تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1569 از 1783 اولاول ... 5691069146915191559156515661567156815691570157115721573157916191669 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,681 به 15,690 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

منم صبانتی هستم همین الان اتفاقا عضو شدم
    یسری از دوستان خیلی خوب توضیح دادن در مورد قیمت هاش واقعا گرون هست و میتونید بهترشو پیدا کنین ک بیشتر حجم اینا بگیرین
    سرعت بسه ای که خریدم ۱۲ مگ هست حدود ۷۰۰ تا ۹۰۰ میده خب کم شدنش به این علته ک خطم نمیکشه SNR رو مخابرات ۲۸ این حدودا بود رو اما رو صبانت بزور ۱۱ میشه
    ولی ب جد میگم اینترنتش برای وب گردی اینا عالیه من با SNR پاین دارم بهترین وبگردی و میکنم و گیم رو راحت میزنم نمیدونم شاید بخاطر اینکه مرکز مخابراتیم ترافیکش رونه هرسایتو بگی با بدترین شرایط عالی باز میکنه قطعی نداره اصلا در حد جن ثانیه data rate و ip تغیر میکنه تقریبا هر ۲ ساعت
    اگ سمت صبانت میاین باید دوگانه سوز شین دانلود هاتون رو شبانه با ی بسته از ایرانسل ۲ تومنی ی ۲۰ گیگی دان کنید من هنوزم تو کف کیفیتم اینم برای همه میذارم
    راستی دوستان کسی ازین حجم اضافه های تو پنل زده به اسم توروبو چیزی میدونه؟
    تست هارو اینجا ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MMDFullHD; 12-04-2016 at 17:57.

2. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

منم صبانتی هستم همین الان اتفاقا عضو شدم
    یسری از دوستان خیلی خوب توضیح دادن در مورد قیمت هاش واقعا گرون هست و میتونید بهترشو پیدا کنین ک بیشتر حجم اینا بگیرین
    سرعت بسه ای که خریدم ۱۲ مگ هست حدود ۷۰۰ تا ۹۰۰ میده خب کم شدنش به این علته ک خطم نمیکشه SNR رو مخابرات ۲۸ این حدودا بود رو اما رو صبانت بزور ۱۱ میشه
    ولی ب جد میگم اینترنتش برای وب گردی اینا عالیه من با SNR پاین دارم بهترین وبگردی و میکنم و گیم رو راحت میزنم نمیدونم شاید بخاطر اینکه مرکز مخابراتیم ترافیکش رونه هرسایتو بگی با بدترین شرایط عالی باز میکنه قطعی نداره اصلا در حد جن ثانیه data rate و ip تغیر میکنه تقریبا هر ۲ ساعت
    اگ سمت صبانت میاین باید دوگانه سوز شین دانلود هاتون رو شبانه با ی بسته از ایرانسل ۲ تومنی ی ۲۰ گیگی دان کنید من هنوزم تو کف کیفیتم اینم برای همه میذارم
    راستی دوستان کسی ازین حجم اضافه های تو پنل زده به اسم توروبو چیزی میدونه؟
    تست هارو اینجا ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کاملا با شما موافقم صبانت مزیتش کیفیت بالا و نکته منفیش نداشتن دانلود شبانه زیاد هست که البته این دو فاکتور یجورایی بهم مربوطند بهمین دلیل نداشتن دانلود مجانی کاربران خوره شبکه سمتش نمیان خوب چه بهتر دقیقا به همین دلیل هم هست کیفیتش حفظ میشه . در مورد قیمت برای کاربران جدید طرح های تشویقی خوبی داره من یکساله رو با 30گیگ 47 تومن گرفتم تصور نمیکنم adsl ارزون تر از این بشه! هرچند برای من کیفیت درجه اول هست سرویس مجانی هم باشه وقتی یک سایت رو باید ده بار رفرش بکنی یا آرزوی یک بازی بدون درد سر به دلت میمونه یا فیسبوکت رو نمونی راحت چک کنی چون به قند شکن وصل نمیشی چه فایده داره! تمام این مشکلات رو با اسیاتک داشتم. در مورد دوگانه سوز هم حرفتان کاملا منطقی هست. الان اون شرکتی که شبانه 80درصد مجانی داره یعنی هر گیگ شبانه حدود 800تومن پات میافته (4000/5=800) بماند که در ساعت شب سرعتت یکسوم تا یکچهارم هم افت میکنه درحالیکه شبانه با ایرانسل هر گیگ 400 تومن می افته. حتی بسیاری مناطق که سرعت خوب هست با طرح های ساعتی شبانه ارزانتر از 400تومن هم میشه دانلود کرد. بهرحال هیچ شرکتی کامل نیست و فرد باید باتوجه به نیاز و اولویتش انتخاب بکنه ضمن آنکه مرکز مخابراتی هم خیلی موثر هست و همه جا مثل هم نیست. درکل تجربه من میگه تا جایی که سرویسی که داری برات قابل قبول هست (نمیگم عالی چون اینترنت عالی در ایران نداریم)به خیال شرایط بهتر عوضش نکن چون اکثر موارد منجر به پشیمانی میشه.

4. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اخ ایولا گفتیا
    تازه ارزون ترم میافته اگ دقت کرده باشی بری تو my irancell برنامش میبینی محدودیت رو ۶۰ گیگ ۳ ساعتس با فورجی من از ساعت ۳ به بعد 3.5 MB هم از سرعت رد میکنم راحت
    بیشتر از ۳۰ گیگ اینارم میشه رد کرد توی ۱ روز
    روزام ک شلوغه ملت دارن املت میپزن ی نت درست و درمون داری بشینی لم بدی ۴ تا بازی انلاین کنی
    با جشنواره هاش خوبه قیمتاش من ۶۰ گیگ ۱ ساله ۷۰ تومن دادم راضیم
    همینو میذارم تا حجمش تموم شه بعد دوباره باز حجمو یجا میذارم شارژ میکنم
    ولی هیچ جا تاحالا نت ندیده بودم از ۸.۸.۸.۸ پینگ زیر ۱۰۰ بده ۷۰ میلی ثانیه خیلی بمبه تایم اوت هم نداره
    امیدوارم قیمتاش ارزون تر شه یا حداقل تعرفه های خوشگل و جشنواره گنده تر بذاره به فکر کاربرای خسته اش باشه

6. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    یاشاسین تبریز یاشاسین تراختور

پيش فرض

سلام
    کیفیت این اکانت چطوره ؟
    سرعت دانلودش روزانه و شبانه چنده ؟
    خط رو روی چند مگ میبندن ؟

نقره 6 گیگابایت
    سرعت: 512Kbps
    مدت: 3 ماه
    ترافیک: 6GB
    تعرفه: ریال340000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

برای یکی از فامیل هامون 128 صبانت گرفته بودم، سرعتش پایین بود حجمشون هم خیلی زود تموم می شد.
    خودم قبلا از صبانت داشتم 128ش سرعت خوبی داشت اما برای اونا دیر صفحه ها رو باز می کرد. با همین سرعت داغون می دیدی زده تو یه روز بالای 4 گیگ از حجمشون کم شده!
    فکر کنم این حجم دزدیا مربوط به نمایندگی ها باشه. حیف شد واقعا چون قیمتاشون مناسب بود.
    الان که تخلیه کردم،احتمالاً براشون از شاتل بگیرم. ان شاءالله که حجم دزدی نداشته باشن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    یاشاسین تبریز یاشاسین تراختور

پيش فرض

برای یکی از فامیل هامون 128 صبانت گرفته بودم، سرعتش پایین بود حجمشون هم خیلی زود تموم می شد.
    خودم قبلا از صبانت داشتم 128ش سرعت خوبی داشت اما برای اونا دیر صفحه ها رو باز می کرد. با همین سرعت داغون می دیدی زده تو یه روز بالای 4 گیگ از حجمشون کم شده!
    فکر کنم این حجم دزدیا مربوط به نمایندگی ها باشه. حیف شد واقعا چون قیمتاشون مناسب بود.
    الان که تخلیه کردم،احتمالاً براشون از شاتل بگیرم. ان شاءالله که حجم دزدی نداشته باشن.
    من خودم از شاتل دارم واسه شرکت گرفتم
    مشکلش اینه که شبانه رایگان کلا نداره ! اکانت هایی هم که شبانه دارن خیلی گرونه !

10. این کاربر از FINJAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

12. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

به مبلغ های بالا 9 درصد مالیات اضافه میشه دینگگگگگگگگگ

14. این کاربر از atabie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

همينم تعجب از صبا
    نا پرهيزي كرده

16. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--من از مخابرات طرح طلایی 2 مگ سه ماهه با قیمت 54 هزار هزار تومان دارم روزها سرعت 1 مگ دانلود می کنم اما دانلود شبانه ندارد--توی شرکت صبانت همچنین موردی ندارد که علاوه بر نکات بالا دانلود رایگان شبانه داشته باشد..سرعت متوسط دانلود شبانه 130 کیلوبایت هم باشه کافیه چون نهایت هفته ای 6 یا 7 گیگ دانلود داشته باشد کافی است---
Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •