تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 1783 اولاول 1234567814541045041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این تست شبانه الان من.
    چند روز هست که خیلی افتضاح شده!من مرکز نبوت هستم(تهران)
    برا گرفتن این تست 5دقیقه الاف شدم
    اگه دانلود نمیکردم که اصلا تست رو نشون نمیداد!!!!!
    Last edited by mahdi-001; 15-08-2010 at 03:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Contractor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Pasargad

13

یه مسأله ی خیلی مهم برای اونایی که مشکل سرعت پایین دانلود شبانه دارن

من همین لحظه با شبانه وصلم.وقتی با برنامه ی utorrent میرم دانلود میکنم که حدوداً 20 تا فایل برای دانلود گذاشتم سرعت میره بالای 140KBps و یعضاً نزدیک 200.بعبارت دیگه سرعت دانلود براحتی آب خوردن میره بالای 1Mbps تا حدود 2Mbps میرسه
    ولی وقتی با IDM که خیلیا استفاده میکنن میذارم دانلود کنه سرعتش به نحو وحشتناکی پایینه .همین الان 6 تا از درایورهای پرحجم سیستم را گذاشتم از سرور ftp دانلود کنه سرعت زور بزنه به 12KBps میرسه و هی دانلودها متوقف میشه و ادامه پیدا میکنه با سرعت خیلی پایین.همین الان نگاه کردم 5KBps هستش
    در صورتیکه انتظار اینه که از سرور ftp اونم مربوط به شرکت معظم hp باید سرعت دانلود خیلی بالا باشه!
    پس این خیلی حیاتیه که از چه دانلودری و به چه روشی و از چه سروری و چند تا فایل در حال دانلود دارید.پیشنهاد من اینه که سعی کنید از utorrent استفاده کنید ولی تعداد زیاد فایل برای دانلود بذارین - مثلاً 20 تا! - و تنظیماتش را هم طبق آموزشهایی که هست بهینه کنین تا نتیجه ی خوب بگیرید
    اینم نتیجه ی speedtest.net که 10 دقیقه طول داد تا نتیجه را اعلام کنه.ولی این نتیجه 1 ذره هم ارزش نداره.چون با utorrent هر شب از 3 تا 7 و تا همین نیمساعت قبل با سرعت بالای 1 مگ دانلود میکردم ولی اونو بستم

Last edited by Contractor; 15-08-2010 at 04:10.

3. این کاربر از Contractor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

امروز باز هم زنگ زدم صبا و من رو به يه آقايي كه اسمشو يادم نيست وصل كرد و اون آقا اول شماره خط رو پرسيد و مركز مخابراتي رو و بعد 20 دقيقه داشت ميزد رو كيبرد (فكر كنم داشت بازي ميكرد)بعد بهم گفت پهناي باند شما رو روي 2مگ بستم(اولش 1مگ بود)و من تست پينگ گرفتم و اندكي بهتر شد(از 800 شد 300)
    رفتم تست گرفتم سرعت دانلود رو.ديدم با idm ريت دانلود از 180 شروع ميشه و بعد از اينكه 1مگ دانلود شد اتوماتيك مياد رو 55 تا 60 ميچرخه
    با تورنت تا حالا تست نكردم ولي احساس ميكنم يه نرم افزاري گذاشتن رو isp كه وقتي فايلي بيشتر از 1مگ دانلود شد سرعت بياد پايين و در حد 512 بشه.نظر شما چيه؟
    من ساكن تهران هستم و ميدونم كه در شهرستان ها اين نرم افزار وجود نداره

5. این کاربر از dvb_hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

نظر من هم همینه من دانلودم از 180 یا 150 شروع میشه و میاد رو 117 تا حدود 4 مگ ثابته بعد بین 50 تا 90 بیشتر روی 70 نوسان داره!
    این رو هم قبول دارم که سرعت رو به 512 کاهش میدن .دلیلش هم نرم افزار dumeter هست عکس رو پایین میزارم .قبلا قسمتی که علامت زدم 2 مگ نوشته بود ولی الان 512 کیلوبایت شده!!!!(قسمت بنفش رنگ)
    و قسمت آبی 1.9 مگ بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام .
    من یه سوال در مورد حجم رسیو صبا نت دارم (128K- اصفهان )
    من برای یک ساعت که آنلاینم (صبا نت) .. حجم رسیوم بیش از 25 مگ میشه . با اینکه سایت خاصی هم باز نمیکنم و دانلود هم اصلا ندارم . میخواستم بدونم این حجم عادیه برای یه ساعت با این که کار خاصی هم نمیکنم ؟
    اگر نیست فکر میکنید مشکل کجاست ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

DNS preferresd و alternate DNS برای صبا نت چی باید توتنظیمات ویندوز وارد کرد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11

DNS preferresd و alternate DNS برای صبا نت چی باید توتنظیمات ویندوز وارد کرد.
    خالی بزار مهم نیست... میتونی زنگ بزنی پشتیبانی بپرسی... 89 و خرده ایه...

همچنین میتونی از مال گوگل استفاده کنی که کش مش نداره و بهتر از مال صبانته... :

8.8.8.8
    8.8.4.4

10. 3 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال CHEGUEVARA.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    in my room ;)

پيش فرض

یه مسأله ی خیلی مهم برای اونایی که مشکل سرعت پایین دانلود شبانه دارن

من همین لحظه با شبانه وصلم.وقتی با برنامه ی utorrent میرم دانلود میکنم که حدوداً 20 تا فایل برای دانلود گذاشتم سرعت میره بالای 140KBps و یعضاً نزدیک 200.بعبارت دیگه سرعت دانلود براحتی آب خوردن میره بالای 1Mbps تا حدود 2Mbps میرسه
    ولی وقتی با IDM که خیلیا استفاده میکنن میذارم دانلود کنه سرعتش به نحو وحشتناکی پایینه .همین الان 6 تا از درایورهای پرحجم سیستم را گذاشتم از سرور ftp دانلود کنه سرعت زور بزنه به 12KBps میرسه و هی دانلودها متوقف میشه و ادامه پیدا میکنه با سرعت خیلی پایین.همین الان نگاه کردم 5KBps هستش
    در صورتیکه انتظار اینه که از سرور ftp اونم مربوط به شرکت معظم hp باید سرعت دانلود خیلی بالا باشه!
    پس این خیلی حیاتیه که از چه دانلودری و به چه روشی و از چه سروری و چند تا فایل در حال دانلود دارید.پیشنهاد من اینه که سعی کنید از utorrent استفاده کنید ولی تعداد زیاد فایل برای دانلود بذارین - مثلاً 20 تا! - و تنظیماتش را هم طبق آموزشهایی که هست بهینه کنین تا نتیجه ی خوب بگیرید
    اینم نتیجه ی speedtest.net که 10 دقیقه طول داد تا نتیجه را اعلام کنه.ولی این نتیجه 1 ذره هم ارزش نداره.چون با utorrent هر شب از 3 تا 7 و تا همین نیمساعت قبل با سرعت بالای 1 مگ دانلود میکردم ولی اونو بستم
    دوست عزیز میشه نحوه استفاده از این برنامه رو هم لطف کنید.......

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

خالی بزار مهم نیست... میتونی زنگ بزنی پشتیبانی بپرسی... 89 و خرده ایه...

همچنین میتونی از مال گوگل استفاده کنی که کش مش نداره و بهتر از مال صبانته... :

8.8.8.8
    8.8.4.4

dns چی هست میشه بگی؟من هیچی ازش نمیدونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11

dns چی هست میشه بگی؟من هیچی ازش نمیدونم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    در کل سرورهای DNS وظیفه تجزیه تحلیل نام دامنه ها و اتصال شما به IP/DNS Server مقصد رو دارن...

خوب معلومه که چنین چیزی به سرورهایی بسی قدرتمند نیازمنده... سرورهای ISP ها بعضاً قدرت زیادی ندارن و یا cache (ذخیره سازی برای سرعت بخشیدن) میکنن که اینا آزار دهنده ـس...

ولی DNS Server هایی همانند Google Public DNS Servers ، با قدرت و سرعت بالایی که دارن میتونن در کیفیت کلی اینترنت شما تأثیر مطلوبی داشته باشن و از cache و اینائم تقریباً خبری نیست و صفحات مورد نظرتون به خوبی آپدیت میشن...

برای تغییر دادنش در ویندوز باید به Properties اتصال اینترنتتون رفته و از سربرگ Networking به Internet Protocol -Version 4- (TCP/IP رفته و پس از فعال سازی Use the following DNS server addresses آدرس ها رو وارد کرده و بعد از oK کردن پس از یه بار اتصال مجدد از این سرورها استفاده کنید...

کد:

14. 2 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •