تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما كدام نسخه از اين سري بهترين بود؟

راي دهنده
73. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • BioShock

19 26.03%
  • BioShock 2

1 1.37%
  • BioShock: Infinite

53 72.60%
صفحه 62 از 62 اولاول ... 12525859606162
نمايش نتايج 611 به 620 از 620

نام تاپيک: BioShock: Infinite

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اصن نمیدونم چرا نمیشه ردش کرد اینجا رو ./....اعصابم خورد شده...همش سانگ برد میاد همه رو میکشه اما باز میمیرم یا کشتی نابود میشه...یه سوال...یه دوستی بالا گفت بلک باکس رو دان کنید...اون چیزایی مثل اسنایبر رایفل چین؟اونا هم تک نفره هستن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_kasper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

BioShock: Infinite خیلی بازی توپیه
    ولی یه کم وسط بازی خسته کننده میشه
    من انتظار نداشتم این همه داستان بازی کش بیاد و یهویی آخرش همه چی رو رو سر بازی کننده خراب کنند
    البته داستان بازی به خاطر پیچیده بودنش باید کش دار می بود اما نه اینقدر
    ولی در کل شوک رو وارد کرد و خوشم اومد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم نتونستم این یه تیکه رو رد کنم آخرش یه سیو پیدا کردم ردیف شد و بعدش دیگه زد و خوردی نداره

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

منم نتونستم این یه تیکه رو رد کنم آخرش یه سیو پیدا کردم ردیف شد و بعدش دیگه زد و خوردی نداره

من با ایکس باکس میرم بازیو...میتونی سیو رو بهم بدی؟بعد چطوری باید سیو رو تو بازی اعمال کنم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من رفتم بوریال ات سی رو دانلود کردم...دانلود شد.اپیزود اول البته...اپیزود دومشم خریدم و حالبه که اپیزود دومش در دو قسمت عرضه میشه..!

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من رفتم بوریال ات سی رو دانلود کردم...دانلود شد.اپیزود اول البته...اپیزود دومشم خریدم و حالبه که اپیزود دومش در دو قسمت عرضه میشه..!

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برام دعا کنید
    آخه یه مریضی گرفتم به نام بایوشاکیسم!
    من همون اوایل که بازی منتشر شده بود نسخه پی سی رو دو بار تموم کردم
    این dlc های اونم که منتشر شد خواستم بگیرمشون ولی اون موقع که اومده بود حجمش رو پی سی زیاد بود و یه جوری بود دانلود سخت می تونستم کنم و کلا یادم رفتم و دیگه بی خیال شدم
    حالا بعد از چند ماه یه دفعه تصمیم گرفتم روی 360 اونا رو برم چون dlc ها رو از قبل داشتم
    جالبه گفتم حالا که دارم dlc ها رو میرم دوباره یه دست بازی اصلی رو هم برم می چسبه!
    حالا کاری به گرافیکش ندارم کلا از اون لذت بردم به خصوص اینکه به اچیومنت ها هم توجه می کردم و نسخه پی سی هم چون اصلی نبود اینو نداشت

خب خلاصه این buriel at sea هم اپیزود یکش رو رفتم و جالب بود ولی دیگه خیلی خیلی زود تموم شد!
    یعنی فک کنم مشکل من بود که همه جاها رو نگشتم و می تونست یکمی بیشتر باشه
    پایان این اپیزود رو هم مثل بازی اصلی یه جوری خاص طراحی کردن و خوشم اومد
    حالا جالبه دیدم زود تموم شد گفتم دوباره این اپیزود رو یه بار برم یعنی دیگه واقعا عاشق این بازیم!
    امتیازهای پایین به اپیزود اولش فک کنم بیشتر به خاطر کوتاه بودنشه و اینکه 15 دلار برای بازی شاید زیاد باشه
    حالا اپیزود دوم رو هم میرم و اون طوری که از نقدها برمیاد بهتره و یه پایان باشکوه داره

+

توی نظرسنجی تاپیک فک کنم قبلا به شماره یک رای داده بودم ولی حالا نظرم تغییر کرده و این شماره رو کمی بهتر می دونم
    درسته نسخه اول یه جوری در نوع خودش انقلابی بود و مثل بمب ترکید و داستانش هم از یه لحاظ هایی تاثیرگذارتر بود
    یعنی واقعا داستان و اون اتمسفر دنیای زیر آب آدمو نابود می کرد!

ولی به نظرم این نسخه دیگه بازی به تکامل رسیده بود به خصوص از لحاظ گیم پلی
    گیم پلی این نسخه برام خیلی جذابتر بود و کلا همه قسمت های اونو خیلی فوق العاده طراحی کردن
    یعنی الان با این حال حاضرم دوباره چند بار دیگه بازیو تموم کنم!

از نظر میانگین امتیاز هم دقت کنیم این نسخه با شماره یک اختلاف کمی داره و فک کنم برای شوتر به این صورت که نسخه اولش ابرشاهکار بود همین که دوباره همین حالت رو حفظ کنه خودش فوق العاده کار سختیه
    من تصور نمی کنم تا سال های سال یه شوتر اول شخص که فقط بخش داستانی داره و بخش چند نفره ای رو نداره بتونه در سطحی بالاتر از این گیم پلی رو داشته و فقط شاید HL و کلا این نوع گیم پلی رو خیلی کامل می دونم
    در کل باز میگم شماره یک شاید از یه لحاظ هایی بهتر بود ولی به خاطر گیم پلی این نسخه رو بهترین نسخه این سری می دونم
    هر چند که اختلاف خاصی ندارن و بحث سلیقه هم مطرحه...

8. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

برام دعا کنید
    آخه یه مریضی گرفتم به نام بایوشاکیسم!
    من همون اوایل که بازی منتشر شده بود نسخه پی سی رو دو بار تموم کردم
    این dlc های اونم که منتشر شد خواستم بگیرمشون ولی اون موقع که اومده بود حجمش رو پی سی زیاد بود و یه جوری بود دانلود سخت می تونستم کنم و کلا یادم رفتم و دیگه بی خیال شدم
    حالا بعد از چند ماه یه دفعه تصمیم گرفتم روی 360 اونا رو برم چون dlc ها رو از قبل داشتم
    جالبه گفتم حالا که دارم dlc ها رو میرم دوباره یه دست بازی اصلی رو هم برم می چسبه!
    حالا کاری به گرافیکش ندارم کلا از اون لذت بردم به خصوص اینکه به اچیومنت ها هم توجه می کردم و نسخه پی سی هم چون اصلی نبود اینو نداشت

خب خلاصه این buriel at sea هم اپیزود یکش رو رفتم و جالب بود ولی دیگه خیلی خیلی زود تموم شد!
    یعنی فک کنم مشکل من بود که همه جاها رو نگشتم و می تونست یکمی بیشتر باشه
    پایان این اپیزود رو هم مثل بازی اصلی یه جوری خاص طراحی کردن و خوشم اومد
    حالا جالبه دیدم زود تموم شد گفتم دوباره این اپیزود رو یه بار برم یعنی دیگه واقعا عاشق این بازیم!
    امتیازهای پایین به اپیزود اولش فک کنم بیشتر به خاطر کوتاه بودنشه و اینکه 15 دلار برای بازی شاید زیاد باشه
    حالا اپیزود دوم رو هم میرم و اون طوری که از نقدها برمیاد بهتره و یه پایان باشکوه داره

+

توی نظرسنجی تاپیک فک کنم قبلا به شماره یک رای داده بودم ولی حالا نظرم تغییر کرده و این شماره رو کمی بهتر می دونم
    درسته نسخه اول یه جوری در نوع خودش انقلابی بود و مثل بمب ترکید و داستانش هم از یه لحاظ هایی تاثیرگذارتر بود
    یعنی واقعا داستان و اون اتمسفر دنیای زیر آب آدمو نابود می کرد!

ولی به نظرم این نسخه دیگه بازی به تکامل رسیده بود به خصوص از لحاظ گیم پلی
    گیم پلی این نسخه برام خیلی جذابتر بود و کلا همه قسمت های اونو خیلی فوق العاده طراحی کردن
    یعنی الان با این حال حاضرم دوباره چند بار دیگه بازیو تموم کنم!

از نظر میانگین امتیاز هم دقت کنیم این نسخه با شماره یک اختلاف کمی داره و فک کنم برای شوتر به این صورت که نسخه اولش ابرشاهکار بود همین که دوباره همین حالت رو حفظ کنه خودش فوق العاده کار سختیه
    من تصور نمی کنم تا سال های سال یه شوتر اول شخص که فقط بخش داستانی داره و بخش چند نفره ای رو نداره بتونه در سطحی بالاتر از این گیم پلی رو داشته و فقط شاید HL و کلا این نوع گیم پلی رو خیلی کامل می دونم
    در کل باز میگم شماره یک شاید از یه لحاظ هایی بهتر بود ولی به خاطر گیم پلی این نسخه رو بهترین نسخه این سری می دونم
    هر چند که اختلاف خاصی ندارن و بحث سلیقه هم مطرحه...

حالا اپیزود 2 رو برو ببین چه شاهکاریه ، خدایی لوین ترکوند رسمن ، شوتر اول شخصی به این خوبی دیگه نمیاد مگه این که خود لوین دست به کار بشه ...

10. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

حالا بعدا بیایین به من گیر بدین که چرا به اینفینیت رای دادم
    احتمالا چند سال بعد هم یک سری موارد دیگه دستتون بیاد یهو پیش خودتون بگید: عه حامد 10 سال پیش میگفت ها ولی ما قبول نمی کردیم، عجب پیرمردی بود حیف شد

12. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا اپیزود 2 رو برو ببین چه شاهکاریه ، خدایی لوین ترکوند رسمن ، شوتر اول شخصی به این خوبی دیگه نمیاد مگه این که خود لوین دست به کار بشه ...
    حالا جالبه نمی دونم چرا فرصت پیش نمیاد بعدیش رو برم!
    یکمی بازی ها زیاده بعدشم اگه شروع کنم سریع یه روزه تمومه

حالا بعدا بیایین به من گیر بدین که چرا به اینفینیت رای دادم
    احتمالا چند سال بعد هم یک سری موارد دیگه دستتون بیاد یهو پیش خودتون بگید: عه حامد 10 سال پیش میگفت ها ولی ما قبول نمی کردیم، عجب پیرمردی بود حیف شد
    آره حامد راست میگی
    اون موقع یادمه حتی می گفتی این شاهکار کن لوین از tlou هم بهتره ولی اون موقع من باورت نکردم
    Last edited by vahidgame; 23-11-2014 at 13:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •