تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 109 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1081

نام تاپيک: میزگرد علمی-فلسفی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

به نظر شما خدا چرا انسان رو بوجود اورده؟
    به ما که گفتن خدا بی نیازه!
    بيست امتياز

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

منظورت مادره ؟
    نه منظورم رب النوعه

2. این کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mobiler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    امپراطوری پارس

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز مخصوصا arzeva جان که اسمشو نمیدونم.
    فعلا وقت نکردم تمام پستا رو بخونم، فقط چنتا پست اولو خوندم.
    بحثهای فلسفی رو میشه از دو منظر دید، یکی صرف فلسفه و وجوده که به مسائلی مثل آغاز هستی، پایان هستی، هدف هستی و چیزای کلی دیگه مربوط میشه و به زندگی حال ما خیلی ارتباط پیدا نمیکنه. من شخصا این فلسفه رو که هدفش صرفا پاسخ دادن به چراهای اساسی و ایده پردازیه و به زندگی روزمره ما مربوط نمیشه نمی پسندم.
    فلسفه ی دیگری که با زندگی روزمره مون عمیقا پیوند خورده و فلسفه رو برای این بررسی میکنه که در شرایط زندگی تغییری مثبت ایجاد بشه رو شخصا ترجیح میدم.
    به نطر من اگه مسیر بحث این تاپیک به این جهت بره که فلسفه مربوط به زندگی یا نوع دوم رو بررسی کنه، خیلی مفیدتر و کارآمدتر میشه.
    این نظر کلی من در رابطه با فلسفه بود و خواستم که عنوانش کنم، بعدا که همه ی پستها رو خوندم منم تو بحثتون شرکت میکنم.

4. 2 کاربر از mobiler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

به نظر شما خدا چرا انسان رو بوجود اورده؟
    به ما که گفتن خدا بی نیازه!
    خدا انسان رو بوجود نياورده ، فقط تبديل كرده. ( و در اينصورت نيازي رو رفع نكرده )
    خدا به انسان نياز نداره ، اما كلا آفرينش هم فقط به انسان مربوط نميشه.
    بايد ديد بقيه ي چيزها رو قبل از انسان چرا آفريد ؟!

" جن و انس را نيافريدم مگر براي پرستش " مثل همه ي موجودات و آفريده ها.

انسان در مقايسه با بقيه مجودات بي اختيار ، در واقع مثل خداي كوچكي مي مونه كه با خدا ارتباط برقرار ميكنه.

------------------

ببينيد دوستان ما همه پروفسور هم باشيم نمي تونيم خدا رو دقيق اثبات كنيم چون عقلمون محدوده.

مگر اينكه از روح كمك بگيريم اما ديگه نميشه برگشت به دنيا و توضيح داد !

پس همه ي اينا بيشتر نظريه هستن. و همه رو حتي حرف خودمو ميتونم رد كنم !!
    مثلا انرژي :
    اگه خدا انرژي باشه ، چطور خودشو كنترل ميكنه ؟ انرژي كه نميتونه چيزي بفهمه يا انسان رو اختراع كنه !

هر چيزي رو ميشه با دلايلي رد كرد ، شما نظرتونو زودتر بگين ، ميخوام ردش كنم

اما باران جان () شما هم آخرش يه چيز ميگين و ميگين خدايي كه ما ميگيم خداست ، اونو بپرستين . نه ؟
    Last edited by New Ray; 19-08-2010 at 16:42.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

اونو بپرستين . نه ؟
    نه كاملا برعكس
    من ميگم اصلا خدا را نپرستيد
    خدا رو بايد درك كرد نه پرستش
    من اسير خدا نيستم بلكه به خدا ايمان دارم و به خاطر اين كه ميدونم موجود خوب و قابل ستايشي است ستايشش ميكنم
    پستي كه من دادم دليل بر اين نيست كه خدا وجود نداره بلكه دليل بر اينه كه اثبات خداوند صورت نگرفته است !
    Last edited by Hasan.M; 30-10-2010 at 13:01.

7. این کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

ببينيد دوستان ما همه پروفسور هم باشيم نمي تونيم خدا رو دقيق اثبات كنيم چون عقلمون محدوده.
    جسم محدود است ولي به دليل داشتن روح ميتوان جسم را نيز از طريق روح نامحدود كرد
    مگر اينكه از روح كمك بگيريم اما ديگه نميشه برگشت به دنيا و توضيح داد !
    اتفاقا از روح ميشه كمك گرفت وقابل برگشت هم هست وهم چنين با عقل هم ميتوان خدا را درك كرد چون پيامبران هم با عقلشان خدارا درك كردند چون اگر با احساس درك كرده بودند پس توهمي بيش نبوده
    اگه خدا انرژي باشه ، چطور خودشو كنترل ميكنه ؟ انرژي كه نميتونه چيزي بفهمه يا انسان رو اختراع كنه !
    خدا به هيچ وجه انرژي نيست .
    جالب اينجاست كه فلاسفه هم در طول قرن ها فقط به اشتباه انرژي را اثبات كرده اند نه خدا را وبه همين دليل به را حتي بايك جايگذاري ميتوان فهميد كه آني كه ثابت شده انرژي است نه خدا !

9. این کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز مخصوصا arzeva جان که اسمشو نمیدونم.
    سلام دوست من به بحث خوش اومدي
    ثهای فلسفی رو میشه از دو منظر دید، یکی صرف فلسفه و وجوده که به مسائلی مثل آغاز هستی، پایان هستی، هدف هستی و چیزای کلی دیگه مربوط میشه و به زندگی حال ما خیلی ارتباط پیدا نمیکنه. من شخصا این فلسفه رو که هدفش صرفا پاسخ دادن به چراهای اساسی و ایده پردازیه و به زندگی روزمره ما مربوط نمیشه نمی پسندم.
    فلسفه ی دیگری که با زندگی روزمره مون عمیقا پیوند خورده و فلسفه رو برای این بررسی میکنه که در شرایط زندگی تغییری مثبت ایجاد بشه رو شخصا ترجیح میدم.
    به نطر من اگه مسیر بحث این تاپیک به این جهت بره که فلسفه مربوط به زندگی یا نوع دوم رو بررسی کنه، خیلی مفیدتر و کارآمدتر میشه.
    این نظر کلی من در رابطه با فلسفه بود و خواستم که عنوانش کنم، بعدا که همه ی پستها رو خوندم منم تو بحثتون شرکت میکنم.
    وقتي شما نميداني كه كجا خواهي رفت پس راه وروش هم معنانداره
    اول بايد بدانم كه از كجا آمده وآمدنم بهر چه بود بعد به راه وروش بپردازيم
    درضمن فلسفه اي كه عمل به دنبال خواهد داشت هم در يك سايت معنا نميدهد ودر جايي معنا ميدهد كه منشا حركت باشد مثلا در حوزه ي علميه يا در داخل دانشگاه
    خيلي ممنون كه در بحث حضور پيدا كردي

11. 2 کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهرانـــــــ

پيش فرض

آریایی ها اولین خداپرستان بوده اند واز آغاز ورود به ایران خدایی برای خود داشته اند ولی این خدا چه بوده واز کجا آمده را از کتاب
    این جمله غلطه دوست عزیز
    خیلی از مردمان و نژادها و اقوام بودن که از اول خدایی داشتن
    آریایی ها یا بهتره بگیم اقوام ایرانی اولین یکتاپرستان بودن
    "تاریخ ادیان ومذاهب در ایران نوشته ی عباس قدیانی" برایتانمینویسم.
    چیزی که در کتاب نوشته بود این بود :
    (معتقدات آنها عبارت بود ه است از اینکه ازیک طرفعوامل سازگار طبیعت را بپرستند تا جلب نفع از آن ها بکنند واز طرف دیگر عواملناسازگار را هم بپرستند تا دفع ضرر آنها را بکنند .بهمین جهت از یک طرف پرستش آتش،آفتاب ،ماه ،ستارگان ،باران ،بهار وپاییز ،جانوران سود بخش مانند گاو وشتر و اسبو.....واز طرف دیگر به پرستش عوامل زیان کار مانند تاریکی ،ابر ،زمستان وتابستان،جانوران زیان کار مانند مار و عقرب و.... را جزو معتقدات خود کردند وبدینوسیلهدونتیجه گرفته اند ویکی این که از عوامل مفید طبیعت بهره مند شوند واز طرف دیگر ازعوامل مضر در امان باشند .ان یگانه را هی بود برای جلب نفع ودفعضرر.)
    متن بالا عینا از کتاب نقل شده وکاملا هم رونوشتمیباشد .
    معلومه که این متن کاملآ مغرضانه هست
    اینکه بگیم اینارو میپرستیدن بازم اشتباهه
    اینارو الهه هایی میدونستن که با دادن قربانی اونها رو شاد میکردن و...
    و موضوعی هم هست که بیشتر این اعتقادات که گفته شده رو بابلی ها داشتن و میشه گفت زبان و... و محد تمام ادیان و اسطوره های اونهاست
    حتی برخی داستانهای قرانی گرفته شده از اون اندیشه هاست!
    الهه خدا نیست و در زبان پارسی بد معنی شده
    با خواندن متن بالا به راحتی میتوان فهمید کهآریای ها اولین خدایان خود را فقط به خاطرترسمیپرستیدندویا به خاطر نفع کردن بیشتر ولی چرا میپرستیدند ;زیرا آریایی ها وانسان ها از ابتدا در زندگیخود نوعی دخالت از غیب را حس میکردند وبه خاطر همین تشخیص دادند که حتما موجود دیگرباید در این کارها دخالت داشته باشد ولی به اشتباه فکر میکردند که عوامل نفع وضررخود باعث این اتفاقات میشوند ولی بعد ها فهمیدند که این عوامل همه در دست یک قدرتاست واز چند خدایی به یگانه پرستی ارتقاء پیدا کردند.
    و اضافه میکنم که اولین دین میتونه جادو باشه و اولین نشانه های دین
    حالا یه سوال پیش میاد
    چرا ادیان گفتن جادو بد هست؟
    اعتقادات آریایی ها که در بالا آمده هم اکنون هم در ادیان دیده میشودوکاملا معلوم است که ادیان هم از آریایی ها قرض گرفته اند مثلا ایرانی ها که سگ راحیوانی مفید میدانستند به همین دلیل در دین زرتشت آن را تقدس میکردند وهمچنین آتشرا ویا مسلمانان که برای باران تقدس قائل اند ویا .....
    در این مورد با هم صحبت کردیم ولی شما بد برداشت کردی
    این اندیشه ها که حتی در اسلام امروز هم هست برمیگرده به اسطوره ها و افسانه های بلبلی و سومری و ایلامی و...
    اصل حرف اینجاست که در واقع خدایی که این ادیان به سوی آن هدایت میکنندخدایی وهم است ودر قرآن هم جاهای زیادی اشاره به قدرت و هیبتش شده تااین وهم افزونتر هم گردد .
    فلسفه ی اثبات خدا هم نشاء گرفته ازافکار خداپرستانه است واگر بخواهید به راحتی میتوان از طریق همان فلسفه می شود خدارا انکار کرد چون در اصل هم این فلسفه به منظور انکار ساخته شده بود نه اثبات !!!
    اگر شما میتونی انکارش کن!
    حتمآ
    فلسفه اسلامی که میگوید" که خدا همیشه در جهان وجود داشته ،دارد وخواهد داشت وخدا وجودی بینهایت است"پس دوستان اکنون من وشما هم قسمتی از خدا هستیم چون اگر در فرمول مقدار زمان های که خدا وجود دارد همچنین اندازه ی خدارا هم بگذارید جواب در می آید که خود شما هم جزو خدا هستید پس در همین لحظه ی اول این آیه که خداوند بر کافران احاطه دارد نقض میشود چون خداوند محدود نیست که احاطه کند ودر حقیقت خود آن کافر هم جزو خداست .
    ببینید دوست عزیز من میدونم این مطالب رو از کجا آوردین
    اینا همش اندیشه های رائل(پیامبر دروغین)هست
    اگر کتابهای دیگش رو مطالعه میکردین متوجه میشدی که یک دروغ گو هست
    در مورد همین موضوع هم با هم بحث کردیم قبلآ
    من نظرم اینکه شما مثل شکتی بادبانی هستی و خدا مثل باد
    حالا میرویم سراغ فیزیک کوانتوم که میگوید همه چیز از انرژی ساخته شدهوحتی من وهمچنین میگوید که میزان انرژی همیشه ثابت است واز بین نمیرود وانرژی درهمه ی زمان ها بوده وهست وخواهد بود وانرژی هم به هیچ وجه محدود نیست وبینهایت است .
    حال با فرض های بالا فقط یک هوش حقیقت طلب میخواهدکه بجای خدا وانرژی را عوض کند وبه جای خدا واژه ی انرژی را قرار دهد تا معمای قرنها خدا پرستی حل شود .
    عزیزم شما از حرفای من بد برداشت کردی!
    فیزیک کوانتوم میگه همه چیز از یک چیز بنیادی بوجود اومده(مثل سلول بنیادی که همه ی اندام ها از اون بوجود میاد)
    خب خود شما هم از همین ذره ساخته شدی پس مگر میتونی خدا باشی؟
    نه بلکه شما یک ذره درجه دو هستی(مثال کشتی رو ببین) و در عین حال شما به صورت یک موجود زنده هستی نه انرژی و حتمآ در مورد خدا هم همین مورد صدق میکنه
    پس نمیشه خدا رو انرژی نامید
    انرژی هست و بوده و خواهد بود
    پس انرژی مطلق که خداستو همراه با اون ما هم هستیم و بودیم و خواهیم بوده
    این پست رو یکبار بخونید:

با توجه به فلسفه اسلامی و حرفای خودتون اگر خدا موجود نباشه شما هم نیستی!
    در این مورد نگرش 7 میگه(البته توضیحات کامل بعد از انتشار کتاب 7) که در واقع زمان وجود نداره!
    بزارید بیشتر توضیح بدم
    اگر زمان وجود نداشته باشه قبل و بعدی هم وجود نداره
    همه چیز هست و بوده و خواهد بود
    و حالا اینجا یه سوال پیش میاد
    اگر زمانی وجود نداره پس ما چه چیزی رو میبینیم و احساس میکنیم که میگذره؟
    در واقع چون ما از الگویی خاص پیروی میکنیم و این الگو هم ناشی از روح جهان(قوانین حاکم برجهان،برای مثال اگر از 10 طبقه بیفتین خواهید مرد)هست
    این الگوی خاص مثلآ نوزادی و نوجوانی و جوانی و بعد پیری یک الگو هست و باعث میشه ما احساس کنیم زمان وجود داره در حالی که زمانی وجود نداره و این فقط یه احساسه
    اگر سوالی در این مورد دارین حتمآ بپرسید
    دوستان به نظر من اول مشخص کنیم در مورد چی میخوایم صحبت کنیم بعد شروع کنیم
    مثلآ برهان نظم خوبه
    نظر شما چیه؟
    همه ی توضیحاتی که راجع به خداداده میشود درواقع توضیحات مربوط به بقای انرژی ،انرژی ومقدار آن است وفقط فرق یکخداپرست وکافر در اینجااین است که خداپرست اسم انرژِی را خدا میداند وروشی برایپرستیدن واطاعت از آن را پیش میگیرد ولی کافر انرژِی را نیز در اختیار خود میگیرد !!!
    در این مورد هم دارید اشتباه میکنید
    در آینده توضیح میدم
    وحال اينجاست كه فلسفه ي اسلامي ميفرمايد :"برو استغفار كن "
    من نوشتم ولی هرچه قدر هم بنویسم باز حقیقت طلبی بستگی به خودشما دارد وگل ندادن باغچه تقصیر باران نیست .
    عزیز شما با چه استدلای میگی که حرف شما مطلقآ درسته که بقیه بخوان حتمآ اون رو قبول کنن؟!!!!
    حتی من که علمی صحبت میکنم از حرفم مطمئن نیستم!
    Last edited by saeeddz; 19-08-2010 at 19:12.

13. این کاربر از saeeddz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهرانـــــــ

پيش فرض

1.خدا انسان رو بوجود نياورده ، فقط تبديل كرده. ( و در اينصورت نيازي رو رفع نكرده )
    2.خدا به انسان نياز نداره ، اما كلا آفرينش هم فقط به انسان مربوط نميشه.
    بايد ديد بقيه ي چيزها رو قبل از انسان چرا آفريد ؟!
    3." جن و انس را نيافريدم مگر براي پرستش " مثل همه ي موجودات و آفريده ها.
    4.انسان در مقايسه با بقيه مجودات بي اختيار ، در واقع مثل خداي كوچكي مي مونه كه با خدا ارتباط برقرار ميكنه.

------------------

5.ببينيد دوستان ما همه پروفسور هم باشيم نمي تونيم خدا رو دقيق اثبات كنيم چون عقلمون محدوده.
    6.مگر اينكه از روح كمك بگيريم اما ديگه نميشه برگشت به دنيا و توضيح داد !
    7.پس همه ي اينا بيشتر نظريه هستن. و همه رو حتي حرف خودمو ميتونم رد كنم !!
    مثلا انرژي :
    1.کاملآ غلطه عزیز
    من یک مثال میزنم ببینید نظرم درسته یا نه
    ببینید خورشید رو در نظر بگیرید
    خدا رو خورشید در نظر بگیرید
    خب خورشید واکنش درش انجام میشه و میسوزه
    حالا آیا خورشید قصدش نور افشانی و تولید نور هست؟
    نه
    حالا ما نور خورشید و خورشید خدا
    یعنی ما رو نیافریده بلکه ماو تمام جهان از تبعات وجود خدا هستیم
    یعنی چون خدا هست ما هم هستیم
    چون خورشید هست نورش هم هست
    2.بله کاملآ درسته
    و البته بنابر فلسفه اسلامی(که به نظر من نمیتونه وجود داشته باشه و غلطه)همه چیز برای انسان هست
    مثل اینکه کوه شن برای یک دانه شن باشه!!!!!!!
    3.وجود جن از نظر علمی رد شده هست
    منم قبولش ندارم چون وجود نداره
    4.میشه گفت اینطوره
    5.عزیزم اگر اینطور فکر میکنی منتظر کتاب هفت باش تا این غیر ممکنی که میگی رو ممکن ببینی!!!
    6.چرا میشه کمک گرفت و نمرد!
    البته کتاب هفت کاملآ عقلانی و علمی توضیح میده نه به کمک روح
    اصلآ روح نمیتونه به خدا برسه
    میدونی چرا؟
    اگر بدن انسان به طراز بالاتر انرژی بره میسوزه و از بین میره
    خدا بالاترین طراز انرژی رو داره
    حتی روح هم نمیتونه به این طراز بره
    7.شما خودتم انرژی هستی
    پستی که گذاشتم برای آرزوا رو مطالعه کن

15. این کاربر از saeeddz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Mehr@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    امپراطوری پارس

پيش فرض

سلام دوست من به بحث خوش اومدي

1.وقتي شما نميداني كه كجا خواهي رفت پس راه وروش هم معنانداره
    اول بايد بدانم كه از كجا آمده وآمدنم بهر چه بود بعد به راه وروش بپردازيم
    2.درضمن فلسفه اي كه عمل به دنبال خواهد داشت هم در يك سايت معنا نميدهد ودر جايي معنا ميدهد كه منشا حركت باشد مثلا در حوزه ي علميه يا در داخل دانشگاه
    خيلي ممنون كه در بحث حضور پيدا كردي
    1. فکر میکنم منظورم بد گفتم یا بد متوجه شدید؛ اصلا بحث هدف شناسی و غایت نگری نیست من میگم فرصت زندگی خیلی ارزشمندتر از اینه که همش صرف توجیه یا درک هدف یا دیگر مسائل غیر قابل لمس بشه. مثل اینه که انسان تمام مدت سفرش رو صرف این کنه که مقصدش کجاست، اینکه انسان برای مدتی به هدف زندگی فکر کنه بد نیست اما این که کل زندگیش رو برای درک چیزی که اساسا قابل درک نیست صرف کنه، غیر قابل توجیهه. اینکه انسان به کجا خواهد رفت رو خیلی از بزرگان سعی کردن بررسی کنن، بعضی ها با عقل و بعضی ها قلبشون اما اگه واقع بین باشیم هیچ کدوم از توجیه هاشون کاملا قابل پذیرش و درک نیست و به راحتی میشه ازشون ایراد گرفت. من میگم حالا که ما هستیم، اینجا و الان زندگی رو به یه شادی محض تبدیل کنیم حالا به هر طریقی؛ با عشق، با زندگی کردن حقیقی، با محبت و دوست داشتن و ...
    2. منطورم این بود که کارامد باشه نه عملی، یعنی همش ایده و نظریه نباشه بلکه بشه از از حرفهامون در جهت تکامل زندگی استفاده کرد.
    ممنونم از توجهت دوست من
    این جمله هم تقدیم به همه ی دوستان:
    با خود عهد میکنم عشق را نه بندی برای به دام افتادن و نه زندانی برای اسارت بدانم بلکه هدیه و فرصتی الهی برای تکامل دو فرد با یکدیگر و بالی جهت پروازی مقدس بدانم.

17. این کاربر از Mehr@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

وجود جن از نظر علمی رد شده هست
    منم قبولش ندارم چون وجود نداره
    چطور ميشه گفت كاملا رد شده ؟
    راستي بعضي از برداشتها از يه موضوع متفاوته و ممكنه باعث سردرگمي بشه.
    در مورد سياره سكينه ( sokaine ) هم همينطور ميشه گفت ( فقط مثال بود )
    منظورم همين كلمه آتش هست كه به نوعي ميشه گفت همون انرژي هست كه مثلا الكترونها براي حركت ازش استفاده ميكنن.
    و شايد منظور از جن يا شيطان كه از آتش آفريده شدن چيزي غير از برداشت ما باشه.

حالا ما نور خورشید و خورشید خدا
    پس بخش كوچكي از انرژي نهفته در خورشيد تبديل به نور ميشه ديگه !!

اصلآ روح نمیتونه به خدا برسه
    چرا يكي قبلا رسيده

خوب معمولا اين موارد اينجوريه كه هر موضوعي رو با توجه به ديدگاه خاصي ( مثل 7 يا فلسفه ي فلان ) مطرح ميكنن و بقيه بر پايه همون گفته ميشه.

حالا اين كتاب كي مياد ؟ خلاصه و كوتاهه يا بيست جلدي ؟ طرفداراشم كه ظاهرا با هم تفاوت نظر دارن
    موخوام ردش كنم

در واقع زمان وجود نداره!
    به شانس معتقدي ؟
    زمان و شانس كلمه هايي براي سنجش واقعه اي هستن ، معنايي ندارن .
    پس نميشه گفت زمان يا شانس وجود نداره. اين كلمات رو بشر ساخته تا مقداري رو اندازه گيري كنه.
    -----------
    اصلا به فرض كه ما دو تا بعد علم و ياد بگيريم ، 25 تايه ديگه رو ميخوايم چي كنيم ؟؟
    با خود عهد میکنم عشق را نه بندی برای به دام افتادن و نه زندانی برای اسارت بدانم بلکه هدیه و فرصتی الهی برای تکامل دو فرد با یکدیگر و بالی جهت پروازی مقدس بدانم.
    Yes, It is.
    Last edited by New Ray; 20-08-2010 at 11:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •