تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 1783 1234511511015011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض ADSL Sabanet / شرکت صبانت

سلام بر همه گی

بخاطر اتفاقات اخیری که در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رخ داد ترجیح دادم که تاپیک جدید زده بشه

قبل از هر چیز چند مورد رو یاد اور بشم
    همانطور که دوستان می دونن صبانت سرویس هاشو حجمی میده و در بین حجمی ها رسم است ( نه قانون ) که باسه جذب مشتری بعضی مواقع سرعت های بیشتر از اسمی میده تا حجم کاربر زودتر تموم شه
    صبانت هم از این رسم بعضی مواقع پیروی می کنه و بعضی مواقع بخاطر حجم زیاد کاربر هاش پیروی نمی کنه.
    کاربرایی که می خوان صبانت بگیرن توجه داشته باشن این شرکت تضمینی باسه سرعت های بیشتر از اسمی نداره و شما با شرط اسمی بودن سرعت دارین ازش می گیرین.
    ویرایش:
    توضیحاتی در رابطه با سیستم محاسبه حجم در صبانت
    سیستم محاسبه حجم در صبانت بر خلاف سیستم دو دویی که تقسیم بر 1024 میشه بر اساس واحد های ده تایی تقسیم بر 1000 می شود
    یعنی 3 گیگ صبانت 3000 مگابایت است نه 3072 مگابایت
    برای توضیحات بیشتر به این پست مراجعه کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این برای اطلاع رسانی

قوانین:
    قوانین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجمن
    از درگیری و تحریک کردین همدیگر خود داری کنید
    با تبلیغکنندگان دیگر شرکت ها در این تاپیک برخورد میشه.
    از تهمت زدن به دیگر کاربران خود داری کنید
    مسائل سرویس با شرکت از طریق پشیبانی یا مراجع قضایی رسیدگی کنید و از برگذاری شبه دادگاه در اینجا خود داری کنید.
    تنها هدف این تاپیک اطلاع رسانی از وضعیت سرویس دهی شرکت در مناطق مختلف و راهنمایی باسه خریداران جدید است.

لطفا موارد بالا را رعایت کنید در غیر این صورت با متخلفین برخورد خواهد شد.
    با احترام
    Last edited by zed2; 04-09-2010 at 17:00. دليل: اضافه کردن یک بند جدید

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

من هم صبانتی هستم

و از سرویس های محدود استفاده میکنم فکر کنم الان بعد از یه ماه سرعت 200 در 128 باز رفته رو افت سرعت

لطفا تاپیک رو به حاشیه نکشید و قوانین رو رعایت کنید

3. این کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11 برخی از پست های مفید من در مورد صبانت :

PPPoE, WAN, ADSL, MAC Address, صبانت

MAC Address آدرسی 10 رقمی و اختصاصیه که هر دستگاه مرتبط با شبکه که در جهان تولید میشه یکی از این آدرس های اختصاصی رو از سازمان جهانی IEEEE دریافت میکنه...

از هر کجا که به اکانتتون وصل میشید (PPPoE Connection) ، همونجا MAC Address ـش ذخیره میشه... (فقط اکانت روزانه که یوزر و پسوردش شخصیه نه اکانت شبانه صبانت)...

اگه از توی کامپیوترتون با PPPoE وصل میشید در نتیجه MAC Address کارت شبکه ـتون ثبت میشه...

اگه از توی مودمتون وصل میشید، MAC Address مودمتون ثبت میشه...

اگرم مثل من یه Router دارید که به مودم وصله و از توی Router به PPPoE وصل میشید و شبا قطعش میکنید و از توی کامپیوترتون به اکانت شبانه صبانت با کانکشن PPPoE وصل میشید بهترین کار اینه که به داخل Router یا مودمتون رفته و دنبال چیزی به اسم MAC Address بگردید که قابل ویرایش کردنه (نه توی Status دستگاه)... (همچنین اگه بعضی وقتا با مودم و بعضی وقتا با کامپیوتر به PPPoE با اکانت روزانه وصل میشید و برای جلوگیری از اینکه هر یک از این دو نتونن وصل بشن)...

در کنار چنین بخشی در اکثر دستگاه ها، دکمه ای هست به اسم Copy your PC's MAC Address یا یه چیزی تو همین مایه ها و اگه روش بزنید، MAC Address کارت شبکه ـتون رو کپی میکنه اونجا... اگرم نبود، داخل ویندوز به Start > Run رفته و بنویسید CMD و اینتر رو بزنید... در Command Prompt که باز میشه بنویسید ipconfig -all و اینتر رو بزنید... یه سری از مشخصات و اطلاعات شبکه ـتون ردیف میشه که توش دنبال کارت شبکه ـتون بگردید و در زیرش جلوی Physical Address میتونید MAC Address کارت شبکه ـتون رو ببینید... (همونطور که توی عکس زیر میبینید... البته این مال من نیست و غیرواقعیه )

و باید این مقدار 10 رقمی رو به علاوه " : " های بینشون کپی کنید به اون بخش MAC Address دستگاه Router یا Modem/Router ـتون و Save کنید تا از این پس دستگاهتون برای اتصال به PPPoE از این MAC Address استفاده کنه... این کار MAC Address دستگاهتون رو عوض نمیکنه (و نمیتونه عوض کنه) بلکه فقط عین یه ماسک هستش که دستگاهتون از MAC Address دیگه ای غیر از مال خودش استفاده میکنه... همه دستگاه ها هم چنین تنظیمی دارن (برای همین منظور) چون بسیاری از شبکه های اینترنتی دنیا چنین سیستم ثبت MAC Address ـی دارن...

با این کارهایی که گفتم، Modem و یا Router ـتون از نظر سرور صبانت، تفاوتی با کارت شبکه داخل کامپیوترتون نداره... و عین من هر وقت خواستید شب ها دانلود کنید، میرید دستگاه رو Disconnect میکنید و از داخل سیستم عاملتون (ویندوز و غیره) به اکانت شبانه وصل میشید و از امکان زمانبندی اتصال توی ویندوز بهره میبرید و دوباره صبح، دستگاهتون رو به PPPoE وصل میکنید و به خاطر یکی بودن MAC Address کارت شبکه کامپیوترتون با MAC Address ظاهری Modem یا Router ـتون، سرور صبانت، در هیچ صورتی اتصالتون رو رد نمیکنه چون MAC Adderss همونه...

برای مثال چیزی که دم دستمه یکی از روترای D-Link ـه که باهاش کار میکنم و صفحه تنظیماتش به شکل زیره که باید به Manual Internet Connection Setup برید و اونجا نزدیک جایی که Username و Password اینترنتتون رو برای اتصال به PPPoE نوشتید، چنین چیزی رو خواهید دید... تقریباً اکثر دستگاهای D-Link همین شکلی هستن و همچنین توی دستگاهای Linksys و سیستم DD-WRT ـم تقریباً به همین صورته... USRobotics یه بخش مخصوص به اسم MAC Address داره... بقیه رو خبر ندارم ولی مطمئناً با یکم گشتن توی صفحات تنظیمات دستگاهتون، میتونید یه فیلد قابل ویرایش به اسم MAC Address پیدا کنید... اینم عکس:

اگه مشکلی با این سرویس داشتید میتونید غیرفعالش کنید و یا تماس بگیرید و درخواست ریست کردن MAC Address ـتون رو به پشتیبانی بدید... اطلاعیه شماره 19 در لینک زیر :

کد:

DUMeter - آمار و کنترل حجم اینترنت به صورت حرفه ای

لطفا یه برنامه توووووووووووووووپ برای دیدن میزان مصرف اینترنت برام با لینک بزارین
    ممنون
    DUMeter بهترین برنامه ـس که جزئیات بسیاری رو هم ثبت میکنه... 30 روز رایگان استفاده کنید :

کد:
    فایل با کرک :

کد:

یه سری عکس و توضیحات در مورد برنامه... :

عکس زیر و چیزایی که میگم در داشتن نتایج دقیق بسیار مهمه... :

در قسمت Network Adapters برای انتخاب آداپتوری که اطلاعات رد و بدلیش ثبت میشه شما در دو گروه قرار میگیرید :

1- از توی مودم به اینترنت وصلید و شبا مودمو قطع میکنید و با کانکشن PPPoE از توی سیستم عاملتون به اینترنت وصل میشید (یا کلاً شبانه هم از تو مودم کانکت میکنید) در اینصورت فقط تیک Local Area Connection (کارت شبکه ـتون) رو بزنید...

2- کلاً مودم تو حالت Bridge ـه و هم روزانه و هم شبانه از توی سیستم عاملتون با کانکشن PPPoE کانکت میشید که در این صورت فقط تیک Dial-Up and V.PN connections رو بزنید...

اگه دو تا تیک (یا بیشتر) رو بزنید در نتیجه مثلاً شبانه با کانکشن وصل میشید و چون این کانکشن از طریق کارت شبکه ـتون به مودم وصله و از اینترنت استفاده میکنه در نتیجه دو تا اتصال (هم کانکشن و هم شبکه) اطلاعات رد و بدل میکنن و هر دو در برنامه ثبت میشن درنتیجه نتایجتون 2 برابر واقعیت میشه...!

این برنامه هر مدل جزئیات که بخواید از حجم اطلاعات رد و بدل شده در اختیارتون میزاره و خیلیم راحت و خوب و خوشگله...

یه سوال دیگه 128 down strem و up strem رو چنده؟
    دو حالت داره که بستگی به شانستون داره پروفایلتونو رو کدوم ببندن...

اولین حالت :

Downstream = 1024 Kbps
    Upstream = 512 Kbps

دومین حالت :

Downstream = 512 Kbps
    Upstream = 128 Kbps

که اینا حالتای معمولین و در اکثر موارد همون حالت اوله...

در بعضی از شهرا هم که سرعتشون میگن 200-230 ـیه میشه 2048 - 1024 کیلوبیت برثانیه و چیزایی تو همین حوالی (همچنین اگه سرویس دو مگ بخرید)...
    ایران 4000 سال دیگر در چنین روزی... :

تو تاپیک قدیمی قدیمیه ـم چند تا بودن که با پاک شدنش به ملکوت اعلی پیوستن... 
    Last edited by Cleeev; 11-08-2010 at 03:49.

5. 15 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه -reza-'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    In THe SKY

پيش فرض

سلام بچه ها.
    من قصد دارم سرویس صبا رو انتخاب کنم.
    ولی بین 2 گزینه از سرویس هاش شک دارم.
    یکی طرح تابستانی که 3 ماهه 13900 تومنه . درکل 3 ماه یک گیگ پهنای باند میده.
    و یکی هم طرح اقتصادی که 3 ماهه 27900 تومنه.در کل 3 ماه 5 گیگ میده.
    حالا نظر شما چیه ؟
    اگه اولی رو بخرم میتونم شبا رایگان دانلود کنم ؟
    اولی به نظرم برای من که روزا وقت وبگردی ندارم بهتره.میشه روزی 11 مگابایت.

7. این کاربر از -reza- بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

سلام
    شما نمیتونی صبا بخری چون دیگه جای خالی نداره

9. 2 کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام بچه ها.
    من قصد دارم سرویس صبا رو انتخاب کنم.
    ولی بین 2 گزینه از سرویس هاش شک دارم.
    یکی طرح تابستانی که 3 ماهه 13900 تومنه . درکل 3 ماه یک گیگ پهنای باند میده.
    و یکی هم طرح اقتصادی که 3 ماهه 27900 تومنه.در کل 3 ماه 5 گیگ میده.
    حالا نظر شما چیه ؟
    اگه اولی رو بخرم میتونم شبا رایگان دانلود کنم ؟
    اولی به نظرم برای من که روزا وقت وبگردی ندارم بهتره.میشه روزی 11 مگابایت.
    برای تمام سرویس ها شبانه رایگان وجود داره

خوب اگه شما فکر میکنی مصرفت بیشتر از اونی که حساب کردی نمیشه دیگه چرا پول اضافه بدی

سلام
    شما نمیتونی صبا بخری چون دیگه جای خالی نداره
    سلام
    شما میدونید ایشون تو کدوم مرکز هستند که می فرمایید جا نداره؟

11. 3 کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه -reza-'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    In THe SKY

پيش فرض

نه تحقیق و همه کارارو کردم که الان اومدم میگم میخوام صبا نت استفاده کنم.
    تو مرکز شهدای گمنام هستم.و قبلا هم با شرکت صحبت کردم و حرفی درمورد نبود جا نگفتن.
    شبانه از چه ساعت تا چه ساعتیه ؟
    Last edited by -reza-; 10-08-2010 at 13:31.

13. 2 کاربر از -reza- بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه XSS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شبانه از ساعت 3 تا 7 صبح هست
    Last edited by XSS; 10-08-2010 at 15:11.

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

نه نمیدونم کجان ولی صبانت اینطوریه دیگه تا وقتی سرعتش به سرعت سابق بر نگرده به کسی سرویس نمیده میگه تموم کردیم

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

نه نمیدونم کجان ولی صبانت اینطوریه دیگه تا وقتی سرعتش به سرعت سابق بر نگرده به کسی سرویس نمیده میگه تموم کردیم
    عزیزم اطلاعات غلط نده

همچین چیزی نیست شما هر چقدر میخوای من برات باز کنم

17. 2 کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •