تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 376 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 3758

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

مثل رئال سال پیش

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ونگر: قوانین جدید لیگ برتر مسخره است

سایت گل – مربی آرسنال از قوانین جدید لیگ برتر بسیار خشمگین است. طبق این قوانین، هر تیم تنها می‌تواند 25 بازیکن را در طول لیگ برتر در اختیار داشته باشد که از این جمع هشت نفر باید در انگلیس پرورش یافته باشند.

ونگر می‌گوید: «آنها به جای این که بگویند چطور بهترین لیگ دنیا را بهتر کنیم، می‌پرسند: چطور این لیگ را کوچک‌تر کنیم؟ این قوانین برای کشور فاجعه‌بار و مسخره است. چنین قوانینی هیچ ربطی به ورزشی سطح بالا ندارد.»

این در حالی است که تمامی باشگاه‌های لیگ برتر، از جمله آرسنال به این قوانین رای مثبت دادند تا تصویب شود. طبق این قوانین، هشت بازیکن هر تیم باید تا قبل از تولد 21 سالگی‌شان سه سال را در تیم‌های لیگ برتری تمرین کرده باشند. این قانون قرار است به تیم ملی انگلیس و پرورش استعدادهای جوان کمک کند.

اما ونگر می‌گوید: «لیگ اسپانیا هم به اندازه لیگ برتر بازیکن خارجی دارد. در اسپانیا می‌توانید از هر کشوری در دنیا بازیکن بخرید. اما چرا آنها بازیکنان خود را می‌سازند و ما نه؟ همه چیز به مربی‌گری ارتباط دارد. نمی‌توانید چشمانتان را ببیندید و بگویید: بیایید بازیکنان خوب را از لیگ برتر به دور اندازیم! و بعد هم انتظار داشته باشید کیفیت لیگ ثابت بماند. من از 25 سالگی بازیکن پرورش داده‌ام و یک قانون را به خوبی می‌دانم اولین چیزی که برای پرورش بازیکن مهم است این است که او را در کنار بازیکن خوب دیگری قرار دهید. اگر بازیکنی عالی باشید می‌توانید کنار بازیکنان عالی بازی کنید. اگر موزیسین بزرگی باشید، می‌خواهید در ارکستری بنوازید که بهترین موزیسین را دارد. در این صورت اگر با نوازنده‌های ضعیفی در ارکستر بنوازید خوشحال نخواهید بود. لیگ برتر را همه دنیا تماشا می‌کنند، اما به نظر می‌رسد برخی تنها به دنبال کاهش کیفیت آن هستند.»

او ادامه می‌دهد: «ثروتمندترین انسان‌های دنیا می‌خواهند در لیگ برتر سرمایه‌گذاری کنند و آن وقت از خود می‌پرسیم چطور آنها را از کشور دور کنیم! نمی‌توانید مثلا به ثروتمندترین مرد هندی اجازه دهید بیاید و سرمایه‌گذاری کند و به او بگویید: نه، ما فقط باید با بازیکنان انگلیسی بازی کنیم. چنین روشی جواب نمی‌دهد.»

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حمایت ینس لمن از مانوئل آلمونیا

سایت گل- ینس لمن، دروازه بان سابق باشگاه آرسنال در صحبتهایی زبان به حمایت از مانوئل آلمونیا، دروازه بان اسپانیایی این تیم گشوده است.این در حالی است که در روزهای اخیر اخبار متعددی از عدم اطمینان ونگر به این دروازه بان باتجربه حکایت دارند.

مربی فرانسوی آرسنال اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده که هیچ اولویت اولی در میان بازیکنان تیمش وجود ندارد وشنیده می شد که سران باشگاه آرسنال به دنبال خریداری مارک شوارزر ، دروازه بان فولام هستند.

ینس لمن، دروازه بان سابق آرسنال در صحبتهایی به دفاع از آلمونیا برخاست و اعلام کرد که این ستاره اسپانیایی کیفیت لازم برای حضور در برنامه های ونگر را داراست.

لمن در این رابطه گفت:« من مانوئل را به خاطر رقابتی که با من داشت به خوبی می شناسم و می توانم به شما بگویم که او دروازه بان بسیار خوبی است.گاهی وقتها زمانی که برای تیم بزرگی بازی می کنی، همیشه نمی توانی از زیر بار فشار زیاد و توقعات فراوان سربلند بیرون بیایی. ولی عملکرد آلمونیا بسیار خوب است و به نظر من بسیار سخت است که بخواهی دروازه بانی بهتر از او را در بازار نقل و انتقالات بیابی.»

کد:
    فرگوسن متعجب از بازگشت نیوکاسل به رقابتهای لیگ برتر

سایت گل- سرالکس فرگوسن، مربی باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که در آستانه رویارویی تیمش با نیوکاسل پس از صعود این تیم به رقابتهای لیگ برتر متعجب است

نیوکاسل درپایان فصل 9-2008 به دسته پائین تر سقوط کرد ولی در رقابتهای این فصل به لیگ برتر راه یافت.

سرالکس فرگوسن در آستانه دیدارتیمش مقابل نیوکاسل در هفته اول رقابتهای لیگ برتر به این نکته اشاره کرد که از صعود این تیم متعجب شده است. اودر این رابطه گفت:« اصلا انتظارش را نداشتم که نیوکاسل به این زودی به لیگ برتر بازگردد.این طور به نظر می رسید که از نظر جدایی بازیکنان این تیم دچار تحولاتی اساسی شوند. آنها بازیکنان بسیار کمی را به فروش رساندند.»

فرگوسن ادامه داد:« این اصلا آسان نیست که به دسته پائین تر سقوط کنی و خیلی زود دوباره به لیگ برتر بازگردی. تیمهای معدودی توانسته اند در سالهای اخیر موفق به انجام چنین کاری شوند ولی می بایست ارزش کار کریس هویتون را دریافت. او با مشکلات مالی نیوکاسل کنار آمد و همه بازیکنانش هم برای او بازی می کنند. »

کد:
    Last edited by Ezel; 14-08-2010 at 14:34.

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

ردنپ: تاتنهام در لیگ برتر از آرسنال جلو می‌زند

او پیش از دیدار آغازین فصل گفته تاتنهام می‌تواند بالاتر از رقیب همشهری قرار بگیرد.

سایت گل – هری ردنپ می‌گوید تاتنهام می‌تواند برای اولین بار پس از سال 1995 جایگاهی بالاتر از آرسنال در جدول لیگ برتر داشته باشد.

منچسترسیتی خریدهای بزرگی انجام داده، اما هری ردنپ می‌خواهد از بازیکنانی استفاده کند که باعث شدند فصل پیش آنها یک پله بالاتر از سیتی قرار بگیرند و به لیگ قهرمانان راه یابند.

ردنپ می‌گوید: «ما سال‌ها و سال‌ها، کیلومترها پشت سر آرسنال بودیم اما حالا فرصت آن را یافته‌ایم که از آنها پیشی بگیریم. این برای طرفداران تاتنهام خبری خوب خواهد بود. شاید تنها نیاز به اندکی بهبود اوضاع تیم داشته باشیم و اگر این کار را انجام دهیم، از آرسنال جلو بزنیم. به نظرم دو بازیکن نیاز داریم. من واقع‌گرا هستم؛ ما فصل پیش عالی بودیم و هنوز تیم را تقویت نکرده‌ایم و این فصل رقابت حتی سخت‌تر هم هست.

به نظرم لیورپول اوج می‌گیرد و با حضور اورتون و منچسترسیتی رقابت دشوارتر می‌شود. بالاتر از آنها قرار گرفتن کار دشواری است. اما پیش از بازی هفته اول مقابل منچسترسیتی از بازیکنان خواهم خواست به فکر قهرمانی باشند. هیچ چیز غیرممکن نیست و ما نهایت تلاش خود را خواهیم داشت.»

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

نيمار: من با چلسي قراردادي امضا نكرده ام؛ تيم من سانتوس است

آبي ها پيش ازاين پيشنهادي براي خريد اين ستاره 18 ساله به باشگاه سانتوس ارائه دادند و حتي اعلام شد كه آنها با اين ملي پوش برزيلي قرارداد امضا كرده اند.

سايت گل- نيمار، ستاره تيم سانتوس، شايعات اخير در مورد پيوستنش به تيم چلسي را رد كرد.

كارلو آنچلوتي به تازگي اعلام كرد كه يكي از طرفداران اين بازيكن است و اين بازيكن جوان برزيلي را فوق العاده توصيف كرد.

آبي ها پيش ازاين پيشنهادي براي خريد اين ستاره 18 ساله به باشگاه سانتوس ارائه دادند و حتي اعلام شد كه آنها با اين ملي پوش برزيلي قرارداد امضا كرده اند.

اما نيمار در مصاحبه با اسكاي اسپورت گفت:" من از اينكه مورد توجه تيم هاي بزرگ قرار گرفته ام، بسيار خوشحالم اما در حال حاضر تيم من سانتوس است.

مي خواهم در سانتوس بمانم، با اين تيم به جام هاي بيشتري برسم و كسي چه مي داند، شايد در آينده به تيم ديگري بروم.

اين داستان هايي كه در مورد پيوستن من به چلسي گفته مي شود، واقعيت ندارد. من چيزي در مورد آن نمي دانم."
    -----------------

Last Scores

Tottenham 0-0 Man City
    Villa 2-0 West Ham -Half Time
    Blackburn 1-0 Everton - Half Time
    Bolton 0-0 Fulham - Half Time
    Sunderland 1-0 Birmingham - Half Time
    Wigan 0-3 Blackpool - Half Time
    Wolves 2-0 Stoke - Half Time

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

نتایج نهایی امروز :

Tottenham H. 0 - 0 Manchester C

Aston Villa 3 - 0 West Ham U

Blackburn R. 1 - 0 Everton

Bolton W. 0 - 0 Fulham

Sunderland 2 - 2 Birmingham C

Wigan Athletic 0 - 4 Blackpool

Wolverhampton W. 2 - 1 Stoke C

-----

عجیب ترین نتیجه باخت 4-0 ویگان مقابل بلکپول ! ویگانی ها ظاهرآ هنوز از شوک 8 تایی که فصل پیش از چلسی خوردن درنیومدن !

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

چلسی طوفانی شروع کرد ! 6-0 ! دروگبا 3 گل مالودا 2 گل لمپارد 1 گل

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

اره......خیلی خیلی خیلی خوشحالم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

تازه تیم هنوز رو فرم نیست ... بیاد رو فرم 8 تا کمتر راه نداره !

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t
    Last edited by zimka_14162; 14-08-2010 at 22:14.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

تازه تیم هنوز رو فرم نیست ... بیاد رو فرم 8 تا کمتر راه نداره !
    پس چی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •