تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: بهترین قرص برای حساسیت فصلی چیه ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض بهترین قرص برای حساسیت فصلی چیه ؟

سلام
    والا من فصل پاییز میشه حساسیتم شروع میشه ( البته از اولای شهریور تا آبان این حساسیت باهامه ! )
    قبلا از قرص آنتی هیستامین استفاده میکردم ( روش نوشته بود آنتی هیستامین دکونژستانت ) استفاده میکردم قرص قوی بود و حساسیت رو از بین میبرد ولی یه مشکل بزرگ داره اونم اینه به شدت خواب آوره و چون من سر کلاس دانشگاه میرم دیگه هیچی ...
    بعد رفتم از قرص ستیریزین استفاده کردم این قزص مشکل قرص قبلی رو نداره ولی مثل اون قوی نیست و حساسیت رو بر طرف نمیکنه
    میخواستم از دوستان بپرسم کسی قرصی رو نمیشناسه که هم قوی باشه هم خواب آور نباشه ؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه oranoos2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام
    حساسیت نمیشه با قرص درمان کرد و من هم مثل شما البته حساسیت من بهار تا پایان تابستان است و زمستان هم که سرمامیخورم و درنتیجه کل سال علائم سرماخوردگی را دارم البته امسال گوش شیطان کر خوب بودم شاید بخاطر اینکه امسال زمستان رکورد شکنی کردم و یک 3 یا4 باری رو پشت سرهم سرماخوردم از نوع شدید که با آنتی بیوتیک های خیلی قوی خوب شدم همون آنتی بیوتیک ها عفونت های کهنه بدن که شاید باعث حساسیت هم می شد و اون تشدید می کرد نسبتا بهبود بخشید و امسال تابستان خداروشکر خوب بودم ، یکی از دوستان به من پیشنهاد دادکه به انجمن تخصصی آلرژی تهران برم که اونم 5 صبح باید بروی نوبت بگیری و درمان دراز مدت داره ولی خوب تاثیر گذاره دوستم که رفته الان خیلی بهتر شده ولی طول درمان یک چند ماهی میشه و باید درمان جدی بگیری و یک وقت می خواهد که این ما نداریم چون باید وقت بگذاری
    من به شما پیشنهاد می کنم به آنجا یک سری بزنید ضرری ندارد

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    حساسیت نمیشه با قرص درمان کرد و من هم مثل شما البته حساسیت من بهار تا پایان تابستان است و زمستان هم که سرمامیخورم و درنتیجه کل سال علائم سرماخوردگی را دارم البته امسال گوش شیطان کر خوب بودم شاید بخاطر اینکه امسال زمستان رکورد شکنی کردم و یک 3 یا4 باری رو پشت سرهم سرماخوردم از نوع شدید که با آنتی بیوتیک های خیلی قوی خوب شدم همون آنتی بیوتیک ها عفونت های کهنه بدن که شاید باعث حساسیت هم می شد و اون تشدید می کرد نسبتا بهبود بخشید و امسال تابستان خداروشکر خوب بودم ، یکی از دوستان به من پیشنهاد دادکه به انجمن تخصصی آلرژی تهران برم که اونم 5 صبح باید بروی نوبت بگیری و درمان دراز مدت داره ولی خوب تاثیر گذاره دوستم که رفته الان خیلی بهتر شده ولی طول درمان یک چند ماهی میشه و باید درمان جدی بگیری و یک وقت می خواهد که این ما نداریم چون باید وقت بگذاری
    من به شما پیشنهاد می کنم به آنجا یک سری بزنید ضرری ندارد
    مرسی دوست عزیز
    حساسیت من اونقدرا شدید نیست ( بعضیا واقعا شدیده )
    با همین قرص کامل حل میشه
    فقط خواستم یه قرص باشه که اون ویژگی رو که من میخوام داشته باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

چرا از آمپول استفاده نمی کنی یک چند ماهی حالت خوب می کنه و نیازی به خوردن قرص هم نیست فکر می کنم سه ماه یک بار این آمپول می زنند و تا سه ماه راحتی ،البته با پزشک مشورت کنی بهتره

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. انجمن تخصصی آلرژی تهران با کلینیک آلرژی تهران فرق می کنه؟ ادرس این انجمن کجاست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام. انجمن تخصصی آلرژی تهران با کلینیک آلرژی تهران فرق می کنه؟ ادرس این انجمن کجاست؟
    سلام
    نه فکر می کنم همون باشه آدرس دقیق نمی دونم می تونم براتون بپرسم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

بخور اكاليپتوس خيلي عاليه هيچ عوارضي نداره

8. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

بخور اكاليپتوس خيلي عاليه هيچ عوارضي نداره
    سلام
    راست میگه برادر من هم که حساسیت شدید داشت چهل روز بخور اکالیپتوس داشت خیلی عالی بود و خیلی تاثیر خوبی روش داشت الان مشکلی نداره

10. این کاربر از oranoos2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    حساسیت من اونقدرا شدید نیست ( بعضیا واقعا شدیده )
    با همین قرص کامل حل میشه
    فقط خواستم یه قرص باشه که اون ویژگی رو که من میخوام داشته باشه
    این قرص هنوز ساخته نشده!!!!
    بهترینش همون ستیریزنه، اگه آلرژی شدید ندارین روزی یه نصفه قرص هم زیاده!!!!! البته اگه هرروز استفاده بشه!!!اگه وقتی علائم آلرژی شروع میشه استفاده کنی انتظار داشته باشی اثر داشته باشه نداره...باید مداوم باشه...
    من تا روزی 3 تا هم خوردم هیچ اتفاقی واسم نیوفتاده ،نه خواب آلودگی و نه مشکل دیگه ای!!!!البته اسپری فلیکسونایز هم دارم...یه جورایی مکمل همدیگه هستن
    خود این اسپری تا چندروز باعث آلرژی میشه

آدرسش فلسطینه...البته من جای شما باشم پامو هیچ وقت تو این کلینیک نمیزارم!!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

آدرسش فلسطینه...البته من جای شما باشم پامو هیچ وقت تو این کلینیک نمیزارم!!!! [/QUOTE]
    چرا پاتون انونجا نمیزارید مگه اونجا چطوریه؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •