تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 48 اولاول ... 384445464748
نمايش نتايج 471 به 473 از 473

نام تاپيک: ✔ وضعیت خوابگاه دانشگاه ها

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دوستان شدیدا نیاز به راهنمایی دارم. یکی از همکلاسی هام که اتاقی هاش تو خوابگاه انتقالی گرفتن و رفتن و خودش تنها مونده الان اومده به من (که بومی شهر هستم و خوابگاهی نیستم) میگه که میخواد با کمک من و جند نفر دیگه شبیه من کاری کنه که تو اتاق خودش تنها باشه. یعنی من بیام بگم مثلا احتیاج به خوابگاه دارم ولی در واقع خوابگاه نرم و اینجوری این همکلاسیم فقط تنها خودش تو اتاق باشه؟ بهش چی بگم؟ نمیخوام بعدا برام دردسر ایجاد شه خواهشا راهنمایی کنید.
    دردسری براتون به اون معنی نداره جز اینکه اینکار اخلاقی نیست و من توصیه میکنم اینکارو نکنید [دانشجویانی هستن که به خوابگاه نیاز دارن و با اینکار اونهارو از این حقشون محروم میکنید]. اگر مسئولین دانشگاه قبول کنن که شما نیاز داری بهتون خوابگاه میدن و برخی از خوابگاه ها هم قانونی دارن که اگر بفهمن کسی اتاق ثبت کرده ولی خوابگاه نمیاد کارت ورود خوابگاهش رو باطل میکنن (اگر الکترونیکی باشه) و پولی رو هم بهش برنمیگردونن. در این حد میدونم ولی بازم ممکنه دانشگاه های دیگه رویه های سختگیرانه تری هم داشته باشن.

به نظرم اگر دوستتون اخلاق رو میفهمه توضیح بدید که کار درستی نیست. اگر به هر دلیلی نمیخواید میونتون خراب بشه به نظرم بهش بگید که با درخواست خوابگاهتون موافقت نشده. خب مشخصه شما برید درخواست خوابگاه بدید اگر اطلاعات درست بدید رد میشید چون بومی هستید.

2. 4 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

یکی از فامیلامون که دوست منم هست تو ترکیه با بورسیه دندونپزشکی میخونه
    خوابگاهشون عالیه و هیچی نمیگم ولی یه چیز دیگه اینه که تو شهرشون تقریبا مشکل خوابگاه ندارن به جز اینکه دانشگاه خوابگاه میده تو شهر افراد زیادی هستن که سمتی از خونه یا اپارتمانشون رو به دانشجوها اجاره میدن اونم به قیمتهای خیلی کم ولی با تمام امکانات
    دوستم چون بورسیه شده رایگانه براش ولی خوابگاه خود دانشگاه ماهی حدودا صد هزار تومنه برا دانشجوها اونم یه اتاق کامل ولی تو شهر میشه راحت حتی اپارتمان مبله رو با این پول اجاره کرد
    بعضی وقتا باید صد درصد تو قسمت فرهنگی کار کنیم
    الان تو شهر خودمون بگی دانشجو هستم دنبال خونم نه تنها جواب سلامشو نمیدن چندتا توهینم بهش میکنن
    چون همه گفتن بره دانشگاه فاسد میشه بره دانشگاه فلان میشه مقصر خودمونیم
    تو همین پست نمونه هاشو شاهدیم به رفتارهای اجتماعی کاملا طبیعی انگ فاسد بودن میزنن
    امیدوارم که امسال سال خوبی برای پیشرفت تو همه زمینه ها باشه منجمله این قضیه ی خوابگاه

داره خودمونی میشه dorhato's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

اگر روزانه باشید وظیفشون هست که خوابگاه رو بدن. الکی مینویسن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •