تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 50

نام تاپيک: معایب گوشی s8500 wave سامسونگ از نگاه کاربران:

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

جدای امکانات و سخت افزار گوشی که میتونه خوب باشه بخش مهمی از گوشی را امروزه سیستم عامل تشکیل میده و هنوز مشخص نشده که بادا چه اینده ای داره ایا سامسونگ برای این سیستم عامل وقتی میزاره یا نه.......
    من زیاد به بادا خوش بین نیستم به نظرم سیستم عامل موفقی نخواهد بود.
    دلیلشم وجود سیستم عامل های قدرتمند دیگری مثل اندرویید یا ویندوز موبایل یا مکین تاچ یا سیسمبین که هر کدام یک پشتیبان قوی دارن که وقت زیادی را صرف این سیستم عامل ها کنند.....ولی بادا با پشتیبانیه سامسونگ فکر نکنم بتونه موفقیتی در سطح سیستم عامل هایی چون اندرویید یا ویندوز موبایل یا مکین تاچ یا سیسمبین بیاره.....
    فرید جان البته ما عادت کردیم شما بدون هیچ دلیلی با سامسونگ مخالف باشی!
    پیشنهاد میکنم یک بار یه سر به تاپیک ویو و برنامه هاش بزن ببین نظر دوستان چیه ... سیستم عاملی که تازه اومده سرعت و کاربند پسندی و راحتی کارش خیلی بهتر از سیمبین و ویندوز موبایل 10 سالست ... همین آندروید قدمتش خیلی از اون دوتا کمتره ولی تو همین مدت کم فروشش خیلی از اونا بیشتر شده ... مشکل اون سیستم عامل ها طرز فکر سازندگانشونه ... بعضی سازنده ها هیچ وقت نمیتونن از فکر 10 سال پیششون بیان بیرون و یه چیز کاملاً جدید بسازن ... نمونش سیمبین اینهمه زور زد نتونست حتا یه منو رو عوض کنه ... علتش نداشتن خلاقیت سازندگانش هست ... پس آینده سیمبین تا 10 20 سال دیگه مشخصه
    ویندوزم تا حداقل 1 سال 2 سال دیگه به جایی نمیرسه با این محدودیتایی که گزاشته روش (نداشتن مولتی تسکینگ و...)
    ولی بادا در اولین حرکتش کاملا کاربرپسند ظاهر شد و نظر هر کسی رو به خودش جلب کرد

پس فعلاً ویندوز و سیمبین میرن کنار... با اینکه تجربشون از همه بیشتره در عین حال دارن طرفدارای خودشونو از دست میدن
    خب شما میگی چون آندروید هست بادا بدرد نمیخوره ... اگه اینجوریه ios از آندروید قویتر بود پس آندروید هیچ وقت نباید ساخته میشد ولی الان میبینی که فروشش از آیفون بیشتر شده

بادا هم شاید به اندروید نرسه ولی با قیمت پایینتری که داره میتونه تو رنج خودش کاملاً موفق باشه

فقط کافیه یه سر به تاپیک ویو و برنامه هاش بزنی چون یه سری اطلاعات اشتباه داری و دائم بیان میکنی ... اگه دوست داری کسی رو راهنمایی کنی باید اطلاعات درست داشته باشی!

2. 11 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ali_saeedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

جدای امکانات و سخت افزار گوشی که میتونه خوب باشه بخش مهمی از گوشی را امروزه سیستم عامل تشکیل میده و هنوز مشخص نشده که بادا چه اینده ای داره ایا سامسونگ برای این سیستم عامل وقتی میزاره یا نه.......
    دلیلشم وجود سیستم عامل های قدرتمند دیگری مثل اندرویید یا ویندوز موبایل یا مکین تاچ یا سیسمبین که هر کدام یک پشتیبان قوی دارن که وقت زیادی را صرف این سیستم عامل ها کنند.....ولی بادا با پشتیبانیه سامسونگ فکر نکنم بتونه موفقیتی در سطح سیستم عامل هایی چون اندرویید یا ویندوز موبایل یا مکین تاچ یا سیسمبین بیاره.....
    دوست من کمی تحقیقاتتو بیشتر کن حالا آندروید و ویندوز موبایل شاید ولی سیمبین که جایه صحبت نداره...
    حتما و حتما برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برو و کامل مطالعه کن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته بازم میگم ما نمیگیم ویو سیستم عامل عالی و بدون عیب نقصیه بلکه ما میگیم اولین قدم هاشو بسیار خوب برداشته یعنی بهش امید داشته باشین...
    با تشکر.!
    Last edited by ali_saeedi; 02-11-2010 at 23:38.

4. 2 کاربر از ali_saeedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من رسیدگی را در زنده بودن سیستم عامل میبینم و منظور از زنده بودن سیستم عامل اینه(به مطلب زیر دقت کنید):
    من زمانی از سیمبین یو ای کیو (سونی اریکسون پی1) استفاده میکردم که سونی اریکسون ناگهان ساپرت خودشو از یو ای کیو قطع کرد در حالی که چند تا گوشیه جدید از جمله جی900 و جی700 و مدتی قبلش هم پی1 و دبلیو960 را معرفی کرده بود و نهایتن یو ای کیو یک سیستم عامل مرده شد و برای کسانی که از گوشی های مبتنی بر یو ای کیو استفاده میکردن واقعن سخت بود....
    و حالا در مورد بادا میگم ممکنه چنین اتفاقی از طرف سامسونگ رخ بده که فقط یک احتماله و هنوز هیچی معلوم نیست.
    من بادا را سیستم عامل خوبی میدونم البته به شرطی که همین طوری پیش بره.....
    اگه بادا با همین قدرت ادامه بده میتونه یکی از سیستم عامل های پرطرفدار در اینده ای نه چندان دور باشه
    در مورد سیمبین هم تجربه نشان داده که حالا حالا ها از ساپرت نوکیا برخورداره و حالا حالا ها کسیو مثل یو ای کیو نا امید نمیکنه و البته بادا به دلیل متن باز بودن میتونه نسبت به سیمبین برتری هایی داشته باشه

دليلي وجود نداره وقتي دو سيستم عامل قوي وجود داره
    در آينده نشن سه تا
    همان طور که در بالا گفتم اگه بادا با همین قدرت پیش بره در اینده ای نه چندان دور صد در صد بادا هم جزو برترین سیستم عامل ها خواهد بود

فرید جان البته ما عادت کردیم شما بدون هیچ دلیلی با سامسونگ مخالف باشی!
    پیشنهاد میکنم یک بار یه سر به تاپیک ویو و برنامه هاش بزن ببین نظر دوستان چیه ... سیستم عاملی که تازه اومده سرعت و کاربند پسندی و راحتی کارش خیلی بهتر از سیمبین و ویندوز موبایل 10 سالست ... همین آندروید قدمتش خیلی از اون دوتا کمتره ولی تو همین مدت کم فروشش خیلی از اونا بیشتر شده ... مشکل اون سیستم عامل ها طرز فکر سازندگانشونه ... بعضی سازنده ها هیچ وقت نمیتونن از فکر 10 سال پیششون بیان بیرون و یه چیز کاملاً جدید بسازن ... نمونش سیمبین اینهمه زور زد نتونست حتا یه منو رو عوض کنه ... علتش نداشتن خلاقیت سازندگانش هست ... پس آینده سیمبین تا 10 20 سال دیگه مشخصه
    ویندوزم تا حداقل 1 سال 2 سال دیگه به جایی نمیرسه با این محدودیتایی که گزاشته روش (نداشتن مولتی تسکینگ و...)
    ولی بادا در اولین حرکتش کاملا کاربرپسند ظاهر شد و نظر هر کسی رو به خودش جلب کرد

پس فعلاً ویندوز و سیمبین میرن کنار... با اینکه تجربشون از همه بیشتره در عین حال دارن طرفدارای خودشونو از دست میدن
    خب شما میگی چون آندروید هست بادا بدرد نمیخوره ... اگه اینجوریه ios از آندروید قویتر بود پس آندروید هیچ وقت نباید ساخته میشد ولی الان میبینی که فروشش از آیفون بیشتر شده

بادا هم شاید به اندروید نرسه ولی با قیمت پایینتری که داره میتونه تو رنج خودش کاملاً موفق باشه

فقط کافیه یه سر به تاپیک ویو و برنامه هاش بزنی چون یه سری اطلاعات اشتباه داری و دائم بیان میکنی ... اگه دوست داری کسی رو راهنمایی کنی باید اطلاعات درست داشته باشی!
    در مورد ارزش خرید به شما حق میدم و ویو با این قیمت و امکاناتی که داره در کنار سیستم عاملی که فعلن داره خودشو خوب نشون میده واقعن ارزش خرید داره.
    باز هم میگم اگه با همین قدرت بادا به کارش ادامه بده یکی از برترین سیستم عامل ها میباشد و با توجه به هزینه هایی که سامسونگ کرده چنین انتظاری که بادا یکی از برترین سیستم عامل ها باشه چندان دور از ذهن هم نیست

دوست من کمی تحقیقاتتو بیشتر کن حالا آندروید و ویندوز موبایل شاید ولی سیمبین که جایه صحبت نداره...
    حتما و حتما برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برو و کامل مطالعه کن:

کد:
    البته بازم میگم ما نمیگیم ویو سیستم عامل عالی و بدون عیب نقصیه بلکه ما میگیم اولین قدم هاشو بسیار خوب برداشته یعنی بهش امید داشته باشین...
    با تشکر.!
    در مورد سیمبین هم در بالا توضیح دادم

نهایتن من بادا را در حال حاظر بسیار خوب میدونم و اگه با همین قدرت ادامه بده در اینده یکی از برترین سیستم عامل ها خواهد شد....
    باره دیگه نظری که در اول دادمو تکرار میکنم به اضافه اینه که بادا را سیستم عامل خوبی میدونم و اگه با همین قدرت ادامه بده یکی از بهترین سیستم عامل ها میدونمش:
    من رسیدگی را در زنده بودن سیستم عامل میبینم و منظور از زنده بودن سیستم عامل اینه(به مطلب زیر دقت کنید):
    من زمانی از سیمبین یو ای کیو (سونی اریکسون پی1) استفاده میکردم که سونی اریکسون ناگهان ساپرت خودشو از یو ای کیو قطع کرد در حالی که چند تا گوشیه جدید از جمله جی900 و جی700 و مدتی قبلش هم پی1 و دبلیو960 را معرفی کرده بود و نهایتن یو ای کیو یک سیستم عامل مرده شد و برای کسانی که از گوشی های مبتنی بر یو ای کیو استفاده میکردن واقعن سخت بود....
    و حالا در مورد بادا میگم ممکنه چنین اتفاقی از طرف سامسونگ رخ بده که فقط یک احتماله و هنوز هیچی معلوم نیست.
    من بادا را سیستم عامل خوبی میدونم البته به شرطی که همین طوری پیش بره.....
    اگه بادا با همین قدرت ادامه بده میتونه یکی از سیستم عامل های پرطرفدار در اینده ای نه چندان دور باشه
    در مورد سیمبین هم تجربه نشان داده که حالا حالا ها از ساپرت نوکیا برخورداره و حالا حالا ها کسیو مثل یو ای کیو نا امید نمیکنه و البته بادا به دلیل متن باز بودن میتونه نسبت به سیمبین برتری هایی داشته باشه

6. 2 کاربر از bibak_fa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال omid.pari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Sarzamine nistiha

پيش فرض

سلام بر دوستان
    به نظر من برندی مانند سامسونگ که خودش قبلا سیستم عاملی نداشت و نمی تونست همه گوشیهاش رو با سیستم عاملهایی مانند آندروید یا ویندوز یا سیمبین بزنه همیشه مجبور بود تو گوشیهای کم قیمتشون مانند star یا بعضی از گوشیهای دیگشون مانند jet یا pixon 12 سیستم عامل نذارند و چون این باعث فروش کم گوشیهاشون می شد یک سیستم عام معرفی کردند تا بتونند گوشیهای را که قبلا سیستم عامل نداشتند رو پوشش بده و به نظر من این رو باید به فال نیک گرفت و همونطور که دیدید در مورد ویو هم تونستن به فروش خوبی برسند.
    و به نظر من هدف سامسونگ این نبوده که سیستم عاملی بزنه که با آندروید رقابت کنه بلکه پوششی باشه برای گوشیهایی که سیستم عامل ندارند.
    یکم قر و قاطی شد ولی امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.البته این نظر من هستش. شاید دوستان نظرات دیگه ای هم داشته باشن.

8. این کاربر از omid.pari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام بر دوستان
    به نظر من برندی مانند سامسونگ که خودش قبلا سیستم عاملی نداشت و نمی تونست همه گوشیهاش رو با سیستم عاملهایی مانند آندروید یا ویندوز یا سیمبین بزنه همیشه مجبور بود تو گوشیهای کم قیمتشون مانند star یا بعضی از گوشیهای دیگشون مانند jet یا pixon 12 سیستم عامل نذارند و چون این باعث فروش کم گوشیهاشون می شد یک سیستم عام معرفی کردند تا بتونند گوشیهای را که قبلا سیستم عامل نداشتند رو پوشش بده و به نظر من این رو باید به فال نیک گرفت و همونطور که دیدید در مورد ویو هم تونستن به فروش خوبی برسند.
    و به نظر من هدف سامسونگ این نبوده که سیستم عاملی بزنه که با آندروید رقابت کنه بلکه پوششی باشه برای گوشیهایی که سیستم عامل ندارند.
    یکم قر و قاطی شد ولی امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.البته این نظر من هستش. شاید دوستان نظرات دیگه ای هم داشته باشن.
    اگه هدف این بوده و فقط سامسونگ خواسته سیستم عاملی برای گوشی های بدون سیستم عاملش بزنه خوب میباشد در غیر این صورت باید پشتیبانیه بسیار زیادی از این سیستم عامل بشه تا بتونه پا به پای بهترینای این رده مثل اندرویید یا مکین تاچ یا ویندوز موبایل یا سیسمبین راه بیاد

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

ای بابا این چه وعضشه؟!
    فقط صفحه ی اول یه عیب از این گوشی گفته شد! اون هم v..p..n بود که تا الان حتماً حل شده!
    دوستان شاید من این گوشی رو به زودی بخرم
    لطفاً راهنمایی کنید معایبش رو بگید
  11. 2 کاربر از rawen.west69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

ای بابا این چه وعضشه؟!
    فقط صفحه ی اول یه عیب از این گوشی گفته شد! اون هم v..p..n بود که تا الان حتماً حل شده!
    دوستان شاید من این گوشی رو به زودی بخرم
    لطفاً راهنمایی کنید معایبش رو بگید
    تو این رنج بهترش نیست

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

اندو براش پورت شده؟

داره خودمونی میشه arash2050's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اینجا هم در این مورد زیاد بحث شده شاید کمکت بکنه

کد:

15. این کاربر از arash2050 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه SamanRI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من گوشیم یه مشکل عجیب داره ، شاید باورتون نشه : مشکل زنگ هشدار داره
    تا حالا چند بار نزدیک بوده خواب بمونم و به سرویس نرسم
    یه روز زنگ میزنه ، سه روز نمیزنه ، مثلا اگه برای پنج دقیقه بعد کوک کنی زنگ میزنه اما برای صبح که بزاری خواب میمونه
    صبح ها من باید گوشی رو بیدار کنم
    همه تنظیماتشو امتحان کردم فایده ای نداشت ، دیگه بی خیاله ساعتش شدم .
    برای صبح ها به گوشی چینی قدیمیم متوسل شدم .

برای کسی دیگه هم این مشکلو داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •