تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1754 از 1783 اولاول ... 75412541654170417441750175117521753175417551756175717581764 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,531 به 17,540 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یک مسئله خیلی مهم موقع خرید سرویس از صبانت که باید بهش دقت بشه این هست که اگه سرویس بیشتر از یک ماه ازشون بخرید.
    حجم ترافیکتون رو تقسیم به مدت میکنن، یعنی مثلا اگه 3 ماهه 240 گیگ داشته باشید، ماهانه 80 گیگ بیشتر بهتون اختصاص نمیدن و اگه ماه اول 80 گیگ مصرف بشه، اینترنت قطع میشه تا ماه بعد اینترنت ندارید، مگه اینکه برید حجم ترافیک اضافه بخرید.
    وقتی ترافیک بدون زمان میخرید، بعد از تمام شدن هر ماه، اون ترافیک شروع به مصرف میشه، اگه تا اول ماه بعد ترافیک اضافه خریده شده تموم نشه، ماه بعد که شروع بشه، ترافیک خریده شده ذخیره میشه و باز ترافیک ماه بعد که زمان دار هست شروع به استفاده میشه، در ماه دوم هم اگه در آخرش ترافیک کم بیاد، ترافیک اون بسته ای ترافیک مازاد بوده و خریده بودین شروع به استفاده میشه.

این تفاوت مهمی هست بنظرم نسبت به آی اس پی های دیگه در زمان خرید سرویس های بیشتر از یک ماه از این ISP
    چون سرعت خط رو هم کامل تامین میکنن، احتمال اینکه ترافیکتون زودتر تموم شه خیلی زیاده و باید کنترل دقیقی روی ترافیک مصرفی داشته باشید، مثلا یک روتر میکروتیک برای کنترل ترافیک باید بگذارید سر راه مودم.
    در غیر اینصورت احتمالا ترافیک زیادی مصرف خواهید کرد و قطعا بهتون هزینه پیشبینی نشده تحمیل میکنه این مسئله.
    من سرویس یکساله جشنواره خریدم، چند بار هم پرسیدم گفتند می توانی همه حجم را یک روزه مصرف کنی، در پنل هم همه حجم را یکجا نشان می دهد. اگر اینطور نباشد می شود شکایت کرد چون هیچ جا به این مورد اشاره نکرده و چنین سرویسی به هیچ وجه ارزش خرید ندارد. های وب هم ترافیک هر ماه را جدا حساب می کند ولی در مشخصات سرویس به این مورد اشاره کرده و حجمهایش آنقدر بالاست که به سختی زودتر تمام می شود.
    Last edited by 971971; 29-05-2020 at 01:09.

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

کسی مشکل نویز نداره صبانت 2 روزیه اذیت میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

با صبانت رو اینستاگرام مشکل ندارید؟راحت پیجها و تصاویر باز میشن؟پیشگامان که انگار اینستاگرام رو فیلتر کرده به زور دوتا عکس باز می کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با صبانت رو اینستاگرام مشکل ندارید؟راحت پیجها و تصاویر باز میشن؟پیشگامان که انگار اینستاگرام رو فیلتر کرده به زور دوتا عکس باز می کنم
    دو سه روز مشکل داشت ولی الان درست شده و مشکلی نداره ( صبانت)

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان کسی مشکل وصل شدن به سرورهای اپن.و.ی.پی.ان نداره!؟ من اکانت پولی خریدم با اینترنت های دیگه مثل آب خوردن وصل میشه ولی با صبانت به هیچ سروریش وصل نمیشه! زنگ زدم پشتیبانی میگه راه داره که مشکلت حل کنیم ولی نمیتونیم پشت تلفن بگیم :| بنظرتون چیکار کنم؟ dns جواب میده!؟ مال گوگل تست کردم بازم کانکت نشد

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان کسی مشکل وصل شدن به سرورهای اپن.و.ی.پی.ان نداره!؟ من اکانت پولی خریدم با اینترنت های دیگه مثل آب خوردن وصل میشه ولی با صبانت به هیچ سروریش وصل نمیشه! زنگ زدم پشتیبانی میگه راه داره که مشکلت حل کنیم ولی نمیتونیم پشت تلفن بگیم :| بنظرتون چیکار کنم؟ dns جواب میده!؟ مال گوگل تست کردم بازم کانکت نشد
    خیر هیچ مشکلی وجود نداره، انواع اوپن وی پی ان پولی هم متصل میشه
    تنها مسئله ای که هست اینه که اگه از ویندوز استفاده میکنید، حتما فراموش نکنید که آدرس دی ان اس سرور خودتون رو از حالت خودکار (که مودم رو انتخاب میکنه) بردارید و آدرس گوگل یا کلودفلر بدین.

درضمن چون یک وی پی ان رو خریدین هیچ دلیلی بر این نیست که کار کنه و یا خوب باشه، شما باید ببینید که اون رو از کجا دریافت کردین، ایا از سرورهای بزرگ و جهانی مثل تورگارد، اکسپرس یا استرانگ گرفته اید یا از گروه های ایرانی که با سرورهای کوچک خودشون مشغول فروش وی پی ان هستند ....

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیر هیچ مشکلی وجود نداره، انواع اوپن وی پی ان پولی هم متصل میشه
    تنها مسئله ای که هست اینه که اگه از ویندوز استفاده میکنید، حتما فراموش نکنید که آدرس دی ان اس سرور خودتون رو از حالت خودکار (که مودم رو انتخاب میکنه) بردارید و آدرس گوگل یا کلودفلر بدین.

درضمن چون یک وی پی ان رو خریدین هیچ دلیلی بر این نیست که کار کنه و یا خوب باشه، شما باید ببینید که اون رو از کجا دریافت کردین، ایا از سرورهای بزرگ و جهانی مثل تورگارد، اکسپرس یا استرانگ گرفته اید یا از گروه های ایرانی که با سرورهای کوچک خودشون مشغول فروش وی پی ان هستند ....
    برای منم جالبه چون با یک سرور شخصی اوکی م و راحت اپن وی ان باز میشه
    ولی یه اکانت خریدم از همین ایرانی ها اپن وی پی ان اون اصلا باز نمیشه در حالیکه همون با همراه اول راحت کانکت میشه

8. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Iman_m71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

ممنون میشم دوستانی که صبانت دارن راجب جشنواره و کیفیتش نظر بدن

داره خودمونی میشه Iman_m71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

من سرویس یکساله جشنواره خریدم، چند بار هم پرسیدم گفتند می توانی همه حجم را یک روزه مصرف کنی، در پنل هم همه حجم را یکجا نشان می دهد. اگر اینطور نباشد می شود شکایت کرد چون هیچ جا به این مورد اشاره نکرده و چنین سرویسی به هیچ وجه ارزش خرید ندارد. های وب هم ترافیک هر ماه را جدا حساب می کند ولی در مشخصات سرویس به این مورد اشاره کرده و حجمهایش آنقدر بالاست که به سختی زودتر تمام می شود.
    سلام
    بنده میخوام سرویس یکساله خریداری کنم، اما از کیفیتش مطمئن نیستم، وضعیت سرویس شما خوبه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

وضعیت صبانت چطوریه الان ؟ ، ریسکه یکساله بخرم بعد آش کشک خاله میشه .

کسی از وضعیت اصفهان خبر داره ؟

.

12. این کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •