تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 42

نام تاپيک: نیازی به اورکلاک5770 هست؟

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پس با این اوصاف یعنی اور نکنم؟
    آخه خیلی دوست دارم که ببینم تا چقدر اور میشه(فقط از روی کنجکاوی چون تا اینجا با هیچ بازی مشکل نداشتم)
    لطفا کمک کنید که چجوری اورش کنم؟
    ممنون

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

من سیستمم اینه:
    CPU: Q8400
    RAM: 2G DDR3
    MB: ASUS P5Q3
    LCD: SAMSUNG 22500
    PSU: Green 535B

خوب با این رم هم هیچ مشکلی تو DX11 با تمام جزئیات ندارم
    شما در تمام بازی ها تو حالت فول اچ دی و تمام جزییات مشکلی نداری؟؟؟؟

اگه نیست به احتمال زیاد این دوستمون مانیتورش باید 23 یا بالاتر باشه که تو فول اچ دی به افت فریم بر خورده.....

یه سوال دیگه برای باز شدن بهتر مسئله:ببینم شما با 22500 وقتی بازی رو روی رزولیشن 1920.1080 و 60 فریم میزارید در 22 اینچ .....صفحتون کوچکتر و در وسط مانیتور جمع نمیشه یا به صورت فول اسکرین تصویر دارید...آخه معمولا در مانیتور های 22 اینچ که فول اچ دی هم هستن وقی رفرش ریت دسکتاپ یا داخل بازی رو روی 1080 میزارن صفحه کوچکتر میشه و باید در رزولیشن 1680.1050 تصویر رو اجرا کرد تا تمام صفحه باشه.....در مورد این مسئله یه مقدار توضیح میدی دوست من که وضعیت مانیتور شما در کدام حالتیه که من میگم؟؟؟؟

3. این کاربر از MAGIDIYUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad-ht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من شما مانیتورت چیه؟؟
    LG 2261VP

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

پس حتما این دوستمون maziarb ...... یه مانیتور 23 یا بالاتر داره که با افت فریم مواجه شده......

راستی این سوالاتی که از esi222 پرسیدم هم شما در مانیتورت بهش بر خوردی یا خیر؟؟؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بذارید بهتر توضیح بدم، من مدتی هستشکه یه گرافیک جدید و خوب خریدم قبل از اون 5500 nvidia ماله زمان.... داشتم

هنوز توی مسایل گرافیکی وارد نیستم، شاید افت فریمی که من صحبت میکنم واسه شما افت محسوب نمیشه ، اگه dirt2 رو روی رزولوشین 1920*1080 بذارم و همه چی رو high بذارم فریم ریت رو 30مینویسه و اگه اون چند تا option که حالت ultra هم دارند رو ultra کنم فریم ریت 29 میشه، که در این حالت میشه کاهش خیلی کم سرعت رو احساس کرد، نه اینکه تو بازی کردن مشکل درست کنه، اما قبلش بیشتر حال میده! راستی مونیتور من 2261 هستش، هست... همه بازیها هم full screen اجرا میشن ، حتی بازیهای قدیمی،

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

شما در تمام بازی ها تو حالت فول اچ دی و تمام جزییات مشکلی نداری؟؟؟؟

اگه نیست به احتمال زیاد این دوستمون مانیتورش باید 23 یا بالاتر باشه که تو فول اچ دی به افت فریم بر خورده.....

یه سوال دیگه برای باز شدن بهتر مسئله:ببینم شما با 22500 وقتی بازی رو روی رزولیشن 1920.1080 و 60 فریم میزارید در 22 اینچ .....صفحتون کوچکتر و در وسط مانیتور جمع نمیشه یا به صورت فول اسکرین تصویر دارید...آخه معمولا در مانیتور های 22 اینچ که فول اچ دی هم هستن وقی رفرش ریت دسکتاپ یا داخل بازی رو روی 1080 میزارن صفحه کوچکتر میشه و باید در رزولیشن 1680.1050 تصویر رو اجرا کرد تا تمام صفحه باشه.....در مورد این مسئله یه مقدار توضیح میدی دوست من که وضعیت مانیتور شما در کدام حالتیه که من میگم؟؟؟؟

بله تمام بازیا فول اچ دی با تمام جزئیات هیچ مشکلی نیست غیر از کرایس که وقتی میزاشتم رو very high افت فریم داشتم اما با high گزاشتن مشکل حل میشد.
    در رابطه با سوال دوم نه همچین مشکلی نیست اصلا.
    هم رزولوشن دسکتاپ 1920 هستش و هم اینکه تمام بازیارو با همین رزولوشن اجرا میکنم(60Hz) و فول اسکرینه.
    اصلا این امر(اینکه تمام صفحه نمیشه تو Full HD ) به نظر من یه چیز غیر منطقیه

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بذارید بهتر توضیح بدم، من مدتی هستشکه یه گرافیک جدید و خوب خریدم قبل از اون 5500 nvidia ماله زمان.... داشتم

هنوز توی مسایل گرافیکی وارد نیستم، شاید افت فریمی که من صحبت میکنم واسه شما افت محسوب نمیشه ، اگه dirt2 رو روی رزولوشین 1920*1080 بذارم و همه چی رو high بذارم فریم ریت رو 30مینویسه و اگه اون چند تا option که حالت ultra هم دارند رو ultra کنم فریم ریت 29 میشه، که در این حالت میشه کاهش خیلی کم سرعت رو احساس کرد، نه اینکه تو بازی کردن مشکل درست کنه، اما قبلش بیشتر حال میده! راستی مونیتور من 2261 هستش، هست... همه بازیها هم full screen اجرا میشن ، حتی بازیهای قدیمی،

حالا اگه تمام جزئیات رو High و Ultra باشه بنچمارک میگیری فریم چند میده(Vsync رو Off کن)؟
    من با تمام جزئیات کامل 32 تا 36 میده.که راحت میشه بازی کرد درسته یخورده مقدار فریماش به نظر کمه اما اصلا تو بازی هیچ مشکلی نیست که مثلا احساس کنم فریم کمه
    نمیدونم واسه شما هم اینجوریه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پس حتما این دوستمون maziarb ...... یه مانیتور 23 یا بالاتر داره که با افت فریم مواجه شده....

دوست من وقتی که تو یه رزولوشنی بازی رو اجرا منی دیگه ربطی به مانیتور نداره که مثلا 22 باشه یا 23 یا بالاتر.این کاملا برمیگرده با کارت گرافیک (وقتی که در یک رزولوشن اجرا بشه منظورم همون 1920*1080 هستش) حالا اگه مانیتور بزرگتر باشه دیگه رزولوشن که تغییر نکرده پس رو کارت تاثیری نداره مگه اینکه همزمان با بزرگی مانیتور رزولوشن هم زیادتر بشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

دوست من وقتی که تو یه رزولوشنی بازی رو اجرا منی دیگه ربطی به مانیتور نداره که مثلا 22 باشه یا 23 یا بالاتر.این کاملا برمیگرده با کارت گرافیک (وقتی که در یک رزولوشن اجرا بشه منظورم همون 1920*1080 هستش) حالا اگه مانیتور بزرگتر باشه دیگه رزولوشن که تغییر نکرده پس رو کارت تاثیری نداره مگه اینکه همزمان با بزرگی مانیتور رزولوشن هم زیادتر بشه.
    درسته و هیچ ربطی در رزولیشن 1080 نداره و در 23 هم 1080 هست ولی افت فریم فقط برمیگرده به افزایش سایز مانیتور....

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

براي اوركلاك كارت گرافيك بيشتر روي core مانور بديد . رم رو حداكثر 100 mhz بيشتر بالا نبريد . البته بستگي به رم بكار ر فته روي سيستمتون داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •