تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 45 اولاول ... 31373839404142434445 آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 447

نام تاپيک: تبادل نظر در مورد سفرهای انسان به مــــاه

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یک فیلمی رو در زیر گذاشتم.در اواسط فیلم به پاهای فضانوردی که چندین بار روی کره ماه قدم می زند و حتی می دود توجه کنید.نکته جالبی که مشاهده می کنید این است که تنها فضانوردی که می دود تحت تاثیر گرانش خاص کره ماه قرار میگیره و هنگام فرود به سطح ماه با سرعت خاص و کم تری به سطح کره فرود میاد و این در حالی است که خاک هایی که بر اثر حرکت فضانورد به هوا پرتاب می شود و انگاه که می خواهد به سطح کره ماه بنشیند سرعت فرود ان عینا مانند دویدن در کویر زمین است و خاک های کره ماه مانند فرود فضانورد تحت تاثیر گرانش خاص کره ماه قرار نمیگیرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و این به این معنی است که فضانورد در کره ماه نبوده است.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز میشه برای صحبتهاتون دلیل علمی بیارید
    وقتی دارید از سرعت حرف میزنید سرعت یک عدد داره وقتی از گرانش حرف میزنید یک عدد مورد نظر هست که دارای محاسبات خاص خودش هست
    شما سرعت نشستن خاک روی سطح در زمین و ماه رو بر چه اساس اندازه گیری کردین و اعداد و محاسباتتون چی هست که به این نتیجه رسیدین در زمین باید چطور باشه در ماه چطور؟
    علم اینطور نیست بیاید بگید فلان فیلم اینطور شد پس انطور هست و نتیجه هم بگیرید پس این دروغ هست اون راست

از روی یک فیلم با بکار بردن قوه تخلیل و توهم! نمیشه در یک بحث علمی وارد شد
    بلکه برای حرفاتون باید علمی حرف بزنید و دلیل و مدرک و محاسباتتون رو ارئه بدید تا بشه روش بحث کرد

در همین تاپیک 400پست داده شده و خیلی از سوالات اخیرتون بارها و بارها در همین تاپیک مفصل بررسی شده پس بهتره بجای گشت وگذار بین فیلمها و بکار بردن قوه تخیل برای ساختن دلیل به این پستها مراجعه کنید و قوه تفکر و عقل رو بکار بگیرید تا حقیقت رو پیدا کنید.

2. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

شما اصلا فیلم رو دیده اید؟؟و اگر دیده اید واقعا تفاوتی رو متوجه نشدید؟ایا فهمیدن تفاوت فاحش میان فرود امدن خاک با فرود امدن فضانورد نیاز به سرعت سنجی دقیق داره؟؟؟!!!!سوال من اینه که چرا فضانورد موقع فرود امدن این قدر نرم و اهسته فرود میاد؟ولی خاک ها با تفاوت خیلی فاحشی به صورتی که با چشم ها هم می شود متوجه این اختلاف شد به سمت سطح کره برمی گردند؟؟کاری با غبارهای معلق ایجاد شده در هوا ندارم بلکه سوال من این است که فضا نورد موقع حرکت خیلی اهسته تر نسبت به خاک های ایجاد شده به سطح برمی گردد.تو فیلم اگه دیده باشید توده ای از خاک که توسط پای فضانورد ایجاد میشه به سرعت بیش تری به سطح کره برمی گردد؟؟؟یکبار دیگر فیلم رو نگاه کنید تاثیری که گرانش بر روی فضانورد میذاره خیلی خیلی متفاوت از تاثیری است که بر روی خاک میذاره.فضانورد خیلی ملایم روی سطح فرود میاد ولی در مورد خاک به هیچ وجه این طور نیست و مانند دویدن برروی یک سطح خاکی و یا کویری در روی زمین عمل میکنه و اصلا خاک مانند فضانورد با نرمی فرود نمیاد و این اختلاف در فیلم خیلی فاحشه و اصلا از روی توهم نیست و نیازی به سرعت سنجی نداره.به قول معروف انچه که عیان است چه حاجت به بیان است!!!!!!تو فیلم خیلی این اختلاف مشخص است و شما این رو به پای توهمات قرار میدی.قصد جسارت ندارم.این اختلاف ان قدر در فیلم واضحه که اگه به یک کودک هم نشون بدیم متوجه میشه.لطفا دلایلی که در همین تاپیک در مورد همین موضوع جواب داده شده را بگذارید تا من هم ببینم.متاسفانه شما همیشه برای توجیه برخی مسائل در مورد ابهامات موجود در کره ماه فقط می گویید مگر شما انجا بودید؟؟؟با چه ابزارالاتی فرود خاک را اندازه گیری کردید؟مگر انجا در کره ماه بودید؟با این مگرها مسلما همیشه حق با شما خواهد بود!!!!! بار دیگر فیلم را نگاه کنید بین نحوه فرود خاک نسبت به فرود فضانورد اختلاف فاحشی وجود داره و اصلا نیازی به دانش خاصی نیست.این رو هر چشمی هم متوجه میشه!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه L͠øneWolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    ۴۱ تریلیون کیلومتری آلفا قنطورس

پيش فرض

این ها همه سوالاتی است که منتقدان و کارشناسان می کنند و ناسا هیچ تلاش جدی برای اثبات عملیات اپولو انجام نمیده.و فقط به محرمانه بودن پروژه اشاره میکنه.این همه منتقد از تصاویر و فیلم های مربوط به اپولو ایراد گرفتند و ناسا هم فقط گفته یا فیلم ها جعلی است.یا فیلم های اصلی گم شده.یا تصاویر فتوشاپ است.یا یک سری تصاویر جدید از ماموریت اپولو ارائه میده.و هیچوقت انسانی رو به فضا نفرستاد تا به جهان بفهماند که ماموریت اپولو واقعی است و فقط به ذکر هزینه بر بودن عملیات دوباره بسنده میکند.حال انکه در ظرف دو سه سال چندین اپولو رو فرستاد.اما با گذشت 50 سال از اون موقع و پیشرفت تکنولوژی هنوز شرایط مالی فراهم نیست!!!!!!!!!!!!

بله، سوال های خوبی مطرح کردید. اما فکر نمی کنید انسان عاقل برای پاسخ به پرسش هاش در زمینه ای که تخصص نداره به جای موهومات به متخصص مراجعه می کنه؟ قبلا این مباحث در تاپیک انجام گرفته که لینکش رو قرار می دم. اما اگر باز هم از این روش استفاده کنید تضمین می کنم که به نتایج عجیب و غریب تر از این که امروز رسیدید هم برسید.

اگر مکالماتی رو که در فیلم دوم رد و بدل میشود رو صرف نظر کنیم.به نظر نمیاد که فیلم حاصل یک مونتاژ بوده باشه.مثلا توی فیلم دومی که شما هم دیدید یک جایی عوامل پشت صحنه بر روی کره ماه شروع به دویدن می کنند و بر اثر دویدن خاک کره ماه در هوا پخش می شود.درواقع تمام محیطی که تصویر فضانوردان هم در ان موجود است واقعی است و البته در کره زمین هست.من البته منظور شما رو از حرکت بیضوی خاک متوجه نشدم؟باز یک فیلم کم حجم دیگری رو هم براتون می ذارم که که در اون فضانورد وقتی از کنار پرچم عبور میکنه براثر بادی که از حرکت فضانورد ایجاد میشه پرچم تکون می خوره!!!!!!

یک فیلم دیگری رو هم در زیر گذاشتم که مربوط به لحظه پرتاب اپولو 11 هست.سوالی که وجود داره اینه که وقتی اپولو به پرواز درمیاد از خروجی اون اونقدر گاز و شعله تولید میشه که وقتی حتی از زمین فاصله گرفته محیطی رو که از اون پرتاب شده به اتش میکشه و اصلا دگرگون میکنه همه چیز رو.حال سوال اینه که وقتی اپولو به کره ماه فرود اومد باید با استفاده از نیروی خروجی گاز فرودش به سطح ماه رو کنترل میکرد(یه چیزی شبیه به مریخ نورد کنجکاوی)و همین گاز خروجی باعث می شد که علاوه براینکه محیط رو دگرگون کنه دمای سطحی از ماه رو که روی اون نشسته بر اثر گاز ایجاد شده به شدت بالا ببره.چه طور شده که وقتی ارمسترانگ داشت از سفینه خارج میشد هیچ دگرگونی و اثر خاکی روی سفینه وجود نداشته؟؟حال انکه وقتی فضانوردان رژه می رفتند کلی گرد و خاک تولید می کرد؟؟؟ و لباس فضانورد براثر اون دمایی که در اون قسمت از کره ماه ایجاد شده موقع قدم گذاشتن روی کره ماه هیچ اسیبی ندیده؟؟حال انکه دیدید در زمین چه اتشی به پا کرد !!!!!فیلم پرتاب رو در لینک زیر گذاشتم.

و اصلا چرا بعد از سفر به کره ماه مسافرت به کره ماه رونق نگرفت؟چون هرچیزی که اولش میاد بعد از یک مدتی رواج پیدا میکنه.مثل ماشین.مثل هواپیما.مثل قطار.و خیلی چیزهای دیگه.اگه انسان واقعا به کره ماه رفته بود تا الان باید شاهد ظهور سازمان مسافرتی و گرفتن بلیط برای رفتن به کره ماه می شدیم!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بله، سوال های خوبی مطرح کردید. اما فکر نمی کنید انسان عاقل برای پاسخ به پرسش هاش در زمینه ای که تخصص نداره به جای موهومات به متخصص مراجعه می کنه؟ قبلا این مباحث در تاپیک انجام گرفته که لینکش رو قرار می دم. اما اگر باز هم از این روش استفاده کنید تضمین می کنم که به نتایج عجیب و غریب تر از این که امروز رسیدید هم برسید.
    من قبلا هم در جایی بحث کرده بودم که هیچ یک از ما به کره ماه سفر نکرده ایم.و تنها هدف همان طور که از اسم تاپیک می اید تبادل نظر است.لازم است بپرسم ایا همه ی افرادی در این تاپیک شرکت کرده اند متخصص هستند؟؟
    Last edited by رضاس1000; 22-04-2014 at 19:48.

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز لطفا سفسطه نکنید
    کی گفت مگر شما اونجا بودید؟
    برای درک کیهان لازم نیست میلاردها سال نوری فاصله رو طی کرد بلکه شواهد و مدارک و دلایل هست که صحبت میکنه

سوال من از شما اینه دلیل و سند شما برای اینکه میگید خاک کره ماه باید با سرعت و شتاب خاصی که مورد نظر شماست فرود بیاد چیه؟
    برای جواب این سوال هم لازم نیست روی کره ماه باشید بلکه با داشتن گرانش و جرم و نیروی وزن براحتی میشه جواب این سوال رو بدست اورد
    البته نه از روی فیلم بلکه با محاسبه و بکار بردن علم

چشم سراب رو هم متوجه میشه
    چشم غیب کردن فیل رو هم متوجه میشه
    علم با چشم فقط کار نمیکنه بلکه با مدارک کار میکنه

هرچند اصلا چیزی که شما با این قطعیت از سرعت و گرانش و سقوط خاک میگید رو من متوجه نمیشم از یک فیلم با این کیفیت چی رو میبینید؟
    حالا شما از چی دارید اون اینطور بدون دانش!!! و فقط با چشم حرف میزنید عجیب نیست!

اتفاقا توی ثانیه 52فیلم با دویدن فضانورد الگوی پخش شدن خاک کاملا با فضایی که اصطحکاک هوا وجود نداره مشخص هست و خاک با یک الگوی خاصی پخش میشه و نه مثل زمین که خاک با اصطحکاک هوا الگوی کاملا متفاوتی داره

پس بهتره همونطور که گفت بجای تخیل و توهم سازی(البته در خوشبینانه ترین حالت!!!) دنبال جواب درست با استفاده از علم باشیم.

7. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه L͠øneWolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    ۴۱ تریلیون کیلومتری آلفا قنطورس

پيش فرض

لازم است بپرسم ایا همه ی افرادی در این تاپیک شرکت کرده اند متخصص هستند؟؟
    نمی دونم! ولی به نظر نمی رسه جایگزینی با یه روش بهتر به کسی آسیب برسونه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

به این لینک توجه کنید.لطفا با دقت نگاه کنید.فضانورد در مرحله اول که جهش می کنه برای بلند شدن وقتی داره رو زانوهاش میشینه از روی عمد با پاهاش به اصطلاح یک تک اف میزنه و با پازدن های متوالی خودش رو به سمت زمین پرتاپ می کنه و بعد از اون خیلی راحت روی زانوهاش می شینه و بلند میشه.تازه از لحاظ علمی چون جرم ماه خیلی کم تر از زمین هست نیروی جاذبه ماه هم خیلی کم تر از زمین هست.امیدوارم این یک مورد رو قبول داشته باشید!!!هرچه قدر جاذبه ی محیطی کم باشه انسان خیلی راحت می تونه جست و خیز کنه.نمونش رو تو فضاپیماها دیدید که چه طور فضانوردان داخل سفینه رو هوا غلط می خورد.اما کره ماه هم به هر حال جاذبه داره و شرایطش با فضانوردهای درون سفینه در ایستگاه فضایی فرق می کنه.اما به هر حال گرانش خیلی ضعیف تری رو نسبت به زمین داره و فضانورد اتفاقا باید راحت تر و بیشتر نسبت به حالتی که در زمین است از روی کره ماه بپرد و جست وخیز کند.این فضانورد در فیلم مثلا خواسته شرایط حرکت در ماه رو به تصویر بکشه در حالی کاملا برخلاف شرایط ماه از لحاظ علمی عمل می کنه.

Last edited by رضاس1000; 22-04-2014 at 22:51.

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

به این لینک توجه کنید.لطفا با دقت نگاه کنید.فضانورد در مرحله اول که جهش می کنه برای بلند شدن وقتی داره رو زانوهاش میشینه از روی عمد با پاهاش به اصطلاح یک تک اف میزنه و با پازدن های متوالی خودش رو به سمت زمین پرتاپ می کنه و بعد از اون خیلی راحت روی زانوهاش می شینه و بلند میشه.تازه از لحاظ علمی چون جرم ماه خیلی کم تر از زمین هست نیروی جاذبه ماه هم خیلی کم تر از زمین هست.امیدوارم این یک مورد رو قبول داشته باشید!!!هرچه قدر جاذبه ی محیطی کم باشه انسان خیلی راحت می تونه جست و خیز کنه.نمونش رو تو فضاپیماها دیدید که چه طور فضانوردان داخل سفینه رو هوا غلط می خورد.اما کره ماه هم به هر حال جاذبه داره و شرایطش با فضانوردهای درون سفینه در ایستگاه فضایی فرق می کنه.اما به هر حال گرانش خیلی ضعیف تری رو نسبت به زمین داره و فضانورد اتفاقا باید راحت تر و بیشتر نسبت به حالتی که در زمین است از روی کره ماه بپرد و جست وخیز کند.این فضانورد در فیلم مثلا خواسته شرایط حرکت در ماه رو به تصویر بکشه در حالی کاملا برخلاف شرایط ماه از لحاظ علمی عمل می کنه.

گرانش سطح ماه 1.622متر بر مجذور ثانیه هست( زمین 9.8)
    یعنی حدود 1به6 زمین پس مسلما گرانش کمتر یعنی حرکت راحتر

ولی ایا شما از جرم و وزن هم چیزی میدونین؟
    فقط گرانش اصل برای راحتی حرکت نیست بلکه تعریف وزن(mg) مهم هست
    وزن لباس ماموریت اپولو11 حدود 80کیلوگرم بوده روی سطح ماه
    درضمن شرایط بسته و سخت و سنگین لباس فضانورد رو شما اصلا براتون معنی نداره

با بولد کردن کلمه علم در واقعیت علمی به مطلبتون اضافه نمیشه بلکه این بار علمی هست که باید وجود داشته باشه چیزی دیده نمیشه
    فقط برای من جالب هست این همه علاقه به فیلم!!!
    Last edited by havzhini; 22-04-2014 at 23:30.

11. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

گرانش سطح ماه 1.622متر بر مجذور ثانیه هست( زمین 9.8)
    یعنی حدود 1به6 زمین پس مسلما گرانش کمتر یعنی حرکت راحتر

با بولد کردن کلمه علم در واقعیت علمی به مطلبتون اضافه نمیشه بلکه این بار علمی هست که باید وجود داشته باشه چیزی دیده نمیشه
    البته که از جرم و وزن هم می دونم.جرم جسم چه در زمین و چه در ماه تغییر نمی کنه.اما وزن به دلیل اینکه از رابطه ی w=mg پیروی می کنه.خیلی وابسته به سطح گرانش محیطی که در اون قرار داره هست.بر فرض مثال اگر شما در زمین 50 کیلو باشی بر فرض مثال وزن شما در کره ماه کم تر میشه.به دلیل اینکه چون در کره ماه گرانش کم تره اونقدر که سطح کره زمین شما رو به سمت خودش میکشه.این در مورد کره ماه صدق نمی کنه.یک جایی از پست گفتید که وزن لباس فضانورد در حدود 80 کیلوگرم هست و از شرایط خاص و سنگین لباس فضانورد سخن گفتید.در پاسخ باید بگم که مدارک و عکس هایی وجود دارد که فضانوردان اپولو قبل از پرتاب اپولو با همان لباس های فضایی در حال رفتن به سمت سفینه هستند.ویا برعکس موقع بازگشت با همان لباس های فضایی در حال اماده شدن برای رفتن به محل قرنطینه هستند و جالبه که با وجود 80 کیلو گرم لباس فضایی به قول شما بدون اینکه خسته شوند راحت قدم می زنند.(لطفا نگویید که شما از کجا میدونید انها با لباس فضایی به تنهایی راحت قدم می زنند)عکس های اون در اینترنت هست و بگردید پیدا می کنید و اگر خیلی اصرار داشته باشید ان عکس ها رو اپلود می کنم.حال در صورتی که گرانش و البته وزن فضانورد در کره ماه کم تر است این تلاش های بی منطق که فضانورد در فیلم برای بلند شدن در فیلم می کند برای چیست؟؟این یک چیز طبیعی است که وقتی گرانش در جایی کم تر باشد جست و خیز راحت تر است.این یک قانون پیش پا افتاده در فیزیک دوران مدرسه است!!!!!!!!!!!!!!!!ان وقت شما می گویید که از جرم و وزن چه می دانی؟؟!!!! پیشنهاد می کنم که قدری در مورد مباحث پایه ای فیزیک بیش تر مطالعه کنید و به صورت توهمی به قضیه نگاه نکنید!!!!!!جرم چه در زمین و چه در کره ماه ثابت است.و این موضوع وزن در گرانش های متفاوت است که می گوید برفرض مثال چون در ماه گرانش کم تره وزن کم تره و جست وخیز کردن در کره ماه نسبت به زمین راحت تره.انوقت شما به صورت کاملا غیر علمی از لباس فضایی سخن می گویید و از شرایط بسته و سخت لباس فضانورد.چه طور فضانورد با لباس فضایی روی زمین خیلی شرایط سخت و بسته ای براش نیست و فقط در ماه که اتفاقا باید جست و خیز براش راحت باشه این شرایط سخت براش به وجود میاد؟؟؟!!!!!
    با بولد کردن کلمه علم هدفم این بود که بگویم پست از روی دلیل و مدرک است همانگونه که شما می خواهید.انوقت شما می گویید که با بولد کردن کلمه علم در واقعیت علمی به مطلبتون اضافه نمیشه.

اینکه این مطالب رو هم قبول نداشته باشید به نظر من شما باید کمی کتاب های دوران مدرسه رو مرور کنید(البته این حرف رو بدون منظور و نیش و کنایه می زنم)
    باز هم می گویم هیچ دلیل درست و علمی وجود نداره تا فضانورد روی کره ماه برای بلند شدن سطح ماه اون همه به خودش فشار بیاره.جدا از دلایل علمی حرکات از روی عمد فضانورد برای بلند شدن کاملا اشکار است(هر چند می دانم این را قبول نمی کنید)
    در ضمن فیلم نباشد چگونه نقد و بررسی وجود داشته باشد.من از دوستان دیگر هم تعجب میکنم به هیچ عنوان به پست های من با دقت توجه نمی کنند و فقط از شما تشکر می کنند!!!!!!!!!
    من تحت هیچ شرایطی نمی پذیرم که فضانورد به هر دلیلی نتواند به راحتی از سطح کره ماه بلند شود چون دلیلی برای این اتفاق وجود ندارد.هرچند ممکن است شما مرا دوباره به توهمی فکر کردن در مسائل متهم کنید.اما من هم به شما و بقیه ی دوستانی که موافق شما هستند پیشنهاد می کنم که در زمینه فیزیک دوران راهنمایی و دبیرستان یک مشورتی با اساتید و حتی معلمان باسابقه در زمینه مباحث این چنینی مربوط به فیزیک داشته باشید.
    سخن اخرم این است که تبادل نظر با شما برایم خیلی جذاب بود و امیدوارم که عرایض بنده خدای ناکرده خاطرتان را ناراحت نکرده باشد.با تشکر.تماس فرت!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یک جایی از پست گفتید که وزن لباس فضانورد در حدود 80 کیلوگرم هست و از شرایط خاص و سنگین لباس فضانورد سخن گفتید.در پاسخ باید بگم که مدارک و عکس هایی وجود دارد که فضانوردان اپولو قبل از پرتاب اپولو با همان لباس های فضایی در حال رفتن به سمت سفینه هستند.ویا برعکس موقع بازگشت با همان لباس های فضایی در حال اماده شدن برای رفتن به محل قرنطینه هستند و جالبه که با وجود 80 کیلو گرم لباس فضایی به قول شما بدون اینکه خسته شوند راحت قدم می زنند.(
    لطفا نگویید که شما از کجا میدونید انها با لباس فضایی به تنهایی راحت قدم می زنند)عکس های اون در اینترنت هست و بگردید پیدا می کنید و اگر خیلی اصرار داشته باشید ان عکس ها رو اپلود می کنم
    اصرار دارم لطفا عکسها رو حتما بزارید تا روی عکس صحبت بشه
    هرچند خیلی راحت میشه فهمید لباس بدون تجهیزات حیاتی با وقتی تجهیزات بهش متصل هست چقدر تفاوت داره

چه طور فضانورد با لباس فضایی روی زمین خیلی شرایط سخت و بسته ای براش نیست و فقط در ماه که اتفاقا باید جست و خیز براش راحت باشه این شرایط سخت براش به وجود میاد؟؟؟!!!!!
    لباسی که روی زمین به سمت سفینه باهاش حرکت میکنن و درون سقینه هستن بسیار بسیار متفاوت هست با لباسی که خارج از سفینه هستن
    دقت کنین روی عکسها کوله پشتی و تجهیزات اضافی رو راحت میتونید ببینید(البته اگر بخواید که ببینید)

حال در صورتی که گرانش و البته وزن فضانورد در کره ماه کم تر است این تلاش های بی منطق که فضانورد در فیلم برای بلند شدن در فیلم می کند برای چیست؟؟این یک چیز طبیعی است که وقتی گرانش در جایی کم تر باشد جست و خیز راحت تر است.این یک قانون پیش پا افتاده در فیزیک دوران مدرسه است
    بله کمتر است
    ولی کمتر از نظر شمایعنی چی؟یعنی صفر؟ یعنی فضانورد انگشت بزنه زمین یهو توی هوا معلق بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •