تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 48 اولاول ... 37434445464748 آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 473

نام تاپيک: ✔ وضعیت خوابگاه دانشگاه ها

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

الان من میخوام ارشد اراک رو انتخاب کنم اما تو دفترچه نوشته به روزانه ووشبانه ارشد خوابگاه نمیدم حالا موندم چه کنم!/!
    این رو هر سال مینویسن ... ولی روزانه ها خوابگاه دارن (برای اطمینان با یه نفر که اونجا درس میخونه یا خونده صحبت کنید) و شبانه بهتره روی خوابگاه هیچجا حساب نکنید!

2. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KINGHMA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مهد تمدن

پيش فرض

این رو هر سال مینویسن ... ولی روزانه ها خوابگاه دارن (برای اطمینان با یه نفر که اونجا درس میخونه یا خونده صحبت کنید) و شبانه بهتره روی خوابگاه هیچجا حساب نکنید!
    ممنون بهم بچهای اونجا گفتن روزانه رو میدن اما شبانه و تکمیل ظرفیت نه!این نوشته دفترچه یکم ترسوندمنو...بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام شما دانشگاه تهران هستید؟
    اطلاع دارید دانشگاه تهران در مقطع دکترا به دانشجویان خوابگاه تعلق می گیره یا نه؟ یا فقط برای کارشناسی و کارشناسی ارشد هست
    رشته هم ویروس شناسی (روزانه) / البته اگه قبول شد
    حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ممنون بهم بچهای اونجا گفتن روزانه رو میدن اما شبانه و تکمیل ظرفیت نه!این نوشته دفترچه یکم ترسوندمنو...بازم ممنون
    خواهش میکنم
    جالبه که برگردید به پست اول تاپیک که مال من هست (موقع قبولی کنکور کارشناسیم یعنی 8 سال پیش حدودا!) که دقیقا با سوال مشابه سوال شما بهونه شکل گرفتن تاپیک شد

سلام شما دانشگاه تهران هستید؟
    اطلاع دارید دانشگاه تهران در مقطع دکترا به دانشجویان خوابگاه تعلق می گیره یا نه؟ یا فقط برای کارشناسی و کارشناسی ارشد هست
    رشته هم ویروس شناسی (روزانه) / البته اگه قبول شد
    سلام ... بله. دانشجویان دکتری روزانه همگی خوابگاه میگیرن، کوی دانشگاه که فقط ارشد و دکتری هستن.

6. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه تهران علوم تحقیقات قبول بشیم باید برای خوابگاه چیکار کرد؟ اوضاع خودگردانای ارشد چطوریه؟

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

درود دوستان، کنکور ۹۶ هم نتایجش اومد انتظار داشتم الان اینجا بحثش داغ داغ باشه D:

من منطقه ۲، کرمان، رتبه ۳۸۰۰ شدم (زیرگروه ۱: ۳۷۳۶)

یه کم احتمال داره شیراز قبول شم، در واقع بعد از اصفهان و مشهد که شانس کمی دارم اولویتم شیرازه ولی یه چیزی منو نگران کرده...

دفترچه نوشته که به ۴۰۰ نفر (۲۰۰ پسر) خوابگاه تعلق میگیره، به نظرتون اگه قبول شم با این رتبه که خیلی هم خوب نیست، بهم خوابگاه میدن؟ چون اگه ندن اصلا نمیتونم از پس مخارج بر بیام.

ممنون میشم اگه اطلاعی دارید بگید، اگر کسی هم هست که الان داره شیراز میخونه به من پی ام بده، خیلی به مشورت نیاز دارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام
    از دوستان کسی اطلاعی از خوابگاه های سمنان داره؟ چه دولتی چه خصوصی؟
    اسم وهزینه ی ترم هم اگه میدونید راهنمایی کنید
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه 50R005H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

دوستان شدیدا نیاز به راهنمایی دارم. یکی از همکلاسی هام که اتاقی هاش تو خوابگاه انتقالی گرفتن و رفتن و خودش تنها مونده الان اومده به من (که بومی شهر هستم و خوابگاهی نیستم) میگه که میخواد با کمک من و جند نفر دیگه شبیه من کاری کنه که تو اتاق خودش تنها باشه. یعنی من بیام بگم مثلا احتیاج به خوابگاه دارم ولی در واقع خوابگاه نرم و اینجوری این همکلاسیم فقط تنها خودش تو اتاق باشه؟ بهش چی بگم؟ نمیخوام بعدا برام دردسر ایجاد شه خواهشا راهنمایی کنید.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان شدیدا نیاز به راهنمایی دارم. یکی از همکلاسی هام که اتاقی هاش تو خوابگاه انتقالی گرفتن و رفتن و خودش تنها مونده الان اومده به من (که بومی شهر هستم و خوابگاهی نیستم) میگه که میخواد با کمک من و جند نفر دیگه شبیه من کاری کنه که تو اتاق خودش تنها باشه. یعنی من بیام بگم مثلا احتیاج به خوابگاه دارم ولی در واقع خوابگاه نرم و اینجوری این همکلاسیم فقط تنها خودش تو اتاق باشه؟ بهش چی بگم؟ نمیخوام بعدا برام دردسر ایجاد شه خواهشا راهنمایی کنید.
    سلام. ما سال آخر دوره کارشناسی در یکی از دانشگاههای دولتی این کار را کردیم.
    اسم یکی از دوستان که ساکن شهر بود و خوابگاه نمیخواست را دادیم و او فقط بعضی شب ها برای درس خواندن پیش ما می آمد. در نهایت، در آخر سال و موقع تسویه حساب، هزینه ی خوابگاه ازش گرفتند که پرداخت کرد و بعد من و دوستم که در اصل ساکن خوابگاه بودیم، عین این هزینه را به او پس دادیم.

13. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •