تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: نگاهي نزديك به GTX480

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

منظورم این بود که قیمت 2 تا 460 میشه یه چیزی حدود همون 480 .

حالا اگر در اینده بازی های جدیدتر بیاد و ترکیب 2 تا 460 کم بیاره خوب عاقلانه نیست که یکی دیگه بگیریم بزاریم بغل دستش تازه معلوم نیست اون موقع تکنولوژی دنیای کارت رو به کجا کشونده

ولی یه GTX 480 درصورتی که بتونیم یه تهویه مناسب واسش تهیه کنیم و مشکل گرماشو حل کنیم میتونه یه گزینه بهتر باشه .

چون بالاخره در اینده افت قیمت پیدا میکنه و در صورت نیاز میشه 2 تاشو SLI کرد .
    Do Ta 460 Ta 3-4 Sal Kam Nemiyare Va 3-4 Sale Dg Ham Tecnology Pishraft Karde Va Karthaye Kam Gheymat Va Ba karayee Bishtar az 480 Ba Masraf va Damaye Payeentar JayeGozin Mishavand
    Hamchenin 3-4 Sal Dg 480 Peyda Nemishe Agaram Beshe Gheymatesh Baz Maghool Nist

Manam Eyne Shoma Fek Mikardam 8800 GTX Kharidam Goftam 3 Sale DG Ke Kam Ovord yeki Dg Mindazam Kenaresh Vali Alan DG 8800GTX Too Bazar Nist Basham Hodood 300 Ke Adam Mire GTX 460 Mibande

Aslan Shoma be SLI 480 Fek Nakon Water Cooling Mikhad va Hezarta Badbakhti Dare

IN Tosiye Kasiye Ke Ye Bar In Raho Rafte

ONLY GTX 460 1GB SLI OR 5970 OR 5850 CF OR 5870 CF

اگه نباشه جاش خالی می مونه babak_eivazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بزرگترین راز جغرافیا هر کی کشف کرد به من هم اطلاع بده

پيش فرض

منظورم این بود که قیمت 2 تا 460 میشه یه چیزی حدود همون 480 .

حالا اگر در اینده بازی های جدیدتر بیاد و ترکیب 2 تا 460 کم بیاره خوب عاقلانه نیست که یکی دیگه بگیریم بزاریم بغل دستش تازه معلوم نیست اون موقع تکنولوژی دنیای کارت رو به کجا کشونده

ولی یه GTX 480 درصورتی که بتونیم یه تهویه مناسب واسش تهیه کنیم و مشکل گرماشو حل کنیم میتونه یه گزینه بهتر باشه .

چون بالاخره در اینده افت قیمت پیدا میکنه و در صورت نیاز میشه 2 تاشو SLI کرد .
    اصلا حرفتون رو قبول ندارم به دو دلیل:1- چون من خودم با همین ذهنیت یه 9800gtx گرفتم (دو سال پیش تو زمان عرضش به بازار قوی ترین single GPU بود) حالا که می خواهم یکی دیگه بگیرم میبینم یه کارت مید رنجی مثل gtx460 از کارت high end دو سال پیش 2.5 برابر قویتره و اصلا به صرفه نیست که این کارو بکنم2- شما خودت تو پستت گفتی تکنولوژی تا یه مدت کوتاه دیگه کلا عوض می شه چیزی که درست سر من اومد یعنی اومدن dx11 با اون همه افکت جدید که از همه مهمترش tessolation هست که کارت های سری 5 ati هم نمیتونن اجراش کنن پس عاقلانه تره که هر سیستمی برای زمان خودش (یعنی اگه قراره sli ی در کار باشه از همون اول یا با فاصله ی حداکثر دو ماه این کار انجام بشه)والبته قطعات متناسب(شما که می خوای مثلا دو سال دیگه sli کنی یا cpu بهتر از کارتت داری که اونوقت تا دو سال دیگه نمی تونی از همه قدرتش استفاده کنی و پولت رو دور ریختی یا cpu با کارتت متناسبه که اونوقت باید دو سال دییگه اونو هم عوض کنی تا کارایی کارت جدیدت هدر نره که نه اقتصادی می شه نه به مکافاتش میارزه)بسته بشه .سرتون رو درد نیارم(اونقدر حرف زدم که پستم یه راهنمای خرید شد واسه خودش!!! دلیل این همه حرف زدنم هم اینه که دوستان تو خرید هاشون دقت بیشتری کنن تا کمتر جیب بیگانه پر بشه ) نه بازی ها تموم می شن ونه پیشرفتشون متوقف می شه واسه همین بهتره که با کمترین پول بیشترین کارایی رو گرفت وبازی های بیشتری رو رو تنظیمات بالا بازی کرد پس بهتون توصیه می کنم زیاد دور بر کارت های high end نپلکین همون کاری رو که تو همه ی دنیا میکنن مگر این که اونقدر پولدار باشین که از سر تفریخ سالی پنج بار سیستم بخرید!!!

3. این کاربر از babak_eivazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

Do Ta 460 Ta 3-4 Sal Kam Nemiyare Va 3-4 Sale Dg Ham Tecnology Pishraft Karde Va Karthaye Kam Gheymat Va Ba karayee Bishtar az 480 Ba Masraf va Damaye Payeentar JayeGozin Mishavand

Manam Eyne Shoma Fek Mikardam 8800 GTX Kharidam Goftam 3 Sale DG Ke Kam Ovord yeki Dg Mindazam Kenaresh Vali Alan DG 8800GTX Too Bazar Nist Basham Hodood 300 Ke Adam Mire GTX 460 Mibande

480 واتر کولینگ میخواد ؟

چه ربطی داره برادر من ، این کارت حرارتو تو خودش نگه نمیداره که شما بخوای با واتر خود کارت رو خنک کنی ، حرارت رو خارج میکنه ، فرمایشات اقا رامین رو بخون ، کارت محیط داخل کیس رو گرم میکنه که باعث گرمتر شدن خود کارت میشه ، یه کیس کول تمام این حرارت رو خارج میکنه .

بعدشم شما مجبور نیستین صبر کنین تا نسل 480 منقرض بشه ، افت قیمت کرد یه دونه دیگه بخر حالشو ببر

در ضمن مصرف 2 تا 460 با توان 200 وات از یه 480 که 320 وات مصرف میکنه بیشتره تازه در حالت SLI این مصرف بالاتر هم میره .
    Last edited by cold398; 08-09-2010 at 15:48.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

BE HICH VAJH

MAN Tarafdare Nvidiam Vali Be Sheddat Tosie Mikonam Kasi 480 NAGIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

5970 Beshaddat az 480 ghavitare (hodoode 20-30%) Damaye Kamtari Ham dare

Age Mainboard SLI Support Nemikone 5970 Behtarin Gozinas

Age Sli Support Mikone Behtarin Gozine Inas:

1-GTX 460 SLI

2-5870 CF

Ke Dovomi Geroone (hodoode 900 Dar Miyad)

Avalli Ham Damaye Kami Dare Ham Masrafesh Kame (Taghriban Andaze Ye 480 Masraf Mikone) Ghodratesham Az 480 30 % Behtare

5870 CF > GTX 460 SLI > 5970 >>>GTX 480

LOTFAN 480 Nakharid Vase Khodetoon Migam

Delam Misooze Poole Moft Gire Maghaze Dara Biofte

GOOD BYE
    اين جارو باش من سالي بود اينجا نيومده بودم

به به دوست شادو خوشحال خريداره 460 خوبه انشالا سلامته(460 ميگم چون الان همه جايه فروم ميدونن كي 460 داره)

خوب دوست من شما اين نتايجو شخصي بدست اورديد يا با كمك اقوامو خويشان؟؟ خيلي تلاش كرديد نه ايشالا خسته نباشي(البته 460 صحيحه اما 5970 عمرا 30% سريعتر از 480 تويه رزولوشن هايه كمتر از 2560*1600 باشه مثلا تويه 1920*1080 فقط و فقط 8% قويتره كه با 200 دلار قيمت بيشتر از 480 و البته عملكرد مزخرف در dx11 كلا بايد در برابره 480 زانو بزنه تويه tesselation هم كه اصلا صحبت در مورده 5970 نوعي توهين به اين بنيان dx11 حساب ميشه(فردا به طوره دقيق مسائلو روشن ميكنم)

مثله اينكه ما هر 1 ماه كلا بايد يه فرومه خاصو جارويه حسابي بكنيم(اون از hot overclock و bazi center حالام اينجا)

انشالا فردا جوابه اين پستو ميدم الان كه ديروقته

مگه میخوای بکشیش که انعطاف نداره ؟؟؟

نه 460 SLI الان بهترین گزینه سیستم های گیم هست و در سیستم های گیمینگ 1500$ معمولا استفاده میشود

البته 5850 کراس فایر رو یادم رفت که تقریبا همون 460 SLI که حدود 80 تومن گرونتر در میاد و PhySX هم ندارید که عقلانی نیست.

بنده خودم 8800GTX خریدم و الان فهمیدم که --یت کردم و میرفتم با همون پول دوتا 8800GT میبستم خیلی خیلی بهتر بود و خوشبختانه ایندفعه دیگه اشتباه نکردم

شما هم فقط به 5970 و GTX 460 1GB SLI فکر کن

خوب الان كه ديروقته فردا جوابه كامله دوستانو ميدم شرمنده
    Last edited by ramincybran; 08-09-2010 at 03:33.

6. این کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •