تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: معایب گوشی s8500 wave سامسونگ از نگاه کاربران:

پروفشنال ali_saeedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض معایب گوشی s8500 wave سامسونگ از نگاه کاربران:

سلام با توجه به پتانسیلی که من تو این گوشی دیدم و میدونم در آینده با توجه به حمایت قوی سامسونگ از سیستم عامله بادا سیستم عامله پیشرفته ای خواهد داشت لازم دیدم 1 تایپیک زده شه تا از دیدگاه افرادی که این گوشی رو دارن یا حداقل باهاش کار کردن معایب این گوشی رو جویا بشیم فقط نرین برای ما معایبی که gsm.ir گفته رو کپی کنید فقط نظره خودتونو بگید در ضمن خواهش میکنم تعصبی کار نکنین و به هیچ وجه با گوشی های دیگر این گوشی رو قیاس نکنید حداقل اینجا جاش نیست راستی وقتی چند نفر 1 عیبو تایید کنن در پست اول قرا میگیره تا دوستانی که تازه وارد تاپیک میشن اذیت نشن
    Last edited by ali_saeedi; 16-08-2010 at 02:19.

2. 2 کاربر از ali_saeedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hoha881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نسبت به قیمتش واقعا گوشی خوبیه.
    مشکل خاصی نداره
    یک برنامه وی پی ان کانکشن نداره که اونم احتمالا براش میاد.

4. 2 کاربر از hoha881 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه echijon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خب توصیه من هم به دوستان اینه که :
    - حتما با گارانتیش رو تهیه بکنند چون گوشیه خود من و ایضا گوشی یکی از دوستان که در تاپیک نظر سنجی برای این گوشی مطرح کردن جفتمون بلندگوی دستگاه و میکروفون از کار افتاده اند و با تغییر فیرمور هم درست شدنی نیست و حتما باید برد اصلی گوشی تعویض بشه که هزینه 250 هزار تومانی رو در پی داره
    - حتما سعی کنند که گوشیشون کره ای باشه نه چینی ! یعنی پشت دستگاه نوشته شده باشه Made In Korea By Samsung که نشان از کره ای بودن دستگاه و نه اینکه نوشته باشه Made By Samsung که اسمبل چین هست و مشکلات سخت افزاری واسش پیش می یاد
    - در حال حاضر آپدیت گوشی به فیرمورهای بالاتر که زبان فارسی رو هم پشتیبانی کنند از طریق وب میسر نیست و تنها با مراجعه حضوری به نمایندگی انجام پذیر است
    - تعدادی از دوستان ریست های پی در پی رو در جاهای مختلف گوشیشون گزارش کردند که من هم چند باری با اون مواجه شدم به احتمال زیاد این ریست ها با آپدیت به ورژنهای جدیدتر کم خواهد شد و یا از بین خواهد رفت
    - به هر حال سیستم عامل این گوشی نو پاست و نیاز به زمان داره تا مشکلات و باگهاش کم بشه و از بین بره
    - دو مورد هم محض اطلاع دوستان بگم که هنگام کار با گوشی حس می کنید که پشت گوشی گرم شده که این مورد به دلیل فلزی بودن جنس گوشی کاملا طبیعی است
    - مورد دیگری که خودم با اون روبرو بودم این بود که اسپیکر داخل دستگاه که موقع صحبت کردن از اون استفاده می شه رو نمی شد صداش رو تا آخر زیاد کرد چون یه خش خش و نویزی توی صدای خروجی بوجود می آمد ولی در ولوم کمتر برطرف می شد
    این مواردی بود که فعلا به ذهنم رسید اگر باز موارد دیگه ای بود خدمتتون عرض می کنم
    - من امروز مورد دیگه ای هم کشف کردم و اون اینکه در قسمت دوربین در دو گوشه راست پایین و چپ بالا دو لکه تیره رنگ وجود داره که توی عکس گرفته شده هم وجود داره و به نظر سخت افزاری می یاد چون با تغییر فیرمور هم رفع نشده ، عجب معضلی شده این گوشی من !
    ممنون
    Last edited by echijon; 17-08-2010 at 21:57. دليل: یافتن مورد جدید

6. 10 کاربر از echijon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا خیلی ممنون نشون میده echijon جان اصلا تعصبی نیستی و اخلاق خوبی داری بهت تبریک میگم راستی من از سخت افزار این گوشی خیلی تعربف شنیدم ولی اکثر مشکلاتی که شما گفتی به نظرم سخت افزاری بود!!
    اگه نمایندگی میتونه فارسی کنه باید خود شما هم بتونی راجع بهش تحقیق بیشتر کردی؟
    یعنی چی ریست های پی در پی در بعضی جاهای گوشی؟!
    این که پشت گوشی داغ میکنه مشکل سخت افزاری است ولی میشه در فریمور های جدید ولتاژی که به cpu میدن رو متناسب تر کنن تا اینکه این مشکل خیلی کم حس شه یا اصلا نشه.(میدونین که اکثر گرمایه این جور وسایل مربوط به cpu است)
    این مشکل خش خش تو اسپیکر داخلی فقط برا شما هست؟ چون بلندگو در صورتی در شدت های صوتی بالا به خش خش میافته که خرابی یا پارگی داشته باشه! ولی بازم احتمال این که نرم افزاری درست شه هست
    خوب شما در کل خداییش بدون تعصب به گوشیت از 20 نمره چند میدی؟
    میخوام بدونم اگه شما با توجه به شرایط الان گوشی و همچنین پیشرفت خوب احتمالی(!) در آینده حاضری اگه برگردی به زمان خرید گوشیت با توجه یه رنج قیمت الان ( با گارانتی 445 ) دوباره این گوشی رو بخری؟
    Last edited by ali_saeedi; 16-08-2010 at 15:43.

8. این کاربر از ali_saeedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نسبت به قیمتش واقعا گوشی خوبیه.
    مشکل خاصی نداره
    یک برنامه وی پی ان کانکشن نداره که اونم احتمالا براش میاد.
    میشه لطف کنین راجع به این برنامه بیشتر توضیح بدین آخه اطلاعاتی ندارم ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا این جوری که من دارم تو جاهای مختلف میبینم هر کی این گوشی رو گرفته حداقل 1 مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری داشته! خریدش ریسک نیست؟
    به نظرتون میارزه 50 بیشتر بدیم واسه گارانتی؟!

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

از من به شما نصیحت گوشی سامسونگ رو حتمآ با گارانتی تهیه کن !
    این برای خودم تو دو مدل پیش اومده
    خدا رو شکر هر چقدر سامسونگ برای گوشیاش (اونایی که من خریدم) از نظر کیفیت کم گذاشته بود گارانتی مایکروتل (تعظیم کنید ) جبرانش کرد
    یه شرکت گارانتی کننده خوب تو ایران باشه همین مایکروتله !

12. 3 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون ولی این جوری که من از بچه ها شنیدم تو شهرای متفاوت کیفیت خدماتش متفاوته؟! راسته؟

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

البته فک میکنم مشهد دیگه از قومس بهتر باشه

14. این کاربر از ali_saeedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

والا نمایندگی که خودش تعمیر نمیکنه ! میفرسته نمایندگی اصلی یعنی تهران
    من خودم جی810 ام فلت ترکوند ! بردم نمایندگی برام فرستاد تهران (10 تومن پول تیپاکس گرفتن)
    بعد از یه ماه (خیلیم دیر نشد ) گوشی سالم اومد

داره خودمونی میشه echijon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آقا خیلی ممنون نشون میده echijon جان اصلا تعصبی نیستی و اخلاق خوبی داری بهت تبریک میگم راستی من از سخت افزار این گوشی خیلی تعربف شنیدم ولی اکثر مشکلاتی که شما گفتی به نظرم سخت افزاری بود!!
    اگه نمایندگی میتونه فارسی کنه باید خود شما هم بتونی راجع بهش تحقیق بیشتر کردی؟
    یعنی چی ریست های پی در پی در بعضی جاهای گوشی؟!
    این که پشت گوشی داغ میکنه مشکل سخت افزاری است ولی میشه در فریمور های جدید ولتاژی که به cpu میدن رو متناسب تر کنن تا اینکه این مشکل خیلی کم حس شه یا اصلا نشه.(میدونین که اکثر گرمایه این جور وسایل مربوط به cpu است)
    این مشکل خش خش تو اسپیکر داخلی فقط برا شما هست؟ چون بلندگو در صورتی در شدت های صوتی بالا به خش خش میافته که خرابی یا پارگی داشته باشه! ولی بازم احتمال این که نرم افزاری درست شه هست
    خوب شما در کل خداییش بدون تعصب به گوشیت از 20 نمره چند میدی؟
    میخوام بدونم اگه شما با توجه به شرایط الان گوشی و همچنین پیشرفت خوب احتمالی(!) در آینده حاضری اگه برگردی به زمان خرید گوشیت با توجه یه رنج قیمت الان ( با گارانتی 445 ) دوباره این گوشی رو بخری؟
    ممنون از شما دوست عزیز به خاطر لطفی که به بنده دارین
    در مورد سوالهاتون عرض شود خدمتتون که :
    - من خیلی تلاش کردم که رامهای فارسی رو برای این گوشی پیدا کنم ولی متاسفانه فعلا چنین رامهایی در وب پیدا نمی شه البته یکی از دوستان در یک سایت رام فارسی برای این گوشی پیدا کرده بودند که ورژن اون به یکی دو ماه پیش بر می گشت لکن این سایت رامها رو به قیمت 100 یورو می فروخت و رایگان در اختیار کسی نمی گذاشت
    - خب بعضی مواقع گوشی در قسمتهای مختلف خودش خود به خود ریست می کنه البته به صورت تصادفی یا رندوم این اتفاق می افته مثلا یه بار برای من توی بازی کردن این اتفاق افتاد و بار دیگه توی دوربین !
    - ببینین همه گوشی های جدید که از cpu های پرقدرت استفاده می کنند پشتشون گرم می شه گوشی قبلی من که i8910 سامسونگ بود هم همینطور بود ولی چون جنسش پلاستیکی بود این گرما کمتر احساس می شد ولی گرم می شد!! حالا این گوشی با cpu یک گیگاهرتزی مسلما گرمای بیشتر داره که این گرما به دلیل رسانایی گرمایی فلز (بدنه گوشی ) بیشتر به دست انسان منتقل می شه ولی قابل تحمله و مشکل حادی محسوب نمی شه
    - برای من مشکل نویز توی آخرین ولوم وجود داشت در مورد بقیه دوستان نمی دونم !
    - من از 20 نمره 18 می دم به این گوشی کارکردش فوق العاده است
    - در آینده رو نمی دونم ! چون در آینده مسلما گوشی های بهتری وارد بازار خواهند شد که ما حتی الان فکرشون رو هم نمی کنیم همونطور که یکسال قبل گوشی i8910 برای من خدای گوشی ها بود ولی الان رقبتی بهش ندارم ولی باید بگم که گوشی من در حال حاضر به خاطر مشکلی که براش پیش اومد نقش کنسول دستی رو برام بازی می کنه یعنی دیگه به عنوان گوشی ازش استفاده نمی کنم ( چون نمی شه ! ) ولی قصد دارم تا نهایتا هفته دیگه دوباره گوشی wave رو ابتیاع کنم البته اینبار با گارانتی اصلی
    به نظر من در حال حاضر بهتر از این گوشی با این امکانات فوق العاده و این قیمت مناسب گوشی بهتری نمی شه پیدا کرد
    ممنون
    Last edited by echijon; 17-08-2010 at 12:52.

17. 3 کاربر از echijon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •