تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 49 از 49

نام تاپيک: 2 ترم معدل بالاي 17 خيلي سخته بچه ها؟؟( واسه تغيير رشته)

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

آره خيلي سخته...البته همون جوري كه دوستمون بالا گفتن خيلي بستگي به دانشگاه داره.مثلا من شخصي رو ميشناسم كه 4ترم پشت سر هم معدلشون 18 يا 17 شد اما در دانشگاه خود ما معدل اول 16 بود!

آخر فروم باز dracula_killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بابلسر،تهران،دماوند

پيش فرض

دوستان یه سوال:
    فرض کنیم دستگاه برای من روی انتخاب 36 ایستاد و اون رو برای قبولی زد،حالا اگه من انتخاب 37 هم قبول شده باشم(یعنی رتبه ی لازم رو اورده باشم) می تونم تغییر بدم و برم انتخاب 37 رو بخونم؟

پروفشنال Ninjai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ● ! NiHon ☼

پيش فرض

دوستان یه سوال:
    فرض کنیم دستگاه برای من روی انتخاب 36 ایستاد و اون رو برای قبولی زد،حالا اگه من انتخاب 37 هم قبول شده باشم(یعنی رتبه ی لازم رو اورده باشم) می تونم تغییر بدم و برم انتخاب 37 رو بخونم؟
    خوب اگه اینطوری بود که اینقد تاکید نمیکردن فقط بر اساس علایق انتخاب ها رو بنویسین !

قاعدتا نباید بشه

آخر فروم باز dracula_killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بابلسر،تهران،دماوند

پيش فرض

خوب اگه اینطوری بود که اینقد تاکید نمیکردن فقط بر اساس علایق انتخاب ها رو بنویسین !

قاعدتا نباید بشه
    نه خب فرض می کنیم،من صنایع تهران رو زدم،مواد اصفهان رو هم زدم و تو هر دوتا رتبه ی لازم رو کسب کردم،اما چون صنایع بالاتر بوده کامپیوتر سنجش اونو قبول کرده،حالا نمیشه تغییرش داد؟

پروفشنال Ninjai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ● ! NiHon ☼

پيش فرض

نه خب فرض می کنیم،من صنایع تهران رو زدم،مواد اصفهان رو هم زدم و تو هر دوتا رتبه ی لازم رو کسب کردم،اما چون صنایع بالاتر بوده کامپیوتر سنجش اونو قبول کرده،حالا نمیشه تغییرش داد؟
    یه چیزی هم هست چون کارنامه بعد از ثبت نام میاد (مهر-- قبلنا که اینطوری بود !!! ) این دیگه میره تو موضوع تغییر رشته و قبول کردن دانشگاه و . . .

6. این کاربر از Ninjai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه panizir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان یه سوال:
    بله ميشه تغيير داد اما بايد دنبال كارش بدوين.به ترم اول كه قطعا نميرسين شايد از ترم 2 بتونين برين.

8. 2 کاربر از panizir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت @shaparak@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه سوال:
    نحوه ی انجام این کار به این صورت که شما رشته ای رو که قبول شدید در دانشگاه مربوط ثبت نام میکنید و ترم یک رو پاس میکنید بعد از اومدن کارنامه ی اصلی اگه بعد از این یک رشته ی دیگه رو قبول شده باشید(یعنی رتبه تون از اخرین فرد قبولی کمتر باشه) با موافقت دانشگاه مبدا (که معمولا راضی هستند!) نامه میبرید برای دانشگاه مقصد که رشته ی بعدی رو در اون دانشگاه قبول شدید اونها کمیسیون تشکیل میدن و اگه شما شرایط رو داشته باشید با این تغییر رشته موافقت میکنن. و دروسی رو که تو ترم یک گذروندید با دروس رشته ی جدیدتون تطبیق میدن و شما میتونید ادامه بدید.

10. این کاربر از @shaparak@ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معدل 17 آوردن كار خيلي سختي نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اصلا همچین چیزی نیست
    یعنی اگه من برم صنایع شریف با رتبه 300-400 بخونم امکان نداره با معدل بالا بتونم برم برقی که رتبه زیر 100 میخواد انتخاب کنم!
    چون ترم1و2 رشته ها زیاد باهم فرق نمیکنه قابل قبوله و اوردن معدل بالا سخته.حتی صنایع.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •