تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سوال مهم

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض سوال مهم

با سلام،من 3 روز قبل به آرایشگاه رفتم اما داخل لوازم آرایشم شونه سر خودمو جا گذاشتم،موقع آرایش در آرایشگاه شونه سر آرایشگاه جوش پشت گردنمو ترکوند،همون روز 3-4 ساعت بعد روی دستام دو تا جوش زد،و 3 روز بعد هم احساس تب می کردم،آیا این علائم hiv هستش و نیاز هست آزمایش بدم؟یعنی علائم اینقدر زود ظاهر می شود؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

نه بابا
    برای این که ویروس خودش رو نشون بده سه ماه تا ده سال لازمه ( اونم با آزمایش نه اینکه خودت بفهمی )

و از زماني که وارد بدن انسان مي‌شود تا زماني که تست‌هاي «سرولوژيک» انسان مثبت مي‌شود (که به آن دوره پنجره مي گويند) ممکن است يک تا سه ماه طول بکشد و از آن به بعد (مثبت شدن تست‌هاي سرولوژيک) نيز تا زمان بروز علائم بيماري (دوره ورود به آلودگي) گاهي دو تا ده سال طول مي کشد.
    طيف علامت باليني اين بيماري بسيار متغير بوده و ممکن است، افراد مبتلا به ويروس HIV تا بروز بيماري ايدز، يک ناقل بدون علامت باشند. بيماري از يک حالت شبه آنفلوانزا شروع شده، کم کم شدت پيدا کرده و با بزرگ شدن غدد لنفاوي و منتشر شدن آن در بدن و در نهايت بروز يک سندرم خاص نقص ايمني يا ديگر بيماريها که خودشان را در قالب اين بيماري جاي مي‌دهند، روند بيماري ايدز را شکل داده و بر آن تاثير گذار مي‌شوند.
    ولی به هر حال هممون باید یه تست بدیم ضرر که نداره

3. 2 کاربر از mohammd1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام،من 3 روز قبل به آرایشگاه رفتم اما داخل لوازم آرایشم شونه سر خودمو جا گذاشتم،موقع آرایش در آرایشگاه شونه سر آرایشگاه جوش پشت گردنمو ترکوند،همون روز 3-4 ساعت بعد روی دستام دو تا جوش زد،و 3 روز بعد هم احساس تب می کردم،آیا این علائم hiv هستش و نیاز هست آزمایش بدم؟یعنی علائم اینقدر زود ظاهر می شود؟
    سلام

اگر آلودگی وجود داشته باشه اولین علایم که اونم فقط تو 50% از افراد آلوده دیده شده بین 2 تا 6 هفته از آلودگی اولیه ایجاد می شه و به صورت تب، آنفولانزای شدید ، گلو درد، درد مفاصل،

بزرگ شدن غدد لنفاوی، جوش های پوستی و...هست.

زمان گرفتن آزمایش بهتره حداقل 3 ماه بعد از زمان آلودگی باشه چون بدن تا قبل از این زمان ممکن هست در برابر ویروس هنوز آنتی بادی تولید نکرده باشه این مدت ممکن هست به ندرت تا 6

ماه طول بکشه یا به صورت نادر تر بیشتر از 6 ماه.. ولی به هر حال الان اگه آزمایش بدین ممکن هست نتایج نا مشخص بده .

5. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

خیر
    ماندگاری ویروس ایدز در محیط بیرونی در خوشبینانه ترین حالت 90 ثانیه هست...
    مگر اینکه روی شونه خون تازه و خشک نشده که اونم چند دقیقه قبل بوجود اومده وجود میداشت...

حساسیتتون بی مورده.....

7. 3 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اگر میخواین زودتر نتیجه رو بفهمین به یه ازمایشگاه تشخیصی معتبر برین و درخواست تست آنتی ژن P24 بدین اما تا 90 درصد جای نگرانی نیست در ضمن شما میتونین از ارایشگر شکایت کنین چرا با توجه به اینکه شما وسایل شخصی آوردین بازم از وسایل عمومی استفاده کرده واقعا بعضی از افراد خیلی نسبت به سلامتی مشتری هاشون بی اهمیت هستن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •