تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1734 از 1783 اولاول ... 73412341634168417241730173117321733173417351736173717381744 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,331 به 17,340 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چند روزه بدجور نوسان پیدا کرده و قطع وصلی هم زیاد شده.
    تازه مرکز مخابراتی منطقه من هم افتضاح هست دیگه تو این شرایط ببینید چی میشه.

الان سرعت اومده روی 5 مگ فیکس شده!!

2. این کاربر از MeHrDaD-91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان عضو جدید صبانت هستم.انصافا از سرویس راضی بودم توو این دو هفته ولی یهو حجمم رو دستکاری کردن.دزدی میکنن اینا؟توو پنل اصلی قسمت اطلاعات سرویس حجم کل رو داخلی حساب میکنه و بر اون اساس درصد میزنه ولی در قسمت ریز کارکرد حجم رو بین المللی میزنه.دو شب پیش یهو از ۵۰ درصد حجم زد ۲۰ درصد مانده.اعداد با هم‌ نمیخونه

Last edited by dvb_hamed; 06-09-2019 at 01:14.

4. این کاربر از dvb_hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

چند روزه بدجور نوسان پیدا کرده و قطع وصلی هم زیاد شده.
    تازه مرکز مخابراتی منطقه من هم افتضاح هست دیگه تو این شرایط ببینید چی میشه.

الان سرعت اومده روی 5 مگ فیکس شده!!
    منم همین مشکلو دارم این نوسان ها از خود صبانته به هیچ چیز دیگه مربوط نیست

دوستان عضو جدید صبانت هستم.انصافا از سرویس راضی بودم توو این دو هفته ولی یهو حجمم رو دستکاری کردن.دزدی میکنن اینا؟توو پنل اصلی قسمت اطلاعات سرویس حجم کل رو داخلی حساب میکنه و بر اون اساس درصد میزنه ولی در قسمت ریز کارکرد حجم رو بین المللی میزنه.دو شب پیش یهو از ۵۰ درصد حجم زد ۲۰ درصد مانده.اعداد با هم‌ نمیخونه
    هیچ مشکلی نیست. تو صفحه اصلی حجم مصرفی بین المللی رو داره نشون میده

6. این کاربر از ghnjfg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خیر.در قسمت مشخصات سرویس اون درصد وقتی ۱۰۰ بود عدد ۲۵۶ گیگ رو نشون میداد.ماهی ۲۵۶گیگ داخلی معادل ۱۲۸ گیگ خارجی.
    حجم‌کل شش ماه رو زده ۱۵۳۶ گیگ.حجم باقی مانده از کل سرویس رو زده ۱۳۲۹ گیگ.این یعنی ۲۰۷ گیگ استفاده کردم.پس اون ۱۹ درصدی که نوشته از ۲۵۶ گیگ هستش ولی در قسمت ریز کارکرد حجم رو از ۱۲۸ گیگ بین المللی حساب میکنه که حدود ۷۸ گیگ خارجی یا به عبارتی ۱۵۵ گیگ داخلی استفاده کردم.نتیجه میگیریم حدود ۳۰ درصد حجم دزدیه شده

8. این کاربر از dvb_hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

خیر.در قسمت مشخصات سرویس اون درصد وقتی ۱۰۰ بود عدد ۲۵۶ گیگ رو نشون میداد.ماهی ۲۵۶گیگ داخلی معادل ۱۲۸ گیگ خارجی.
    حجم‌کل شش ماه رو زده ۱۵۳۶ گیگ.حجم باقی مانده از کل سرویس رو زده ۱۳۲۹ گیگ.این یعنی ۲۰۷ گیگ استفاده کردم.پس اون ۱۹ درصدی که نوشته از ۲۵۶ گیگ هستش ولی در قسمت ریز کارکرد حجم رو از ۱۲۸ گیگ بین المللی حساب میکنه که حدود ۷۸ گیگ خارجی یا به عبارتی ۱۵۵ گیگ داخلی استفاده کردم.نتیجه میگیریم حدود ۳۰ درصد حجم دزدیه شده
    نه مشکلی نیست. فقط تغییر کرده صفحه اصلی (برای همه) و حجم بین المللی رو نشون میده ولی درصد رو اشتباه نشون میده

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منم به درصدش کاری ندارم، فقط مقدار باقی مانده ترافیک بین الملل رو نگاه میکنم
    روتر مخابراتی در منزل دارم که مقدار ترافیک کل مصرفی رو بهم نشون میده، مقدار ترافیکی که روترم نشون میده مصرف شده با مقدار ترافیکی که صبانت نشون میده مصرف کردم، یک اندازه هست و واسه من که کم فروشی نشون نمیده

11. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سایت صبانت رو چک میکردم چه وحشتناک حجم کم میده ، ۵۰ تومن ۳۵ گیگ بین الملل ماهانه !!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سایت صبانت رو چک میکردم چه وحشتناک حجم کم میده ، ۵۰ تومن ۳۵ گیگ بین الملل ماهانه !!!!
    از بسته های جشنواره که بالاشون علامت % قرمز وجود داره استفاده کنید باصرفه تر هستند. بسته های فعلی برای سرعت 8 مگ رو قبلا گذاشته بودم:

(البته ممکنه بعضی از این ها منحصرا برای ثبت نام سرویس جدید باشند که نمی دونم مشتری جدید هستید یا تمدید می کنید. اگر تمدید است بهتره تلفنی هم سوال کنید).

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

از بسته های جشنواره که بالاشون علامت % قرمز وجود داره استفاده کنید باصرفه تر هستند. بسته های فعلی برای سرعت 8 مگ رو قبلا گذاشته بودم:

(البته ممکنه بعضی از این ها منحصرا برای ثبت نام سرویس جدید باشند که نمی دونم مشتری جدید هستید یا تمدید می کنید. اگر تمدید است بهتره تلفنی هم سوال کنید).
    نه من مشترک صبانت نیستم ، از روی کنجکاوی سایتش رو چک کردم ، واقعا تعرفه هاش فاجعه هست

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

سلام کسی این سرویس رو پیشنهاد میده ؟ پینگ خوبی داره ؟ واسه منطقه نبوت نارمک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •