تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: »» آموزش اتوکد نرم افزاری قوی برای نقشه کشی و طراحی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض طراحی یک 8 ضلعی در اتوکد

با سلام
    از تمامی دوستان بابت مطالب بسیار مفیدشان تشکر می کنم
    یک سوال داشتم ممنون می شم اگه دوستان جواب بدن
    # - من یک 8 ضلعی می خوام که فاصله ی بین ضلعهای روبروی ان باهم دیگه 1.20 سانتی متر باشد(یک متر و بیست سانتیمتر)، میخواستم ببینم من چطور میتونم اینو توی اتوکد روی برگه A4 پیادش کنم که مقیاسش به هم نخوره چون من زاویه ها رو هم میخوام دربیارم که هر کنج چند درجه باید خم بخوره ؟ این برای ستون یک مسجد است ممنون میشم دوستان جواب سوالمو بدن
    با تشکر

داره خودمونی میشه MRW.REZAI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام توی اتوکد یه سری تنظیمات اعمال کنم که بشه فقط خط را در زاویه های مشخص بکشم مثلا 30 درجه یا 150 درجه البته گزینه ortho را میشه استفاده کرد ولی مشکل اینجاست که برای کشیدن خط در زاویه های 30و150 درجه اگه مانیتور که روبروتون باشه خط از بالا سمت راست به طرف پایین سمت چپ کشیده میشه که من برعکسش را هم میخوام یعنی بتونم در زاویه های 30درجه و 150درجه را بالا سمت چپ به طرف پایین سمت راست هم بکشم راستی چرا settings توی ortho غیر فعاله آیا میشه فعالش کرد کسی هست راهنمای کنه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

نام کتاب : با AutoCAD آشنا شویم …
    نویسنده : -
    زبان کتاب : فارسی
    تعداد صفحه : ۵۶
    قالب کتاب : PDF
    حجم فایل : ۱٫۷ Mb
    توضیحات : در این کتاب خواهیم آموخت که چگونه به دیدنی های اتوکد دسترسی یابیم و نیز درخواهیم یافت که راههای متعدد و بعضا متفاوتی برای رسیدن به یک نتیجۀ واحد در اختیارمان قرار دارد . این ویژگی اتوکد که آن را درحال حاضر پرقدرت ترین برنامۀ یا « ترسیم به کمک رایانه » یعنی ،CAD همه منظورۀ تبر یا طبر (معادل فارسی یا « طراحی به کمک رایانه » و Computer Aided Drafting ساخته به این علت است که اتوکد برای نیازهای افراد مختلف با سلیقه های متفاوت ساخته و طراحی شده است. « جوینده » یا « هرجا درخواستی هست راهی نیز وجود دارد » : در اتوکد این قانون حاکم است، بشرط آنکه بیاموزیم چگونه خواسته هایمان را با اتوکد مطرح کنیم و نیز با زبان « یابنده است » اتوکد در بیان درخواستها و پاسخگوی یهایش آشنا شویم. پس از آنکه مدتی با اتوکد کار کردیم، خواهیم آموخت که چگونه از معماری باز اتوکد استفاده کنیم. اما قبل از هرچیز برای کاربرد روش های مناسب باید یک پی مستحکم بسازیم . این پی شناخت مفاهیم بنیادین اتوکد است.

پسورد : memarkade.ir
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

فارسی نویس در اتوکد
    یک نرم افزار فارسی کاتب به راحتی تایپ میکنه فقط کافی نصب کنی و داخلش تایپ کنی و بعد هم کلیک روی متن
    فارﺳی ﻧﻮﻳسي ﺟمﻼت زﻳﺮ ﺑا ﻧسخ کلید کنی و یک کلیک داخل اتو کد
    همه دوستان می تنونن استفاده کنند فقط باید ویندوز را فارسی کنید که داخل خود برنامه با عکس توضیح داده
    کد:

در آغاز فعالیت stranger_2a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

با سلام
    از تمامی دوستان بابت مطالب بسیار مفیدشان تشکر می کنم
    یک سوال داشتم ممنون می شم اگه دوستان جواب بدن
    # - من یک 8 ضلعی می خوام که فاصله ی بین ضلعهای روبروی ان باهم دیگه 1.20 سانتی متر باشد(یک متر و بیست سانتیمتر)، میخواستم ببینم من چطور میتونم اینو توی اتوکد روی برگه A4 پیادش کنم که مقیاسش به هم نخوره چون من زاویه ها رو هم میخوام دربیارم که هر کنج چند درجه باید خم بخوره ؟ این برای ستون یک مسجد است ممنون میشم دوستان جواب سوالمو بدن
    با تشکر
    اگه میشه یکم واضح تر توضیح بدید شاید بتونم کمکی بکنم
    سلام دوستان من میخوام توی اتوکد یه سری تنظیمات اعمال کنم که بشه فقط خط را در زاویه های مشخص بکشم مثلا 30 درجه یا 150 درجه البته گزینه ortho را میشه استفاده کرد ولی مشکل اینجاست که برای کشیدن خط در زاویه های 30و150 درجه اگه مانیتور که روبروتون باشه خط از بالا سمت راست به طرف پایین سمت چپ کشیده میشه که من برعکسش را هم میخوام یعنی بتونم در زاویه های 30درجه و 150درجه را بالا سمت چپ به طرف پایین سمت راست هم بکشم راستی چرا settings توی ortho غیر فعاله آیا میشه فعالش کرد کسی هست راهنمای کنه؟
    شما وقتی ortho رو فعال می کنی موس رو به هر سمتی که بچرخونی بهت زاویه ی اون نقط رو میده از این طریق می تونی زاویه رو بدست بیاری.توی خط فرمان L رو بزن.بعد به این صورت تایپ کن
    30>10
    10 سول خط.30 زاویه خط
    حل نشد یکم واضحتر توضیح بده مشکلتو و اینکه واسه چه هدفی می خوای تا بتونم بهتر راهنمایین کنم

پروفشنال pedramakaay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان...

كدام موسسه براي آموزش اتوكد بهتره؟ استاد خوب كي هست ؟ معمولا آموزش اتوكد چند ساعت زمان لازم داره؟

دورش چند ساعته هست؟

با تشكر...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

سلام دوستان...
    ســلام...

كدام موسسه براي آموزش اتوكد بهتره؟ استاد خوب كي هست ؟ معمولا آموزش اتوكد چند ساعت زمان لازم داره؟

دورش چند ساعته هست؟

با تشكر...
    اصلا مهم نیست....نه آموزشگاه....نه استاد....معمولا 10 جلسه ای هست....حدود 30 ساعت...که همش الکیه........یعنی باید یاد بگیری ها..ولی به کارت نمیاد از این همه امکانات توی نرم افزار شاید 7-8 تاشو استفاده کنی..ولی حتما باید بقیه اش رو بلد باشی.....و استاد خوب و آموزشگاه خوب هم مهم نیست چون چیز خاصی نداره....اگه تهران هستی بگو آدرس بهت بدم ...زیر نظر جهاد دانشگاهی هست و قیمتش هم نسبت به بقیه جاها کمتره...هر نرم افزار ی در مورد هر رشته ای هم بخوای آموزش میدن....

پروفشنال pedramakaay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ســلام...

اصلا مهم نیست....نه آموزشگاه....نه استاد....معمولا 10 جلسه ای هست....حدود 30 ساعت...که همش الکیه........یعنی باید یاد بگیری ها..ولی به کارت نمیاد از این همه امکانات توی نرم افزار شاید 7-8 تاشو استفاده کنی..ولی حتما باید بقیه اش رو بلد باشی.....و استاد خوب و آموزشگاه خوب هم مهم نیست چون چیز خاصی نداره....اگه تهران هستی بگو آدرس بهت بدم ...زیر نظر جهاد دانشگاهی هست و قیمتش هم نسبت به بقیه جاها کمتره...هر نرم افزار ی در مورد هر رشته ای هم بخوای آموزش میدن....

سلام...با تشكر از شما...

بله تهران هستم...لطفا آدرس بديد....

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

سلام...با تشكر از شما...

بله تهران هستم...لطفا آدرس بديد....
    البته من اصلا حواسم نبود....اگه تهران هم نباشید میتونید این کلاس رو برید چون زیرنظر دانشگاه تهران هست من حواسم نبود و گفتم اگه تهرانی....چون بقسه شهر ها هم جهاد دانشگاهی دارن که من نمیدونم مثل اینجا اینچنین کلاسهایی دارن یا نه.....
    خوب نگاه کن این کلاس های جهاد دانشگاهی هست که همونطور که گفتم زیر نظر دانشگاه تهرانه...قیمتش از بقیه جاها کمتره...و استادهای خوبی هم داره.....هرنرم افزاری درمورد هر رشته ای هم که بخوای کلاساش رو دارن....

آدرس میدون ولیعصر.....بلوار کشاورز...بین خیابون طوس و فلسطین...پلاک 118.....
    تلفن : 84650
    اینم سایتشونه...
    کد:
    سری بزنی بد نیست....

یه ساختمونی هست که راحت پیداش میکنی.....وارد که میشی 3 تا پله میخوره..دست چپ واحد 1.....برو برای ثبت نام و بقیه کارها...کلاسها هم همونجا برگذار میشه......البته فکر کنم باید تابستون بری....الان وسط ترمشون هست..اما بازم بپرس چون من نمیدونم.
    سوالی بود در خدمت ام...

اگه نباشه جاش خالی می مونه KAHAKDAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    کهک

پيش فرض

سلام دوستان
    من اموزش لوله کشی گاز با اتوکد رو میخواستم!هرچی توی نت میگردم مطالب پرت و پلا زیاده و مفید ....
    لطفا کسی هست برام بزاره!
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •