تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1739 از 1783 اولاول ... 73912391639168917291735173617371738173917401741174217431749 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,381 به 17,390 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

تنظیمات مثل این تغییر بده ببین درست میشه

2. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان از صبا نت راضی هستن من با پینگ کاری ندارم فقط قعطی نداشته باشه الان مخابرات دارم حدود 3 4 ماهی هستش روزی 10 20 بار قعطی دارم
    دیگه اعصاب خورد کن شده
    زنگ زدم میگه مودمت ایراد داره از طرف ما مشکلی نیستش در صورتیکه مودمم کاملا سالم هستش

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

روزی ده بیست بار قطعی باید مشکل از طرف خودت و سیم تلفن باشه
    اون شبکه هایی که قطعی دارن معمولا هر دو هفته چند ساعت هست
    صبانت اما قطعی نداره و دائم وصله

5. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مقدار Attenuation شما 40.7 هست که یعنی باید حدود سه کیلومتر تا مرکز مخابراتی فاصله داشته باشید.

برای اینکه مطمئن باشید فاصله تقریبی شما درست هست به گوگل مپ مراجعه کنید با آدرس زیر :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سپس روی محل منزل خودتون کلیک راست کنید و Measure distance را انتخاب کنید .
    پس از آن با کلیک های متوالی، از مسیر خیابان ها و کوچه ها ، علامت گذاری کنید تا به مرکز مخابراتی خود برسید و مجموع فاصله را مشاهده کنید.
    اگر تفاوت فاحش و قابل توجه ای وجود داشته باشد و فاصله شما خیلی کمتر باشد، مشکل را باید در سیم های تلفن ارتباطی پیدا کنید، در غیر اینصورت با فاصله سه کیلومتری، سرعت هشت و شش مگابیت برثانیه برای ADSL2+ بسیار هم عدد عالی و خوبی است و بیشتر از این نخواهد بود.

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

مقدار Attenuation شما 40.7 هست که یعنی باید حدود سه کیلومتر تا مرکز مخابراتی فاصله داشته باشید.

برای اینکه مطمئن باشید فاصله تقریبی شما درست هست به گوگل مپ مراجعه کنید با آدرس زیر :
    پس از آن با کلیک های متوالی، از مسیر خیابان ها و کوچه ها ، علامت گذاری کنید تا به مرکز مخابراتی خود برسید و مجموع فاصله را مشاهده کنید.
    اگر تفاوت فاحش و قابل توجه ای وجود داشته باشد و فاصله شما خیلی کمتر باشد، مشکل را باید در سیم های تلفن ارتباطی پیدا کنید، در غیر اینصورت با فاصله سه کیلومتری، سرعت هشت و شش مگابیت برثانیه برای ADSL2+ بسیار هم عدد عالی و خوبی است و بیشتر از این نخواهد بود.
    سلام
    با گوگل مپ حداکثر فاصله 2 کیلومتر هست
    یه دفعه با کارشناس اینترنت و مخابرات ، مودم به کافوی سر کوچه وصل کردیم و اونجا مکس ریت روی 15 مگ بود با Attenuation 36 db و از کافو تا پست سر دیوار هم 300 متر فاصله است با این تفاصیل این مشکل باز هم به نظر شما طبیعیه؟
    ( و متاسفانه مخابرات نقشه کابل کشی رو نشون نمیده که ببینم چند تا مفصل تا خونه ما روی کابل خورده)
    Last edited by mahddi; 15-11-2019 at 03:00.

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

روزی ده بیست بار قطعی باید مشکل از طرف خودت و سیم تلفن باشه
    اون شبکه هایی که قطعی دارن معمولا هر دو هفته چند ساعت هست
    صبانت اما قطعی نداره و دائم وصله
    تا 7 8 ماه پیش که اصلا مشکلی نداشتم تا اینکه مخابرات پنل جدیدش رو اپدیت کرد از اونموقع شروع شد بعد از مدتی درست شد تا 2 3 هفته پیش دوباره مشکلات شروع شد. قعطی هم طولانی مدت نیستش لینک میپره دوباره چند ثانیه بعد وصل میشه ولی یهو میبینی 5 دقیقه پشت هم اینجوری میشه خط هم نه نویز داره نه چیزی

بعد یه مورد دیگه که اونم از حدود 7 یا 8 ماهی پیش هستش بعضی گوشیای سامسونگ مخصوصا سری جدیدا S8 به وای فای من وصل میشن ولی اینترنت ندارن ولی با گوشی قدیمی تر ها یا ال جی که خودم داره lg g3 این مشکل نیستش
    Last edited by mehrdadb3; 15-11-2019 at 13:17.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

خود مودم مکس ریت رو 13 مگ نشون میده پس یعنی خط تا 13 مگ کشش داره ... مودمای ASUS فک میکنم که LINE ATTENUATION رو دقیق نشون نمیدن از روی اون عدد نمیشه چیزی فهمید...من دو تا مودم دارم LINE ATTENUATION رو 52 نشون میدن ولی با مودم ASUS هر بار یه عدد نشون میده ولی معمولا 58-59 هست...اما مودم ASUS اس ان ار و مکس ریتش یکیه با مودمای دیگه...بنابراین به ATTENUATION مودمای ASUS زیاد توجه نکنید و روش حساب نکنید

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

صبانت یکم بهتر از بقیه در این روزها

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

درود دوستان پینگ شما این روزا از صبانت رو چنده؟
    با سرور 4.2.2.4 منظورمه

یه سوال دیگه ام دارم من اگه زنگ بزنم پشتیبانی بگم پینگمو بیار پایین چقدر سرعت میاد پایین من 4 مگابایت گرفتم 3 ماهه
    Last edited by LMA; 24-11-2019 at 17:56.

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

امیدوارم گند نزنن توش

14. این کاربر از ghnjfg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

LMA

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •