره ی رمز است ... این کار را برای دیگر قسمت های دوار نیز انجام دهید.

به همین سادگی، تمام شد ... فقط یادتان باشد این کار را فقط در راه رضای او انجام دهبد !
    سلام
    دوست عزيز بابت راهنماييت بسيار ممنون. با تمام مشقتها تو سايت عضو شدم تا از شما تشكر كنم كه يه چمدون با ٣٠ كيلو باررو دستم نموند! و يه نكته اى رو اضافه كنم.
    به روشى كه فرمودين عدد ٧٥١ بدست اومد. در واقع يك شيار باريك تشكيل ميشه. اما هركار كردم باز نشد. حدس زدم اين شيار شايد بايستي رو به داخل قرار بگيره يعنى قرينه اين عدد كه ٢٠٦ ميشه رو بياد. البته بازم باز نشد به سادگى و در اوج نااميدى يه ضربه زدم كه تلق باز شد و ديدم حدسم درست بوده. نكته اينكه وقتى سه شيار كنار هم قرار گرفت فقط ١٠ گزينه وجود داره كه بستگى داره سازنده چطور قفل رو تعبيه كرده. اول خودش بعد قرينش رو امتحان كنيد نشد بقيه ٨ حالت رو، هر بار هم سعى كنيد با اندكى فشار يا يه ضربه كوچيك بازش كنيد ممكنه رمز درست اومده باشه اما يه گير كوچولو داشته باشه.

4. 3 کاربر از aminchoghadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه TLSD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

آقا خودم پیدا کردم راه حل رو ...
    شما در این راه ( همون باز کردن رمز که در راه خداست ) به دو چیز احتیاج دارید:
    1- یک منبع نور با تابش قوی مثل نور فلاش موبایل
    2- یک چشم بینا

توضیح عملیات: رمز کیف های سامسونت از 3 قسمت دوار که از 0 تا 9 شماره گذاری شده اند تشکیل شده حال در این بین، کنار هر یک از آن قسمت های دوار یک روزنه خیلی کوچک به درون سیستم دستگاه رمز وجود دارد که بدون نور با تابش قوی هرگز نمی توان به وجود آن پی برد.
    خب تا خالا فهمیدیم که یک روزنه به درون سیستم دستگاه رمز وجود داره حالا این به چه کار ما می آید؟
    جواب این سوال در واقع همان قسمت اصلی عملیات ما خواهد بود که در ادامه به آن پی خواهید برد.

روند عملیات بدین ترتیب خواهد بود:
    1- چراغتان را روشن کرده و از نور با تابش قوی آن مطمئن شوید !
    2- حال نور را به سمت رمزها بگیرید و به وجود آن روزنه ها در کنار قسمت های دوار پی ببرید (پی بردید؟) خب حال درون روزنه را ببینید یک شی سفید رنگ می بینید که در واقع این همان قلب تپتده دستگاه رمز است !
    3- در این مرحله همان طور که نور را جلوی رمز ها نگه داشته اید آن قسمت های دوار را بچرخانید و همزمان به آن شی سفید رنگ درون روزنه بنگرید.
    4- همینطور بچرخانید تا به یک سوراخ کوچک در سطح آن شی سفید رنگ درون روزنه برسید خب این شماره ای که رویش ایستاده اید همان شماره ی رمز است ... این کار را برای دیگر قسمت های دوار نیز انجام دهید.

به همین سادگی، تمام شد ... فقط یادتان باشد این کار را فقط در راه رضای او انجام دهبد !
    روشی که گفتی درسته دوست عزیز ولی نکته ی اصلی رو نگفتی و آموزشت به اشتباه به پایان رسید
    وقتی اون سوراخ مورد نطر رو دیدید ، اون عدد هرچی بود باید پنج تا ازش کم کنید.
    مثلا اگر موقع چرخوندن اون سوراخ رو دیدید و شماره ی اون ، 9 بود باید 5 تا ازش کم کنید و عدد رمز میشه 4
    اگر مثلا سوراخ روی عدد یک دراومد باز هم باید پنچ شماره بر عکسش برید. یعنی میشه شش.
    فی امان الله !

6. 2 کاربر از TLSD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

رو کیف منکه جواب نداد.راهو درست رفتم.اما بازم لاکه.

Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

رو کیف منکه جواب نداد.راهو درست رفتم.اما بازم لاکه.

Tapatalk
    این روشی که من گفتم رو انجام دادی و نشد ؟؟ امکان نداره !
    شرط بندی خیلی روش کردم ! قاعده ی همشون همینه !

9. این کاربر از TLSD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

این روشی که من گفتم رو انجام دادی و نشد ؟؟ امکان نداره !
    شرط بندی خیلی روش کردم ! قاعده ی همشون همینه !
    کیف خیلی کلیداش کنار همه و چیزی مشخص نیست و نمیشه با نگاه چیزی دید

Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

کیف خیلی کلیداش کنار همه و چیزی مشخص نیست و نمیشه با نگاه چیزی دید

Tapatalk
    خب پس معلومه که کیف درست و حسابی داری !

اونها هم همینطوری باز میشه ! اگر بتونی با چراخی نور بندازی و ببینی همینطور باز میشه در غیر اینصورت اگر کیفت خیلی دیگه کاردرست باشه مجبوری دونه دونه عدد بچرخونی تا باز بشه. معمولا سه تا بیشتر عدد نداره . یعنی هزار تا احتمال رمز ! هر رمز متوسط دو ثانیه وقت بگیره میشه نیم ساعت حداکثر.

12. 2 کاربر از TLSD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

چی میگید آخی کنار اغلب دایره ها صافه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

شاید براتون پیش اومده که روی یه کیف یا چمدون رمزی رو میذارید و بعد از گذشت زمان واقعا یادتون میره که رمزش چی بوده !!!
    برای باز کردن قفلهایی که سه ردیف عدد شامل اعداد 0 تا 9 دارن از 1000 تا رمزی که در لینک زیر موجوده استفاده کنید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

در جواب دوست عزیز حمید 023:داداش این کارا چیه مگه بیکاریم...اموزش:حواستون باشه لایک داشته باشه...:خوب کیف رو بردارید و برید زیر نور یه لامپ یا خورشید به طوری که نور مستقیم به سه ردیف بتابه...حالا یک ردیف رو به یک سمت میکشید و شماره عوض میکنید تا یهنور به یک دکمه رسید که بازتاب داشته باشه اون خودشه دو ردیف دیگه رو به همین شکل باز کنید کلا 2دیقه نمیشه کیف سامسونیتتون باز میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •