تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 97

نام تاپيک: ترفند افزایش سرعت اینترنت ایرانسل و همراه اول بوسیله نرم افزار ا Field Test ا

در آغاز فعالیت sunprogrammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

14 صفر شدن سرعت اتصال/اینترنت ایرانسل، پس از مدتی

با سلام و احترام

دقیقا نمی دانم پرسیدن این سئوال، در این تاپیک شایسته است یا خیر، لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی فرمایید:

بنده پس از مدتی اتصال به اینترنت ایرانسل، سرعت اتصال/اینترنت/سند-رسیو به صفر می رسد.
    تنها راه حل مشکل، DisConnect/ReConnect به شبکه اینترنت ایرانسل است.

حتی هنگام وب-گردی نیز این اتفاق می افتد، لزوما به هنگام دانلود با این اتفاق مواجه نمی شوم.
    بنده نمی دانم به چه علت مشکل که عرض کردم ایجاد می شود
    سخت افزاری یا نرم افزاری است؟

کلا مربوط به لپتاپ/مودم/... است؟

بنده ویندوز 7 نسخه Ultimate اوریجنال x64 و به روز شده دارم.
    همچنین Kaspersky IS 2011 اریجنال و به روز شده جهت گارد امنیتی ضد ویروس و ... بهره می برم.
    از نظر فایروال نرم افزار براوزر با دانلودر را در گروه Trusted و با 100% allow تنظیم می کنم.

مودم بنده:
    Huawei K3565 GPRS/EDGE/3G است.
    USB Modem می باشد.

تنظیمات پاور مربوط به مودم را هم نگاه کردم در Device-Manager، گزینه های مربوط به Allow computer...
    را غیر فعال کرده ام تا برای صرف جویی در برق، موم را خاموش/غیر-فعال نکند

لطفا راهنمایی فرمایید.
    با سپاس

داره خودمونی میشه parisasasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    بهشت سرسبز ایران

پيش فرض

سلام اين نرم افزار نسخه اي براي نداره sonyerricsoon w960i
    سلام دوست عزیز
    این نرم افزار فقط و فقط برای گوشیهای نوکیا ارائه شده
    با تشکر ...

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

با سلام و احترام

دقیقا نمی دانم پرسیدن این سئوال، در این تاپیک شایسته است یا خیر، لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی فرمایید:

بنده پس از مدتی اتصال به اینترنت ایرانسل، سرعت اتصال/اینترنت/سند-رسیو به صفر می رسد.
    تنها راه حل مشکل، DisConnect/ReConnect به شبکه اینترنت ایرانسل است.

حتی هنگام وب-گردی نیز این اتفاق می افتد، لزوما به هنگام دانلود با این اتفاق مواجه نمی شوم.
    بنده نمی دانم به چه علت مشکل که عرض کردم ایجاد می شود
    سخت افزاری یا نرم افزاری است؟

کلا مربوط به لپتاپ/مودم/... است؟

بنده ویندوز 7 نسخه Ultimate اوریجنال x64 و به روز شده دارم.
    همچنین Kaspersky IS 2011 اریجنال و به روز شده جهت گارد امنیتی ضد ویروس و ... بهره می برم.
    از نظر فایروال نرم افزار براوزر با دانلودر را در گروه Trusted و با 100% allow تنظیم می کنم.

مودم بنده:
    Huawei K3565 GPRS/EDGE/3G است.
    USB Modem می باشد.

تنظیمات پاور مربوط به مودم را هم نگاه کردم در Device-Manager، گزینه های مربوط به Allow computer...
    را غیر فعال کرده ام تا برای صرف جویی در برق، موم را خاموش/غیر-فعال نکند

لطفا راهنمایی فرمایید.
    با سپاس
    سلام دوست عزیز
    این مشکل از سیستم شما نیست ، بیشتر ما ها هم با اینترنت ایرانسل مشکل داریم
    قطع و وصل شدن اینترنت ایرانسل دیگه خیلی عادی شده ، این بیشتر مربوط به دکلی میشه که ازش آنتن میگیری ، امکان داره تراکم دیتا روی اون دکل (خصوصا به دلیل ترافیک تماس زیاد) که ازش آنتن میگیری زیاد باشه
    اگه میتونستی این نرم افزار و روی گوشیت نصب کنی و آنتن گیری رو از این دکل تغییر بدی شاید مشکلت حل میشد اما روی گوشیت نصب نمیشه ..
    ببخشید خیلی کم سر میزنم ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

تشکر از دوست خوبم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سایت شما خوب هست اما نرم افزار های کمی در آن هست باید نرم افزار جدید و خود ساز در ان قرار دهید و سرور جدید تر و به روز تر استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سایت شما خوب هست اما نرم افزار های کمی در آن هست باید نرم افزار جدید و خود ساز در ان قرار دهید و سرور جدید تر و به روز تر استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

قابل توجه دوستان با این نرم افزارهیچ فرقی توتغییرسرعت ندیدم بدردنمیخوره یه نرم افزارجدیدترامده که باحاله ادرسشMIHANDOWNLOAD.COMتاریخ17/10/1389

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

14

Field Test For S60v3

بعضی از دکلهای مخابراتی مخصوص GPRS طراحی شده اند که به این قابلیت در دکل ها EDGE میگویند یعنی همون GPRS اما با سرعت بالاتر . حالا ما باید اینجور دکلها رو که در سطح شهر هستن پیدا کنیم تا بتونیم از حداکثر سرعت GPRS استفاده کنیم (حدود 25- 30 کیلوبایت در ثانیه) و این نرم افزار که توسط نوکیا ساخته شده همین کارو انجام میده و موبایل رو مجبور میکنه که فقط از یک دکل دیتا بگیره یعنی همون دکلی که حالت EDGE داره . بطور واضح وقتی شما با موبایل مکالمه میکنید یا حتی وقتی در حالت استندبای هست به دکلی وصل میشه که قدرت سیگنالش بیشتر باشه یا به عبارتی بهش نزدیکتر باشه حتی ممکنه شما همزمان که چند کانال رادیویی دارید یکی قدرتش -65 dbm باشه و یکی دیگه -64 و دیگری -75 خوب -64دی بی ام از همه قوی تره پس موبایل از اون استفاده میکنه درصورتی که ممکنه دکلی که rxl اش -75 باشه سرعت جی پی آر اس بالاتری داشته باشه پس شما با کمک این نرم افزار فقط به اون دکل دلخواه وصل میشید .

نکته : این نرم افزار به هیچ وجه با سخت افزار گوشی شماکاری نداره و کار بیشتری ازش نمیکشه بلکه فقط با دکل موبایلی که 500متر تا 1کیلومتر با شما فاصله داره کار داره !

صفحه نخست برنامه :

برای استفاده از برنامه cell id و freqch و Rxl برای شما مهم است.
    در این نمونه cell id به شماره ی 13868 میباشد و freqch عدد 2 است
    Rxl هم قدرت آنتن دهی اون دکل به شماست
    Cell id اسم دکل هست که اپراتور اونو با این شماره میشناسسه
    freqch کانال فرکانسی ای است که همین دکل ازش استفاده میکنه

یک مثال برای استفاده از نرم افزار :
    مثلا شما دارین با سرعت 5 تا 10 کیلو تو خیابون دانلود میکنید بعد ناگهان سرعت شما به 25 تا 30 میرسه در همون لحظه که سرعت دانلودتون ناگهان زیاد شده یا بر حسب تجربه دیدی که در یک منطقه سرعت gprs زیاده سریعا به برنامه مراجعه کنید و در همون صفحه اول شماره کانال اون دکل رو یادداشت کنین .
    مثلا من دارم یه فایل رو دانلود میکنم و از قبل هم میدونستم که شماره cell id دکل من همون شکل بالایی هست پس این دکل بدر gprs نمیخوره چون همش سرعتش 5 هست ناگهان سرعتم زیاد میشه یا سر خیابون که بودم دیدم وقتی همینطوری به اینترنت وصل شدم دیدم که سرعت دانلود عالیه و 30 تا میده سریع میرم تو برنامه و در صفحه ی اول اطلاعات گفته شده رو یاد داشت میکنم

در اینجا شماره cell id= 22017
    و شماره freqch ==7
    این یعنی اینکه این دکل با این مشخصات برای استفاده از edge عالی کار میکنه
    خوب میرید خونه و میخواین دوباره به اینترنت با گوشی وصل شید اما میبینید سرعت همون 5 هست ولی اینبار ابتدا به برنامه مراجعه کرده و اینبار کاری میکنید که گوشی شما فقط از همون دکل که edge داره استفاده کنه !
    برای این کار از اونجا که میدونستیم freqch دکل مورد نظر شمارش عدد 7 است آن را بدین شکل در برنامه وارد میکنیم

از قسمت options به بخش execute میریم و عدد 7 رو اونجا وارد میکنیم

خواهید دید که یک لحظه آنتن پریده و سپس گوشی به آنتن انتخاب شده وصل خواهد شد.

ولی اینبار در پایین در جلوی BTStest نوشته ch:7 که نشون میده شما دقیقا به دکلی که شماره کانال رادیوییش 7 است وصل شدید.
    شما در این لحظه فقط از همون آنتنی که بهترین سرعت دانلود رو داره همیشه استفاده میکنید و با دکل های دیگه کاری ندارید.
    پریدن آنتن فقط 1 ثانیه طول میکشه و سریع همه چیز عادی میشه

حالا میخوایم از این خصوصیت خارج بشیم :

کافیه به راحتی از صفحه نخست برنامه به execute برید و یه عدد عجیب و دلبخواهی رو مثل شکل زیر وارد کنید

شکل زیر حاصل کار خواهد بود که مقدار BTStest OFF نشان دهنده ی آن است که شما از این ویژگی خارج شدید و همه چیز به حالت عادی برگشته

در اینجا وقتی از test خارج شدید گوشی شما بطور خودکار بهترین دکل رو واسه خودش برای آنتن گیری انتخاب میکنه برای من دوباره به دکل جدید وصل شد ممکنه واسه شما به یه دکل دیگه وصل شه.

نکته: اگه شما دکل ادج داری پیدا کردید که مقدار rxl آن مثلا 100 یا 90 بود یعنی اینکه اون دکل از شما دوره و چون پینگ بالاست edge خوب کار نمیکنه پس بیخیال اون دکل شید.البته بازم تست خودتونو بکنید.

نکته مهم: همیشه مقدار freqch آنتن خونه خودتونو بلد باشید تا اگر در مقداردهی اشتباه کردید برای اصلا باید حتما یه مقدار صحیح وارد کنید
    اول عددی که مطمئن هستید درسته رو بزنید بعد عمل test off رو انجام بدید

دانلود نرم افزار از سرور رپیدشیر ، حجم : 112کیلوبایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    باتشکر از دوست خوبم Ir_Majhool
    منبع :
    کد:
    این برنامه عالیه ولی از کجا دانلودش کنیم با تشکر

در آغاز فعالیت g550's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام با اجازه دوستان میتونید بدون پسورد دانلود کنید

کد:
    Last edited by g550; 21-01-2011 at 21:51.

در آغاز فعالیت Tizak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام پریسا جان
    میخواستم بدونم این برنامه با پسوند jar یا cab هم هست واسه سونی اریکسون xperia میخام اگه بشه ممنون میشم بذارین

داره خودمونی میشه mojtaba57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

درود بر شما
    دوستان عزيز من برنامه رو ساين كردم و رو گوشيم كه C7 هستش ريختم. البته اولش نريخت ولي بعد از دو سه بار بالاخره ريخت و الان آيكنش رو دارم ولي روش كليك كه مي كنم بازش نمي كنه و هيچ اتفاقي نمي افته. ميشه راهنماييم كنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •