تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 63 از 63

نام تاپيک: کدوم آنتی ویروس از بقیه قویتره؟

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

راستش من مرض دانلود از سیایت اصلی را دارم همه نرم افزار ها را از سایت خودش دانلود می کنم . خوب عزیز وقته هم نرم افزار رایگان هست بالطبع باید بشود به راحتی آن را در سایت خودش پیدا کرد بابت آدرس دانلود در سایت اصلی هم ممنون

(چند روز پیش بود که بود که نرم افزار vlc pleyer را از سایتی که فکر می کردم سایت تولید کننده این رنم افزار رایگان هست دانلود کردم و بعد نصب کردم در سیستم و سیستم دیگر بالا نیامد )

مرض بسیار خوبیه همیشه هم همین کار رو بکن. منظور من این نبود که چرا از سایتش دانلود میکنی چون خود من هم هیچ وقت از سایت های غیر اصلی دانلود نمیکنم. بلکه منظور من این بود که مطالب خوبی در همین انجمن وجود داره و تمام مطالب هم از خود سایت اصلی جمع آوری و به فارسی برگردانده شده.

به هر حال لینک اصلی رو از سایتش برات قرار دادم . اگر خواستی میتونی دانلود کنی.

موفق باشی.

2. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض سوال در مورد کاسپر

سلام دوستان
    بنده دو سوال دارم در مورد آنتی ویروسهای کاسپرسکی .

1- محصولاتِ شرکت کاسپرسکی در ایران گرانتر از کویت هست , آیا من میتونم اینجا یک نسخه ی اصلی بخرم بعد شماره سریالش رو بدم به یک نفر تو ایران و اون شخص از خود سایت کاسپرسکی اون آنتی ویروس رو دانلود کنه و با شماره سریالی که من بهش میدم فعّالش کنه ؟

2- اگر یک پکیج که برای سه کامپیوتر هست رو بخرم آیا برای هر یک کامپیوتر یک شماره سریال جداگانه داره یا یک شماره سریال مشترک برای هر سه کامپیوتر ؟

با تشکر از وقتتون

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 05-06-2012 at 00:18. دليل: سطربندی

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده دو سوال دارم در مورد آنتی ویروسهای کاسپرسکی .

1- محصولاتِ شرکت کاسپرسکی در ایران گرانتر از کویت هست , آیا من میتونم اینجا یک نسخه ی اصلی بخرم بعد شماره سریالش رو بدم به یک نفر تو ایران و اون شخص از خود سایت کاسپرسکی اون آنتی ویروس رو دانلود کنه و با شماره سریالی که من بهش میدم فعّالش کنه ؟

2- اگر یک پکیج که برای سه کامپیوتر هست رو بخرم آیا برای هر یک کامپیوتر یک شماره سریال جداگانه داره یا یک شماره سریال مشترک برای هر سه کامپیوتر ؟

با تشکر از وقتتون

تاپیک قدیمی
    به بحث شما هم هیچ ربطی نداره بهتر بود سوالتون رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح میکردین
    در جواب سوالتون هم 1-بله میشه مشکلی نداره فقط سریال مهمه 2-یک سریال سه کاربره بهتون میده

5. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •