تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1619 از 1783 اولاول ... 6191119151915691609161516161617161816191620162116221623162916691719 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,181 به 16,190 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من به شخصه حاضرم تايم رايگان رو بردارن ولي سرعت و ثبات قابل قبولي داشته باشن
    براي دانلود هم بيشتر از نت سيم استفاده ميكنم هم سريع تر و هم ارزونتر
    یکی از دلایلی که الان بعضیا ( از جمله خودم ) اومدن صبانت همین شبانه رایگان هست - حتی همین شبی 2 گیگ هم از هیچی خیلی بهتره
    در مورد نت سیم کارت هم هنوز پوشش همه جا خوب نیست ! مثلا تری جی ایرانسل تو منطقه ما بعضی وقتا سایت به زور باز میکنه دیگه چه برسه به دانلود !

2. 5 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mojtaba0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم آپلود واقعا نامحدود و رایگانه ؟
    و اینکه بالاتر از 1 مگابیت سرعت آپلود نمیدن ؟
    و همین سرعت 1 مگابیت آپلود رو روی کدوم سرویس ها میدن ؟

با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام

با تشکر
    رایگان بودن آپلود برای adsl قانون سازمان مقررات هست و ربطی به شرکت یا نوع سرویس ندارد شاید به همین علت هم سرعت آپلود را یک ‫مگ محدود می کنند در همه سرویس ها همین است.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

5. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام

با تشکر
    شما سرویس یکساله جشنواره میکس 12 مگ 60 گیگ از 4 تا 10 صبح رایگان را به قیمت 60 هزار تومن بگیر (تا آخر شهریور فرصت هست) با هزینه رانژه و مالیات کلا 70800 تومان میشود برای یک سال

7. این کاربر از 971971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام ، من سرویس جشنواره 12 مگ 60 گیگ سالیان با دانلود رایگان 4 تا 10 صبح برداشتم

طبق تجربه چون ب این شرکتهای ارایه دهنده اینترنت اعتماد نداشتم قبل از خرید سرویس با اوپراتور صبانت صحبت کردم گفت در پیک تایم رایگان 1 تا 6 مگابیت میتونید دانلود داشته باشید و اگر دانلود شما زیاد باشه و نامتعارف سرعت حداقل میاد روی 120 کیلو در صورتی که سرویس از همون ابتدا روی 120 کیلو بسته شده ! تو روز هم سرعت دانلود حداکثر 800 کیلو هست .

قبل از خرید این بسته پیش خودم حساب کردم اگرساعت هشت صبح بیدار بشم با حداقل سرعت 1 مگابیت تقریبا تو این دوساعت میشه دو سه گیگ دانلود داشت اما عملا کلاه سرم گذاشتن ! واقعا کمتر کسی میتونه هر روز 4صبح بیدار بشه برا دانلود ، فرض اگر هم بتونه با سرعت 120 حداکثر بشه 2.5 گیگ دانلود داشت که با توجه به زمان بد و هزینه برق اصلا بصرفه نیست .

متاسفم برا خودمون که تو این مملکت زندگی میکنیم تا میتونن از مردم عادی سو استفاده میکنن دستمون به هیچ جا بند نیست دزد و قاضی همکار هم هستند .
    مشکل اصلی همون دروغگوئی و فریب دادن کاربر با کلمات هست اول میگن بشرط رعایت مصرف منصفانه سرعت شب با روز برابره بعد میبینی همون روز اول برات زده محدودیت بعلت عدم رعایت مصرف منصفانه!!! من شب اول 180 مگ دانلود داشتم بعد هم که زنگ زدم پشتیبانی بعد از کلی سروکله زدن خانمه میگه سیاست تهران همینه قبلا اینجور نبود اما اخیرا برای سردیس های جشنواره رو 120 محدود میکنن از همون اول. حالا چرا دروغ میگن و از اول نمیگن آدم تکلیف خودش رو بدونه بله واقعا سرعت 120 بدرد دانلود زیاد نمیخوره چون بقول شما پول برقش بیش از مجانی بودنش میشه. چه میشه کرد فعلا که زورشان میرسه تو سال2016 هنوز منوشما باید نگران سرعت دانلود و هزینه زیاد اینترنت باشیم افغانستان هم سرعت و قیمتش از ما بهتره. در دنیا وای فای اونقدر ارزون و نامحدود هست که دیگه کسی پسورد روش نمیگذاره تا دیگران هم استفاده کنند وای فای دیگه سرعتی ارایه نمیشه و این بامبول بازیها که شب محدود کنیم و نیم بها حساب کنیم و این حرفها اصلا دیگه مطرح نیست. استرالیا دوست من هست میگه چهارصد گیگ ماهانه با سرعت 100 مگابیت به پول ایران 70 هزار تومن میدن. درآمد متوسط ماهانه اونها حدود 15 برابر ایران هست یعنی حدود 9 ملیون تومن این هفتاد تومن درآمد یک چهارم روز شون هست.برای ایران معادل سازی کنی میشه حدود شش هفت هزار تومن حالا تو ایران با شش هفت هزار تومن دو گیگ بهت میدن!

9. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

لطفا حذف شود . اینم از سرعت بالای اینترنت که دوتا پست پشت هم ارسال شده !
    Last edited by AMIN 2014; 27-08-2016 at 22:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

یکی از دلایلی که الان بعضیا ( از جمله خودم ) اومدن صبانت همین شبانه رایگان هست - حتی همین شبی 2 گیگ هم از هیچی خیلی بهتره
    در مورد نت سیم کارت هم هنوز پوشش همه جا خوب نیست ! مثلا تری جی ایرانسل تو منطقه ما بعضی وقتا سایت به زور باز میکنه دیگه چه برسه به دانلود !
    بدبختی ما همین که همیشه خودمون رو با هیچی مقایسه میکنیم ! دولت مدتی هست که اینترنت ارزان در اختیار isp ها قرار داده تا بواسطه ان خدمات بهتر و ارزانتری به مردم ارائه داده بشه اما عملا اومدن تعرفا رو جوری تنظیم کردن که با قبل تفاوت چندانی ندارد
    از طرفی باور کنید اگر به این شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پهنای باند مجانی هم داده بشه برای اینکه در درامد حاصلشون خدشه ی وارد نشه (با سیاستی که شرکتهای ارائه دهنده بین خودشون اتخاذ میکنن} عملا جوری تعرفه ها رو میچینند تا مصرف کننده رو برای برطرف کردن نیازهاش همچنان تشنه نگه دارند ! هر چقدر مصرف کننده عطش بیشتری داشته باشه انگیزه بیشتری برای دانلود و در نتیجه خرید حجم اضافی بوجود میاد !

شما برا سرعت پایین به اوپراتور ایرانسل زنگ بزن بگو که تو منطقه شما سرعت پایینه حتما رسیدگی میکنن یکی از اقوام ما از اینترنت نامحدود شبانه ایرانسل استفاده میکنه میگفت تو منطقشون سرعت اینترنت نامحدود شبانه3g روی 200 کیلو بوده با تماس ب اپراتور سرعت به 1 مگ رسیده گویا بعد تماس دکل نزدیک منزل رو تقویت کردن ! اگر اینجور باشه دمشون گرم

اگر همین ایرانسل و همراه اول کاری کنند که این شرکتهای مال مردم خوره ارائه دهنده adsl تکونی بخودشون بدن ، کمتر به فکر خالی کردن جیب مردم بشند.
    Last edited by AMIN 2014; 28-08-2016 at 07:25.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بدبختی ما همین که همیشه خودمون رو با هیچی مقایسه میکنیم ! دولت مدتی هست که اینترنت ارزان در اختیار isp ها قرار داده تا بواسطه ان خدمات بهتر و ارزانتری به مردم ارائه داده بشه اما عملا اومدن تعرفا رو جوری تنظیم کردن که با قبل تفاوت چندانی ندارد
    از طرفی باور کنید اگر به این شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پهنای باند مجانی هم داده بشه برای اینکه در درامد حاصلشون خدشه ی وارد نشه (با سیاستی که شرکتهای ارائه دهنده بین خودشون اتخاذ میکنن} عملا جوری تعرفه ها رو میچینند تا مصرف کننده رو برای برطرف کردن نیازهاش همچنان تشنه نگه دارند ! هر چقدر مصرف کننده عطش بیشتری داشته باشه انگیزه بیشتری برای دانلود و در نتیجه خرید حجم اضافی بوجود میاد !

شما برا سرعت پایین به اوپراتور ایرانسل زنگ بزن بگو که تو منطقه شما سرعت پایینه حتما رسیدگی میکنن یکی از اقوام ما از اینترنت نامحدود شبانه ایرانسل استفاده میکنه میگفت تو منطقشون سرعت اینترنت نامحدود شبانه3g روی 200 کیلو بوده با تماس ب اپراتور سرعت به 1 مگ رسیده گویا بعد تماس دکل نزدیک منزل رو تقویت کردن ! اگر اینجور باشه دمشون گرم

اگر همین ایرانسل و همراه اول کاری کنند که این شرکتهای مال مردم خوره ارائه دهنده adsl تکونی بخودشون بدن ، کمتر به فکر خالی کردن جیب مردم بشند.
    نه بابا ایرانسل که اساسا پاسخگو به کسی نیست البته زنگ میزنی میگن باشه در حال پیگیری هست (چون همون زمان هم بابت پشتیبانی داره ازت شارژ کم میکنه!) ولی در عمل کاری نمیشه اون کسی هم که شما میگی شانسی و اتفاقی سرعت منطقش تغییر کرده شما الان زنگ بزن بگو من سرعتم 300 هست میگه خیلی هم عالیه! خود سال پیش دیدم سرعت خوب هست طرح شبانه نامحدود هم داشت رفتم پانصد هزار تومن دادم مودم و طرح یکساله. چهار پنج ماه خوب بود یکباره سرعت اومد در حد زیر 100 اینقدر پشتیبانی زنگ زدیم ایمیل زدیم تا خسته شدیم شش ماه همین حالت بود مجبور شدم دوباره وای فای رو راه بندازم. اون طرح های نامحدود شبانه (چهار ساعته) رو هم برداشتند.

13. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

واقعا کمتر کسی میتونه هر روز 4صبح بیدار بشه برا دانلود ، فرض اگر هم بتونه با سرعت 120 حداکثر بشه 2.5 گیگ دانلود داشت که با توجه به زمان بد و هزینه برق اصلا بصرفه نیست .
    چرا 4 صبح بیدار بشه !؟ چرا با pc دانلود کنه که هزینه برق براش بیفته !؟
    من خودم الان 3 سال هست همه فایل هام رو با تبلت دانلود میکنم !
    دانلود منیجر هم برای اندروید زیاده
    میشه تتظیمشون هم کرد خودکار 4 شروع کنن - 10 تموم کنن

15. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

چرا 4 صبح بیدار بشه !؟ چرا با pc دانلود کنه که هزینه برق براش بیفته !؟
    من خودم الان 3 سال هست همه فایل هام رو با تبلت دانلود میکنم !
    دانلود منیجر هم برای اندروید زیاده
    میشه تتظیمشون هم کرد خودکار 4 شروع کنن - 10 تموم کنن
    برای صبانت احتیاجی نیست مودم خاموش و روشن بشه؟ چون بقیه شرکت ها سر همین قضیه سابقه حجم کم کردن دارن

17. این کاربر از [Mohsen] بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •