تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 1783 اولاول ... 234567891016561065061006 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آره داداش گلم.هر مودمی اسپلیتر نداره.
    ولی شما به من بگو یه مودم 1 پورته که باید 20 تومن باشه اگه اسپلیتر نداره پس چی داره که 59 هزار تومنه.
    برادر ایمانی من الان داتک دارم نه پارس آنلاین ولی قبلا پارس داشتم و ازشون مودم خریدم هم ساده هم با اکسس پوینت و اینو میدونم که مودمهایی که میده (ساده بدون اکسس پوینت) خودشون اسپیلتر دارن و نیازی به اون ندارند و ایضا اگر جدیدا هم مودمی بفروشه که اسپیلتر نداشته باشه خودش توی جعبه صد در صد اسپیلتر داره وانگهی سالهاست که مودم تک پورت نداره اگه فکر کردی که مودم ساده بدلیل وجود یک فقره لن تک پورته درجا اشتباه کردی چون یو اس بی هم داره. آدم حرفی که میزنه باید پایه و اساس منطقی داشته باشه و گر نه نقض غرض میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

برادر ایمانی من الان داتک دارم نه پارس آنلاین ولی قبلا پارس داشتم و ازشون مودم خریدم هم ساده هم با اکسس پوینت و اینو میدونم که مودمهایی که میده (ساده بدون اکسس پوینت) خودشون اسپیلتر دارن و نیازی به اون ندارند و ایضا اگر جدیدا هم مودمی بفروشه که اسپیلتر نداشته باشه خودش توی جعبه صد در صد اسپیلتر داره وانگهی سالهاست که مودم تک پورت نداره اگه فکر کردی که مودم ساده بدلیل وجود یک فقره لن تک پورته درجا اشتباه کردی چون یو اس بی هم داره. آدم حرفی که میزنه باید پایه و اساس منطقی داشته باشه و گر نه نقض غرض میشه.
    دادش شما كدوم مركز مخابراتي تهران هستي و سرعتت توو قرار داد چند بوده؟هميشه پينگ به اين خوبي داري؟

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دادش شما كدوم مركز مخابراتي تهران هستي و سرعتت توو قرار داد چند بوده؟هميشه پينگ به اين خوبي داري؟
    البته با عرض معذرت از اصحاب صبانت چون اینجا مثلا تاپیک صبا هست ولی ناراضی شرکتهای دیگه اینجا مطرح میکنند که دلیلش هم معلوم نیست. پینگ فعلا حدود 230 هست ولی داتک عموما پینگش بهتر از شرکتهای دیگه بوده و هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه -reza-'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    In THe SKY

پيش فرض

نه دوست عزیز منظورم از تک پورت 1 پورت لن داشتنه.
    نمیدونم شما چرا قبول نداری اینقدر مودم هاش گرونه.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

نه دوست عزیز منظورم از تک پورت 1 پورت لن داشتنه.
    نمیدونم شما چرا قبول نداری اینقدر مودم هاش گرونه.
    چر ا گرونه چون زاکسل گرونه همون مودم مسخره Lan/Usb رو تو بازار میدن 48 تومن . اینها هم 10 تومن گرونتر میدن چون کارشون فروش مودم نیست اگر موند رو دستشون ضرر نکنند.
    مثلا tplink 8811 بگیری Lan/usb قیمتش 20 تومنه اسپلیتر هم داره ولی Linksys Wag160n قیمتش 120 اسپلیتر نداره. یا زاکسل مودم سری G وایرلس رو تو بازار 84 تومن میده درصورتی که می تونید Wag120n بگیرید 68 تومن یا tplink سری n بگیرید 70 تومن.

6. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ͏ Mehran ͏'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Iran, Tehran

پيش فرض

زنده باد صبانت !
    بعد از 20 تومن پولی که در ماه میگیرن و مانیتوری که کردم و دیدم فقط 3.3 گیگ رو من مصرف کردم و اونا 5 گیگ حساب کردن ! حالا ببینید وضعیت ِ شبانه چجوریه !!! دوستانی که میگن تو ISP های دیگه شبا سرعتمون 60 هست و ... برن خدا رو شکر کنن !! اگه وضعیت ِ ما رو داشتن چی کار می کردن ؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمی دونم چی بگم به ولله !!
    به نظرم این پولا از گلوشون پایین نمی ره !

داره خودمونی میشه emrouz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با درود.
    دوستان من سرویس 1024 دارم. از صبانت. در هنگام استفاده از اکانت اصلی (روزانه) سرعت دانلود بیش از 100 KB/s است. ولی نمی دانم چرا با اکانت شبانه ی رایگان سرعت خیلی پایین است. در حد 24 KB/s. لطفاً راهنمایی کنید.
    با سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه -reza-'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    In THe SKY

پيش فرض

اوه اوه کجای تهرانی شما ؟
    صد رحمت به دیال آپ به خدا.
    چه پینگی!!!

داره خودمونی میشه aminbritney's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من قبلا 3ماه صبا داشم. سرعت خیلی خوب متوسط دانلود60-70 بود. ولی پشتیبانی افتضاح و قطعی زیاد. چی کار کنم 2باره بیام سراغ صبا یا برم پارس یا شاتل ؟

مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

كيفيت صبانت فقط فقط فقط به تعداد مشترك هايي كه در اون مركز مخابراتي دارن سرويس ميگيرن بستگي داره.اگر زياد باشه مشكل كمبود پهناي باند پيش مياد و پينگ شما فضايي ميشه وگر نه شما يه آدم خوش شانس هستي كه يه اينترنت پرسرعت در اختيار داري با كمترين هزينه
    دوستان درحال حاضر به علت كمبود پهناي باند و فروش بيش از حد اشتراك در تابستان و بخصوص قرار داشتن در ماه رمضان و افزايش پيك ساعات كاربري كيفيت صبا در اكثر مناطق تهران افت شديد پيدا كرده.اگر مي خوايد سرويس از صبا بگيريد بريد اول مهر بيايد

12. این کاربر از dvb_hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •