تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 45 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 447

نام تاپيک: تبادل نظر در مورد سفرهای انسان به مــــاه

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

از قدیمیترین ادعا ها علیه فتح ماه. از همون اول هم جواب داده شده اما همچنان مطرح میشه .
    ترکیبی از دو عکس باز آلدرین در کنار پرچمی که در باد و در طول چند ثانیه گرفته شدن عکس تکان نمیخورد:
    آقا بابك تا جايي كه من ميدونم تو كره ماه جاذبه وجود داره و تكان خوردن پرچم ميتونه به دليل برآيند نيروهاي وارد بر نقطه هاي مختلفش باشه . چون همونطور كه ميدويم نيروي وزن هرچيز به طرف پايين( به طرف اون سياره ) هست و اگر پرچمي كه به طور كاملا صف قرار نگرفته و در سطح اون برجستگي و چين خوردگي وجود داره و نيروي جاذه ماه داره اونو به سمت پايين ميكشه همانند اين هست كه خودت با دستت گرفته باشي و اونو به سمت پايين كشه باشي
    من بعيد ميدونم تكان خوردن يه پرچم رو بشه دليلي براي نرفتن به ماه قلمداد كرد . حالا اگه كسي ثابت ميكرد كه اين تكان ها به طور مداوم هست و در جهت باد!!! اونوقت ميشد مدرك فرضش كرد

2. 4 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه turokpooria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیرون از زمین

پيش فرض

من کار به واقعی بودن نبودنش ندارم ولی من مطمئنم که واقعی هست. یه مطلب جالب می خوام براتونبگم اونم اینه که پدر بزرگم که از این واقعه برام تعریف می کرد اینه که وقتی آمریکاییها به ماه رسیدن بعد از چند روز خبر کذاری هاشون گفتن عجیب ترین چیزی که تو ماه دیدن پرچم روسیه بوده که بدون این که کسی از پروژشون خبر داشته باشه یه موشک ماه فرستاده بودن

4. 2 کاربر از turokpooria بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

دو فیلم گویا در مورد پرچم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

6. 7 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alirezaghanbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آقا بابك تا جايي كه من ميدونم تو كره ماه جاذبه وجود داره و تكان خوردن پرچم ميتونه به دليل برآيند نيروهاي وارد بر نقطه هاي مختلفش باشه . چون همونطور كه ميدويم نيروي وزن هرچيز به طرف پايين( به طرف اون سياره ) هست و اگر پرچمي كه به طور كاملا صف قرار نگرفته و در سطح اون برجستگي و چين خوردگي وجود داره و نيروي جاذه ماه داره اونو به سمت پايين ميكشه همانند اين هست كه خودت با دستت گرفته باشي و اونو به سمت پايين كشه باشي
    من بعيد ميدونم تكان خوردن يه پرچم رو بشه دليلي براي نرفتن به ماه قلمداد كرد . حالا اگه كسي ثابت ميكرد كه اين تكان ها به طور مداوم هست و در جهت باد!!! اونوقت ميشد مدرك فرضش كرد

استدلال جالبی بود.
    ممنون.

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

امان از حسادت !!
    راستي كه وقتي خودت نمي توني به انجامش برسوني فقط كافيه انكارش كني !!!

9. 6 کاربر از mahramasrar2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز reza2pars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگه دروغه پرچم رو کی گذاشته اونجا

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام .اگه واقعاً رفته باشند ماه , جایِ کفشهاشون هست . حالا إن شاء الله فضانوردهایِ خودمون میرند و حقیقت معلوم میشه .

12. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

من یادمه یه بار توی یکی از تاپیکای همین انجمن ( فک کنم تاپیک UFO ) بود همینا رو گفتن منم 6 ساعت تایپ کردم و توضیح دادم . سرچ کنید فک کنم باشه هنوز
    ولی خواهشا این کانسپیرسی تئوری ها رو بیخیال شید ...

14. این کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

به نظر من ادم نباید صد در صد موضوعی رو تایید یا رد کنه چون همیشه ممکنه چیزی که شما صد در صد قبولش دارین دلیلی بر ردش پیدا بشه و به مشکل بخورین
    پس تا الان بر اساس دلایل بیشتر و منطقی تری که وجود داره انسان به کره ماه رفته و احتمالا به خاطر اینکه همچین پروژه ای هزینه های زیادی داره و منافع علمی بیشتری هم از سفر قبلی عایدشون نمیشه دیگه نیومدن این پروژه رو اجرا کنن و اومدن سرمایه هاشون رو برای سفر به مریخ هزینه کردن
    در عین حال نباید به کسایی که شک میکنن توهین کرد و همه حق دارن سوالاتیو مطرح کنن و تو این موضوع ناسا موظفه پاسخ سوالاتی که بوجود میاد رو به صورت علمی بده
    شخصا فکر میکنم که در مورد اکتشافاتی که دارن هیچوقت همه چیزو به عموم مردم نمیگن و خیلی موضوعات رو در نظر میگیرن از جمله اینکه هر خبری که بخواد اعلام بشه اول باید توانایی پذیرش وجود داشته باشه
    به نظر من اول از همه بیاین وسعت این دنیارو تا جایی که الان شناختیم در نظر بگیریم بعد عمری که داره میگزره از این دنیا و کره ما و خوده ما به عنوان یه موجود هوشمند
    حالا بیاین از خودتون سوال کنین که ایا انسان به ماه رفته؟
    و اگه نرفته بود ایا همین الان این توانایی رو نداره که بره؟
    وقتی به اون شکل یه ربات رو با اون وزن تو 7 دقیقه روی مرخ فرود اوردن به نظرتون نمیتونه انسان رو ماه پیاده کنه و برگردونه؟
    خوده ما هم میتونیم چنتا ایرانی تو ناسا هستن ؟ و تو همین پروژه
    عجب دنیای بزرگی داریم و خودمونو درگیر عجب بحثایی کردیم نه فقط تو این موضوع کافیه تلویزیونو ببینین بفهمین چقدر داریم خودمونو کوچیک میکنیم به عنوان انسان

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

راستش من هم این مقاله را از جای دیگری آوردم خودم هم اصلاً نخوندمش .
    خوب همون منبعی رو که ازش کپی پیست کردی رو یده خودم سعی می کنم ازش منبع انگلیششو پیدا کنم

دو فیلم گویا در مورد پرچم:
    کد:
    کد:
    هردو آدرسو که رفتم برای لودش مشکل داشت. ببین لینکات درشته یا من مشکل دارم

سلام .اگه واقعاً رفته باشند ماه , جایِ کفشهاشون هست . حالا إن شاء الله فضانوردهایِ خودمون میرند و حقیقت معلوم میشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •