تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 48 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 473

نام تاپيک: ✔ وضعیت خوابگاه دانشگاه ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گودر

پيش فرض

با سلام ...

امروز که رفتم انتهای دفترچه شما 2 متوجه شدم هیچ دانشگاهی در ایران وضعیت خوابگاه رو برای دانشجو هاش تضمین نمیکنه (حتی دوره روزانه) ... یکی میگه فقط رتبه بالا ها ،یکی میگه خوابگاه استیجاری ، یکی میگه 400 نفر فقط یکی میگه فقط نیمسال اول و ... . مثلا دانشگاه بوعلی سینا همدان میگه اصلا خوابگاه نمیده !!!!!!! من اصلا فک نمی کردم اینجوری باشه . دانشگاه ارومیه هم همینو میگه .

میخواستم ببینم واقعا همینطوریه یا اینکه اینا میخوان فقط بار مسئولیت رو از دوششون بردارن برای اونایی که خوابگاه بهشون نمیرسه ؟؟ آخه بعضی ها میگن اینا همش الکیه !!!
    دوست عزیز

من خودم بوعلی سینای همدان می خونم. این که می گن نداریم واقعا راست می گن. ترم یک و دو برای اولین بار مارو بردن توی یک خوابگاه خارج از دانشگاه که خصوصی بود. چون خوابگاه های خود دانشگاه ظرفیتشون کامل کامل پره. حتی برای ترم سه داشتن بامبول در میاوردن که راهمون ندن و بازم همون بیرون نگهمون دارن که بلاخره با اعتراض ها درست شد. ولی خوابگاه های خصوصی بیرون دانشگاه هست. از اون نظر نگران نباش.

پروفشنال majid.khaledi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

اونی که گفته نمیده که نمیده!

فقط خودگردان

الان هم اکثرا خود گردان شده.تحت نظارت دانشگاه

واسه اینکه دانشجو طلب کار نشه اینطور نوشتن دانشگاه تعهدی نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه masud-000000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

جریان این خود گردان چیه؟؟؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دوست عزیز

من خودم بوعلی سینای همدان می خونم. این که می گن نداریم واقعا راست می گن. ترم یک و دو برای اولین بار مارو بردن توی یک خوابگاه خارج از دانشگاه که خصوصی بود. چون خوابگاه های خود دانشگاه ظرفیتشون کامل کامل پره. حتی برای ترم سه داشتن بامبول در میاوردن که راهمون ندن و بازم همون بیرون نگهمون دارن که بلاخره با اعتراض ها درست شد. ولی خوابگاه های خصوصی بیرون دانشگاه هست. از اون نظر نگران نباش.
    مرسی بابت اطلاع رسانی ... احتمالا همدان جزو اولین انتخاب های من هست . برای همین حساسم که بدونم .

خود این خصوصی ها هزنیه هاش چجوریه ؟البته شهر به شهر باید فرق کنه ... ولی برای همدان چطور هست ؟

همون خصوصیه احتمالا. دانشگاه یه جاهایی رو معرفی میکنه ، چندتا دانشجو میرن اونجا اجاره میکنن. خودشون میگردونن .

اگر کسی از دانشگاه های ارومیه و تبریز و گیلان خبری داره در مورد خوابگاهاش لطفا بگه که من خیلی مهمه برام .

5. 3 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

قیمت خوابگاه های خود گردان بستگی به نفرات اتاق تفاوت داره.مثلا پارسال کاشان برای 12 نفره هر ترم 400 و 8 نفره 460 حالا حساب کنید چه طور باید حداقل یک ترم با 11 نفر دیگه بگذرونید.به نظر من این کارا را انجام میدن که کسی فکر شهر دیگه به سرش نزنه .چی میشد به جای این همه پیام زور خالی خوابگه میساختند.تازه امسال قطعا گرونتر هم شده.تازه خوابگاه های خودگردان چون معمولا خارج از دانشگاه هست مشکل تهیه غذا هم داره.

7. این کاربر از masih eia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال majid.khaledi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

خود این خصوصی ها هزنیه هاش چجوریه ؟البته شهر به شهر باید فرق کنه ... ولی برای همدان چطور هست ؟
    از ماهی 45 هست تا 80 تومن

همون خصوصی منظوره

یه خونه هستش که طرف کردتش خوابگاه

9. این کاربر از majid.khaledi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

قیمت خوابگاه های خود گردان بستگی به نفرات اتاق تفاوت داره.مثلا پارسال کاشان برای 12 نفره هر ترم 400 و 8 نفره 460 حالا حساب کنید چه طور باید حداقل یک ترم با 11 نفر دیگه بگذرونید.به نظر من این کارا را انجام میدن که کسی فکر شهر دیگه به سرش نزنه .چی میشد به جای این همه پیام زور خالی خوابگه میساختند.تازه امسال قطعا گرونتر هم شده.تازه خوابگاه های خودگردان چون معمولا خارج از دانشگاه هست مشکل تهیه غذا هم داره.
    من هم موندم اینا چرا اینکارو میکنن !!!!

جالبه الان یکی از دوستانم میگفت پارسال شهید بهشتی میگفت خوبگاه نداریم ، بعد رفته و خوابگاه هم دادن !!!

اینجا هم یکی از دوستان میگه که همدان گفته نداریم و نداشتن واقعا .

بدبختی اینه که ادم تکلیف خودش رو نمیدونه ...

11. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال linkinkurd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

برادر من ارومیه میخونم.
    دو ترم اول خوابگاه خودگردان میدن. به همه هم میدن. از ترم سه به بعد میری خوابگاه دولتی.
    دولتی ها هم توی شهر داره هم داخل دانشگاه.
    وضعیت دولتی ها از خودگردانا بهتره. البته توی خودگردانا هم خوابگاه خوب پیدا میشه که بستگی به شانس و زرنگی خودت داره.
    خودگردان توی ارومیه: هیچ فرقی با دولتی نداره. هردو تحت نظارت دانشگاه هستن. هردو سرپرست و قانون دارن. فقط شهریه ای که بابت خودگردان میگیرن ازت دو برابر دولتیه. سال 88 اینجا ما واسه خودگردان 150 دادیم. دولتیا 70 میدن. همپنین دولتیا امکاناتش بیشتره و ترتمیزتره.

اینطور نیس که دانشگاه یه جایی رو اجاره کنه دانشجو بفرسته بگه برین خودتون اداره کنین.

13. این کاربر از linkinkurd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    کمپ نگهداری دختربازان به غلط کردن افتاده

پيش فرض

سلام این موسسه غیر انتفاعی علامه محدث نوری تو مازندران من رفتم سایتس خیلی امکانات خوبی داشت ولی نوشته خوابگاه واسه دختران داریم ولی درباره پسرها چیزی نگفته (نه گفته داریم نه گفته نداریم)حالا اگه نداشته باشن خودشون خودگردان معرفی میکنند دیگه؟؟؟/خیلی ممنون از پاسختون

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

سلام این موسسه غیر انتفاعی علامه محدث نوری تو مازندران من رفتم سایتس خیلی امکانات خوبی داشت ولی نوشته خوابگاه واسه دختران داریم ولی درباره پسرها چیزی نگفته (نه گفته داریم نه گفته نداریم)حالا اگه نداشته باشن خودشون خودگردان معرفی میکنند دیگه؟؟؟/خیلی ممنون از پاسختون
    سلام
    پارسال دوست من محدث نوری رشته حسابداری قبول شد ، فکر می کردیم مسافتش تا تهران کمه ولی هر چی می رفتیم نمی رسیدیم

در مورد خوابگاه هم باید بگم اوضاعش خوب نیست ، واسه دخترها هم با هزار زور و زحمت میدادن ولی نکته ی مهمش اینجا بود که خوابگاه هاش گاز کشی نبود. شاید امسال درست کرده باشن

خونه تو شهر نور واقعا ارزون و راحت پیدا میشه ، ما کلا 3 ساعت اونجا بودیم هر کی میومد ثبت نام کنه می گفت میاید با هم خونه بگیریم و .... در کل دوستم با 3 نفر هم رشته ای یه خونه اطراف دانشگاه گرفت

1.5 پول پیش با 150 کرایه

شهرش هم چسبیده به دریا ، یعنی تو شهر راه میری انگار تو آب داری راه میری ، کنار دانشگاه هم یه رودخونه داره

دانشگاهش خوبه ، سلفش هم نرماله

امکاناتی که تو سایت نوشته بیشتر جنبه تبلیغاتی داره ما که 3 ساعت توش گشتیم چیز خاصی ندیدیم
    در مورد اساتیدش هم بچه های ترم بالایی که اونجا بودن می گفتن استاداش بدک نیست

16. این کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •