تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1684 از 1783 اولاول ... 684118415841634167416801681168216831684168516861687168816941734 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,831 به 16,840 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

در مورد طرح شبانه که سوال کرده بود یکی از دوستان در پست قبل اشاره کردم که باید سرویس 3ماهه یا 6 ماهه یا یک ساله داشته باشید تا این طرح براتون در قسمت ارتقاء سرویس فعال باشه حالا با توجه به این که چه سرویسی دارید طرح مربوط به همون سرویس فعال میشه مثلا برای 6 ماهه که من خودم دارم شباهنگ شش ماهه اومده بود که قیمتش 34800 بود و طبق اون چیزی که در سایت صبا نت نوشته این شبانه تا سقف 70 گیگ هست برای یک ساله 140 گیگ هست سه ماهه رو یادم نیست میتونید به سایت صبا مراجعه کنید و مشاهده کنید امیدوارم توضیح کاملی داده باشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

در مورد طرح شبانه که سوال کرده بود یکی از دوستان در پست قبل اشاره کردم که باید سرویس 3ماهه یا 6 ماهه یا یک ساله داشته باشید تا این طرح براتون در قسمت ارتقاء سرویس فعال باشه حالا با توجه به این که چه سرویسی دارید طرح مربوط به همون سرویس فعال میشه مثلا برای 6 ماهه که من خودم دارم شباهنگ شش ماهه اومده بود که قیمتش 34800 بود و طبق اون چیزی که در سایت صبا نت نوشته این شبانه تا سقف 70 گیگ هست برای یک ساله 140 گیگ هست سه ماهه رو یادم نیست میتونید به سایت صبا مراجعه کنید و مشاهده کنید امیدوارم توضیح کاملی داده باشم.
    اینو اسمشو میزارن شبانه؟

3. این کاربر از gymclass.heroes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اینو اسمشو میزارن شبانه؟

رویای شبانه

به قول شاعر
    میان ماه من تا ماه گردون ------------------ تفاوت از زمین تا آسمان است
    Last edited by mahddi; 24-05-2017 at 00:44.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دیشب یادشان رفته بود شیر شبانه رو نیم بند کنند (سرعت رو به یک مگ محدود کنند) من طرح صبحانه رو از سال پیش دارم سه ماهی ازش مونده چهار تا ده رایگان ولی با سرعت یک مگابیت. دیشب اما سرعت اندازه روز بود حدود هشت مگا بیت. البته آمادگی قبلی نداشتم که استفاده کنم همون دوتا فیلم گرفتم.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

دیشب یادشان رفته بود شیر شبانه رو نیم بند کنند (سرعت رو به یک مگ محدود کنند) من طرح صبحانه رو از سال پیش دارم سه ماهی ازش مونده چهار تا ده رایگان ولی با سرعت یک مگابیت. دیشب اما سرعت اندازه روز بود حدود هشت مگا بیت. البته آمادگی قبلی نداشتم که استفاده کنم همون دوتا فیلم گرفتم.

داداش این که میگی دیشب یادشون رفته سرعتتو محدودکنند یعنی شما باتوجه به اینکه صبانت درسال96 شبانه رایگان حذف کرده ولی باتوجه به سرویس شما که صبحانه هنوزشبانه دارین تایمش چند ساعته وبا چه سرعتی دانلودمیده یه خورده بیشتر توضیح میدید من خودم 3ماه اخره سال95 3بارسرویس1مگ شارژکردم جالب بگم شبانه محدودنشده بود هرروز8گیک دانلودمیداد درحالی که قبلنش شبانه محدودمیشد وهر1گیک میتوانستی 2برابرش رو در شبانه بگیری یعنی برمعنم یادشون رفته بود اون 3ماه اخرببندن البته اینم بگم سرویس1مگ سرعت دانلود550کیلوبایت میداد برمن جالب که با اینکه صبانت شبانه روحذف کرد یعنی میخوای بگی اون تغییرات جدیدشامل سرویس شما نشده ومحدودت نکردن بعیدازصبانت به سرویس8مگ امگ دانلودبده یعنی یه جورائی به اون سرویس تهود دارن من که خودم5سال کاربرش بودم باورش سخته صبانت محدودت کنه میبره تو15کیلوبایت سیستم خاموش کنی بصرفه تر
    Last edited by feranko724; 25-05-2017 at 20:22.

7. این کاربر از feranko724 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با اينكه اصلا از شبانه استفاده نميكنم
    از هفته پيش تقريبا
    برا من نوشته
    اعمال محدوديت سرعت شبانه به علت عدم رعايت مصرف منصفانه
    با اينكه اصلا تو تايم شبانه آن نميشم يعني هيچي مصرف تايم شبانه ندارم

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

منم محدود شدم.
    یکی دو هفته پیش خریدم بسته ترفیع شبانه رو. در این دو هفته:
    14 گیگ مصرف شده
    9.5 گیگ محاسبه شده
    یعنی با ۴.۵ گیگ استفاده، محدود شدم. ۷۰ تومن هم پولشو دادم. اگه این کلاه برداری نیست پس چیه؟
    به نظرم کسی نره سمتش تا مشخص نشده سیستمشون مشکل داره یا همینقدر داغونه کلا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

داداش این که میگی دیشب یادشون رفته سرعتتو محدودکنند یعنی شما باتوجه به اینکه صبانت درسال96 شبانه رایگان حذف کرده ولی باتوجه به سرویس شما که صبحانه هنوزشبانه دارین تایمش چند ساعته وبا چه سرعتی دانلودمیده یه خورده بیشتر توضیح میدید من خودم 3ماه اخره سال95 3بارسرویس1مگ شارژکردم جالب بگم شبانه محدودنشده بود هرروز8گیک دانلودمیداد درحالی که قبلنش شبانه محدودمیشد وهر1گیک میتوانستی 2برابرش رو در شبانه بگیری یعنی برمعنم یادشون رفته بود اون 3ماه اخرببندن البته اینم بگم سرویس1مگ سرعت دانلود550کیلوبایت میداد برمن جالب که با اینکه صبانت شبانه روحذف کرد یعنی میخوای بگی اون تغییرات جدیدشامل سرویس شما نشده ومحدودت نکردن بعیدازصبانت به سرویس8مگ امگ دانلودبده یعنی یه جورائی به اون سرویس تهود دارن من که خودم5سال کاربرش بودم باورش سخته صبانت محدودت کنه میبره تو15کیلوبایت سیستم خاموش کنی بصرفه تر
    شبانه رایگان برای سرویس های حجمی حالت تشویقی و جایزه داشت تو قرار داد هم از ابتدا ذکر شده بود که تا وقتی که امکانات شرکت اجازه بده شبانه رو رایگان میدن در اون سرویسها تا حجم خاصی با سرعت روز دانلود داشتی پس از اون محدود میشدی به همون سرعت خیلی کم که شما گفتید یعنی 128 کیلو بیت یا همون 16 کیلو بایت در ثانیه. برای اینها از پایان سال قبل رایگان حذف شد. اما سرویسهای که با شرایط خاص واگذار شده بودند مثل همین صبحانه که من گرفتم چون در قرارداد هست که ماهی پنج گیگ داری بعلاوه چهار تا ده صبح رایگان.این سرویس ها شبانشون قطع نشده و تا پایان قرارداد هم ادامه داره که برای من اواخر مرداد هست علت هم اینه که رایگان جزو قرارداد هست و بصورت تشویقی نبوده. شرایط شبانش هم اینه که تا هفتاد درصد کل مصرف یک روزت رو در شب بدون محدود شدن با همون سرعت روز میتونی دانلود کنی و بیش از اون محدود میشی به یک مگا بیت یا 128 کیلو بایت در ثانیه. بهرحال شرایط رو طوری گذاشتن که همون روز اول محدود میشی ولی محدودیتش آزار دهنده نیست برای یوتیوب و استریم که کاملا جوابگو هست برای دانلود هم ساعتی چهارصد مگ یعنی هر شب 2/4 گیگ میشه دانلود کرد. سرعت روزانم 8-10 مگابیت هست. در کل این سرویس خیلی مناسبی بود چون شصت گیگ برا یکسال 68 تومن دادند شبانه قابل قبولی هم داره.

11. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام و وقت بخیر
    دوستان خودم الان های وب دارم و مشکل دانلود و.. ندارم. البته من زیاد پرمصرف نیستم ولی متاسفانه پینگ های وب خیلی بده برای بازی!
    کسی هست که اینجا برای گیم آنلاین از صبا نت استفاده کنه؟ والا نت ما که مارو کلافه کرده!
    من شهرستانم ولی هر چی یادمه صبانت همیشه پینگ خیلی خوبی داشته و یکی از اقوام هم که تهران بود پینگ خوبی داشت.
    کسی هست اینجا که با نت صبانتش پینگ این سرور رو برای ما بگیره؟
    آدرس سرور مورد نظر : easo.ea.com
    خیلی ممنون

پ .ن : کسی از دوستان خبر داره د حال حاضر کدوم isp بهترین پینگ رو داره؟
    Last edited by gadogar13; 01-06-2017 at 18:49.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شبانه رایگان برای سرویس های حجمی حالت تشویقی و جایزه داشت تو قرار داد هم از ابتدا ذکر شده بود که تا وقتی که امکانات شرکت اجازه بده شبانه رو رایگان میدن در اون سرویسها تا حجم خاصی با سرعت روز دانلود داشتی پس از اون محدود میشدی به همون سرعت خیلی کم که شما گفتید یعنی 128 کیلو بیت یا همون 16 کیلو بایت در ثانیه. برای اینها از پایان سال قبل رایگان حذف شد. اما سرویسهای که با شرایط خاص واگذار شده بودند مثل همین صبحانه که من گرفتم چون در قرارداد هست که ماهی پنج گیگ داری بعلاوه چهار تا ده صبح رایگان.این سرویس ها شبانشون قطع نشده و تا پایان قرارداد هم ادامه داره که برای من اواخر مرداد هست علت هم اینه که رایگان جزو قرارداد هست و بصورت تشویقی نبوده. شرایط شبانش هم اینه که تا هفتاد درصد کل مصرف یک روزت رو در شب بدون محدود شدن با همون سرعت روز میتونی دانلود کنی و بیش از اون محدود میشی به یک مگا بیت یا 128 کیلو بایت در ثانیه. بهرحال شرایط رو طوری گذاشتن که همون روز اول محدود میشی ولی محدودیتش آزار دهنده نیست برای یوتیوب و استریم که کاملا جوابگو هست برای دانلود هم ساعتی چهارصد مگ یعنی هر شب 2/4 گیگ میشه دانلود کرد. سرعت روزانم 8-10 مگابیت هست. در کل این سرویس خیلی مناسبی بود چون شصت گیگ برا یکسال 68 تومن دادند شبانه قابل قبولی هم داره.

منم همین سرویس و دارم که آخر این ماه تموم میشه، اگه بعد از اون بیام یه سرویس دیگه بگیرم، دیگه شبانه رایگان ندارم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •