تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: کمک فوری می خوام : هارد وسترن دیجیتال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

9 کمک فوری می خوام : هارد وسترن دیجیتال

من یک هارد وسترن دیجیتال 320 گیگ دارم که نه می تونم پارتیشن کنم و نه فورمتش کنم.
    میگن سکتور صفرش پریده . لطفا کمکم کنین
    .

اگه نباشه جاش خالی می مونه aqronis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

درود.
    مشکل رو کاملتر توضیح بدید.
    با چه برنامه ای پارتیشن بندی میکنی؟
    چه مشکل یا اروری داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه هارد 500 گیگ وسترن 32 مگ بافر دارم ، یک ماه از خریدش میگذره
    داستان از این قرار که یه بار با برنامه نورتون گاست یه بک آپ از درایو سی گرفتم ، بعد از مدتی ویندوزم قاطی کرد و خواستم با همون برنامه (تحت داس) درایو رو بازیابی کنم ، که متاسفانه سیستم رو حین بازیابی ترک کردم و بعد از مدتی به سیستم دوباره مراجعه کردم ، دیدم یه ارور داده و تایم اوت شده وسیستم هنگ کرده،
    مجبور شدم ریستارت کنم، اما از اون به بعد دیگه سیستم هارد رو نمیشناسه ، یعنی بایوس سیستم، هارد رو دیتکت نمیکنه .
    با هر نرم افزاری که فکر کنید تلاش کردم ، اما هیچ کدوم هاردو نمیشناسن
    آیا این وسیله که تو قسمت مشکلات هارد مکستور گذاشتین مشکلم درست میکنه ؟ با توجه به اینکه هاردم وسترن هستش و مشکلم متفاوت .
    ممنون میشم زودتر کمک کنید .
    منتظرم دوستان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه هارد 500 گیگ وسترن 32 مگ بافر دارم ، یک ماه از خریدش میگذره
    داستان از این قرار که یه بار با برنامه نورتون گاست یه بک آپ از درایو سی گرفتم ، بعد از مدتی ویندوزم قاطی کرد و خواستم با همون برنامه (تحت داس) درایو رو بازیابی کنم ، که متاسفانه سیستم رو حین بازیابی ترک کردم و بعد از مدتی به سیستم دوباره مراجعه کردم ، دیدم یه ارور داده و تایم اوت شده وسیستم هنگ کرده،
    مجبور شدم ریستارت کنم، اما از اون به بعد دیگه سیستم هارد رو نمیشناسه ، یعنی بایوس سیستم، هارد رو دیتکت نمیکنه .
    با هر نرم افزاری که فکر کنید تلاش کردم ، اما هیچ کدوم هاردو نمیشناسن

ممنون میشم زودتر کمک کنید .
    منتظرم دوستان

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

اگر بايوس هارد رو ديتكت نكنه يعني مشكل از هارده بصورت سخت افزاري

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

من یک هارد وسترن دیجیتال 320 گیگ دارم که نه می تونم پارتیشن کنم و نه فورمتش کنم.
    میگن سکتور صفرش پریده . لطفا کمکم کنین
    .
    با چه نرم افزاری این کار رو کردی ؟
    با خود ویندوز چه طور ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

لعنت به این وسترن دیجیتال

دوستان من چند روز پیش یه هارد وسترن 500 خاویار گرین گرفتم بعد از اینکه با 1000 بدبختی پارتیشن بندیش کردم با همون برنامه تحت داس وسترن همه چیز خوب بود و تا اینکه امروز سیستم رو روشن کردم وسط لود ویندوز سیستم ریست شد فکر کردم از ویندوز هست خواستم ویندوز نصب کنم که وسط کار دیدم اصلآ هارد دیتکت نشده !!!

رفتم تو ستاپ دیدم هارد رو میشناسه دوباره کلی بدبختی کشیدم واسه پارتیشن بندی که این دفعه برنامه یه پیغام میداد به این معنی که حداکثر سایز برای پارتیشن بندی 137 گیگ هست و بی خیال هم نمیشد تا اینکه نمیدونم چش شد به همون 500 گیگ رازی شد و ما دوباره پارتیشن بندی کردیم و ویندوز رو هم نصب کردیم دوباره امروز همون جور شد

یه سرچ کردم دیدم مثل اینکه خیلی ها همین مشکل رو دارن و مختص من نیست میخواستم بدونم این هارد های وسترن چه مرگشونه ؟!

کسی راه حلی نداره برای رفع مشکل ؟ مثلآ با آپدیت فرمویر یا ... ؟؟؟

یه سوال دیگه چرا پارتیشن مجیک این هارد رو قبول نمی کنه و نمیشه باهاش این برند رو پارتیشن بندی کرد ؟
    Last edited by Danial_4139; 02-09-2010 at 03:17.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

لعنت به این وسترن دیجیتال

دوستان من چند روز پیش یه هارد وسترن 500 خاویار گرین گرفتم بعد از اینکه با 1000 بدبختی پارتیشن بندیش کردم با همون برنامه تحت داس وسترن همه چیز خوب بود و تا اینکه امروز سیستم رو روشن کردم وسط لود ویندوز سیستم ریست شد فکر کردم از ویندوز هست خواستم ویندوز نصب کنم که وسط کار دیدم اصلآ هارد دیتکت نشده !!!

رفتم تو ستاپ دیدم هارد رو میشناسه دوباره کلی بدبختی کشیدم واسه پارتیشن بندی که این دفعه برنامه یه پیغام میداد به این معنی که حداکثر سایز برای پارتیشن بندی 137 گیگ هست و بی خیال هم نمیشد تا اینکه نمیدونم چش شد به همون 500 گیگ رازی شد و ما دوباره پارتیشن بندی کردیم و ویندوز رو هم نصب کردیم دوباره امروز همون جور شد

یه سرچ کردم دیدم مثل اینکه خیلی ها همین مشکل رو دارن و مختص من نیست میخواستم بدونم این هارد های وسترن چه مرگشونه ؟!

کسی راه حلی نداره برای رفع مشکل ؟ مثلآ با آپدیت فرمویر یا ... ؟؟؟

یه سوال دیگه چرا پارتیشن مجیک این هارد رو قبول نمی کنه و نمیشه باهاش این برند رو پارتیشن بندی کرد ؟
    هاردهای وسترن هاردهای خوبی اند خودم هم 320 گیگش رو خریدم مشکل شما نرم افزاره
    چرا با ستاپ ویندوز xp پارتیشن بندی نکردین . استفاده از برنامه های خود ویندوز امنتر راحتر و با مشکلات کمتری همراه داره . اولین انتخاب برای پارتیشن بندی خود ویندوز و ستاپ نصب ویندوز هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پارتیشن بندی با خود ویندوز ( موقع نصب ) آخرین راه حله ، اول اینکه دقیق نیست و دوم اینکه یه مقدار از کل فضای هارد رو کلآ از دسترس خارج میکنه ( مثل یک دراو که حجمش کمه نه سیستم میشناسش و نه میشه ازش استفاده کرد )

در کل اون روش برای پارتیشن بندی جالبی نیست .

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

یعنی خود ویندوز تو فرمت ntfs و fat32 و ... مشکل داره این فرمتها مال خود مایکروسافته میدونید دارید چیی میگید این همه مشکل مربوط به این هم هست که به جای ویندوز از برنامه های تحت ویندوز این کار انجام میشه من خودم شخصا تو 8 سال که pc داشتم نشده سراغ برنامه های ایجوری برم تا وقتی خود ویندوز هست . و تا به حال یک بار هم اطلاعاتم رو از دست ندادم با هاردم مشکل پیدا نکردم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •