تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: از بین بردن خط و خش رویips

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض از بین بردن خط و خش رویips

سلام دوستان خدا بگم این عیدو چیکار نکنه
    میله پرده باعث شد روی تیوی من خط بیفته شانسی اوردیم برخورد مویی بود و سطحی اما چنتا خط ریزو یکم ضخیمتر افتاده من گفتم تیوی ترکید اما مفاوم بود
    uf950هستش پنلشم ips
    میشه کاری کرد پاکش کرد؟دیده نمیشه اما خوب خاموش بودنی یکمی معلومه
    راستی نمیدونم حساس شدم یا واقعا هست شایدم قبلا بوده گوشه سمت راست این اتفاق افتاد خیلی کم خیلی کما انقار یکم تاریکتره شایدم حس میکنم سمت چپ گوشه هم همینطوره حالا شایدم از سورس فایلم بود نمیدونم
    فعلا اعصابم خرابه
    ممنون اگه کمکی بر میاد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان خدا بگم این عیدو چیکار نکنه
    میله پرده باعث شد روی تیوی من خط بیفته شانسی اوردیم برخورد مویی بود و سطحی اما چنتا خط ریزو یکم ضخیمتر افتاده من گفتم تیوی ترکید اما مفاوم بود
    uf950هستش پنلشم ips
    میشه کاری کرد پاکش کرد؟دیده نمیشه اما خوب خاموش بودنی یکمی معلومه
    راستی نمیدونم حساس شدم یا واقعا هست شایدم قبلا بوده گوشه سمت راست این اتفاق افتاد خیلی کم خیلی کما انقار یکم تاریکتره شایدم حس میکنم سمت چپ گوشه هم همینطوره حالا شایدم از سورس فایلم بود نمیدونم
    فعلا اعصابم خرابه
    ممنون اگه کمکی بر میاد
    .
    دوست عزیز
    معمولا برای این کار چه روی موبایل و یا تبلت و یا مانیتور و تلویزیون شما می توانید از مواد مانند وازلین و یا سودا با آب گرم و اسفنج سفت و مداد پاک کن و خمیر دندان و غیره از هر کدام که استفاده می کنند که این بر میگردد به تجربه افرادی که از این روشها استفاده کردند.
    روش مداد پاک کن

از پاک کن استدلر استفاده کنید. این محصول با کیفیت بسیار بالا که با استفاده از شن فوق العاده خوب و ترکیب نرم دارد که بهترین شانس صاف کردن را به شما می دهد ابتدا مالش به آرامی در یک جهت بر روی صفحه نمایش استفاده کنید. سعی کنید به تمرکز مالش بر روی تنها همان قسمت انجام دهید و صبور باش. وضعیت را بعد از هر 10 بار عبور بررسی کنید. تا به مرور خط و خش از بین برود.
    روش خمیر دندان
    در این روش خمیر دندان را روی قسمت مربوطه میمالید و سپس با یک پارچه ماکرو فایبر یاهمان دستمالهای که برای پاک کردن عینک استفاده می شود به آرامی ماساژ داده و در آخر با یک دستمال مرطوبت آن را پرداخت میکنید و تا به مرور خط و خش از بین برود.
    روش اسفنجی
    با یک اسفنج سفت روی موضع مربوطه به آرامی و با حوصله مالش می دهید تا پرداخت شود و به مرور خط و خش از بین برود.
    روش وازلین
    به همان روش خمیر دندان است
    لازم به ذکر است که در تمامی روشها باید حوصله به خرج دهید و مایوس نشوید این روشها را افرادی که استفاده کردند اثر گذار میداند مگر اینکه صفحه شکسته شده باشد.

3. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    معمولا برای این کار چه روی موبایل و یا تبلت و یا مانیتور و تلویزیون شما می توانید از مواد مانند وازلین و یا سودا با آب گرم و اسفنج سفت و مداد پاک کن و خمیر دندان و غیره از هر کدام که استفاده می کنند که این بر میگردد به تجربه افرادی که از این روشها استفاده کردند.
    روش مداد پاک کن

از پاک کن استدلر استفاده کنید. این محصول با کیفیت بسیار بالا که با استفاده از شن فوق العاده خوب و ترکیب نرم دارد که بهترین شانس صاف کردن را به شما می دهد ابتدا مالش به آرامی در یک جهت بر روی صفحه نمایش استفاده کنید. سعی کنید به تمرکز مالش بر روی تنها همان قسمت انجام دهید و صبور باش. وضعیت را بعد از هر 10 بار عبور بررسی کنید. تا به مرور خط و خش از بین برود.
    روش خمیر دندان
    در این روش خمیر دندان را روی قسمت مربوطه میمالید و سپس با یک پارچه ماکرو فایبر یاهمان دستمالهای که برای پاک کردن عینک استفاده می شود به آرامی ماساژ داده و در آخر با یک دستمال مرطوبت آن را پرداخت میکنید و تا به مرور خط و خش از بین برود.
    روش اسفنجی
    با یک اسفنج سفت روی موضع مربوطه به آرامی و با حوصله مالش می دهید تا پرداخت شود و به مرور خط و خش از بین برود.
    روش وازلین
    به همان روش خمیر دندان است
    لازم به ذکر است که در تمامی روشها باید حوصله به خرج دهید و مایوس نشوید این روشها را افرادی که استفاده کردند اثر گذار میداند مگر اینکه صفحه شکسته شده باشد.
    ممنون برم ببینم چی میشه پاک کن کدوم مدلش؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی راجب اون یکم تیرگی البته خیلی کم شاید یه اپسیلون نظری نداری؟
    خوبیش اینه پیکسل سوخنه نیوفتاده اما اون خش اون پیکسلارو یجوری نشون میده مثل حالتی که یکم اب بریزی روی تیوی البته خیلی باید زوم کنی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون برم ببینم چی میشه پاک کن کدوم مدلش؟

راستی راجب اون یکم تیرگی البته خیلی کم شاید یه اپسیلون نظری نداری؟
    خوبیش اینه پیکسل سوخنه نیوفتاده اما اون خش اون پیکسلارو یجوری نشون میده مثل حالتی که یکم اب بریزی روی تیوی البته خیلی باید زوم کنی
    .
    دوست عزیز
    اول اینکه نوع آبی پاکن مناسب است
    و راجب آن یکم تیرگی هم معمولا طبیعی است

می توانید از این مدل هم استفاده کنید یک سر آن برای جوهر و سر دیگر برای مداد است
    پاکن «رسوپلاست کمبی» (Rasoplast combi)

Last edited by matinpour; 08-03-2017 at 12:05.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    اول اینکه نوع آبی پاکن مناسب است
    و راجب آن یکم تیرگی هم معمولا طبیعی است

می توانید از این مدل هم استفاده کنید یک سر آن برای جوهر و سر دیگر برای مداد است
    پاکن «رسوپلاست کمبی» (Rasoplast combi)

ممنون
    فردا برم ببینم چی هست پاکن
    اها پس تیرگی طبیعیه
    البته خیلی کمه شایدم حساس شدم گوشه دو طرف هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •