تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: کدوم رشته بهتره؟

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض کدوم رشته بهتره؟

سلام دوستان.من دو ساله که تو انتخاب رشته دچار تردید شدم. شخصا به رشته سخت افزار علاقه دارم.قبلا رشتم نقشه کشی بود و بنا به دلایلی تصمیم گرفتم به سخت افزار فکر کنم.اما عده ای میگن مدرک سخت افزار تو ایران ارزش نداره و در آمد خوبی هم نداره.از طرفی هم تو دانشگاه هنوز درس های قدیمی سخت افزار رو آموزش میدن.به نظر شما کدوم رشته میتونه بهترین باشه؟(در آمد برام خیلی مهمه)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

رشته کامپیوتر منظورت هست؟
    هم سخت افزار و هم نرم افزار تو این ممکلت بهت حقوق درستو حسابی نمیدن مگر اینکه بخونی برای فوق لیسانس تا بری استاد دانشگا یا آموزشگاه های آزاد بزنی ولی الان همه لیسانس دارن.
    نقشه کشی ساختمان بودی؟
    اون که خوبه خودت دفتر میزنی درامدش هم خوبه
    برق خوبه البته اگه بتونی پشت سر بزاریش چون کارش با ریاضی هست

3. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پس اونایی که میگفتن رشته کامپیوتر در آمد نداره راست میگفتن؟آخه چون ایران تو تکنولوژی کندتر از کشورهای دیگه رشد میکنه به مهندس های کامپیوتر بیشتری نیاز میشه!عجیبه...بله رشتم نقشه کشی ساختمان بوده اما خیلی خرج میخواد.رشته برق هم بودم اما چون سخت بود نتونستم باهاش کنار بیام.رشته بهتری سراغ ندارین؟رشته مهندسی عمران یا رشته مکانیک خودرو چطوره؟

5. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

پس اونایی که میگفتن رشته کامپیوتر در آمد نداره راست میگفتن؟آخه چون ایران تو تکنولوژی کندتر از کشورهای دیگه رشد میکنه به مهندس های کامپیوتر بیشتری نیاز میشه!عجیبه...بله رشتم نقشه کشی ساختمان بوده اما خیلی خرج میخواد.رشته برق هم بودم اما چون سخت بود نتونستم باهاش کنار بیام.رشته بهتری سراغ ندارین؟رشته مهندسی عمران یا رشته مکانیک خودرو چطوره؟
    چند سالته؟
    تو دانشگاه داری تغییر رشته مید یا الان قبل از ورود به دانشگاه؟
    معماری راحته هم خوب سخت هم نیست.مکانیک هم خوبه یکم راحت تر از برق هست.
    چه رشته هایی مد نظرت هست ؟
    من خودم برای تغییر رشته 2 ماه تحقیق کردم

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من 18 سالمه.هنوز دانشگاه نرفتم ,چون کاردانش بودم مجبورم یه مدرک دیپلم دیگه بگیرم.خودم عاشق موزیکم اما خب تو ایران به این چیزا بها نمیدن و تصمیم گرفتم موزیک رو بعنوان آزاد یاد بگیرم. بعد از موزیک عاشق سخت افزارم ,مهارت و پشتکارم دارم, اما خب میگن اصلا در آمد درست حسابی نداره.واسه همین سر در گم شدم و نمیدونم کدوم رشته بهتره.بین نقشه کشی و مهندسی عمران و مکانیک کدوم بهتره؟(در آمد بیشتر و یادگیری آسونتر)غیر از این رشته هایی که گفتم اگه رشته بهتری سراغ دارید بگید.ممنون

8. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

من 18 سالمه.هنوز دانشگاه نرفتم ,چون کاردانش بودم مجبورم یه مدرک دیپلم دیگه بگیرم.خودم عاشق موزیکم اما خب تو ایران به این چیزا بها نمیدن و تصمیم گرفتم موزیک رو بعنوان آزاد یاد بگیرم. بعد از موزیک عاشق سخت افزارم ,مهارت و پشتکارم دارم, اما خب میگن اصلا در آمد درست حسابی نداره.واسه همین سر در گم شدم و نمیدونم کدوم رشته بهتره.بین نقشه کشی و مهندسی عمران و مکانیک کدوم بهتره؟(در آمد بیشتر و یادگیری آسونتر)غیر از این رشته هایی که گفتم اگه رشته بهتری سراغ دارید بگید.ممنون
    من خودم هم همسن شما هستم و خودم هم فنی بودم رشته متالورژی که ولش کردم و رفتم نقشه کشی مدرک رو گرفتم االن دارم چنت واحد عمومی رو پاس میکنم تا ورودی بهمن بدون کنکور برم.
    کامپیوتر هزینشه سنگین تره حدودا 1 تومن .اگه ریاضیت خوب باشه همین مدرک نقشه کشی رو بگیر تو دانشگاه عمران بخون خودت دفتر بزنی درامدش بیشتر مخصوصا اگه ساخت و ساز هم کنی .بعدش هم معماری که زیاد تو این جامعه جا افتاده نیست.مکانیک هم که باید بری تو یکی از این شرکتا ساخت ماشنین یا اگه بتونی با شرایط نظام سازگاری داری میتونی اونجا که حقوقشم خوبه
    به نظر من ساختمان هم آسونه و هم پردامد خودت دفتر داری ارباب خودتی بهت کسی دستور نمیده که امروز بیا یا مرخصی بهت نمیدم و از این حرفا

10. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پس دور کامپیوتر رو خط بکشم؟وقتی میخواستن بهم مدرک نقشه کشی رو بدن گفتن 1میلیون خرج داره برای همین یه مدت بیخیالش شدم.پس مکانیک هم دنگ و فنگ داره .در نتیجه بهترین انتخاب همین مهندسی عمران میتونه باشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

پس دور کامپیوتر رو خط بکشم؟وقتی میخواستن بهم مدرک نقشه کشی رو بدن گفتن 1میلیون خرج داره برای همین یه مدت بیخیالش شدم.پس مکانیک هم دنگ و فنگ داره .در نتیجه بهترین انتخاب همین مهندسی عمران میتونه باشه؟
    آره-من گرفتم 500 تومن خرج شد-بهترین راه همونه
    البته رشته هایی مثل کشاورزی و از اینا هستن ولی خوب زیاد توجه بهشون نیست

13. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داداش 500 تومن که خیلی خوبه!من که میخواستم دیپلم نقشه کشی بگیرم گفتن باید 1 میلیون خرج مهارت هاش کنی.قضیه چیه؟یه سوال دیگه :بین نقشه کشی و عمران کدوم بهتره؟من از عمران خوشم میاد...

15. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

داداش 500 تومن که خیلی خوبه!من که میخواستم دیپلم نقشه کشی بگیرم گفتن باید 1 میلیون خرج مهارت هاش کنی.قضیه چیه؟یه سوال دیگه :بین نقشه کشی و عمران کدوم بهتره؟من از عمران خوشم میاد...
    من مدرک نقشه کشی ساختمان رو گرفتم.
    که برای نقشه کشی درجه 2 400تومن هست 150 تومن سفت کاری 2 و سفت کاری 1 هم خود فنی بدون هزینه میده برای هر شهر فرق داره.
    عمران کارای محاسباتی رو هم انجام میدن هرکاریی که مرتبط با ساختمون هست و لی نقشه کشی کارهای کشیدن نقشه اجرا نقشه و نقشه برداری رو انجام میده و محاسباتی نیست.

17. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •