تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1733 از 1783 اولاول ... 73312331633168317231729173017311732173317341735173617371743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,321 به 17,330 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

پینگ تایم
    ثبات سرویس در شبانه روز
    نت تایپ
    هزینه پایین تر
    همه اینا برتری های ADSL هست
    دانلود حجیم هم یه بسته شبانه ایرانسل یا همراه اول کارو راه میندازه تو شرایط فعلی و با این قیمت ها ADSL خیلی به صرفه تره
    ثبات سرویس که اصلا توی خطوط مسی وجود ندارد چون پارامترهای مختلفی مثل نویز ، سیم کشی ، مخابرات و .... تاثیر مستقیم داره روش ، درباره هزینه هم الان صبانت سرعت ۱ مگ با ۲۳ گیگ رو میده ۲۵ تومن که سرعت دانلود میشه نهایت ۱۵۰ کیلوبایت ، درحالی که اینترنت همراه اول ۲۰ تومن ۲۰ گیگ هست با سرعت ۵۰ مگ و دانلود ۶ تا ۶ مگ ، نت تایپ منظورت چیه دقیقا

2. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

ثبات سرویس که اصلا توی خطوط مسی وجود ندارد چون پارامترهای مختلفی مثل نویز ، سیم کشی ، مخابرات و .... تاثیر مستقیم داره روش ، درباره هزینه هم الان صبانت سرعت ۱ مگ با ۲۳ گیگ رو میده ۲۵ تومن که سرعت دانلود میشه نهایت ۱۵۰ کیلوبایت ، درحالی که اینترنت همراه اول ۲۰ تومن ۲۰ گیگ هست با سرعت ۵۰ مگ و دانلود ۶ تا ۶ مگ ، نت تایپ منظورت چیه دقیقا
    بنده حدود 5 سال مشترک اینترنت سیم کارتی بودم و الان 1 ساله که اومدم ADSL منطقه دور افتادم نیستم مرکز شهرم و دکل هم نزدیک ولی حداقل هر ماه یه قطعی بزرگ یا پرش آنتن داشتم حالا چه کوتاه مدت چه یک روزه و این قطعی ها واسه سرویسی که روی دکل باشه عادیه ولی روی ADSL توی سال شاید یک بار قطعی داشتم هیچ افت سرعتی هم درکار نبوده که بخواد مشکل ایجاد کنه سرویس روی سیم حالا چه مسی چه فیبر همیشه اتصال مطمئن تریه تا امواج دکل های مخابراتی
    در مورد قیمت هم من سایت همراه اول رو دیدم این طرحی که گفتی رو پیدا نمیکنم یه طرح 1 ماهه 15 گیگ هست 37 تومن اونم بدون اضافه کردن مالیات!
    در مورد نت تایپ یا NAT Type اگه بازی آنلاین کرده باشی با نت سیم کارت که Nat Type 3 هست خیلی از بازی هارو نمیشه آنلاین بازی کرد مخصوصا تو کنسول ها بیشتر به چشم میاد
    اینم تست پینگ با سرور گوگل دوست داشتی شما هم تست بگیر شاید من اشتباه میکنم...نت من پارس آنلاینه
    Last edited by amirniack; 30-08-2019 at 22:18.

4. 3 کاربر از amirniack بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چیزی تحت عوان سرویس گیم یا پروفایل گیم معمولا ندارن
    شما زنگ میزنید پشتیبانی و اعلام میکنید که فقط از خط برای بازی استفاده میکنید و نیاز به پینگ پایین تر دارید.
    اونها هم تغییراتی روی خط انجام میدن، که در حداقل وضعیت، پینگ به سرورهای داخلی کم بشه و در نتیجه بتونید از سرویس های کاهش پینگ نیز در کنار سرویستون استفاده کنید.

اما اگه واقعا پلیر حرفه ای نیستید و استفاده مهمتون از این خط، بازی نیست.
    پیشنهاد نمیکنم وضعیت گیم رو فعال کنید، چون ممکنه بعضی استفاده های معمول دچار مشکل بشه
    و همینطور بخاطر نوسان SNR قطعا سرعت شما رو کمتر از هشت مگابیت خواهند کرد تا ثبات برای بازی بیشتر بشه که کم کردن سرعت نمیتونه مطلوب کسی باشه که از اینترنت برای کارهای معمول استفاده زیادی میکنه، اما خوب ثبات پینگ و عدم پکت لاست دو موضوع مهم هست که صبانت داره
    اگه شما مقدار کمی بازی میکنید، بهتره که در همین وضعیت فعلی که براتون وصل کردن بازی کنید، چون خط پایداری بیشتری داره و درضمن سرعتتونم کم نمیشه
    اما اگه مثل من، از خط برای بازی استفاده میکنید، با اعمال تغییر و کاهش پینگ، میتونید وضعیت مطلوب تری بدست بیارید برای بازی، هرچند بنظرم اول و آخرش روی هر کدوم از ای اس پی های درپیت ایران، بخوای بازی کنی، حتما مجبور میشه که یک سرویس کاهش پینگ مناسب هم خریداری کنی و روی سیستم بازی فعال کنی تا پینگ به میزان مناسب ، مخصوصا برای بعضی بازی های پر طرفدار، به اندازه کافی پایین بیاد که بدون مشکل بازی کنی و در بازی موفقیت هایی بدست بیاری به اندازه توانایی هایی که داری.
    وقتی پینگ بالا باشه، هر بازی کن حرفه ای تبدیل به یک بازنده میشه، مخصوصا در بازی های P2P که حریفت یک پلیر هست که ممکنه از اروپا با پینگ 5 میلی ثانیه جلوت قرار گرفته باشه.

البته من خودم بازی نمیکنم، نه حوصله اش هست نه وقت و علاقش، اما داداش کوچکم که بازی میکنه، از وضعیت جدید کاملا راضی هست.
    من یک متخصص شبکه هستم و کارهای خیلی زیادی روی شبکه خانگی برای اون انجام داده تا الان چنین رضایتی داشته باشه و همش فقط مربوط به سرویس مناسب و با ثبات ADSL نمیشه.
    هزینه تجیزاتی که برای این کار خریدم هم زیاده و همین الان چیزی حدود ده ملیون قیمت تجهیزات شبکه متفاوتی هست که داخل خونه در حال فعالیت هستن .
    که البته کافی نیست و اگه بخوام سرعت را به حد دلخواه برسونم باید یک روتر و سویچ گیگابیت مدیریتی خاص و یک Rack اضافه کنم که با محاسباتم برای عالی شدن شبکه، چیزی حدود 17 ملیون تومن دیگه هزینه داره.
    البته کسی معمولا برای منزل چنین لوازمی نمیخره، معمولا دانشگاه ها و شرکت های بزرگ خریداری میکنن، اما خوب میشه برای ویژه شدن وضعیت و بهترین نتیجه ،برای منزل نیز خریداری کرد.

6. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

بنده حدود 5 سال مشترک اینترنت سیم کارتی بودم و الان 1 ساله که اومدم ADSL منطقه دور افتادم نیستم مرکز شهرم و دکل هم نزدیک ولی حداقل هر ماه یه قطعی بزرگ یا پرش آنتن داشتم حالا چه کوتاه مدت چه یک روزه و این قطعی ها واسه سرویسی که روی دکل باشه عادیه ولی روی ADSL توی سال شاید یک بار قطعی داشتم هیچ افت سرعتی هم درکار نبوده که بخواد مشکل ایجاد کنه سرویس روی سیم حالا چه مسی چه فیبر همیشه اتصال مطمئن تریه تا امواج دکل های مخابراتی
    در مورد قیمت هم من سایت همراه اول رو دیدم این طرحی که گفتی رو پیدا نمیکنم یه طرح 1 ماهه 15 گیگ هست 37 تومن اونم بدون اضافه کردن مالیات!
    در مورد نت تایپ یا NAT Type اگه بازی آنلاین کرده باشی با نت سیم کارت که Nat Type 3 هست خیلی از بازی هارو نمیشه آنلاین بازی کرد مخصوصا تو کنسول ها بیشتر به چشم میاد
    اینم تست پینگ با سرور گوگل دوست داشتی شما هم تست بگیر شاید من اشتباه میکنم...نت من پارس آنلاینه
    دوست عزیز ۵ سال پیش رو بیخیال الان مهمه و آینده ، منم از سال ۹۰ وایمکس داشتم بعد رفتم سمت ای دی اس ال ، همه شرکت ها رو هم امتحان کردم ، همین پارس آنلاین که میگی جدیدا به شدت حجم ها رو کم کرد و گرون همین الان واس ۳۰ گیگ ۴۰ تومن ماهانه میگیره واس سرعت ۴ مگ شما یه سر به اینستاگرام پارس بزن کامنت مشتریانش رو بخون که چقدر ناراضی هستن ، درمورد نت تایپ ۳ هم خیلی از شرکت های ای دی اس ال به دلیل کمبود آی پی تایپ ۳ دارن ارائه میدن ، درمورد اون بسته ای هم که گفتم توی سایت همراه اول پیدا نمیشه چون بسته همراهی همراه اول هست کد مخصوص داره و به هر مشترک بسته خاصی ارائه میده ، درمورد بازی آنلاین هم دوستای گیمر من همشون دارن از lte یا tdlte استفاده میکنن چون سرعت و پینگ خیلی کیفیت بیشتری داره ، سرعت ۴ مگ کجا ۵۰ تا ۱۰۰ مگ کجا ، درمورد قطعی هم من تا حالا روی نت همراه قطعی نداشتم اما روی ای دی اس ال کندی سرعت توی ساعات شلوغ زیاد دارم ، چون از هردوش دارم استفاده میکنم و دارم می بینم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

پینگ و نوسان lte خیلی بهتر و با کیفیت تر از اینترنت روی خطوط مسی adsl هست ، درمورد حجم هم منظورم سرویس های ماهانه بود که اصلا مناسب نیست حجم هاش. توی این اوضاع اقتصادی هرکسی پول نداره یکجا ۴۰۰ هزارتومان بده واس جشنواره‌
    به هیچ وجه تجربه پینگ و نوسان من و شما با هم یکی نیست. برای من پینگ ADSL با اختلاف بهتر از اینترنت سیم کارت بوده، با نوسان خیلی کمتر.

در مورد سرویس هم، خوب کسی 400 تومن پول یک جا نداشته باشه اون 90 تومنی رو می گیره، یا اگر حجم زیاد می خواد اون 240 تومنی رو. چه لزومی داره حتما گرون ترین سرویس رو بگیره 400 تومن؟
    چیزی تحت عوان سرویس گیم یا پروفایل گیم معمولا ندارن
    شما زنگ میزنید پشتیبانی و اعلام میکنید که فقط از خط برای بازی استفاده میکنید و نیاز به پینگ پایین تر دارید.
    اونها هم تغییراتی روی خط انجام میدن، که در حداقل وضعیت، پینگ به سرورهای داخلی کم بشه و در نتیجه بتونید از سرویس های کاهش پینگ نیز در کنار سرویستون استفاده کنید.

اما اگه واقعا پلیر حرفه ای نیستید و استفاده مهمتون از این خط، بازی نیست.
    پیشنهاد نمیکنم وضعیت گیم رو فعال کنید، چون ممکنه بعضی استفاده های معمول دچار مشکل بشه
    و همینطور بخاطر نوسان SNR قطعا سرعت شما رو کمتر از هشت مگابیت خواهند کرد تا ثبات برای بازی بیشتر بشه که کم کردن سرعت نمیتونه مطلوب کسی باشه که از اینترنت برای کارهای معمول استفاده زیادی میکنه، اما خوب ثبات پینگ و عدم پکت لاست دو موضوع مهم هست که صبانت داره
    اگه شما مقدار کمی بازی میکنید، بهتره که در همین وضعیت فعلی که براتون وصل کردن بازی کنید، چون خط پایداری بیشتری داره و درضمن سرعتتونم کم نمیشه
    اما اگه مثل من، از خط برای بازی استفاده میکنید، با اعمال تغییر و کاهش پینگ، میتونید وضعیت مطلوب تری بدست بیارید برای بازی، هرچند بنظرم اول و آخرش روی هر کدوم از ای اس پی های درپیت ایران، بخوای بازی کنی، حتما مجبور میشه که یک سرویس کاهش پینگ مناسب هم خریداری کنی و روی سیستم بازی فعال کنی تا پینگ به میزان مناسب ، مخصوصا برای بعضی بازی های پر طرفدار، به اندازه کافی پایین بیاد که بدون مشکل بازی کنی و در بازی موفقیت هایی بدست بیاری به اندازه توانایی هایی که داری.
    وقتی پینگ بالا باشه، هر بازی کن حرفه ای تبدیل به یک بازنده میشه، مخصوصا در بازی های P2P که حریفت یک پلیر هست که ممکنه از اروپا با پینگ 5 میلی ثانیه جلوت قرار گرفته باشه.

البته من خودم بازی نمیکنم، نه حوصله اش هست نه وقت و علاقش، اما داداش کوچکم که بازی میکنه، از وضعیت جدید کاملا راضی هست.
    من یک متخصص شبکه هستم و کارهای خیلی زیادی روی شبکه خانگی برای اون انجام داده تا الان چنین رضایتی داشته باشه و همش فقط مربوط به سرویس مناسب و با ثبات ADSL نمیشه.
    هزینه تجیزاتی که برای این کار خریدم هم زیاده و همین الان چیزی حدود ده ملیون قیمت تجهیزات شبکه متفاوتی هست که داخل خونه در حال فعالیت هستن .
    که البته کافی نیست و اگه بخوام سرعت را به حد دلخواه برسونم باید یک روتر و سویچ گیگابیت مدیریتی خاص و یک Rack اضافه کنم که با محاسباتم برای عالی شدن شبکه، چیزی حدود 17 ملیون تومن دیگه هزینه داره.
    البته کسی معمولا برای منزل چنین لوازمی نمیخره، معمولا دانشگاه ها و شرکت های بزرگ خریداری میکنن، اما خوب میشه برای ویژه شدن وضعیت و بهترین نتیجه ،برای منزل نیز خریداری کرد.
    ممنون بابت توضیحات.

9. این کاربر از mahi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

به هیچ وجه تجربه پینگ و نوسان من و شما با هم یکی نیست. برای من پینگ ADSL با اختلاف بهتر از اینترنت سیم کارت بوده، با نوسان خیلی کمتر.

در مورد سرویس هم، خوب کسی 400 تومن پول یک جا نداشته باشه اون 90 تومنی رو می گیره، یا اگر حجم زیاد می خواد اون 240 تومنی رو. چه لزومی داره حتما گرون ترین سرویس رو بگیره 400 تومن؟

ممنون بابت توضیحات.
    شما کدوم منطقه هستید که از lte ناراضی بودید و از چه شرکتی استفاده کردید ؟ و چه زمانی بوده؟ ، درمورد اون سرویس هم ۲۴۰ تومن یکجا هم خیلی کم نیست و‌ خرید جشنواره هم توی این شرکت ها ریسک هست چون معلوم نیست بعد یک ماه چه وضعی داشته باشه اگر خراب بشه کاری از دست آدم برنمیاد جز تحمل تا تموم شدن سرویس ، و بعد ۶ ماه این جشنواره دیگه وجود نداره و‌ مشترک رو مجبور میکنن سرویس های گرونتر انتخاب کنه این یه روش بازاریابی هست

11. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شما کدوم منطقه هستید که از lte ناراضی بودید و از چه شرکتی استفاده کردید ؟ و چه زمانی بوده؟ ، درمورد اون سرویس هم ۲۴۰ تومن یکجا هم خیلی کم نیست و‌ خرید جشنواره هم توی این شرکت ها ریسک هست چون معلوم نیست بعد یک ماه چه وضعی داشته باشه اگر خراب بشه کاری از دست آدم برنمیاد جز تحمل تا تموم شدن سرویس ، و بعد ۶ ماه این جشنواره دیگه وجود نداره و‌ مشترک رو مجبور میکنن سرویس های گرونتر انتخاب کنه این یه روش بازاریابی هست
    بیست منطقه مختلف در تهران، قم، ساری، گیلان، و ... از اینترنت سیم کارت استفاده کردم، هیچ جا کیفیت پینگ و پایداری ارتباط حتی قابل مقایسه با ADSL نبوده.

در مورد بسته های تمدیدی و جشنواره و ... هم البته ممکنه بسته های اولیه خوش قیمت تر باشند، ولی حتی در صورتی که گرون تر باشند هم از حجم مساوی اینترنت سیم کارتی بسیار ارزون ترند. اگر اختلاف قیمت بسته های اولیه با تمدیدی خیلی زیاد باشه آدم میره سراغ یه شرکت دیگه. الان دیگه رانژه سریع و راحت شده، خیلی کار دشواری نیست.

13. 2 کاربر از mahi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

صبانت Annex M داره؟ به غیر از افزایش سرعت آپلود چه تفاوتی با Annex A داره؟

15. 2 کاربر از STTIGER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

صبانت Annex M داره؟ به غیر از افزایش سرعت آپلود چه تفاوتی با Annex A داره؟
    کاهش crc اپلود
    کاهش مکس ریت خط

17. 4 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی میدونه تفاوت این دو تا سایت sabanet.me و sabanet.ir چیه؟
    چرا تو یکی جشنواره فروش هست تو یکی نیست؟

19. این کاربر از ehsan-75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •