تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1474 از 1783 اولاول ... 474974137414241464147014711472147314741475147614771478148415241574 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,731 به 14,740 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

کسی میدونه با تعویض پورت استریم ها تغییر میکنن یا نه؟؟
    سرویسی که داریم میسوزه یا ربطی به سرویس نداره مثلا سرویس 3هفته دیگه تموم میشه و درخواست تعویض پورت بدیم بعد از تعویض پورت میشه از همون سرویس استفاده کرد؟
    Last edited by farshad0123; 21-10-2014 at 00:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه RealFlow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    3ds Max

پيش فرض

کسی میدونه با تعویض پورت استریم ها تغییر میکنن یا نه؟؟
    سرویسی که داریم میسوزه یا ربطی به سرویس نداره مثلا سرویس 3هفته دیگه تموم میشه و درخواست تعویض پورت بدیم بعد از تعویض پورت میشه از همون سرویس استفاده کرد؟
    من پارسال نمخیلی قطی زیادداشت حت یک دقیقا سشباوصل نمیشد و روزها هم 3 گیگ که داشتم نتونستم استفاده کنم و 3 گیگ حدر رفت! کارشناس نمایندگی آمد تست کرد گفت سیمهای تلفنت پوسیده هست از کابل سر در خانه تا خود مودم 10متر سیم تلفن خریدم وصل کردم بعد نگ زدم پشتیبانی نت گفت الان میزان پینگ و ........ در حد عالی شده ....
    مشکل شما رو نمیدنم. متاسفانه تاخودت وارد نباشی کسی دلسوزی نمیکنه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

احتمالا یک کمی طول میکشه تا تو پنل هم بزنه در حال جمع آوری.ولی من میدونم حضوری در خود نمایندگی برید زودتر کارتون راه میفته.این نمایندگیها برای اینکه تخلیتون کلی طول بکشه به دروغ میگن از طریق پنل اقدام کنید
    قبلا باید نامه میدادند مرکز مخابراتی مربوطه , الان از سیستم یکپارچه crm استفاده میکنن که بمحض ورود اطلاعات توسط مرکز دریافت میشه.
    تمام isp ها هم متصل اند و اینه که شما هر دفتری میری فورا شماره تونو میزن ببینن در رانژه کدوم شرکته یا در چه مرحله ای هست .
    اما نکته اینجاست که طبق قانون؟ مخابرات فرصت داره "حداکثر" تا سه روز کاری درخواستهارو انجام بده و جالب اینجاست که همیشه دقیقا تا همون دقیقه آخر کار هنوز انجام نشده!
    حداقل من شاهد نبودم که دایری یا جمع آوری در طی مثلا دو روز کاری انجام شده باشه . حتما تا دقیقه نود کار باید طول بکشه !

4. این کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

قبلا باید نامه میدادند مرکز مخابراتی مربوطه , الان از سیستم یکپارچه crm استفاده میکنن که بمحض ورود اطلاعات توسط مرکز دریافت میشه.
    تمام isp ها هم متصل اند و اینه که شما هر دفتری میری فورا شماره تونو میزن ببینن در رانژه کدوم شرکته یا در چه مرحله ای هست .
    اما نکته اینجاست که طبق قانون؟ مخابرات فرصت داره "حداکثر" تا سه روز کاری درخواستهارو انجام بده و جالب اینجاست که همیشه دقیقا تا همون دقیقه آخر کار هنوز انجام نشده!
    حداقل من شاهد نبودم که دایری یا جمع آوری در طی مثلا دو روز کاری انجام شده باشه . حتما تا دقیقه نود کار باید طول بکشه !
    برای من از دیروز نوشته در صف جمع آوری . اگر الان زنگ بزنم اونجایی که جدید دارم می گیرم ممکنه پورت رو سریع بدهند به من یا حتما باید بروم ته صف رانژه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

الان سرعت شبانه چجوریه؟!
    ساعت چند شروع میشه؟!

(حیف سرویس قبلیم 1.5 گیگم به فنا رفت (موقع شارژ هم حجمو انتقال ندادند به سرویس جدید )، الانم حیفم میاد 2 گیگ بزارم دانلود شه چون این دوره وقتم بیشتره و بیشتر استفاده میکنم... وگرنه کی حوصله شب بیداری و دانلودی لاک پشتی داره ... در برق هم اصراف میشه)
    Last edited by banii; 22-10-2014 at 17:06.

داره خودمونی میشه goli_bacha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صبانت تازه تو شهر ما وصل شده میخواستم بگیرم ولی انگار همه ناراضین
    سرعت دانلود چنده ساعت رایگان شبانه نداره؟

داره خودمونی میشه goli_bacha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تو شهر ما تازه صبانت وصل شده میخواستم بگیرم ولی صفحات قبل رو خوندم انگار همه ناراضین جریان چیه؟؟
    سرعت دانلودش چنده ساعت رایگان نداره مگه؟

داره خودمونی میشه hotaxis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Iran♥Esf

پيش فرض

دوستان، چرا فایل من که 341 مگ حجم داشته 354 مگ محاسبه شده و 9 مگ هم برای آپلود محاسبه کردن؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. .................................................. ....................

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موقع دانلود این فایل هیچ کانکشن دیگه ای هم نبوده.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

صبانت تازه تو شهر ما وصل شده میخواستم بگیرم ولی انگار همه ناراضین
    سرعت دانلود چنده ساعت رایگان شبانه نداره؟
    صبانت دیگه عملا چیزی بنام دانلود رایگان شبانه نداره فقط شما هر چقدر حجم بخرید شب دوبرابرش میتونی دانلود کنی مثلا اگه سرویس 6 مگ با 10 گیگ ترافیک ماهیانه گرفتی در طول ماه 20 گیگ میتونی دانلود شبانه داشته باشی دیگه هیچ آدم عاقلی با این شرایط از صبانت سرویس نمیگیره

11. 4 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

صبانت دیگه عملا چیزی بنام دانلود رایگان شبانه نداره فقط شما هر چقدر حجم بخرید شب دوبرابرش میتونی دانلود کنی مثلا اگه سرویس 6 مگ با 10 گیگ ترافیک ماهیانه گرفتی در طول ماه 20 گیگ میتونی دانلود شبانه داشته باشی دیگه هیچ آدم عاقلی با این شرایط از صبانت سرویس نمیگیره
    در تایید پست شما و جواب به دوستمون
    این سرعت دانلود شخصیه که سرویس 12 مگ گرفته

سرعت دانلودش هشت کیلو بر ثانیه است
    یعنی بعد محدودیت فوقش شبی 150 مگ بتونی بگیری

13. این کاربر از sleeplessness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •